Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Tesla Rvi 3500w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Midloch
Stálý Člen

Karma uživatele Midloch - 82% PěstitelskáKarma uživatele Midloch - 82% PěstitelskáKarma uživatele Midloch - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 33

Vašík šíleně se ti ommlouvám pane neomylnej,ale prostě ten vzoreček znám.Je to v zoreček pro stejnosměrny výkon)..jenom nevím co jsem počítal,
Ale takové jednání bych si vyprosil od nejakého ..... mno trochu se mě to dotklo a nemám ve zvyku se nechat urážet.

Old Post 22-06-2008 v 08:51 AM
Midloch je offline   Profil uživatele Midloch   Find more posts by Midloch   Foto galerie člena Midloch   Click here to Send Midloch a Private Message   Add Midloch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Midloch
Vašík šíleně se ti ommlouvám pane neomylnej,ale prostě ten vzoreček znám.Je to v zoreček pro stejnosměrny výkon)..jenom nevím co jsem počítal,
Ale takové jednání bych si vyprosil od nejakého ..... mno trochu se mě to dotklo a nemám ve zvyku se nechat urážet.

Tak promiň no, ale když vidim že někdo píše takovej nesmysl tam mě to úplně dokáže vyburcovat. )) Nemyslel jsem to zle,ale já třeba když něčemu nerozumim tak se do toho nevrtam
Vzoreček je stejnej jak pro stejnosměrnej tak pro střídavej proud.

Old Post 22-06-2008 v 20:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od Gero
Ještě že to neplatím já...



Poradíte mi, jak to teda mám správně zapojit?


Nejlépe nezapojovat a zakoupit 400w sodík a máš klid

Old Post 22-06-2008 v 20:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gero
Nový Člen

Karma uživatele Gero - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 36

Tak abych se vyjádřil.. brávooo - Přečti si moje příspěvky. Pokuď máš něco proti, tak se do toho neser.

vašík - Jde o to zprovoznit a otestovat tu výbojku, takže než abys psal příspěvky tohoto typu, tak si to nech příště pro sebe, díky.

Zatím nic

Old Post 26-06-2008 v 16:23 PM
Gero je offline   Profil uživatele Gero   Find more posts by Gero   Foto galerie člena Gero   Click here to Send Gero a Private Message   Add Gero to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gero! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brávooo
Stálý Člen

Karma uživatele brávooo - 89% PěstitelskáKarma uživatele brávooo - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 37

fakt sory jesi sem tu někoho naštval
nebo urazil ale nemusíte mi dávat k -
jen proto že mam odlišnej nazor
nemyslel sem to špatně nashulenou
PS . MYSLEL SEM TO ZE SRANDY )

Old Post 26-06-2008 v 22:09 PM
brávooo je offline   Profil uživatele brávooo   Find more posts by brávooo   Foto galerie člena brávooo   Click here to Send brávooo a Private Message   Add brávooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jara
Nový Člen

Karma uživatele jara - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 38

Zdravím tuhle výbojku sháním už delší dobu doma mám jen rvig3500 tlumivku jsem si pracně vyráběl ale jde to. Jinak ta výbojka už je celkem vzácná tak jestli si ji už nezničil napiš jestli ji ještě chceš rozchodit tak aby se nepoškodila.
PS doufám že toto téma ještě není mrtvé

Old Post 07-11-2012 v 15:14 PM
jara je offline   Profil uživatele jara   Find more posts by jara   Foto galerie člena jara   Click here to Send jara a Private Message   Add jara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-02-2008 - tesla shc 250w - 4 odpovědí
14-05-2007 - Tesla RVI 2000w. - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0544420 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív