Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » DwouApula
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
kel
Stálý Člen

Karma uživatele kel - 83% PěstitelskáKarma uživatele kel - 83% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 33

Jedno mi wrta mou palici.... co s tema listama mam je tam nechat nebo to mam nejak oholit? zda se mi ze si dost stini, ale zase jim nechci ublizit.....

Old Post 23-04-2006 v 13:34 PM
kel je offline   Profil uživatele kel   Find more posts by kel   Foto galerie člena kel   Click here to Send kel a Private Message   Add kel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 34

No,neviem,koľko budú ktoré variety kvitnúť,ale nejakých 10-15 dní pred harvestom by si hádam veľké listy mohol oholiť.Ja som to spravil,a nezdalo sa mi,že by mi nejaké listy začali vyrastať v šiškách .Ale či to nejako pomohli,neviem.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 23-04-2006 v 18:21 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty.SX1
Stálý Člen

Karma uživatele Marty.SX1 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Marty.SX1 - 77% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 35

Tak ja bych to moc nestrihal ale zase mozna trosku jo, hlavne nesestrihni skoro vsecko protoze ja sem tuhle blbost udelal a zastavil se me kvet, no proste nerosty zadny dalsi sisky, sem vubec nechapal co se deje, taxem to nechal dorust ty listy, dorustaly pekne ale pomalu....

My first Outdoor 2006

My secound outdoor 2009


PEACE & LOVE 4EVER

Old Post 23-04-2006 v 19:32 PM
Marty.SX1 je offline   Profil uživatele Marty.SX1   Find more posts by Marty.SX1   Foto galerie člena Marty.SX1   Click here to Send Marty.SX1 a Private Message   Add Marty.SX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kel
Stálý Člen

Karma uživatele kel - 83% PěstitelskáKarma uživatele kel - 83% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 59  

Obecné 63/12 Příspěvek č. 36










uz to pekne hnedne)) Jednu kytku jsem nejak zmrzacil ani newim co sem ji udelal

jinak hnojeno NPK12/12/12


jo a necete mi poradit?? Jak s tema listamaaaaaa???? mam je tam nechat nebo je zhodit???

Naposledy upravil kel 03-05-2006 v 20:10 PM

Old Post 03-05-2006 v 20:02 PM
kel je offline   Profil uživatele kel   Find more posts by kel   Foto galerie člena kel   Click here to Send kel a Private Message   Add kel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kel
Stálý Člen

Karma uživatele kel - 83% PěstitelskáKarma uživatele kel - 83% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 37


tyy jo. objewil se prwni problem na MISTY ma tak hnusne zlute zloutnou listy, ale jen konecky.. a uz to leze i na wrh palice newite cim to muze byti?

Hodim obrazek

prosiiiim poradte.... jsem hledal ale nasel jsem to tu jen anglicky. no a umim jen nemecky.....

Naposledy upravil kel 08-05-2006 v 19:24 PM

Old Post 08-05-2006 v 18:30 PM
kel je offline   Profil uživatele kel   Find more posts by kel   Foto galerie člena kel   Click here to Send kel a Private Message   Add kel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty.SX1
Stálý Člen

Karma uživatele Marty.SX1 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Marty.SX1 - 77% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 38

hej a nemuze to byt tim jaxi tam pridal tych dalsich 250W ze to je pro kyti moc silne a snazi se vzpamatovat a brani se? no to jen me tak napadlo....

My first Outdoor 2006

My secound outdoor 2009


PEACE & LOVE 4EVER

Old Post 09-05-2006 v 15:21 PM
Marty.SX1 je offline   Profil uživatele Marty.SX1   Find more posts by Marty.SX1   Foto galerie člena Marty.SX1   Click here to Send Marty.SX1 a Private Message   Add Marty.SX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kel
Stálý Člen

Karma uživatele kel - 83% PěstitelskáKarma uživatele kel - 83% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 39

taxem to sekl.... Huleni to je moc na mozek a kope to jaxfina

Old Post 09-05-2006 v 21:12 PM
kel je offline   Profil uživatele kel   Find more posts by kel   Foto galerie člena kel   Click here to Send kel a Private Message   Add kel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5810040 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív