Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nebula pod 600w Plantastar
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
boytwoface
Stálý Člen

Karma uživatele boytwoface - 92% PěstitelskáKarma uživatele boytwoface - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 33

hele nakonec to dopadlo vyborne musim priznat, ja tam nasel celkem asi 2 skoro dospela seminka a do toho par tech malych "ptacich" jak tomu rikam, funguje to very well, mi dokonce kamos rekl, ze to rve plice, resp. ze je to docela silny, s cimz souhlasim, takze fakt fajn... asi jsem trosku zazmatkoval vid, ale nenadelas nic, lepsi, nez to posrat!

ale tenhle model uz asi nechci, jako smrdi to jak das (to je neoddiskutovatelny, rikal to kazdej, ja si to nedokazal predstavit) a zadruhe to zkuruje docela mocne. napriste bych chtel model, kterej je sladkej, vonavej a nezhuluje tak mega nega...

asi tomu uplne nevyhovuje masterkush, ale asi budu mit ten... jestli bude, jestli to nenecham ted chvili vychladnout, precijen toho je dost... ))

Old Post 09-12-2007 v 10:32 AM
boytwoface je offline   Profil uživatele boytwoface   Find more posts by boytwoface   Foto galerie člena boytwoface   Click here to Send boytwoface a Private Message   Add boytwoface to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
muscaria
Stálý Člen

Karma uživatele muscaria - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 34

Pěkná a bohatá sklizeň, jenom příště prověřenější genetiku ať se vyhneš Hermínám...

Old Post 10-12-2007 v 17:20 PM
muscaria je offline   Profil uživatele muscaria   Find more posts by muscaria   Foto galerie člena muscaria   Click here to Send muscaria a Private Message   Add muscaria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hooligan
Stálý Člen

Karma uživatele Hooligan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 40  

Obecné Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od boytwoface
hele nakonec to dopadlo vyborne musim priznat, ja tam nasel celkem asi 2 skoro dospela seminka a do toho par tech malych "ptacich" jak tomu rikam, funguje to very well, mi dokonce kamos rekl, ze to rve plice, resp. ze je to docela silny, s cimz souhlasim, takze fakt fajn... asi jsem trosku zazmatkoval vid, ale nenadelas nic, lepsi, nez to posrat!

ale tenhle model uz asi nechci, jako smrdi to jak das (to je neoddiskutovatelny, rikal to kazdej, ja si to nedokazal predstavit) a zadruhe to zkuruje docela mocne. napriste bych chtel model, kterej je sladkej, vonavej a nezhuluje tak mega nega...

asi tomu uplne nevyhovuje masterkush, ale asi budu mit ten... jestli bude, jestli to nenecham ted chvili vychladnout, precijen toho je dost... ))



Zkus IPO to je dobrej model na pěstění a přesně splňuje Tvoje požadavky

Můžu mluvit sprostě, poslouchat rock'n'roll, pro mě už není místo v ráji..

Old Post 11-12-2007 v 19:24 PM
Hooligan je offline   Profil uživatele Hooligan   Find more posts by Hooligan   Foto galerie člena Hooligan   Click here to Send Hooligan a Private Message   Add Hooligan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2007 - Nurturelite 600w vs. plantastar 600w - 2 odpovědí
04-08-2007 - Kolko rastlyn pod 600w plantastar - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3362060 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív