Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » ramónovo miniout 2007
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné fotečkýýý Příspěvek č. 33








tak a je tady ten slibovanej fotoupdate. obě dvě kyti vysí a suší se. ta menší je už skoro suchá, proto už jí testuju. občas dokáže překvapit. ta větší je ještě moc mokrá, ještě jsem jí nezkoušel.

detailnější smokereport přinesu až bude obojí suchý.

Old Post 22-09-2007 v 14:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

tak a smokereport je tady:

menší kytka: kouř je lehkej, neškrábe, chuti jemné venkové. high je energický, typicky venkový (=trošku slabší). Rozhodně neuspává, a člověk neni ani ke konci high příliš "uzemněnej". Jšedinou výraznou nevýhodou je přítomnost semínek prakticky v každý palici. Když se vyberou je to dobrý, ale to vybírání...

větší (černá) kytka: kouř je agresivnější, trošku škrábe. Chuť je lehce ovocná. High je o poznání silnější než u menší kytky, a má kvalitní efekt mind high. Opět po delší době neuspává. Je naprcaná, ale ne tak jako menší kytka. Kouřovej test u týhle kytky potvrdil mojí hypotézu - černá kytka má v sobě něco z lepší genetiky. Sice to byl nějakej její dalekej příbuznej, ale poznat to tam je.

Výnos suchýho bych tipoval na 300g. Vážit to nebudu, páč stejně z toho furt odebíram.

Old Post 28-09-2007 v 08:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

tak a ještě jeden malej updatek:
kytky jsou už obě skosený, usušený a uložený ve sklenicích na zazimování, ve kterejch se ještě dosušujou. černá kytka byla pokřetěná jménem černokněžník. pořád mě překvapuje, jak je silná. hm. celkovej výnos je asi čtyři sklenice velikosti 5l a asi šest sklenic velikosti 3l. s letošním rokem jsem spokojenej.

edit: ještě jednu věc jsem chtěl vědět? Jak je možný, že jedna kytka je naprcaná úplně brutálně, a ta druhá, která roste s ní v trsu, neni naprcaná téměř vůbec. Nechápu to, minulej rok se nám stalo to samý v kámošovo skleníku.

Naposledy upravil 01-10-2007 v 12:16 PM

Old Post 01-10-2007 v 11:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-04-2011 - moj out 2010 - 157 odpovědí
14-11-2007 - Blasterův mini OUT 07 - 271 odpovědí
22-03-2008 - mopuv outdoor 2007 - 69 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2603830 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív