Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » POZOR, POLITIKA! VSTUP NA VLASTNÍ RIZIKO.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 33

Ja urcite!!!!

Old Post 25-03-2002 v 21:36 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Vítám tě. Jsem zvědav, koho nám osud přidělí za třetího? Příspěvek č. 34

Myslím, že z trojic se dá poskládat velice stabilní a bezpečná struktura. Tak zatím

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 25-03-2002 v 21:40 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Stálý Člen

Karma uživatele stepik - 7% PěstitelskáKarma uživatele stepik - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 35

V žádném případě bych nezakládal stranu... Stát, lobby, peníze,..... a zase to samý, ale v bledě modrym.... Stát je ta základní překážka, stávající systém je ta základní překážka, kapitalizmus je ta základní překážka, vláda (jakákoli, klidně pro-konopná) je ta základní překážka!!! Vyzývám vás aby jste se organizovali a bojovali proti této nedemokratické společnosti (přečtěte si můj příspěvek na http://grower.cz/forum/showthre...2161#post32161) a stávajícímu systému jako takovému. Nevolte, nic se nezmění, nikdy se nic nezměnilo! Ani po listopadu 89 se nic nezměnilo, včera moskva, dneska brusel (washington)...

jedině společnost organirovaná "zdola" je demokratická!

Organizuj se a bojuj! http://www.CSAF.CZ

štěpík...

[Edited by stepik on 26-03-2002 at 12:33 AM]

Old Post 25-03-2002 v 22:30 PM
stepik je offline   Profil uživatele stepik   Find more posts by stepik   Foto galerie člena stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Add stepik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

pánové, hledáte třetího? Příspěvek č. 36

hh-top, Walhalla2000

Počítejte se mnou.

Byla by hloupost nezkusit to i když nevím do čeho jdu.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 25-03-2002 v 23:31 PM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Vítej Majklovče. Příspěvek č. 37

Do čeho to lezeme, to ukáže až budoucnost. Do čeho nás ale táhnou naši poslanci, to je vidět už i dnes.

Mám tento návrh: Jsme tři, děláme to dobrovolně a tím jsme naplnili obě podmínky vzniku základní organizace.
Založme tedy každý svou vlastní trojici a vezměme to od těch prvních devíti lidí.
Zatím nechť platí, že nejsou žádná omezení na nové členy. Za člena své trojice můžete přijmout každého, kdo je schopen chápat vaše jednoduché otázky a sám se o nich rozhodovat. Myslím, že mě a mou ženu doplní v naší trojici náš devítiletý Honza.
No a až budeme 3x3, tak se my tři budeme muset dohodnout na formě a obsahu stanov, na základním programovém prohlášení a na technickém způsobu vedení členské a hlasovací databáze. Když to zvládneme, nabídneme to politické mimino ostatním Growerům, zahulíme a uvidíme, co se z toho vyklube.
Jak znám Moravany, nezůstanou pozadu dál jak o dva jointy



Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 26-03-2002 v 06:08 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 38

Ja nevim, pokud budete neco potrebovat, tak vam v tom klidne pomuzu. Muzete se mnou pocitat.

Ale sem v tomto oboru naprosty zacatecnik ... ale to je nas asi vice.

Old Post 26-03-2002 v 10:01 AM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 39

Uz dlouhou dobu se v me hlavne odehrava boj ohledne meho pristupu k marihuane.

1. Pestovat si v klidu sam a v mit v dnesni dobe celkem solidni pravdepodobnost, ze bude vsechno v pohode a nic se mi nestane. Kdyz nekoho zavrou rikat, ze to je jeho problem. Proste takovej ten omezenej, ale v dnesni dobe nesmirne rozsirenej nazor.

2. Neco pro to udelat a bojovat za legalizaci, za to aby uz nikdy zadnej alkoholik neodsoudil kluka za par brk na nekolik let do basy.

Proste volim bod cislo 2, snad se podari neco dat dohromady, alespon budu mit lepsi pocit.

Myslim, ze uz docela dlouhou dobu bojujeme proti
drogovym predsudkum zakorenenych v zakonech a i v hlavach vetsiny lidi, ted se spojime a snad o sobe dame trochu vedet. Nejenom na internetu.

Old Post 26-03-2002 v 10:53 AM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 40

2 homolka

vis, on se ten napad nezrodil v hlave (ne te moji, ale v hh-topovic) vcera. Uz to tam dozrava peknu radku let. Je tomu neco prez mesic, co jsem s nim vedl dloooouhou diskusi. Byl jsem hodne skepticky, ale casem jsem si to v hlave urovnal a nyni tomu projevuju duveru. verim tomu. Musim neco verit. Nebo vy snad uz dnes vite, koho budete volit?
CSSD s jejich kufriky, intrikami a co ja vim cim jeste? Nebo ODS, ktera se spaktuje s kazdym, kdo se jim jen trochu hodi? Nebo ty ODA, US a podobny, ktery chteji vladnout zemi a pritom neudrzi ctyrkoalici ani par mesicu pohromade? nebo snad komunisty??? nebo jsem na nekoho zapomnel???

no tak...

kde o tom chcete vedet vic, hh-top vam rad rekne vic..

snad ho nestve, ze mu tady delam tak trochu tiskovyho mluvicho...

[Edited by Walhalla2000 on 26-03-2002 at 01:27 PM]

Old Post 26-03-2002 v 11:44 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Vítej Marku. Příspěvek č. 41

To samé platí pro tebe. Dáš-li dohromady trojici, dej vědět komukoliv ze tří výše aktivních účastníků. Celé je to stejně opřené o myšlenku, že více hlav má více rozumu.
Homolko, díky za trojkovou Karmu, ale to je vypůjčený a prokádrovaný systém podzemního odboje, za který bys musel karmovat někoho jiného.
A k tvé formulaci varování: tolik se zase neznáme, aby jsi proti mě varoval těmito slovy. Myslím, že ani Walhalla a Majklovec nejsou týpkové, jaké jsi ve svém varovném komentáři popsal. Takže to klidně sleduj, ale snaž se udržet nervy na uzdě. Skepse je zdravá, ale mnohem raději bych tě s ní viděl v houfu, než někde mimo něj!
PS. Privátní mejly prosím jenom v případech, kdy hrozí nějaké nebezpečí. Jinak si myslím, že v otevřeném prostoru se nám to bude řešit lépe a že, co je šeptem, to je čertem!

[Edited by hh-top on 26-03-2002 at 12:59 PM]

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 26-03-2002 v 11:55 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Nejedná se o domýšlivost, příteli. Jde o uvedení věcí na pravou míru! Příspěvek č. 42

Svolávám to do houfu pod svým vlastním jménem a dva kolegové mi potvrdili autentičnost. Buď to špatně čteš, nebo si to špatně vykládáš, v každém případě tvá výzva případným následníkům, aby se ujistili o tom, zda jsem mudrc pravdy nebo obchodník konzumu, není IMHO namístě. Necítím se ani jedním ani druhým, cítím jen potřebu se bránit a vím, že ve větším houfu mi to půjde lépe. A stále platí, že zdravou skepsi budeme potřebovat. Ale zevnitř, kamaráde. Zvenku o nás pochybuje kdekdo!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 26-03-2002 v 13:41 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Tak ti alespoň děkuji za upřímnost, ó osvícený.. Příspěvek č. 43

I když to z mého pohledu není dobrá zpráva, zdravého rozumu totiž není v houfu nikdy dost, respektuji tvé pocity a přijímám tvé rozhodnutí. A líbí se mi slovo zatím. Zato slovo "vaše" mi připadá až příliš ironické. Připusťme, že já nejsem "ten pravý ořechový" ale tím plurálem tam taháš zcela nevinné. Trávaři se totiž bránit musí a tudíž i budou. Zda politickou stranou, nebo pasivní resistencí, tlak vyvolává odpor a ten je třeba soustředit a od počátku mu nastavit rozumné koridory. Zásada dobrovolnosti je naprostá samozřejmost!
PS. Když mluvíš o lákání, to máš na mysli něco konkrétně napsaného, nebo to v tobě rezonují původní pocity?

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 26-03-2002 v 18:01 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šebík
Stálý Člen

Karma uživatele Šebík - 15% PěstitelskáKarma uživatele Šebík - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 46  

Dotaz Grower program only? Příspěvek č. 44

Mám v krku knedlík a srdce až v kalhotách v důsledku udáslostí ouhledně novelizace toho proklatého zákona. Jsem zmatenej, vystrašenej a naprosto bezradnej. V mý ubohý makovici se nerodí žádnej nápad, co bych já osobně mohl inteligentního podniknout, abych zvrátil běh dejiných událostí.

Vyčerpal jsem na tutom threadu svou denní zásobu karmy, anšto tuna zaznělo mnoho velmi důležitých slov. Především je dobře, že někdo vůbec začal iniciovat jakoukoliv snahu aktivního odporu. Hluboká poklona HH-tope. Osobně bych byl taky spíš pro hnutí než pro stranu, ale máš pravdu, že strana může dosáhnout daleko lepších výsledků. Budiž strana. A tady zazněla další,podle mě klíčová připomínka. PROGRAM. Aby měla ta strana úspěch, musí nabídnout víc. Musí nabízet všem voličům nějakou volbu - konkrétní. Doufám, že je jasné, že to bude strana liberální, se zakódovaným a neměnným demokratickým principem. Tvůj systém jednotek po třech se mi líbí. Nedokážu výhody a nevýhody domyslet do důsledků, ale připadá mi to dobré. Takže nabídka je: LIBERÁLNOST, DEMOKRACIE. Výborně jsi naznačil zpětnou vazbu k voličům. Skvělé, to tu chybí. Jenom by mě zajímalo, jak si to v zásadě představuješ? Mě jedině napadá otevřenost názorům prezentovaným jak jednotlivci, tak občanským sdruženími, odbory apod. Budiž. Nabízíme OTEVŘENOST, ZPĚTNOU VAZBU K VOLIČI. Základním axiomem by měla být SVOBODA. Ta by měla být ctěna a bráněna a ať nás fšici čerti vemou, jestli to porušíme. Svoboda je velmi ošemetná věc. Budem ji muset definovat a obávám se, že nevystačíme s obyčejným: Moje končí tam, co začíná tvoje....ale to je na širokánskou debatu, a podle mě by to mělo být první co se ujasní. Hranice svobody. Tak, aby se to dalo vykládat "právně?"

Todle je všecko hrozně krásný a už to tady bylo milionkrát. Jenže nejen myšlenkama a ideálama živ je člověk. Pokud tuta strana chce být úspěšná musí nabízet řešení otázek pro společnost nejpalčivějších. Drogy jsou mezi nima, ale nejsou jediný. Chce to víc. Ukázat, kudy bychom šli ve školství, ve zdravotnictví, armáda, dráhy, hospodářství.....Neni to prdel. Ale právě pro tuty věci, pro náš liberální přístup v těchto věcech, přístu, kterej nebude padlej na hlavu a bude fungovat, nás lidi pudou volit. Nikdo nepude volit bandu zkouřenců, který si založili stranu, aby mohli hulákat v parlamentu za legalizaci. Legalizace by měla naopak vyplynout z celýho přístupu a politiky týdle strany, jestli mi někdo rozumí.

Jestli bude tahle strana někoho potřebovat, tak to budou právnící, ekonomové a manageři, mladí, produktivní, zapálení a demokratičtí. (A huliči )

Ach HH-tope, rozjels velkej byznys a já bych si přál, aby to vyšlo. Aby bylo koho volit. Musíš sehnat správný lidi.
Rád pomůžu, i když politika je to poslední, co bych chtěl v životě dělat.

....šajni tuna prima zoncna...

Old Post 26-03-2002 v 19:09 PM
Šebík je offline   Profil uživatele Šebík   Find more posts by Šebík   Foto galerie člena Šebík   Click here to Send Šebík a Private Message   Add Šebík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šebík
Stálý Člen

Karma uživatele Šebík - 15% PěstitelskáKarma uživatele Šebík - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 46  

demokracie Příspěvek č. 45

A ještě k tý demokracii. Ačkoliv v jakési "demokracii" už přes deset let žijeme, lidé, podle mě, stále ještě nenaučili s ní zacházet. Stále narážíme na neuvěřitelně zakořeněné bolševické manýry, zejména na úřadech, a koláče bez práce jsou naším každodením ideálem.

Proto navrhuju (pro úspěch strany ) zaměřit se na školství. Jedině škola může naučit lidi žít se společností, vštípit základní morální a etická pravidla a demokratický přístup. Jenom správné vzdělání může vychovat pořádný národ, svéprávný a inteligentní. Kolikrát se to už v historii potvrdilo a vyplatilo?

Mám pocit, že současní političtí maniaci význam školství fatálně podceňují.

....šajni tuna prima zoncna...

Old Post 26-03-2002 v 19:22 PM
Šebík je offline   Profil uživatele Šebík   Find more posts by Šebík   Foto galerie člena Šebík   Click here to Send Šebík a Private Message   Add Šebík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tahua
Stálý Člen

Karma uživatele tahua - 53% PěstitelskáKarma uživatele tahua - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 46

Vážení přátelé,
sice nepatřím mezi stálé členy přispěvatelů, což je způsobeno především tím že jsem tento server objevil teprve nedávno. Nicméně hodlám podpořit naše společné zájmy a snahy v oblasti konzumace a pěstování a upřímně řečeno neumím si představit že moje žena po schválení oné osudné novely se dočká toho jak jejího muže odvádí policie do vazby za triko s maryjane a podob.Hodlám se společně s Vámi AKTIVNĚ podílet na založení politické strany a všemožně jí podpořit.Pokud je někdo z Vás přímo z Pardubic prosím navrhněte místo osobního setkání(rád znám lidi s kterými pracuji).Je mi 26 let a nechci se dočkat toho že budu muset emigrovat do nějaké normálnější země.

Old Post 27-03-2002 v 14:16 PM
tahua je offline   Profil uživatele tahua   Find more posts by tahua   Foto galerie člena tahua   Click here to Send tahua a Private Message   Add tahua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tahua
Stálý Člen

Karma uživatele tahua - 53% PěstitelskáKarma uživatele tahua - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 85  

Upozornění Příspěvek č. 47

Jinak zatím pilně sbírám podpysy pod petici adresovanou našemu prezidentovi.
Pokud nevstoupíme do politiky sami, nikdo za nás naše názory neprosadí a já se nechci krčit někde v koutě!!!!

Old Post 27-03-2002 v 14:19 PM
tahua je offline   Profil uživatele tahua   Find more posts by tahua   Foto galerie člena tahua   Click here to Send tahua a Private Message   Add tahua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

Politika, vstup na vlastní nebezpečí. Příspěvek č. 48

Už chvíli sleduji toto téma a myslím, že to není špatný nápad s tou stranou.
Prodebatuji tedy situaci i s mou druhou polovinou a zřejmě vás také podpořím. Už je načase něco podniknout, neb ovzduší začíná houstnout a blbě se tady v tom státě dejchá. Což potom kdyby to nedej bůh snad schválili!!!!!
Myslím, že jsem schopná dát svou trojici v klidu dohromady a jdeme na to.
Nejsem žádný politik, ale dokážu si obhájit své a také si za tím stát.

SEM S NÁVRHY

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 27-03-2002 v 15:12 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3091940 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív