Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » V kterych mestech jste zacadili a jaky dojmy jste z nich meli?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Karbos
Nový Člen

Karma uživatele Karbos - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 33

Pred Podebradama smerem od HK je taky pekny mistecko. Je to vlastne jedinej kopec v okoli. Jmenuje se oskobrh a kdyz se zajede az nahoru peknej rozhled a pro odvaznejsi i obora s muflony
v Trutnove je to dobry v noci u toho suprove osvetlenyho pamatniku (Gablenc) je to u Bojiste kde byvaj festaky (ovsem jen v lete coz ted jaksi neni bohuzel)
Ve Vrchlabi Kaplicka kde se muzete pomodlit s vyhledem na mesto a zapalit svicku jako sichr ))

Old Post 02-11-2002 v 12:49 PM
Karbos je offline   Profil uživatele Karbos   Find more posts by Karbos   Foto galerie člena Karbos   Click here to Send Karbos a Private Message   Add Karbos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Total kapor
Stálý Člen

Karma uživatele Total kapor - 3% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 34

Ked sa niekedy dostanete do Bratislavy, najlepsie miesto na prasky je urcite zidovsky cintorin na kozej ulici, fakt bomba. Potom este pamatnik sovietskych vojakov Slavin, je tam nadherny vyhlad.

Vsetko vyssie napisane berte s rezervou, nikdy neviete pod vplyvom akych omamnych latok bol autor.

Old Post 02-11-2002 v 16:55 PM
Total kapor je offline   Profil uživatele Total kapor   Find more posts by Total kapor   Foto galerie člena Total kapor   Click here to Send Total kapor a Private Message   Add Total kapor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 35

Takže já jsem nejdál hulil v AMSTERODAMU, tam to bylo velice dobré (dali jsme si bílou vdovu) a obešli všechny coffe shopy v okolí. V PRAZE jsem hulil skoro všude včetně Václaváku, Pražského hradu a Karlova mostu. V HRADCI KRÁLOVÉ jsem hulil v baru Hogo Fogo (doporučuji) a pak na leteckém dni (letecký den se konal i v mé hlavě). Na PÁLAVĚ to ale bylo zatím nejlepší. Tam je ta krajina bezkonkurenčně nejkrásnější a takový východ nebo západ slunce nad Pálavou a nad jointem se nedá ničím nahradit. To už jenom snad zahulit v kosmu. To mě taky láká :-) Jinak v OSTRAVĚ snad jenom na STODOLNÍ, jinak se není na co dívat. Howg.

Old Post 02-11-2002 v 22:10 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vecino ruidoso
Nový Člen

Karma uživatele vecino ruidoso - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 3 

to 4C3 Příspěvek č. 36

no k tý Barceloně, ja sem tam byl delší dobu a to místo nad tou fontánkou blízko plaza espanya je dobrý místečko na hulení s výhledem na město, ale scházej se tam teplouši. takže si tam nenajdete potřebnej klid. jinak je tam spoustu hodně gut parků včetně třeba labyrintu (to je na celej den) a moc pěknej kopec Tibidabo se menuje, vede tam lanovka. parky tam doporučuju všechny.

to Mr. voslík
jestli myslíš tu Calellu kousek vod Barcy, tak tam to stojí za starou bačkoru. je to turistický městeško, kde 85 % obyvatel sou cizinci a na pláži tě dost brutálnim štylem v noci vokradou (nože atd.)

jináč španělsko mam docela procestovaný a měst kde sem hulil sou mraky. hulení je tam levný, kalení drahý jinak je to podobný jak tady, takže jeďte do španěl!

Old Post 03-11-2002 v 12:23 PM
vecino ruidoso je offline   Profil uživatele vecino ruidoso   Find more posts by vecino ruidoso   Foto galerie člena vecino ruidoso   Click here to Send vecino ruidoso a Private Message   Add vecino ruidoso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogolisko
Nový Člen

Karma uživatele gogolisko - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 12 

Pohodička Dobré štatly Příspěvek č. 37

Tak já jsem si už taky párkrát puknul po různých obcích v celé republice a taky kousku Evropy. U nás doporučuju třeba Brno, v zahraničí hlavně holandská městečka - Eindhoven, Maastricht(kousek od města je pěkný lesejk), Rotterdam, samozřejmě Amstr a taky plno jiných

GOGOLISKO

Old Post 03-11-2002 v 16:42 PM
gogolisko je offline   Profil uživatele gogolisko   Find more posts by gogolisko   Foto galerie člena gogolisko   Click here to Send gogolisko a Private Message   Add gogolisko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 38

to uz si fuckt nepamatuju!!!
nekde v Německu (weimar),Chorvatsku,Slovensku,Skotsku,Anglii,ČR snad všude, kde jsem byl a měl co hulit, když je co hulit,tak je to občas jedno kde jsi nee???!!!
ps:to jsou starosti!!! kdyz nekdo hulí dlouho,tak to asi nespočítá!!!

Old Post 06-11-2002 v 12:37 PM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

2mariman Příspěvek č. 39

Rikas, ze "kdyz nekdo huli tak dlouho, tak se to nespocita"? A kdo tu mluvi o pocitani? Rekl bych, ze jsi drobet mimo misu. Nevim jak Ty, ja hulim cca 6let (leckteri odsud mnohem, mnohem dyl) a bylo by - alespon pro me - smutny, kdybych se pri pohledu z5 videl vzdy jen zhulenej u stolu v pivce...

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 06-11-2002 v 23:11 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 40

někdy v září jsme byli se školní třídou na moravě, přesněji ve sklípku. to je taková tradice u nás na gymplu, že čtvrťáci - když mají zájem - jedou zakalit na moravu. víno bylo výborný, ale burčák ještě lepší. to, v co se sklípkaření po několika hodinách zvrhlo, nebudu radši komentovat. jenom se vrátim ještě k tomu vínu... už nikdy nebudu pít krabice. to, co jsme tam poznali, je tekutý zlato. nejlepší na tom je, že když ho člověk vykalí tak litřík, je to celkem hukot... ALE ráno mu nic není: nebolí ho hlava a není mu špatně A NAVÍC se cítí jak rybyčka (vlastní zkušenost)

takže jsme byli na tý moravě. druhej den po kalbě hned ráno jsme jeli do hustopečí, kde jsem s kámošem dal brko ...normálka, ale pak jsem si všim kostela!!! oni tam mají fakt hustej kostel! je to moderní, vysoká, štíhlá, bílá betonová stavba. koukali jsme na něj z dálky a nebyl čas se jít mrknout blíž ...škoda, celkem mě to uchvátilo!

pak jsme jeli do znojma, kde jsme navštívili hrad nebo zámek (podle toho, co tam vlatně maj) a pak jsme vylezli na svatej kopeček, kde jsme dali další špégo ... z kopečku byl pěknej výhled na mětsto. navíc tam kousek od nás točili nějakou reklamu, byl tam celej tým filmařů. no a my jak jsme tam seděli u kapličky a byli dobře naložení, tak z nás padaly různý poznámky na adresu těch lidí, co to nemohli zaboha natočit: kamera ... klapka ... akce (rejža:"tichóóó!" - a my se začali vždycky tlemit, celkem nahlas, pak už to bylo trapný a tak jsme vypadli)

takže, jestli můžu doporučit, tak se s partičkou (nebo přemluvte třídní) vydejte na moravu do oblasti mikulova a pálavských vrchů. maj tam skvělí víno a krásnou přírodu ...hmm přírodu - a to podnebí!!! tam by se pěstilo: slunce tam má sílu (což se odráří v těch hroznech)

Old Post 08-11-2002 v 19:59 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 41

Nejkrasnejsi zazitek mam ze Sydney z jednoho parku, kde to jednak vypada naprosto uzasne a jednak zdejsi modely jsou opravdu vyvedene a zazitek to byl opravdu uzasny. Jinak se krasne huli po celem Holandsku (ani nema cenu vyjmenovavat vsechna mesta:-)), ale takovy Cesky Brod taky neni k zahozeni. Spis u me zalezi na modelu, pak se mi libi treba otlucena zad, kterou jsem schopna obdivovat cele hodiny

Old Post 12-11-2002 v 03:15 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mia
Nový Člen

Karma uživatele Mia - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 6  

Pohodička Příspěvek č. 42

Samozřejmě jsem začala v mém rodném městě Bystřici n. P. Zprvu jsme s kámošema vyrazili na houby, jenomže jsme nic nenalézali, tak jsme prdli špégo, aby se nám lépe hledalo. Kámoš pak sežral (houby) na co přišel (divím se doteď, že to přežil-bůhví co sbíral). A od té doby už nemusíme chodit jen na houby a pukáme pořád - všude, kde se dá. Navštívili jsme i Holland-přesněji městečko Tiel, kde jsme si našli takovej zapadlej kofáček. Zabublali jsme pak pár modýlků a málem jsme nedojeli domů (asi 30km cesty na kole). Ale zvládli jsme to a zvládáme to dál a dál a dál.

Mia

Old Post 12-11-2002 v 21:53 PM
Mia je offline   Profil uživatele Mia   Find more posts by Mia   Foto galerie člena Mia   Click here to Send Mia a Private Message   Add Mia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ados
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Bezva zážitek Příspěvek č. 43

Loni jsme jeli se školou do Brna na nějakej veletrh. S dvěma kámošema jsme zapukali a užívali si té atmosféry. Když jsme si šli zapukat po druhé někam bokem do klidu,přiblížila se parta asi 15 plešek a nenápadně se začli vyptávat jestli náhodou nemáme nějaké pití a nebo "travku". Samozřejmě jsme je zklamali a řekli že ne a v tom mě jeden z nich kopl ocelovkou do místa,kde jsem měl krabku se vzorky. My
se hned s kámošema rozutekli a pak se vyděšení asi třičtvrtě hodiny hledali.
Krabička nevydržela ale zachránila mi žebra.
Prostě bezva zážitek.

Old Post 13-11-2002 v 10:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slut
Stálý Člen

Karma uživatele Slut - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 44

2 hruucoon

Naja KLADNO je fajn na pálení , hlewně ty nowý parky a tagy už zmiňowaná hl. třída(mňam)!!!

No a tagy samo prague, je dobrá asi tag celá hlawně ty zapadlí uličky ale centrum je SHIT wšude samej turist!!!
No ale je prawda že nedáwno sme byly w centru a hrály sme si na turisty, já mluwila německy a kamoška anglicky no, tag sme si tagle powídaly, no lidi celkem čuměly co to melem za krawiny ale to nám bylo jedno hlawně že byla sranda!!! hehe

Slut

Old Post 14-11-2002 v 22:24 PM
Slut je offline   Profil uživatele Slut   Find more posts by Slut   Foto galerie člena Slut   Click here to Send Slut a Private Message   Add Slut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lauf
Nový Člen

Karma uživatele lauf - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 6 

4c Příspěvek č. 45

jo!

Naposledy upravil lauf 06-05-2003 v 02:25 AM

Old Post 29-11-2002 v 04:32 AM
lauf je offline   Profil uživatele lauf   Find more posts by lauf   Foto galerie člena lauf     Add lauf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
india
Nový Člen

Karma uživatele india - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 46

Tak snad se mi podaří dát ta města, alespoň z části dohromady. Nejni nad to celý léto procestovat pěkně autíčkem s kvalitní hudbou a stejně kvalitním materiálem.
Začneme asi u mě doma:

Příbram: Velice zajímavé město, existuje stovky míst kde smotnout brčko, mezi své oblíbené řadím Svatou horu, kostelík sv. Prokopa a Orlov odkud je skvělej výhled.

Beroun: To je skoro bez komentáře, tolik krásných kopců se solidníma cestama nahoru, tam najde místečko každej stačí se jen rozhlédnout, třeba jeskyně a nebo kousek dál Karlštejn.

Dobříš: To je celkem nudná oblast co se týká vychytaných míst.Tam se člověk zašije jen někam na výjezdovce čumákem k lesu.

Praha: exklusivní - vyplatí se rozhodně na Dobříši brko vynechat a kousek popo - jed.

Kolín: Kolíne Kolíne, Výborná čajovna! Ovšem pozor na cyklisty stejně tak jako v šedém

Nymburku:

Liberec: Upozorňuju na pochopení systému parkování před požitím, jinak super město - Ještěd a spousta jinejch krásnejch místeček.

Hulice: Smotněte si v Hulicích už pro ten pocit. Mimohodem kousek dál je Kalná.

Jičín: Tady jsme potkali hrozně ochotné občany. Krásné náměstí - skoro jako malované.

České budějovice: Rozbila se mi bota! Město pěkný, ale krize na boty, absolutně hrozný obuvi. Přesunuli jsme se do

Plzně: A tady je to úžasné, až na tramwajový systém.

Víc už popisovat nemohu letim do práce . . . .

Pro ni a proto, že je.

Old Post 06-12-2002 v 12:28 PM
india je offline   Profil uživatele india   Find more posts by india   Foto galerie člena india   Click here to Send india a Private Message   Add india to your buddy list     Navštiv homepage uživatele india! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

Já mám rád města s historickým jádrem a pěknýma hospůdkama....pěkný pokoukání,pak zalezeš polykat a je ti fajn....tj. Telč, Praha, Česká krumlov, Budějovice....je jich moc ale teď se mi z hlavy nějak

Old Post 09-12-2002 v 20:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Palec nahoru nejradsi doma... Příspěvek č. 48

Nejradsi si zahulim v okoli naseho mesta Dvur Kralove, uplne nejradsi na chajde v Trebihosti (to je kousek ode dvora) tam je pohodova krajinka a tma je to nejlepsi, hulil sem i na vice mistech, nejdal to bylo v Los Angeles v Picerii s rastama, byl sem pekne vykidlej a koukal jak motaj metrovy kruhy testa, docela sranda, hralo tm regge atd..., nejjiznejni na Key Westu s mistnima kousek od Hemingwayova domku, pohodicka, teplicko, melky more, proste parada..., Potom jeste na mnoha mistech v Mexiku a hlavne po Evrope, ale vsude dobre doma nejlip...8oD...(ale Recko nebo Maiami taky neni vod cesty...)

Old Post 10-12-2002 v 02:36 AM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4558290 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív