Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » NFT ( ice,jack herer,white rhino)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 33

Zdravím lidičky ,

dnes opět proběhl sestřih . Snažím se nechat pouze 50% listu aby šel zbytek do palic .
Vypadá to tak že stříhám 2x týdně .

Old Post 01-03-2008 v 10:04 AM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Atif
Nový Člen

Karma uživatele Atif - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 34

Jako pokus beru Infiniti, ale nečekej zázrak, jestli máš 25 ks na 1m2, tak to bude hodně větví(psal sem při shlédnutí první strany). 14dní růst - no čas ukáže nechal byh tak 3 dny (takže jak jsem předpokládal přerostlo to a teď jeb to samé stříhání), tyhle pokusy mám dávno za sebou. I tak držím palce.

Old Post 01-03-2008 v 16:25 PM
Atif je offline   Profil uživatele Atif   Find more posts by Atif   Foto galerie člena Atif   Click here to Send Atif a Private Message   Add Atif to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 35

to bylo včera a dnes -

Old Post 02-03-2008 v 12:11 PM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

20 12/12 Příspěvek č. 36

Zdravím GROWER . 20den 12/12
Dnes proběhla opět výměna media po 7dnech .
MR2-70ml , Amino Bloom 120ml , Call Green 25ml .
Hodnoty : EC- 1,95 Ph - 5,7 , RH 40-47% , 28°C den 17°C noc
Výška rost.: JH - 92cm (už dorostl stojí 2dny )
WR - 80cm -//-
Ice - 55cm -//-
Při dnešní kontrole Ph a EC metru jsem zjistil že je třeba kalibrovat , ukazoval o 0,2 EC méňe Ph stejné .
Kalibrace proběhla úspěšně a měří jak má . Na 3týdny klid.

Naposledy upravil Infiniti 04-03-2008 v 14:33 PM

Old Post 03-03-2008 v 13:43 PM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 37

Čau ty máš taky to combo od klečky ne? Jsem ho ještě nekalibroval ani jednou. Jak dlouho ho používáš? A za jak dlouho se ti rozjel?

Jinak ti to pěkně přerostlo

Jo a ty dvě Ufa co používáš mají nějakej význam?

Old Post 03-03-2008 v 13:48 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 38

jjj od Klečky mám ho cca 2 měsíce a jen tak z pr..le jsem ho přeměřil a byl ujetej .
Přerostlo jak se to veme , u JH je třeba většího růstu z důvodu výnosu a WR s Ice opravdu přerostlo ale těch šišiček co tam je
No a ty ufa : jsou tam z důvodu vlhkosti , mám v noci max 52% . To jedno jede jen přes noc . Prostě v boxu nestojí vzduch ani minutu nehybně - (jako venku ).
Box je 3,3x2,2x1,8 (d x v x š)

Old Post 03-03-2008 v 14:09 PM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

21 12/12 Příspěvek č. 39





Nazdar obchčimuři .
Dnešní fotos


WR - 1











WR a JH









WR - 2

Naposledy upravil Infiniti 04-03-2008 v 14:16 PM

Old Post 04-03-2008 v 14:00 PM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 40

Vy všichni co sledujete tenhle thread , se Vám náležitě omlouvám protože jsem tady dojebal dny květu .
Zrovna jsem to opravil . Tak ještě jednou pááárdóóóón
Chybička se vloudí .

Old Post 04-03-2008 v 14:19 PM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

22 12/12 Příspěvek č. 41







Naky foto .
Ja za to nemůžu , musím to tady pořád dodávat , ale teď se už fakt na to vy...u aspoň na týden .

- JH










--WR 1










---Zahrada foto podvodní efekt










----Ph a EC monitor 22den květu













-----WR2












------Celá kyti WR

Naposledy upravil Infiniti 05-03-2008 v 12:04 PM

Old Post 05-03-2008 v 11:56 AM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheMorgoth
Stálý Člen

Karma uživatele TheMorgoth - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 42

hodně luxusni grow ... ať ti to vyjde ) aspoň 1:1 w/g ... k+

Real man eat ice cream with front teeth

Old Post 07-03-2008 v 21:01 PM
TheMorgoth je offline   Profil uživatele TheMorgoth   Find more posts by TheMorgoth   Foto galerie člena TheMorgoth   Click here to Send TheMorgoth a Private Message   Add TheMorgoth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasty1985
Stálý Člen

Karma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 43

zdravím tě . máš to hezké a vidím to na pěknou sklizen. ja mám na1m2 10 kyti a myslim si ze to je akurát. jinak super držím palce

Old Post 08-03-2008 v 07:15 AM
krasty1985 je offline   Profil uživatele krasty1985   Find more posts by krasty1985   Foto galerie člena krasty1985   Click here to Send krasty1985 a Private Message   Add krasty1985 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od TheMorgoth
hodně luxusni grow ... ať ti to vyjde ) aspoň 1:1 w/g ... k+

Děkuji za k+

Old Post 09-03-2008 v 17:02 PM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 45

Zdar Growáci . 27 12/12
Tak čas plyne a kyti rostou a sílí . Foto dodám zítra . Palice jsou neskutečně lepkavé a ta vůůůně . Jsem zvědav jak dlouho to bude žena tolerovat .
Hodnoty EC - 2,15
Ph - 5,8
RH - 45-50%
°C - 26-28
Taky jsem do nádoby šoupnul jedno čerpadlo na koloběh vody ať se nesrážejí soli někde v koutku tanku .

Old Post 10-03-2008 v 15:22 PM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 46

Čau můžeš to vyfotit když budou ještě spát? Pod tím zaplym sodíkem jsou ty fotky takovy divny.A nějaky makro jak sou už oroseny,zejtra taky dodám

Žena nežena svítit se musí

Naposledy upravil Machoman 10-03-2008 v 17:39 PM

Old Post 10-03-2008 v 17:09 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od Infiniti
Zdar Growáci . 27 12/12
Palice jsou neskutečně lepkavé a ta vůůůně . Jsem zvědav jak dlouho to bude žena tolerovat.


Taky do mě hustě prudila za ten hroznej smrad (a to jěště pouze v růstu!!), ale páchač to v klíííídku vyřešil (teď jí zas vadí hluk, ale zatím to, naštěstí, nějak snáší).

Můžeš napsat, jaké čerpadlo jsi to přidal do tanku (výkon / rozměry / cena / hlučnost)? Dík.

Už aby to u mě ve skříni taky tak vypadalo

.

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Old Post 11-03-2008 v 10:08 AM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

28 12/12 Příspěvek č. 48





Nazdárek Growáci .
Tak tady mám náky foto , ale ta kvalita je v pr.... . Nechce se mi vstávat brzo proto fotím až pod lampou . A ještě k tomu se mi poj....la nabíječka na foťák takže bez blesku .

-----WR největší (prozatím)







------Paldičky JH a WR ( v popředí JH)













------Wrch JH












------ICE takhle jsou všechny




Naposledy upravil Infiniti 11-03-2008 v 15:16 PM

Old Post 11-03-2008 v 15:05 PM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-09-2009 - Box 400w - Jack herrer, White Russian - 31 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9346580 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív