Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W 8 kytek: 2xWhite Widow, 2xIce, 2xPeacemaker, 1x Blueberry a Bubble Gum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

Peace and Bless You All.. tak už pár dní je suchá Úroda Mocného Konopí z půdy.. je to hodně silná tráva, krásný kompakt palice děsně pronikavý vůně.. každej model má trochu odlišný účinky (Blueberry ještě nezkoušel) což oceňuju. Akorát se to musí hulit pomalu a buď ze skleněnek nebo ze žilek protože je to fakt masakr muhehe juchúúúúúúúúúúúúúúúúúúú jsem ze zrovna (nejspíš) vrátil do reality z dnešního páršpekovýho výletu všude možně... du spat. Dobrou noc a ať vám kytky rostou dobře celou noc!

Old Post 30-06-2007 v 22:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Suchá ganja, nejlepší ganja... Příspěvek č. 34





Tak takhle vypadá moje půlka po obrání listů -

Všechno dohromady











Bílá Vdovka











Ice













Peace Maker

Old Post 01-07-2007 v 11:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Tak je to fakt hustý, jakože v létě sklízet docela dost velkej úlet pro mě jakožto v zásadě venkovního pěstitele.. Mno, v tuhle dobu už toho z úrody moc nezbylo, ale všechen matroš co už vykonal svoji cestu do nebe stál kurva za to!
Ačkoli jsem za elektriku zaplatil 1500 vočí,za řízky 500,- a věnoval jsem skříni denně minimálně 1/2 hodinu času ( ale často jsem u skříně denně strávil 2 a víc hodin), z úrody jsem jsem neprodal ani paličku a všechno, co jsem někomu dával jsem dával zadarmo. A málo jsem toho nerozdal.. Takže ač indoor pěstitel, narkomafii jsem nepodpořil . Vyjímkou snad bylo jenom když jsem obdaroval spolužáka asi 6 gramy vršků za flašku portskýho ..
Kdybych měl srovnat účinkiy modelů, tak slabej nebyl ani jeden, jen Ice a Blueberry měly trochu řidší palkičky. Nelepší zkouření co síly a kvality účinků bylo ale bez diskuze z Peacemakera a White Widow. Byly to fakt silný modely, ale účinkama komunikativní, nezmašťující ale naopak velice energetický, zachovávající schopnost ponořit se i v silném high do jakékoli věci a dělat jí kvalitně.. Bílá Vdova byla ale děsná vražda, když se to přehnalo.. Ice byl trochu víc dohlavy prásk (nojo, skunk a jeho geny ), ale občas taky velice čistý high. Blueberry silná, ale bývaly po ní výtuhy, když high přestal působit (už je vyhulená.. ). Samozřejmě všechny modýlky jsme většinou nekouřili po velkejch jointech, i když občas to byly fakt masakr brka, a to se z toho pak zhulilo klidně 10 lidí Lidi mě za sílu tý trávy už proklínali i blahořečili ale v 99% případů si to chválili. A to 1% kouřilo moji trávu ve stavu silný ožralosti .
Tahle zvláštní, ale velice dobře načasovaná sklizeň mi byla bezva společníkem po celý prázdniny doteď, a pokud se nebudu moc rozhulovat tak mi vydrží i po zbytek prázdnin, to znamená do venkovní mega-sklizně, která si myslim že nejen u mě bude dost vydatná co do množství i do kvality
Mnop tak to bylo asi jakýsi shrnutí týhle mý první zkušenosti s pěstováním kytek indoor a že stála kurva za to !

Old Post 12-08-2007 v 19:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

Mno sklizeň ze skříně docela hustý Myslim že v srpnu sem zhulil celej Trutnovskej festival a poslední minipálka padla na podzim a to už byla venkovní sklizeň. Doufám že mi dopadne skříň znova, aspoň malá skříňka....

Old Post 02-01-2008 v 19:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

Znáte to, jak si schováváte paličky všude možně. Nestává se často, aby takový skrýše vydržely dlouho. Bráchovi se ale stala zajímavá věc, a to že objevil v pokoji zapadlou hustou palici Blueberry z týhle skříně, která se sklízela víc jak před rokem Nutno říct, že pokouření (i když s prachem..), bylo účinkama stejně dobrý jako loni Aspoň už můžu tuhle sklizeň prohlásit za d e f i n i t i v n ě zhulenou

Old Post 10-07-2008 v 21:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Psycho
Stálý Člen

Karma uživatele Psycho - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 38

zdravím chtěl jsem se zeptat jestli někdo má zkušenosti z LED světlama a jak to vlastně stím je bavil jsem se otom v šopu a tam mě nic nedokázali říct jen to co je na letáku.

Old Post 08-02-2010 v 13:40 PM
Psycho je offline   Profil uživatele Psycho   Find more posts by Psycho   Foto galerie člena Psycho   Click here to Send Psycho a Private Message   Add Psycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Priestess
Nový Člen

Karma uživatele Priestess - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 39

Ahoj Psycho, s LED ti bohužel neporadim, ale v tomhle threadu asi nikdo..

Old Post 09-02-2010 v 00:25 AM
Priestess je offline   Profil uživatele Priestess   Find more posts by Priestess   Foto galerie člena Priestess   Click here to Send Priestess a Private Message   Add Priestess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..
Stálý Člen

Karma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 40

Psycho: Stačí použiť hladanie
http://grower.cz/forum/search.php?s...ng&pagenumber=1

O LEDkách tu toho je dosť, ale málokto to dotiahol do konca
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Old Post 09-02-2010 v 00:57 AM
D.. je offline   Profil uživatele D..   Find more posts by D..   Foto galerie člena D..   Click here to Send D.. a Private Message   Add D.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2573570 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív