Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Rastova skříňka no.2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 33

udělej si topení. Já mám v plechovce žárovku 100W zasypanou pískem. Mám to napojené na termostat takže není problém regulovat. Dneska jsem k ní zapojil další.
Dnešní plechovku jsem koupil v Tescu. taková plechová dóza v kuchyňských potřebách za 50,-
Tu 1. mám z tenisáků. Kdysi se dělaly do plechových obalů. Dneska bohužel jenom do plastu.
Nebo si to můžeš hodit na spínačky a nechat to jet třeba v intervalech 30 min. zapnuto a 1h vypnuto. Ten písek chladne fest pomalu.

NO ale myslel jsem že mám problém s teplotou že se mi kraje listů otáčejí nahoru dovnitř, ale ty to tak nemáš tak nevím kde mám sakra chybu. Asi to bude tím že mám vodu na zalívání mimo skřín a tak jak tu někdo psal šoky zimnou vodou na kořeny. Vyzkouším dávat teplou vodu a uvidím. Mrkni tady na můj problém. http://grower.cz/forum/showthread....6834#post616834

Old Post 05-11-2007 v 21:26 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-07-2009 - Alkova skříňka - 52 odpovědí
22-02-2007 - Freedomova skříňka - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8069640 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív