Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak to vidite s rezistenci na T.H.C..?aneb kdyz uz nic nefunguje
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
KFilda
Nový Člen

Karma uživatele KFilda - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 33

Diky Pratele od smotaneho papirku....Kazdopadne Fuck Hard Drugs to uz mam davno za sebou..Takze si jdu hodit ten spagat..Tejden bez brka si nedokazu predstavit....

Old Post 19-11-2006 v 18:11 PM
KFilda je offline   Profil uživatele KFilda   Find more posts by KFilda   Foto galerie člena KFilda   Click here to Send KFilda a Private Message   Add KFilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KFilda
Nový Člen

Karma uživatele KFilda - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 34

Fakt? tak to uz potom leda asi Plutonium nebo Antrax.No neva

Old Post 19-11-2006 v 18:16 PM
KFilda je offline   Profil uživatele KFilda   Find more posts by KFilda   Foto galerie člena KFilda   Click here to Send KFilda a Private Message   Add KFilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlastjesvine
Nový Člen

Karma uživatele chlastjesvine - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 35

dej tak pul flasky vodky a potom si ubal nejaky skera. vysledek je temer okamzity

Old Post 19-11-2006 v 19:03 PM
chlastjesvine je offline   Profil uživatele chlastjesvine   Find more posts by chlastjesvine   Foto galerie člena chlastjesvine   Click here to Send chlastjesvine a Private Message   Add chlastjesvine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KFilda
Nový Člen

Karma uživatele KFilda - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 36

For chlastjesvine........Hele chlast mam docela rad.Ten funguje vzdycky i kdyz musis zvedat davky stejne te to vzdycky dostane.Kez by to tak bylo i s hulenim

Old Post 20-11-2006 v 07:15 AM
KFilda je offline   Profil uživatele KFilda   Find more posts by KFilda   Foto galerie člena KFilda   Click here to Send KFilda a Private Message   Add KFilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cru_ci_fix
Stálý Člen

Karma uživatele cru_ci_fix - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 37

presne..na chlast to fici...ak ti ide o "stavy"... alebo sa staci skurit takych 5G dobreho matrosu...a uvidis ze ucinok na seba nenecha dlho cakat... ide len o to..kolko toto vyhulis... d;o)

a samo ide aj o psychiku... takze ak to beres fadne..tak aj stavy take budu... najlepsie je neriesit...

Váž si veci, ktoré ti život ponúka, pretože nikdy nevieš kedy sa môžu pominúť!
Moje male brblave

Mate doma mechur?

Old Post 20-11-2006 v 07:23 AM
cru_ci_fix je offline   Profil uživatele cru_ci_fix   Find more posts by cru_ci_fix   Foto galerie člena cru_ci_fix   Click here to Send cru_ci_fix a Private Message   Add cru_ci_fix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 38

KFilda:a kolik ti je a co kouris???vis co je nejlepsi,vypestovat si neco sam,to je pak fajnovy pokoureni,kdyz vis jakou si si s tim dal praci...

a nebo jak tu nekdo psal,tak si dej nejaky pivso,nebo panacu a pak brcko...
a nebo super kombinace je houbovej cajik a par jointu,vysledek je 100%

Old Post 20-11-2006 v 10:04 AM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KFilda
Nový Člen

Karma uživatele KFilda - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 39

For Dela Negro..Clovece je mi skoro tricet a trinact let pestuju a hulim....z toho uz pet let taky doma indoor,proste palim dobry modely a je to fakt moc celou dobu tady resim to jak to udelat aby to fungovalo jako za mlada a nemuset davat pauzu...moje reseni je proste hulit uz od rana co to jde treba brko za pul hodky a vecer kdyz uz nevis co ti to vlastne dela se jit vychlastat......Zatim cao Peace for Growers

Old Post 26-11-2006 v 16:35 PM
KFilda je offline   Profil uživatele KFilda   Find more posts by KFilda   Foto galerie člena KFilda   Click here to Send KFilda a Private Message   Add KFilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 40

Ale nic jinyho ti asi bohuzel nezbyde...

Old Post 26-11-2006 v 17:10 PM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KFilda
Nový Člen

Karma uživatele KFilda - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 41

To je ale smutnej osud co????

Old Post 26-11-2006 v 18:21 PM
KFilda je offline   Profil uživatele KFilda   Find more posts by KFilda   Foto galerie člena KFilda   Click here to Send KFilda a Private Message   Add KFilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 42

to je fakt...taky si rikam,ze bych mel omezit...ale ono porad nic...

Old Post 26-11-2006 v 22:17 PM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KFilda
Nový Člen

Karma uživatele KFilda - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 43

Ach ta slaba vule...Kdyz je to tak tezke nechat zahalet ¨blunty a papirky v koute.Vzdyt ja bych bez brcka ani nevstal.....Dela Negro...Jak dlouho to zkousis???,Ja posledni dva az tri roky a vysledek tejden jsem nehulil a hle byl jsem dvakrat na zachytce.Tak at mi netvrdej ze huleni skodi zdravi zatim cao

Old Post 27-11-2006 v 07:05 AM
KFilda je offline   Profil uživatele KFilda   Find more posts by KFilda   Foto galerie člena KFilda   Click here to Send KFilda a Private Message   Add KFilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 44

KFilda:tak dlouho zase ne,nedavno jsem se vratil do svych starych kolejich...jinak jsem kouril tak brcko na 1-2 dny...a ted???ted jedu krute fest..tak mesic si rikam,ze to budu muset zase omezit...

Old Post 27-11-2006 v 09:26 AM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FroNy
Stálý Člen

Karma uživatele FroNy - 36% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od KFilda
Ja posledni dva az tri roky a vysledek tejden jsem nehulil a hle byl jsem dvakrat na zachytce.


, tak to bych radsi hulil bez efektu, kamo.


Jedy strikes back!

Old Post 27-11-2006 v 09:50 AM
FroNy je offline   Profil uživatele FroNy   Find more posts by FroNy   Foto galerie člena FroNy   Click here to Send FroNy a Private Message   Add FroNy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konopnikjc
Nový Člen

Karma uživatele konopnikjc - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 46

nazdar ty hlavo zhulena musi hulit vic huliš malo :-) a vyndej tu ruku z trenek a prestan se tahat za koncovku stara ti prijede o vejkendu ))

Old Post 29-11-2006 v 20:00 PM
konopnikjc je offline   Profil uživatele konopnikjc   Find more posts by konopnikjc   Foto galerie člena konopnikjc   Click here to Send konopnikjc a Private Message   Add konopnikjc to your buddy list     Navštiv homepage uživatele konopnikjc! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KFilda
Nový Člen

Karma uživatele KFilda - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 47

no moment to sem voe nepatri...za todle me poslou z kanalu rovnou do A...... Anyway ona pchijede a bude cajmrsk a zas me voe do pondelka neuvidis...chacha

Old Post 29-11-2006 v 23:29 PM
KFilda je offline   Profil uživatele KFilda   Find more posts by KFilda   Foto galerie člena KFilda   Click here to Send KFilda a Private Message   Add KFilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrkvos
Nový Člen

Karma uživatele mrkvos - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 17  

prestalo mi slapat... Příspěvek č. 48

Stalo sa to uz aj vam? proste mi prestal slapat makak alebo mi proste slape malo uz to neni to preco som stym zacal asi si dam fakt nejaku pauzu ale nedokazem to proste kazde rano si musim to bongo dat a uz som dosiel do takeho stadia ze si mozem dat aj 50 praskov z hocicoho a aj tak mi to slape tak mierne a asi tak pol hodinku asi to stym hulenim dost prehanam ale co by som to bol zas za hulica...

Old Post 31-03-2007 v 22:54 PM
mrkvos je offline   Profil uživatele mrkvos   Find more posts by mrkvos   Foto galerie člena mrkvos   Click here to Send mrkvos a Private Message   Add mrkvos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8934610 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív