Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10 proti smrti on the battlefield
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Obecné OB1 - 60 dní 12/12 Příspěvek č. 33




tak a 60 den šel první (ten hezčí) Orange Bud.
když ho trochu zmáčknu, cítím skutečně pomeranč. ten sladký bez pecek je fakt zvláštní, jak tahle bylina umí napodobit různé vůně..

opět však musím klít nad spoustou samčích po celé kytce. to je neuvěřitelné jak si seedbanka jako DP dovolí nabízet své modely ve feminizované formě, když feminizaci jaksi nemaj vůbec zmáklou! DĚS!!!

Old Post 07-01-2007 v 12:35 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 34


Pan Ker - jo koukal jsem na tu HK by JAHmaičan a je docela jiná než jsem měl já, je taky někde v Gal. In. Odrůd.
jinak GBxDW bude za chvíly a pokud máš tyhle bonusovky, tak buď jenom rád! je skvělej.

eso - dík ..nevim jestli se budu dělat s vážením, jsem rád, že to tak nějak stíhám nafotit, manikůrovat, sušit a skladovat.. výnosem mě překvapil zatim nejvíc právě GBxDW a co se chuti týče, tak to ještě počkej, dyť to ještě nejni všechno dole ale na euforku se můžeš spolehnout, mám jich 5 a všechny stojí zato!

Old Post 07-01-2007 v 12:49 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Obecné 2x Ice - 61. den 12/12 Příspěvek č. 35






61.den sklízim další 2 Ice a jednu Euforii
tak nejdříve Ice. měl jsem je nechat dýl růst a byly by o dost výnosnější si mysim. ale i tak jsem spokojen. spousta pryskyřice, agresivní aroma, paldy jako šutráky. je to už můj třetí model od Female Seeds a musím říct, že tahle seedbanka i přes nízké ceny svých modelů je pro mě zárukou kvalitní genetiky. všechny 4 Ice jsem prohlížel a nenašel jsem ani známku po deviaci samčích!

Old Post 07-01-2007 v 13:07 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Euforia - 61. den 12/12 Příspěvek č. 36



..a další malá Euforka

Old Post 07-01-2007 v 13:12 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

GBxDW - 62 den 12/12 Příspěvek č. 37




..a sklizeň pokračuje, na ředě je Godbud x Dreamweaver.
moc hezká indika to je a ke konci květu hraje takhle pěkně barvami. hezky voní, spousta krystalů, velmi dobrý výnos a palice tvrdé odzhora až dolů - jedna z nej věcí v tomto kole! kdo by to byl řek do bonusovek

Naposledy upravil dlouhán 08-01-2007 v 16:06 PM

Old Post 08-01-2007 v 16:00 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

2x Euforia - 62 den 12/12 Příspěvek č. 38





pak přišly na řadu tyhle pěkně vypasené Euforie. u mě jedinej feminizovanej model od Dutch Passion, nepoznamenanej samčími květy a navíc hodně výnosný a extra "frosted". ještě jsem zvědavej na chuť a účinky..

Old Post 08-01-2007 v 16:14 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 39


jdu zkolit posledních 6 kytek, abych je moh pověsit vedle.. hmm to bude pohled

Old Post 08-01-2007 v 16:18 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 40

a dál .. ? Jak u tebe dopadla Euforie, spokojen?

Děkuji za odpověď.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 18-09-2007 v 13:49 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 41

hoj!
nevim jestli ještě najdu fota z poslední fáze. jestli jo tak to ještě dodělám. (skoro po roce)

euforie je opravdu štědrá a pohledná rasa a ke všemu kvalitně feminizovaná. účinek - průměrný skunk. jediné mínus bych viděl v chuti - trpká a palčivá, žádnej cukrkandl teda.

dodatečné dík všem káčkařům

smrťák

Old Post 21-09-2007 v 15:50 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3270090 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív