Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Čóferov Outík '09
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Čófer
Stálý Člen

Karma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 66  

Obecné Příspěvek č. 33

Presne tak, na rast sa moc nebránim ani chémii, ale na kvet nedám už žiadnu. Rozmýšľal som aj nad Phyt-Aminom, ešte uvidím... Postrek som ešte neobjednával. Phyt-Amin sa aj riedi s vodou alebo je to už rovno na postrek ako Leaf Coat od BioBizz?
K tomu Fish-Mixu - moc peňazí na takéto doplnky nemám, takže radšej investujem viac počas kvitnutia... Predsa len je to prirodzená rastlina, nie bábika ktorej treba všetko donášať. Ale všetko sa ešte môže zmeniť.
FIM poznám dosť dobre, kamošovi sa raz podaril... Ja som ho už pár krát skúšal, ale môžem ho okašlať, bežné zastrihovanie sa mi osvedčilo oveľa viac. Spodné vetvy krásne doháňajú dĺžku vrchnejších a rastlina pekne roznáša silu všade rovnomerne. Tak sa mi to páči. FIM je v každom prípade experiment a naposledy mi aj dosť predĺžil rast... Cantona, a Ripen je chemický? Rozmýšlal som nad ním, ale potom mi kamoš povedal že má ešte asi 2 deci Final Solution od AH (250ml fľaša), takže možno zúžitkujem to...

EDIT: Hej hej, a díky za karmu páni (a dámy), vážim si!

Każdy zna granice swej wytrzymałości
Sokół, Deszczu Strugi, Realista weź posłuchaj tych gości
nie wymądrzeń - życiowych mądrości i uszanuj, nie dość ci?
Pamiętaj zgredziu...

Old Post 20-04-2009 v 19:46 PM
Čófer je offline   Profil uživatele Čófer   Find more posts by Čófer   Foto galerie člena Čófer   Click here to Send Čófer a Private Message   Add Čófer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 34

tu mas par odpovedi..
phytamin sa rozraba s vodou a potm aplikuje postrekovacom na listy ale pouziva sa aj v dobe kvetu na vitalitu produktu(fotosynteza,cukry,ochranny profil) ale uz si nepametam v akom mnozstve ..najdes na flasi
a na otazku ohladom Ripenu -- presne nevim ci je to cista chemia to som neskumal ale je to presne ako Final Solution od AH , pouziva sa tak 10-14 dni pred sklizni a sluzi nato aby vytiahol silu hnojiv a poskytol ich rasltinkama a hlavne na prieplach od vsetkych hnojiv , takze zabezpeci cistu chut bez akehokolvek naznaku horkosti hnojiv .. to by malo byt asi vse... GL

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 20-04-2009 v 20:25 PM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čófer
Stálý Člen

Karma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 66  

Palec dolů Příspěvek č. 35

OK, díky. Časom ešte uvidím do čoho pôjdem.

Ľudia, moje malé vyklíčené rastlinky Early Girl x Rox a Early Girl x Outsider som mal dnes vonku pod takým domácim parníčkom z plexiskla a asi na polovici z nich som spozoroval úplné zúženie a akési zoschnutie stonky asi 1-2mm nad substrátom. Každá na ktorej to je sa v tom bode pomaly prehne, spadne a uschne. Čo vy na to? Preliate nie sú, neviem čo sa im stalo. Našiel som medzi nimi asi troch malých chrobáčikov, myslíte že to zničili tí hajzli? Ja už fakt neviem teraz. No škoda, každá strata zamrzí. Možno ešte zoženiem niečo ďalšie ako náhradu... Zajtra pridám nejaké foto.

EDIT: Rozmýšlal som nad tým, že či to nemohla spôsobiť para ktorá sa zrážala vo vnútri parníčka na jeho vrchu, potom tá voda nakvapkala na niektoré z malých bezbranných rastliniek a silné slnko ich spálilo. Ale myslím že vtedy by sa nestalo stonkám nič, len lístky by boli spálené do žlta.

Każdy zna granice swej wytrzymałości
Sokół, Deszczu Strugi, Realista weź posłuchaj tych gości
nie wymądrzeń - życiowych mądrości i uszanuj, nie dość ci?
Pamiętaj zgredziu...

Old Post 20-04-2009 v 21:54 PM
Čófer je offline   Profil uživatele Čófer   Find more posts by Čófer   Foto galerie člena Čófer   Click here to Send Čófer a Private Message   Add Čófer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 36

rozhodne si ich nemal davat do parnicka , lebo oni sa zbytocne paria v tom teplne , ked je vonku zle pocasie tak mozes nechat zavrete ale ked je pekne tak rozhodne otvor lebo ako zive organizmi potrebuju tiez dychat .. straty je mi velmi luto lebo Outsider som mal ako prve pheno, ked som zacinal a mozem ti povedat , ze to bola fakt pecka...

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 21-04-2009 v 11:22 AM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sticky
Nový Člen

Karma uživatele sticky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 37

Tak ta Bella mi vcera dosla ale 2 semienka boli uplne rozdrvene a na dvoch bol puknuty obal ...

Bohatí majú zbrane a chudobní školy !

Old Post 21-04-2009 v 14:56 PM
sticky je offline   Profil uživatele sticky   Find more posts by sticky   Foto galerie člena sticky   Click here to Send sticky a Private Message   Add sticky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 38

parnicek podla mna vobec neskodil
ja na male ratrlinky alebo este nezakorenene klony nechavam plastovu flasu bez dierky aj 2 tyzdne a ked pridem na miesto tak sa uz rastzlina snazi prerazit vrch
zatial sa mi to nikdy nezadusilo a to pieklo poriadne...

a keby si hodil nejaku tu fotku este?

ja mam trochu ine podozrenie
ze ty si to daval do toho substratu co si si namiesal na zaciatku?
podla mna si hned na zaciatok pre mlade rastliny donho natlacil dost hnojiva:
GRANULOVANE KRAVSKE
ORGAMIN
GULICKY NPK
SLEPACINCE
KOMPOST

trochu dost nemyslis? mozno si to aj prehnojil

Old Post 21-04-2009 v 15:07 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chorohrontochor
Stálý Člen

Karma uživatele chorohrontochor - 68% PěstitelskáKarma uživatele chorohrontochor - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od Čófer
OK, díky. Časom ešte uvidím do čoho pôjdem.

Ľudia, moje malé vyklíčené rastlinky Early Girl x Rox a Early Girl x Outsider som mal dnes vonku pod takým domácim parníčkom z plexiskla a asi na polovici z nich som spozoroval úplné zúženie a akési zoschnutie stonky asi 1-2mm nad substrátom. Každá na ktorej to je sa v tom bode pomaly prehne, spadne a uschne. Čo vy na to? Preliate nie sú, neviem čo sa im stalo. Našiel som medzi nimi asi troch malých chrobáčikov, myslíte že to zničili tí hajzli? Ja už fakt neviem teraz. No škoda, každá strata zamrzí. Možno ešte zoženiem niečo ďalšie ako náhradu... Zajtra pridám nejaké foto.

EDIT: Rozmýšlal som nad tým, že či to nemohla spôsobiť para ktorá sa zrážala vo vnútri parníčka na jeho vrchu, potom tá voda nakvapkala na niektoré z malých bezbranných rastliniek a silné slnko ich spálilo. Ale myslím že vtedy by sa nestalo stonkám nič, len lístky by boli spálené do žlta.


cau presne toto sa mi stalo minulý rok keď som prišiel o všetky rastlinky Master kush a DP X EM, no nepoteší to, podľa mna je to práve tym ostrým slnkom, kým su menšie tak im take silné slnko iba uškodí, možno treba chvilu počkať kým trochu podrastú v menej ostrom svetle a až potom ich vystaviť tomu ostrému slnku .... nech sa dari

Old Post 21-04-2009 v 15:38 PM
chorohrontochor je offline   Profil uživatele chorohrontochor   Find more posts by chorohrontochor   Foto galerie člena chorohrontochor   Click here to Send chorohrontochor a Private Message   Add chorohrontochor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čófer
Stálý Člen

Karma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 66  

Zdraví Příspěvek č. 40

Sticky tak to ma mrzí, potom daj vedieť koľko z nich vyklíčilo... Kamoš má Holland's Hope (5x regular) a tiež boli popraskané a vyšlo nakoniec 4 z 5...
K tomu "parníčku" - ja som ho pôvodne chcel využiť len ako kryt na noc, aby sa kytičkám nič nestalo, lebo som vedel, že keď ich dám na noc dnu, tak ráno ich zabudnem vyložiť von na slnko a vnútri by sa mi natiahli o ďalších 5cm. Tak som tam dal ten kryt a zase ten som ráno zabudol zložiť, takže rastlinkám bolo asi prímoc teplo v tej pare na tom intenzívnom slnku. A také malé rastlinky to znášajú dosť zle. Našťastie nejaké ešte žijú, ale EG x Rox myslím len jedna. Prehnojené určite neboli, pretože sú v čistom substráte, nie v tej zmesi. V tej zmesi mám Belladony. Tu sa ale vyskytol ďalší problémik. Asi dve alebo tri Belly začínajú na lístkoch (ešte len na tých jednocípich a trojcípich) hnednúť - od konca lístkov. Je to až taká farba do hrdze alebo do bronzu. Preliate by nemali byť, neviem čo by im také mohlo vadiť... Foto dám.
Inak jednu Bellu som poskytol kamošovi, takže momentálne ich mám 6, z toho jedna je ešte celkom malá (tá čo vyklíčila oneskorene).

Każdy zna granice swej wytrzymałości
Sokół, Deszczu Strugi, Realista weź posłuchaj tych gości
nie wymądrzeń - życiowych mądrości i uszanuj, nie dość ci?
Pamiętaj zgredziu...

Old Post 23-04-2009 v 08:24 AM
Čófer je offline   Profil uživatele Čófer   Find more posts by Čófer   Foto galerie člena Čófer   Click here to Send Čófer a Private Message   Add Čófer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čófer
Stálý Člen

Karma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 66  

Zdraví Příspěvek č. 41






Takže takto vyzerajú tie postihunuté rastlinky EG x Rox a EG x Outsider. Tie najhoršie som vyhodil a také krajšie a úplne zdravé som nechal. Nemohla im uškodiť tá zima? Aj keď bolo v noci okolo 7-8 stupňov, ale predsa len, sú ešte úplne malé. Myslel som že zopár nevyklíčilo, ale našiel som ich asi 1mm pod povrchom, a vyzerajú zdravo, ale nechce sa im rásť.

EDIT: Dávam to sem až teraz (14.05.), fotky sú z 23.04. Nakoniec mi ostalo 12 pekných krížencov - 4 ExR a 8 ExO, ale včera mi ich sfúklo zo strechy a podarilo sa mi dať dokopy len 7 - 2 ExR a 5 ExO. No samé nešťastie...

Każdy zna granice swej wytrzymałości
Sokół, Deszczu Strugi, Realista weź posłuchaj tych gości
nie wymądrzeń - życiowych mądrości i uszanuj, nie dość ci?
Pamiętaj zgredziu...

Naposledy upravil Čófer 14-05-2009 v 13:54 PM

Old Post 23-04-2009 v 16:22 PM
Čófer je offline   Profil uživatele Čófer   Find more posts by Čófer   Foto galerie člena Čófer   Click here to Send Čófer a Private Message   Add Čófer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čófer
Stálý Člen

Karma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 66  

Obecné Příspěvek č. 42






No a takto vyzeralo tých 5 Belladon čo mi ostalo, bolo to tuším 22. alebo 23.apríla. Tá najškaredšia skapala a teraz mám 4 krásne zdravé rastlinky, súčasné foto dám v ďalšom príspevku.

Każdy zna granice swej wytrzymałości
Sokół, Deszczu Strugi, Realista weź posłuchaj tych gości
nie wymądrzeń - życiowych mądrości i uszanuj, nie dość ci?
Pamiętaj zgredziu...

Naposledy upravil Čófer 14-05-2009 v 14:23 PM

Old Post 14-05-2009 v 13:53 PM
Čófer je offline   Profil uživatele Čófer   Find more posts by Čófer   Foto galerie člena Čófer   Click here to Send Čófer a Private Message   Add Čófer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enj0i89
Stálý Člen

Karma uživatele Enj0i89 - 82% PěstitelskáKarma uživatele Enj0i89 - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 43

zdar. semínka bych určo klíčil a nechal povyrůst za oknem ;-)
možná uschly.. tyhle maly sadbovace rychle proschnou

(1)Skunk#1 (2)Ch, WR, JF (3)AK 47 (4)Mix

Old Post 14-05-2009 v 17:34 PM
Enj0i89 je offline   Profil uživatele Enj0i89   Find more posts by Enj0i89   Foto galerie člena Enj0i89   Click here to Send Enj0i89 a Private Message   Add Enj0i89 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Enj0i89! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čófer
Stálý Člen

Karma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 66  

Obecné Příspěvek č. 44





Nazdar, takto vyzerajú moje virtuálne holky...

1. - Blueberry
2. - Durban Poison
3. - Super Skunk

Dneska je 69.deň od zasadenia, svietim im 18/6 a už ich ani nebudem zastrihovať, lebo tam chcem mať pekné viditeľné palice, nie ako tí čo to zastrihujú koľko sa len dá a potom tam majú len také veľké chuchvalce preplnené...

EDIT: Fuj, sorry za kvalitu JPG.

Każdy zna granice swej wytrzymałości
Sokół, Deszczu Strugi, Realista weź posłuchaj tych gości
nie wymądrzeń - życiowych mądrości i uszanuj, nie dość ci?
Pamiętaj zgredziu...

Old Post 16-05-2009 v 14:06 PM
Čófer je offline   Profil uživatele Čófer   Find more posts by Čófer   Foto galerie člena Čófer   Click here to Send Čófer a Private Message   Add Čófer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čófer
Stálý Člen

Karma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 66  

Palec nahoru Příspěvek č. 45





Foto z 18.05.2009...

1.: Neznáme krížence
2.: No name
3.: 2x WW F2
4.: Blunts

Każdy zna granice swej wytrzymałości
Sokół, Deszczu Strugi, Realista weź posłuchaj tych gości
nie wymądrzeń - życiowych mądrości i uszanuj, nie dość ci?
Pamiętaj zgredziu...

Naposledy upravil Čófer 21-05-2009 v 14:45 PM

Old Post 21-05-2009 v 14:23 PM
Čófer je offline   Profil uživatele Čófer   Find more posts by Čófer   Foto galerie člena Čófer   Click here to Send Čófer a Private Message   Add Čófer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čófer
Stálý Člen

Karma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 46


Ahojte grouwri...

Do tohoto trýdu som dlho neprispel, lebo otec mi pomocou nejakého pokurveného postreku zničil ešte koncom mája (května) zničil VŠETKY detičky. Trápilo ma to, ale nakoniec som sa s tým vysporiadal a momentálne mám jednu jedinú rastlinku Early Girl x Rox, o ktorú sa snažím postarať čo najlepšie. Nie je vysoká, ani hustá, len taká pre potešenie. Pravdupovediac, práve o nej som si myslel že chcípne, lebo keď som všetky tie rastlinky presádzal, tak sa mi na nej utrhol korienok a len tak som ju pichol do záhrady, kde sa mi nakoniec uchytila. A to je ona (to bola radosť keď sa ukázali blizničky ), to jediné čo momentálne mám. Možno neskôr dodám foto.

Rastlinka má asi 80 až 90 cm, má 8 približne rovnakých vrcholkov a je pomerne riedka. Dosť ju čistím od drobnučkých vetvičiek a od tieniacich listov. Len tak na vrcholky. Počas celej rastovej periódy jej dávam BioBizz RootJuice, zo začiatku som jej dával výluh zo žihľavy, potom slabý výluh slepačincov a podsypal som jej hnojivko z muších hovien z jednej výstavy. Asi pred týždňom som jej nahádzal zopár rozdrvených slepačích hovien a asi mesiac som jej dával aj chémiu na rast Biofit Gold. A raz som jej dal fajnovú Darinu 4. Postrekujem ju raz za pár dní postrekom BioNova Spruh-Mix. Rátam že do dvoch týždňov začne kvitnúť, dovtedy jej ešte raz šupnem Darinu 4 a miniem ešte tých pár mililitrov RootJuice čo mi ostalo. Potom začnem s BioBizz Bio-Bloom a BioNova PK 13-14, takže mi držte palce a myslite na moju malú sirôtku...

Prozatím sa s vami podelím s mojimi virtuálnymi holkami, môžete ich porovnať s predošlými fotkami z mája.

EDIT: Nerátal som že po prepnutí na kvet ešte pôjdu tak do výšky... Inak... 149.deň.

Każdy zna granice swej wytrzymałości
Sokół, Deszczu Strugi, Realista weź posłuchaj tych gości
nie wymądrzeń - życiowych mądrości i uszanuj, nie dość ci?
Pamiętaj zgredziu...

Naposledy upravil Čófer 04-08-2009 v 20:22 PM

Old Post 04-08-2009 v 20:09 PM
Čófer je offline   Profil uživatele Čófer   Find more posts by Čófer   Foto galerie člena Čófer   Click here to Send Čófer a Private Message   Add Čófer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-10-2009 - Dirty outík 09 - 35 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1789340 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív