Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » snow white
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
hellspawn
Stálý Člen

Karma uživatele hellspawn - 95% PěstitelskáKarma uživatele hellspawn - 95% PěstitelskáKarma uživatele hellspawn - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 33

ešte info
ec - 1.2
ph - 5.8-6.2
vlhkosť 45-65%

rastliny vôbec nerástli, rast bol ako zaseknutý po prepnutí..neviem ako to bude ďalej napredovať keď už teraz stratili pár týždňov( samozrejme mojou BANÁLNOU chybou so starými hnojkami)..uvidíme

hellspawn

Old Post 10-02-2009 v 20:48 PM
hellspawn je offline   Profil uživatele hellspawn   Find more posts by hellspawn   Foto galerie člena hellspawn   Click here to Send hellspawn a Private Message   Add hellspawn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellspawn
Stálý Člen

Karma uživatele hellspawn - 95% PěstitelskáKarma uživatele hellspawn - 95% PěstitelskáKarma uživatele hellspawn - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 53  

21 12/12 Příspěvek č. 34



Je tu 21.deň od prepnutia..od minula, tak pred týždňom, som vymenil hnojky za nové. Prvé známky výmeny boli dobré. Len mi to pokazilo ohrievanie roztoku. Zistil som dnes , že ohrievanie je nedostatočné, roztok bol studený. Asi tam je zlomený kábel alebo už pomaly odchádza. Stále volačo..Na začiatok 4.týždňa kvetu je to slabé, keď to porovnám s minulými kolami. Nezostáva mi nič iné ako to dobojovať so cťou..veľa zdaru



Obrázok č.1: 16 12/12 celok
č.2: 21 12/12 celok

hellspawn

Old Post 21-02-2009 v 16:56 PM
hellspawn je offline   Profil uživatele hellspawn   Find more posts by hellspawn   Foto galerie člena hellspawn   Click here to Send hellspawn a Private Message   Add hellspawn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellspawn
Stálý Člen

Karma uživatele hellspawn - 95% PěstitelskáKarma uživatele hellspawn - 95% PěstitelskáKarma uživatele hellspawn - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 53  

Konečná Příspěvek č. 35



zdar,

tento thread som nedokončil, ale grow ano..

bolo to velmi ale velmi zlé, tak som sa rozhodol až po dlhej dobe, že to sem dám možno pre vyvarovanie sa chýb, ktorých som sa dopustil..

takže všetky parametre som dodržal skoro na chlp presne, ale aj tak bez výsledku..ked som to celé preberal tak som prišiel na dve veci a to:

1. zlá genetika

alebo

2.SAVO!!!

Skôr sa priklánam k tej druhej variante, lebo som si tu na G vysledoval thready, kde som natrafil na podobný, ak nie úplne rovnaký problém s listami..a za tým všetkým bola moja základná neznalosť, že SAVO je na báze chlóru!!! Išiel som v priestore, ktorý bol kombináciou miestnosti a drevených stien a tam, kde bola najnižšia teplota sa mi zrážala voda a kedže som mal v blízkosti aj drevenú konštrukciu, začala mi tam šarapatiť pleseň..a zo strachu, aby mi neskočila aj na kvietky tak som ju poriešil s tým Savom..a výsledok bol drtivý, pleseň išla do chlpov ale odniesti si to rastlinky, zasekli sa a listy boli v prdeli a bolo vymalované..

!!!SAVO nikdy!!!

obr. krátko pred kosou

hellspawn

Old Post 07-03-2010 v 12:00 PM
hellspawn je offline   Profil uživatele hellspawn   Find more posts by hellspawn   Foto galerie člena hellspawn   Click here to Send hellspawn a Private Message   Add hellspawn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-09-2005 - Snow White - 99 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4561300 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív