Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 70W, pokus č1.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 33

no jasný.To by mi taky nasralo,ale bohužel přišti sezonu budu nucen pěstovat opravdu divočinu,takže budu mit sevřenou prdel od kvetna do řijna

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 03-01-2006 v 11:43 AM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bhang
Stálý Člen

Karma uživatele bhang - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 45 

Palec nahoru Zdravim antiho Příspěvek č. 34

No, na to že to je jen pod sedumdesátkou to vypadá hezky, ale příště bych dal jen dvě kytky a skusil takovej mini SCROG, aby se to co nejvíc rozvětvilo a nejelo to do vejšky. Jinak s přítelkyněma je kříž, obzvlášť když jsou antihuličky. To sme zažili v GB na vlastní kůži, že jo, ANTI?
Ale každopádně hodně zdaru a spoustu příjemný euforie po sklizni.
Cus Bhang

Jsem příliš urozený na to, abych byl vlastněn, nebo byl druhým v ředě, nebo užitečným sluhou a nástrojem kteréhokoliv státu světa.

Old Post 03-01-2006 v 19:42 PM
bhang je offline   Profil uživatele bhang   Find more posts by bhang   Foto galerie člena bhang   Click here to Send bhang a Private Message   Add bhang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anti
Stálý Člen

Karma uživatele anti - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 35

Cau bghangu, v GB sme si uzili to mas pravdu...
mini scrog by byl urcite zajimavej ale kdyz nemam pohyblivou lampu a je takhle slaba tak by se to dost spatne realizovalo, takhle to obcas vyvazu, ale kdyz priste tak urcite dve... Pozitku euforie ze sklizne jiste nebudes ochuzen, dam ti vedet..

***** 70W pokus č.1 !!! *****

Old Post 03-01-2006 v 20:27 PM
anti je offline   Profil uživatele anti   Find more posts by anti   Foto galerie člena anti   Click here to Send anti a Private Message   Add anti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anti
Stálý Člen

Karma uživatele anti - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 36





Tak jsem udelal par foteckek, jak je to vyvazany tak s tim moc nemuzu hejbat,takze fotky nicmoc, ale orientacne to naznaci jak se jim pekne dari

***** 70W pokus č.1 !!! *****

Old Post 05-01-2006 v 12:02 PM
anti je offline   Profil uživatele anti   Find more posts by anti   Foto galerie člena anti   Click here to Send anti a Private Message   Add anti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 37

No paráda Už se to začíná pěkně obalovat cukříkem Teď už to jen hnát do objemu,aby to byli pěkný makovice.Už se těšim !!!

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 05-01-2006 v 12:07 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bhang
Stálý Člen

Karma uživatele bhang - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 38

No, už ti to začíná pěkně chlupatit. Žádný megapalice to asi nebudou (70W) ale chuťovka to určitě bude. Mmm, ta prvni a druha fotka se mi moc líbí, hned bych to ochutnal. Tak pak se ozvi, určitě se rád necham pozvat. Čus a měj se.

Jsem příliš urozený na to, abych byl vlastněn, nebo byl druhým v ředě, nebo užitečným sluhou a nástrojem kteréhokoliv státu světa.

Old Post 06-01-2006 v 10:35 AM
bhang je offline   Profil uživatele bhang   Find more posts by bhang   Foto galerie člena bhang   Click here to Send bhang a Private Message   Add bhang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 39

No myslim,že to s tim ochutnavanim nebude takový horký.Dneska sem s antim mluvil a stala se takovánepříjemné situace,viď anti No on nám to tu uvede na pravou míru...

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 06-01-2006 v 13:10 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 40




Mě udělal herer po 70W tohle. Zatím

Old Post 06-01-2006 v 14:40 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bhang
Stálý Člen

Karma uživatele bhang - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 41

Fakt husajne? To by me teda zajimalo co se stalo. No, anti, wo co go? Kytky letely do popelnice rukou tvy pritelkyne? Nebo ti na to udelala najezd obri sviluska? Nebo si to nezalil a lampa to huleni vykourila za tebe? Nebo se ti do skrine naboural nejakej hacker a poslal anonym na DEA a CIA? Nebo ti odstrihli bez tvyho vedomi elektriku? No, moznosti je dost...
Hodne stesti pri rehabilitaci.

Jsem příliš urozený na to, abych byl vlastněn, nebo byl druhým v ředě, nebo užitečným sluhou a nástrojem kteréhokoliv státu světa.

Old Post 08-01-2006 v 13:45 PM
bhang je offline   Profil uživatele bhang   Find more posts by bhang   Foto galerie člena bhang   Click here to Send bhang a Private Message   Add bhang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 42

chlapci zacinam mit strach co se stalo????????????

Old Post 09-01-2006 v 05:49 AM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 43

no nevim co je z antim,že neodpovídá.já vim,co se stalo,ale musí vám to říct anti Já sem se nejdřív smál,ale ve finále plakal

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 09-01-2006 v 07:45 AM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anti
Stálý Člen

Karma uživatele anti - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 41  

Antihoantihulicka Příspěvek č. 44

Zravim vsechny, no jsem z toho jeste ted spatnej. Jak uz husajn naznacil tak stala se mala nehoda. Bhang to docela odhadl, jen to nebylo tak husty.
"Kytky letely do popelnice rukou tvy pritelkyne". Snad to takhle nedopadne.
Ale dej byl podobnej...Nak sme se tak lehce pohadali a druhej den prijdem dom, docela klidek, jdu kouknout do skrine jak mi to pekne roste a parada. Pak z jejich ust zaznelo: "Ze nevis co jsem ti provedla" a zakerne se uculovala. Zamrazilo ve me... se zdesenim jsem otevrel znovu dvirka skrine a uvitr chudinky ustrihly tri palicky, kdyby to byly jakykoliv jiny tak to preziju, ale precejen kdyz je mezi nima ta nejhezci (viz fotka co se ti libila bhangu) spicka, tak to zaboli... No co vam budu povidat, jiste kazdej vi jakej mate vztah k necemu oco se denne starate.
Bohuzel nestihl jsem ustrihly palicky zpopelnit, byli mi rozdrceny a rozpraseny z balkonu... Ted uz jen uhlidat zbytek, aby tam neco do konce mesice zustalo. No posudte sami, da se to pochopit?
Nemas Seli nahodou podobny zkusenosti?

***** 70W pokus č.1 !!! *****

Old Post 09-01-2006 v 16:32 PM
anti je offline   Profil uživatele anti   Find more posts by anti   Foto galerie člena anti   Click here to Send anti a Private Message   Add anti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 45

dá se to pochopit???? NEDÁ !!! Myslim,že já osobně bych musel za tohle svojí přítelkyni minimálně zdestruktovat její obrovskou sbírku kosmetiky z Avonu Pak by to možná malinko zmírnilo žal nad tou ztrátou... No nic anti,život de dál.Jen né život tvých kytiček Sorry,ale ty mě znáš.Ještě teď si tu situaci představuju a musim se smát

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 09-01-2006 v 16:46 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 46

zámok na skrinu...

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 09-01-2006 v 17:01 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anti
Stálý Člen

Karma uživatele anti - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 47

Jj zamek jsem myslel ze potrebovat nebudu, ale po tehle zkusenosti davam do vstupnich dveri, teda az pristi tyden, tak snad to vydrzi....

***** 70W pokus č.1 !!! *****

Old Post 09-01-2006 v 20:36 PM
anti je offline   Profil uživatele anti   Find more posts by anti   Foto galerie člena anti   Click here to Send anti a Private Message   Add anti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 48

asi mas radsi travu nez starou, pac by to jinak neudelala ne? vic to mrdat, vic to mrdat....

peace

Old Post 09-01-2006 v 21:05 PM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-10-2009 - Muj 70W pokus - 43 odpovědí
13-06-2005 - 110W pokus o sog - 41 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4061280 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív