Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Výchova dětiček:))
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 33

Tak to já strávil na sále a v okolí 11 hod.Přijeli jsme docela brzy, hned jak praskla voda a neuvěřitelně dlouho se čekalo,až se dostatečně otevře hrdlo. A pak to bylo raz na raz, maminko pořádně zatlačte a šup, hotovo.Bylo to oné letní noci, kdy nám naši milý těžkooděnci rozehnali CZTek a tak mě porod paradoxně zachránil před možným nářezem.

" Yeah, i know "

Old Post 21-02-2007 v 14:49 PM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H&H
Nový Člen

Karma uživatele H&H - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 34

je to je super, krasny jmeno pro holcicku, kdyz jste vybirali jmena, studovali jste i jejich vyznamy?

presne, jde o to aby tam s ni nekdo byl a podporil, ji...ja to mam stejne, taky jsem moc rada ze tam bude se mnou.

Old Post 21-02-2007 v 14:54 PM
H&H je offline   Profil uživatele H&H   Find more posts by H&H   Foto galerie člena H&H   Click here to Send H&H a Private Message   Add H&H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H&H
Nový Člen

Karma uživatele H&H - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 35

chi to je husty...jeli jste z Czechteku rovnou do porodnice?

Old Post 21-02-2007 v 14:58 PM
H&H je offline   Profil uživatele H&H   Find more posts by H&H   Foto galerie člena H&H   Click here to Send H&H a Private Message   Add H&H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od H&H
chi to je husty...jeli jste z Czechteku rovnou do porodnice?


Nene CZTK byl samozřejmě ten rok uplně vyřazen z plánu

" Yeah, i know "

Old Post 21-02-2007 v 15:05 PM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Noiwa
Nový Člen

Karma uživatele Noiwa - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 37

H+H:no na ten vyznam sme se nejak nezamerovali.jenom sme se proste shodli,ze se nam to jmeno libi..

Real good Time!

Old Post 21-02-2007 v 15:10 PM
Noiwa je offline   Profil uživatele Noiwa   Find more posts by Noiwa   Foto galerie člena Noiwa   Click here to Send Noiwa a Private Message   Add Noiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H&H
Nový Člen

Karma uživatele H&H - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 38

jo,jo.. ono by se to tam mimimu v brisku asi stejne moc nelibilo..

Old Post 21-02-2007 v 15:11 PM
H&H je offline   Profil uživatele H&H   Find more posts by H&H   Foto galerie člena H&H   Click here to Send H&H a Private Message   Add H&H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H&H
Nový Člen

Karma uživatele H&H - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 39

Noiwa:taky je to moc hezky jmeno..prijde mi ze na holku vybrat je mnohem jednodussi nez na kluka, my se do ted porad nemohli nejak rozhodnout, ale asi to bude Darek ( Darecek ) ;-) myslite ze je to blby?

Old Post 21-02-2007 v 15:14 PM
H&H je offline   Profil uživatele H&H   Find more posts by H&H   Foto galerie člena H&H   Click here to Send H&H a Private Message   Add H&H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 40

Darek? jako z Kultu ? dejte mu nejaky ,,normalni'' hezky, cesky jmeno Martin, Vojta, Petr, Pavel, Marek, Jan, Michal ... je jich spousta

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 21-02-2007 v 15:22 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H&H
Nový Člen

Karma uživatele H&H - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 41

v kultu byl myslim Derek, ne? i kdyz nevim, uz je to dyl, co jsem ten filmik videla..

jojo, cesky jmena jsou urcite krasny..ale..chteli jsme neco originalniho

Old Post 21-02-2007 v 15:33 PM
H&H je offline   Profil uživatele H&H   Find more posts by H&H   Foto galerie člena H&H   Click here to Send H&H a Private Message   Add H&H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 42

Přiklanim se Soul Rebelovi,ten Darek se mi taky moc nelíbí. Mě se líbí třeba Filípek(Filip).

Old Post 21-02-2007 v 15:39 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H&H
Nový Člen

Karma uživatele H&H - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 43

dik za nazor, jeste si to musim poradne promyslet..

ja chtela Dominika, ale ten mi neprosel..;-(

Old Post 21-02-2007 v 15:44 PM
H&H je offline   Profil uživatele H&H   Find more posts by H&H   Foto galerie člena H&H   Click here to Send H&H a Private Message   Add H&H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 44

Pěknych jmen je hodně,chce to jen hledat. Tak přeju,at si vyberete společně nějaky,ktery se líbí oběma. A ne,že se u toho pohádáte.

Old Post 21-02-2007 v 15:52 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 45

HH> a vy byste to chteli jako cist [dárek] ??? nebo kratce? to by byl jakjo kluk od Dary Rolins fakt dejte nejaky cesky

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 21-02-2007 v 16:00 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 46

Nééé to by bylo anglicky,dárek-present.

Old Post 21-02-2007 v 16:03 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

Viktor jako vítěz...viky

Old Post 21-02-2007 v 17:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

Mě se Darek líbí...znám to jméno z Polska. Moc se mi líbí, ale musí se vyslovovat krátce
Viktora mám taky ve slovníku, ale to jméno mi není moc sympatický.
český jméno pro kluka je buď strašně tuctový, anebo divný...no prostě některý jména už se dneska moc nepoužívaj, když to někdo nezdědí po předcích.

pro kluky jsem měla vybráno: Vojtíšek, Alex, Míša a staršně se mi líbí jméno Joshua, ale nám se takový cizí jména moc nehoděj k přijmení

Old Post 22-02-2007 v 14:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0802710 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív