Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » First 400W BOX
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
RadicalEgo
Stálý Člen

Karma uživatele RadicalEgo - 89% PěstitelskáKarma uživatele RadicalEgo - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 33

Moc dobre to vypada...jen bych dal ty mensi kytky doprostred a ty vetsi na strany! Tak budou mit vsechny stejne svetla.
S H2O2 ti bohuzel neporadim...

Aparatůru na tůru!

Old Post 22-01-2009 v 09:18 AM
RadicalEgo je offline   Profil uživatele RadicalEgo   Find more posts by RadicalEgo   Foto galerie člena RadicalEgo   Click here to Send RadicalEgo a Private Message   Add RadicalEgo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulbrko
Stálý Člen

Karma uživatele Hulbrko - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 34

Zdarec a dikec.
JJ. S tema kvetinacema me to taky napadlo a i jsem to udelal......
A s tim peroxidem si taky nejsem jistej, nechci je spalit.... Byla by to skooda.

No snad nekdo helfne...

Kdo hulí , ten umí.

Old Post 22-01-2009 v 09:46 AM
Hulbrko je offline   Profil uživatele Hulbrko   Find more posts by Hulbrko   Foto galerie člena Hulbrko   Click here to Send Hulbrko a Private Message   Add Hulbrko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jungle
Nový Člen

Karma uživatele Jungle - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 35

Myslim ze by to nemuselo byt ke skode... Tady si pocti prvni strana prispevek c.6 PEROXID VODIKU

http://grower.cz/forum/showthread.p...ight=%2Bperoxid


GL by JunGle

Naposledy upravil Jungle 22-01-2009 v 14:39 PM

Old Post 22-01-2009 v 14:33 PM
Jungle je offline   Profil uživatele Jungle   Find more posts by Jungle   Foto galerie člena Jungle   Click here to Send Jungle a Private Message   Add Jungle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

ahoj brzy uz budu mit skrin na svuj prvni indor a byl bych v decen jestli by me nekdo pomohl postavit nejakou skrinku.....diky

Old Post 22-01-2009 v 15:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulbrko
Stálý Člen

Karma uživatele Hulbrko - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 37


nirvanes. : stačí si zajít k truhláři.... já si ji dělal sám, ale taky podle toho vypadá..... vím o pár místech, o který když se opřu, tak skříňka udělé pápá..:-))


Jinak jsem jim včera poprvé dopřál toho peroxidu, tak teď čekám, jestli se mi vytáhnou.... nebo se z nich udělaj BLONDSKY.....


jinak přidávám foto z 20. dne... jen tak pro info.... dnes(pokud bude čas) nebo zítra je začnu ohýbat... pak hodim report.

Kdo hulí , ten umí.

Old Post 23-01-2009 v 07:20 AM
Hulbrko je offline   Profil uživatele Hulbrko   Find more posts by Hulbrko   Foto galerie člena Hulbrko   Click here to Send Hulbrko a Private Message   Add Hulbrko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HOBBY
Stálý Člen

Karma uživatele HOBBY - 90% PěstitelskáKarma uživatele HOBBY - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 38

Zdravim,kolik si dával toho peroxidu a máš 30%???
a upravovals Ph.dík....

at se daří a měj se....

hobbyho vnitrni

Mas problem? Si smutny? Chces pochovat?
Tak prijd k nam......."Pohrebni sluzba!"

Old Post 23-01-2009 v 12:11 PM
HOBBY je offline   Profil uživatele HOBBY   Find more posts by HOBBY   Foto galerie člena HOBBY   Click here to Send HOBBY a Private Message   Add HOBBY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulbrko
Stálý Člen

Karma uživatele Hulbrko - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 39

mno sehnal jsem pouze 3% roztok, takže podle jednoduchyho vypoctu jsem dal cca 50 ml na litr....
dal jsem ale asi o 15 ml min, pac se trochu bojim....

no a tady na tuhle spešl zálivku jsem ph neupravoval.... jinak vždycky... vodovodní voda neni vono...

Kdo hulí , ten umí.

Old Post 23-01-2009 v 12:35 PM
Hulbrko je offline   Profil uživatele Hulbrko   Find more posts by Hulbrko   Foto galerie člena Hulbrko   Click here to Send Hulbrko a Private Message   Add Hulbrko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulbrko
Stálý Člen

Karma uživatele Hulbrko - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 30  

23. den 18/6 Příspěvek č. 40


Tak tu mame 23. den a nejaky maly report.....

Kyti prošly ohejbací kůrou, takže mají teďka všechny vršky pěkně srovnané.....

jinak do zálivky stále Alga grow 5ml/litrrrr:-)......+ h2o2 na noc do postřiku.....

Jinak asi budu mít problémy se smutnicema, páč už jsem viděl několik mušek...(jestli to nebyla jedna a ta samá)..

Kdo hulí , ten umí.

Naposledy upravil Hulbrko 25-01-2009 v 16:18 PM

Old Post 25-01-2009 v 16:07 PM
Hulbrko je offline   Profil uživatele Hulbrko   Find more posts by Hulbrko   Foto galerie člena Hulbrko   Click here to Send Hulbrko a Private Message   Add Hulbrko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulbrko
Stálý Člen

Karma uživatele Hulbrko - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 30  

5. den 12/12 Příspěvek č. 41


prepnuto......

teplota : 25...den
16....noc

vlhkost : cca 50% ve dne v noci...

Kdo hulí , ten umí.

Old Post 01-02-2009 v 22:20 PM
Hulbrko je offline   Profil uživatele Hulbrko   Find more posts by Hulbrko   Foto galerie člena Hulbrko   Click here to Send Hulbrko a Private Message   Add Hulbrko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulbrko
Stálý Člen

Karma uživatele Hulbrko - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 42

zdravim grower a growerky,

tak kyti uz si pekne lebedej na kvetu a vypadaj, ze jim to dela velmi dobre...vyska kolem 45 cm a asi se jeste trochu vytahnou.....

ale....ted jsem koukal na hnojivo krystalon podzim....obsah NPK je 6,12,36......

tak me napadlo, ze by mohlo byt dobre do kvetu....ale nejprv si necham poradit od zkusenejsich:-)))

Kdo hulí , ten umí.

Old Post 05-02-2009 v 14:59 PM
Hulbrko je offline   Profil uživatele Hulbrko   Find more posts by Hulbrko   Foto galerie člena Hulbrko   Click here to Send Hulbrko a Private Message   Add Hulbrko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

vubec,zapomen na nakej kristalon.s tim podzim sem hnojil venkovky a vubec se jim to nelibylo.spis mer ph a hlidej teplotu u vrsku.pestu zdar karelsem

Old Post 05-02-2009 v 15:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulbrko
Stálý Člen

Karma uživatele Hulbrko - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 30  

13.den 12/12 Příspěvek č. 44




Tak nam zacal 13.den kratsich dnu a uz je dokonce i neco videt...

Kytíz dostaly předevčírem 1. dávku Alga Bloom zatim dle návodu......

Do budoucna asi přidám něco navíc......
Jediné co mě teď trápí je vlhkost....nedaří se mi jí dostat po 50%. Většinou se pohybuje kolem 55% a to se mi zdá na květ dost...

Teď na ně foukaj 2x 14cm ventilátory do pc...

P.S. Fotky bohužel stále z mobilu......


1. Foto....celkový pohled



2. Foto....trošku blíž



3. Foto....pokus o makro:-)

Kdo hulí , ten umí.

Naposledy upravil Hulbrko 09-02-2009 v 23:34 PM

Old Post 09-02-2009 v 23:28 PM
Hulbrko je offline   Profil uživatele Hulbrko   Find more posts by Hulbrko   Foto galerie člena Hulbrko   Click here to Send Hulbrko a Private Message   Add Hulbrko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulbrko
Stálý Člen

Karma uživatele Hulbrko - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 45



Tak nam vse pomalu zacina palickovat...

Kdo hulí , ten umí.

Old Post 15-02-2009 v 21:29 PM
Hulbrko je offline   Profil uživatele Hulbrko   Find more posts by Hulbrko   Foto galerie člena Hulbrko   Click here to Send Hulbrko a Private Message   Add Hulbrko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

jasne,kristalon plod a kvet sem uzil taky dost.ale jako indorista si vzpominam na amaterizmus pri venkovkach - zasadit,obcas zalit,cihat koule,pridat hnojivo[slepicaky,kristalon]...tet se rozmyslet jestly risknou indor co da prace s kristlousem?...smacis lysty phitaminem ?

Old Post 16-02-2009 v 10:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulbrko
Stálý Člen

Karma uživatele Hulbrko - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 47

Zdarec. No ja nakonec do toho krystalonu nesel..... Radej sem zasel do GS a koupil Alga Bloom. Krystalon ale hodlám zkusit příští grow. tak na 2 kytkách zaexperimentuju....
Viz. příspěvek výše... :-))

Phytaminem nic nesmacim, jen to tak 1 do tejdne pokropym vodou s hnojkama, aby se neřeklo:-)(S tim ale hodlam taky skoncit, pac nechci chytnout plíseň..)

Kdo hulí , ten umí.

Naposledy upravil Hulbrko 16-02-2009 v 17:15 PM

Old Post 16-02-2009 v 12:39 PM
Hulbrko je offline   Profil uživatele Hulbrko   Find more posts by Hulbrko   Foto galerie člena Hulbrko   Click here to Send Hulbrko a Private Message   Add Hulbrko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulbrko
Stálý Člen

Karma uživatele Hulbrko - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 48

Tak jen menší update...............

Kytíz prošly menším zástřihem,ale poněvadž jsem tu našel několik názorů jak hodně a kde zastřihávat(a jestli vůbec):-)))), tak mám kytí rozdělený do tří skupin.....

1.skupinka. fest oholené...dolní listy i malé odnoše pálek....
2.skupinka. střídmý sestřih:-)....jen listy
3.skupinka. tak z té asi bude pořádnej BUSH:-)))))

Budu dávat reporty v rozdílech....Tak zatim

Kdo hulí , ten umí.

Old Post 17-02-2009 v 22:10 PM
Hulbrko je offline   Profil uživatele Hulbrko   Find more posts by Hulbrko   Foto galerie člena Hulbrko   Click here to Send Hulbrko a Private Message   Add Hulbrko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-12-2016 - First 600w Coco Drip - 43 odpovědí
19-06-2016 - First grow 400w - 7 odpovědí
25-08-2011 - 400w box - 75 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3753110 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív