Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Poprvé vevnitř ...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33






Zdravím

Jsem tu opět, tentokrát dávám "info" po prvním týdnu květu.

Kytičky vypadají stále vcelku spokojeně, starám se o ně co to jde. Včera jsem tu jungli trochu prostříhal - oholil jsem spodní listy a větvičky, které tam spíše zavazely. Dneska jsem udělal další várku zálivky (dělám ji po 10 litrech, abych nemusel každej den změkčovat pH), hnojky jsem tam dal poloviční dávku, než doporučuje výrobce. Na kytičkách začíná jít krásně vidět, jak kvetou Největší radost mě teďka dělá ta menší "okenice", který se začínají krásně natahovat pálky. Větší "okenici" asi hodím pryč, protože zabírá zbytečné místo a stejně je už mimo "efektivní dosah" lampy, a tak skoro vůbec nenabírá

Zatím ...

Přidávám ještě nějaký foto, jako obvykle

1) Kytky po prostřihu
2) Doufám, že z toho bude pěkná palička
3, 4) Z jinýho úhlu
5) Budoucí pálky ( teda doufám)

Naposledy upravil 14-04-2008 v 17:58 PM

Old Post 14-04-2008 v 17:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34



A jěště ta "okenice", co mě teďka dělá nesmírnou radost

Old Post 14-04-2008 v 17:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martas3
Nový Člen

Karma uživatele Martas3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 35

zdarvim tě, musim pochválit hezky jsi to postavil.
Jeden dotaz bych měl, jak jsi spokojenej s tou zvlhčovačkou? uvažuju o ní taktéž...

Old Post 17-04-2008 v 09:07 AM
Martas3 je offline   Profil uživatele Martas3   Find more posts by Martas3   Foto galerie člena Martas3   Click here to Send Martas3 a Private Message   Add Martas3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

Martas3: Čau kolego, děkuji za pochvalu Nejsem si jistý, ale myslím, že se ta zvlhčovačka už nevyrábí, mám ji už přece jenom nějakej ten rok ( aspoň 8 ). Sice má obří zásobník na vodu a v plným provozu ti vydrží i tři dny, ale zase je to hrozná kráva (myslím velikostně) a až tak výkonná taky není. Rozhodně jsou na trhu lepší zvlhčovačky

Old Post 17-04-2008 v 15:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37



Zdar,

jdu to sem opět aktualizovat. V úterý to bude přesně měsíc, co moje květinky paličatí

Co je nového od minulé aktualizace? Asi nic nového, snad jen že kytičky začaly dostávat enzymes+, growth/Bloom axelerator (nebo jak se to píše) a PK13-14. Přikoupil jsem i rippen na konečnou fázi květu. Phyt-aminem také stále dávám, ale ke kořenům - nepostřikuji. Kytka "okenice", která je ve skříni se Super Skunkem, dneska dostala poslední hnojky, od zítra jí budu dávat jen upravenou vodu s enzymama a ripenem, ale poslední týden bych chtěl flushovat čistou vodou ...

Super Skunk začal pěkně nakvétat, už tvoří menší, ale znatelné paličky. Celkem se i divím tomu, jak se mu začly obsypávat krystalkama okvětní lístky - vypadá to celkem chutně Teď jsem právě po "koštu" - měl jsem mikropaličky ze spodním větviček, které jsem prostříhal. Chutově to i přes velmi rychlé sušení (par šištiček sem si dal usušit pod stolní lampičku) nebylo nejhorší, přesto dobrota taky ne ... Ale účinky to už má Doufám, že se bude vše vyvíjet podle plánu

Jěště pošlu pár záběrů, jak se tomu daří.

Zatím

1) "Okenice" ... Už se jí to pomalu, ale jistě krátí
2) "Vzdušné" kořeny

Naposledy upravil 27-04-2008 v 22:00 PM

Old Post 27-04-2008 v 21:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38




Jak se sluní holky moje

Old Post 27-04-2008 v 21:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39




Jěště přihodím nějaký detaily a dneska už nebudu otravovat

Old Post 27-04-2008 v 22:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

čau
máš to prostě a jednoduše dobrý. dycky se dá něco zlepšit, ale nedostatky nejsou...jen tak dál do konce .)

Old Post 02-05-2008 v 12:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rain
Nový Člen

Karma uživatele Rain - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 41

simpaticky grow k+

Old Post 02-05-2008 v 14:12 PM
Rain je offline   Profil uživatele Rain   Find more posts by Rain   Foto galerie člena Rain   Click here to Send Rain a Private Message   Add Rain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

Rain: Díky ... Musím se opakovat, ale zase potěšila
MIRIS: Tobě také děkuji. Zatím celý grow probíhal bez větších komplikací (žádní skůdci ani nemoci) a doufám, že tomu bude tak i nadále. Jinak,musím ti dát za pravdu, že vždycky se dá něco zlepšit - jěště jsem ani poprvý nedokvetl a už hledám, kde co vylepšit .....

Old Post 02-05-2008 v 23:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RedBull
Stálý Člen

Karma uživatele RedBull - 90% PěstitelskáKarma uživatele RedBull - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 43

denyg:Jedeš si celkem pěkně,jen pár otázek jak jseš dlouho na květu,jak se větvil ten super skunk a jak je to ufo hlučný když je takle venku?

Ať se daří.

Hull Hard


Coco Drip 400w Scrog
Jede Projekt alFa 400W stavba matkárny.

Old Post 04-05-2008 v 10:11 AM
RedBull je offline   Profil uživatele RedBull   Find more posts by RedBull   Foto galerie člena RedBull   Click here to Send RedBull a Private Message   Add RedBull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

RedBull: Zdar, kvetu měsíc a nějaký drobný (4-5 dnů), SuperSkunk se větvil jako kráva - nad každým patrem listů jedna větvička. Musel jsem to brutálně prostříhávat, protože to byla neskutečná jungle. A k tomu hluku - záleží na tom, na jaký výkon jede. Na plný výkon je to hukot, na nižší už míň, ale přesto to jde slyšet

Old Post 04-05-2008 v 11:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45




Nikdo nic???

Aspoň přihodím pár fotek "okenice", která už se pomalu, ale jistě chystá na reinkarnaci do stavu sušeného, později zhuleného
(doporučuji si zvětšit první fotku)

Naposledy upravil 05-05-2008 v 16:12 PM

Old Post 05-05-2008 v 16:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

Moc ohlasů to nemá, tak přidám nějaký fotky ze skříně

Old Post 06-05-2008 v 17:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47




Nějaký fotky ze skříně ....

Vyměnil jsem ventilátor ve skříni za silnější - typ z hlavy nevím, ale jak půjdu zítra krmit kyti, tak to zjistím

Naposledy upravil 06-05-2008 v 17:40 PM

Old Post 06-05-2008 v 17:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48


A ještě nějakej detail ... Ale není moc povedený, "špička" paličky tam není zaostřená

Old Post 06-05-2008 v 17:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2744180 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív