Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Futewův venek 2005
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 33

no to je slusna galerka.... Nicmene co se tyce tech vlasu tak to fakt funguje. Mel sem vyborne policko (nastesti ne jedno) a ze 14 ti kytek po jednom vyikendu nasel 2 . Coz bylo dost dost slaby.Nastesti sem mel v zaloze este naky kytky puvodne za okno na bonsjky a tak sem je tam prdnul i s vlasama a dodneska se o ne zadna srna ani neotrela. Takze doporucuju.


S většinou forem přemísťování je ta potížže ani jedna obvykle nestojí za všechnu tu námahu. Na Zemi - když ještě existovala - jsme měli problémy s auty. Hlavní nevýhody spočívaly v tom, že bylo nutno dolovat spousty černé mazlavé patlaniny z podzemí, kde byla do té doby dobře schována, aby se nemohlo nic stát. Ta se pak proměnila v asfalt, který pokryl zemi, kouř, který naplnil ovzduší a zbytek se nalil do moře. To všechno zjevně převažovalo výhody, spočívající v možnosti přesunout se rychle z jednoho místa na druhé, zvlášť když místo, kam jste se dostali, se následkem toho všeho značně připodobnilo místu, odkud jste přijeli - stejně zamořené asfaltem, kouřem a postižené nedostatkem ryb.

Old Post 19-07-2005 v 18:26 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

doporučuju VANISH_anti-slug.. posyp nejen proti slimákům, ale i proti teplokrevným příšerám.. používáme dva roky a spokojenost maximální... letos nám sice polem proletěl ňákej divočák, ale ten šel po svahu a v podstatě do pole propad (vystopováno po indiánsku), tagže budem mít taky pár mrzáčků...

pořádně to tam okolo pochcat

ha teď sem si vzpoměl, že první rok sme hnojili sloníma hovnama, to museli bejt ty zvířata asi pěkně mimo...

Old Post 19-07-2005 v 19:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Hnědojed: no s těma vlasama tomu věřím, jen je musím někde sehnat. Radši bych ale chlupy z nějakýho vlčáka, ten můj pes je takovej malej a zbabělej a určitě to jde cítit i z jeho chlupů
mirkoff: hele ten vanish fakt funguje aji proti srnám? to se mně nějak nezdá. když jste ho dřív nepoužívali ničily vám to tam srnky?

Old Post 19-07-2005 v 19:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

loni sme tam našli jednu ukouslou (spíš zaštíplou), ale neidentifikovali jsme co to bylo za mršinu....

máme hned u pole potůček a byla tam výrazná stezka ktrou chodily zvířata pít, ale nikdy problém nebyl... používáme ho furt, páč se bojíme hlavně slimáků.. takže porovnání chybí...

ps - ty nemáš vlasy?

Old Post 19-07-2005 v 19:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

mirkoff: mám, dokonce se plánuju i ostříhat, takže bych nějaký měl, ale je mně nějak blbý si o ty vlasy té holičce říct

Old Post 19-07-2005 v 19:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 38

naopak bud drsnej a normalne ji popros jestli by ti treba nemohla dat vlasy za celeje den strihani. Pozvi ji za to na pivo nebo co a mash vystarano. Znash to lina huba .... Nesmish se toho bat


S většinou forem přemísťování je ta potížže ani jedna obvykle nestojí za všechnu tu námahu. Na Zemi - když ještě existovala - jsme měli problémy s auty. Hlavní nevýhody spočívaly v tom, že bylo nutno dolovat spousty černé mazlavé patlaniny z podzemí, kde byla do té doby dobře schována, aby se nemohlo nic stát. Ta se pak proměnila v asfalt, který pokryl zemi, kouř, který naplnil ovzduší a zbytek se nalil do moře. To všechno zjevně převažovalo výhody, spočívající v možnosti přesunout se rychle z jednoho místa na druhé, zvlášť když místo, kam jste se dostali, se následkem toho všeho značně připodobnilo místu, odkud jste přijeli - stejně zamořené asfaltem, kouřem a postižené nedostatkem ryb.

Old Post 19-07-2005 v 20:19 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 39

ju a mirkoff to je jako jakej vanish ta sracka na prani? nejsou tam naky chemicky silenosti (vetsinou tambyvaj fosfaty ale ty ani tak nebadej)? a nebo se ztrapnuju a je to nakej val z growshopu?


S většinou forem přemísťování je ta potížže ani jedna obvykle nestojí za všechnu tu námahu. Na Zemi - když ještě existovala - jsme měli problémy s auty. Hlavní nevýhody spočívaly v tom, že bylo nutno dolovat spousty černé mazlavé patlaniny z podzemí, kde byla do té doby dobře schována, aby se nemohlo nic stát. Ta se pak proměnila v asfalt, který pokryl zemi, kouř, který naplnil ovzduší a zbytek se nalil do moře. To všechno zjevně převažovalo výhody, spočívající v možnosti přesunout se rychle z jednoho místa na druhé, zvlášť když místo, kam jste se dostali, se následkem toho všeho značně připodobnilo místu, odkud jste přijeli - stejně zamořené asfaltem, kouřem a postižené nedostatkem ryb.

Old Post 19-07-2005 v 20:22 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

hele já to většinou chytnu v sezónim zboží v tesku, ale musej to mít v každym krámě kde maj aspoň ňáký hnojky... prostě normální chemickej rozpouštěč slimáků... asi na bázi soli cheche

Old Post 19-07-2005 v 21:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

Hnědojed: nene to není ten "vanish - skvrn a špíny se zbavíš" . Hodně jsem tady o něm slyšel, ale řešit ho nehodlám, slimáků se nebojím, vůbec se tam nevyskytujou. btw dneska snad dočtu toho andrejeva

Old Post 19-07-2005 v 21:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

něco fotek Příspěvek č. 42

Tak vzhledem k tomu, že včera jsem byl omezen foťákem v počtu a kvalitě fotek, dneska už jsem to vyřešil a udělal ještě nějaký další. Taky jsem protrhal okolní kopřivy, aby kytky dostávaly ještě o trochu víc světla, a samozřejmě v rámci potlačování vlivu srnek na mým poli jsem to trochu obchcal a pohodil psovy chlupy. Zítra taky ještě vyřeším ty moje vlasy Mno nic

Old Post 20-07-2005 v 22:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43






.

Old Post 20-07-2005 v 22:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zase menší update Příspěvek č. 44

Tak po docela dlouhé odmlce jsem se rozhodl postnout sem opět nějaký fota. Jedna kytka začala kvést, tak jsem ju za trest nemilosrdně vytrhl - byl to samec. Jeho fotky ostatně uvidíte.
Začal jsem hnojit OBM, chcu začít hnojit taky kostní moučkou. Kdo s ní má zkušenosti napište to sem, chtěl bych se na něco zeptat.

Old Post 07-08-2005 v 14:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Samec Příspěvek č. 45




tři docela pěkný fotky nádhernýho samce. chtěl bych ho naložit do nějakýho chlastu.

Old Post 07-08-2005 v 14:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Mix shaman voodoo Příspěvek č. 46



Snad to budou samice

Old Post 07-08-2005 v 14:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Purple + v pozadí malej bubble gum :) Příspěvek č. 47



fůů

Old Post 07-08-2005 v 14:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

Jo všechny kytky mají tak kolem 1,6 metru. Omlouvám se, že nemám fotku úplně celých kytek, ale není je odkud fotit.

Old Post 07-08-2005 v 14:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-05-2013 - tenkjat venku 2007 - 32 odpovědí
12-09-2011 - venek 2009 - 12 odpovědí
02-11-2009 - 1. Venek 2009 - 76 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9824740 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív