Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 150 watt sodík - ScrOG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 33

heej přemýšlel sem nad tím že ta zvhčovačka musí rosit výbojku..nemyslíte že to vadí ? myslím tím že ona se zahřívá a na to ta voda...neudělá to nějakou neplechu ??? pokud má někdo cooltube tak je to v klidu ale takhle... nevim hmmno... co vy nato ?

[size=1]

Old Post 09-04-2005 v 14:52 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 34

to wad: Já taky newim, no...
Ale myslim, že by to mělo beyt v poho
to prenda: Ty klony ale ještě nemaj žádný kořeny, nebo jen minimálně vyrostlý, tagže plíseň ani přelití nehrozí.
Naopak, když necháš RW vyschnout, můžeš řízky rounou vyhodit, už to nerozdejchaj...


Jo jinak, zvlhčovačka, kerou sem si objednal ve čtvrtekk, dorazila už včera (pátek), ale z důvodů nedostatku financí ji asi nechám poslat zpět...
Vím, že je to vůčí firmě blbý a že se to nedělá, ale zjistil jsem, že si ji teď nemůžu dovolit, taky jsem to dopředu moc nepromyslel a teď to vypadá tak, že bych ji potřeboval maximálně měsíc a po přepnutí na květ by se na ní už jen prášilo (30-50% dokážu vytvořit v pohodě bez zvlhčovače).
Taxorry firmo ecl.cz , ale to sem nevychytal.

Kwjetoň

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 09-04-2005 v 15:21 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 35

Jo a neska sem hodil do hlíny první zakořeněný řízek od UdLa (je to myslim Sensi Tooth - chytil se nejdřív a mám z něj radost)
Ostatní sou ještě v hydropařníku, lezou jim kořínky pomalu, ale přece...
Bohužel jsem dnes asi udělal začátečnickou chybu č. 2.
Řízek AK-47 se mi zdál už dostatečně prokořeněný, ale chtěl jsem se přesvědčit, jak to s nim je skutekkně...
Rozloupl jsem kostku RW a zjistil, že pár kořínků má, ale nejsou nic moc
Navíc jsem jich při manipulaci pár poškodil
Co teď s tim?
No, protože dávat to teď do RW už nejde (a stejně novej nemam), taxem to prdnul aspoň do perlitu a doufal, že to přežije...
Zatim se drží, ale jestli to ustojí newim. Kdyžtak se budu muset obejít bez Kalašnikova, ale bylo by mi to dost líto - je to dobrej model... (sorry UdLe)

Tagže asi tak, no..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 09-04-2005 v 15:28 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 36

Woe - to jsi prowedl tu největší píčovinu. Ja ja! Jak to je jednou v rw delší dobu, tak už s tím nemanipulowat, pouze s celou RW!!! Jinak můžeš poškodit kořínky, což se právě asi povedlo...

Příště čekej, až vylezou samy a nebuď tak zwědavej!

Co se týče mokrý výbojky, tak to snad i někde přímo na krabici od ní obvykle píšou, že se to nesmí ani upatlat mastnejma prstama, zastříkat wodou za plnýho prowozu atd, protože se pak zvyšuje riziko prasknutí skla u výbojky!

Fotr woe!

Naposledy upravil UdL 11-04-2005 v 06:57 AM

Old Post 11-04-2005 v 06:49 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Dotaz hydro or soil? Příspěvek č. 37

Jasný jasný tati, už to nigdy neudělám... Aspoň doufám...

Já jsem ty kořínky nepoškodil tim vyndáním z RW ale potom tou manipulací s klonem...

Poučil jsem se, no...

Hlavně byl ten Kalašnikof dost chcíplej a proto sem s nim chtěl NĚCO udělat.
No, teďko už to asi tuplem nerozdejchá, co?


Jo a taky přemejšlim, že se vyseru na hydro.
Jestli totiž AK-47 chcípne, tak mi zbydou 4 kytky a to jsem původně plánoval bez hydra...
Asi to bude i jednodušší a víc v poho, výnosy by ale zas byly zajímavější s tim bublákem, že?

O fšem rozhodne Kalašova vitalita a chuť žít...

Kwjetoň

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 11-04-2005 v 13:16 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 38

tak ti držím palce ať ti to AKčko přežije... ať máš bublák, páč já kdybych na to měl watu a skills tak do toho jdu..jenže nějak se nechce... hlína je v kopru ale umí překqapit

[size=1]

Old Post 11-04-2005 v 14:18 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 39

Květoni,soil i hydro maj každý svoje.Mě to roste v zemi fakt parádně.Asi taky zkusim příští várku na podzim taky v bubbleru,ale finální rozhodutí nechám až uvidim,co bude ze země za výnos.Pokud toho bude přes 100g(optimismus musí bejt) tak zůstanu na hlíně.

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 12-04-2005 v 14:38 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 40

jasný jasný, ale akčko dost chcípe a asi to nerozchodí, tak teď pojedu hlínu a bubl až na podzim...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 12-04-2005 v 15:20 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 41

Řikejte mi pan zmatekk
Taxem nakonec tu zvlhčovačku přece jen z tý pošty vyzved...
Dělá to fakt mohutnou mlhu (gdyž se to pustí na plnej kotel)
Akorát mi sere, že to má fuck děsnou spotřebu vodečky (která se musí převařit...)
Tagže každej den pěkně vařit a vařit
Je to na řiť

Chci se zeptat zkušených, esi vadí moc, když se tam leje normální z kohoutku... (neodstátá, nepřevařená, nedestilovaná)

Podle mě to zas takovej bordel dělat nemůže, ne?
Ta moje voda je chlorovaná dost málo, tak by to oscilátor moh dát, co?
Ale zvlhčuje to jedna báseň, všech problemistům s vlhkostí fakt doporučuju (stojí to 750,- i s poštovným a balným a do dvou dnů je to na poště...)

Protože vysoká vlhkost zezačátku je základ a bez ní to dělá jen problémy a špatný nálady

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 15-04-2005 v 13:40 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 42

Jo a eště bych chtěl poznamenat, že s klonama je teď už zase fšechno jinak...
Ale podrobnější info bude až po návratu domu a důkladným checku

Něco přežilo a něco zaklepalo bačkama, ale tak už to na světě chodí

Tak zatim
Kwjetoň

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 15-04-2005 v 13:43 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 43

takže dneska se chystá velká předávací akce...
jednání bude probíhat se členy UdL, Hyena a Pan_Mlha

o víkendu proběhnou makabrózní změny ve skříni a v pondělí aktualizace fóra...

máte se věru na co těšit...

Kwjetoň

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 22-04-2005 v 07:26 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Nápad aktuality: Z garáže... Příspěvek č. 44








Akce se zdařila, zásilka byla předána...

Pokecali sme, popili sme, pokouřili sme a paxme jeli domů...
Vyfasoval jsem celkem asi 20 klonů (tradičně UdL & Hyena - díky klucí ) + nějaký propriety na instalaci zářivek (díky Pane_Mlho)

Když jsem to fšechno prdnul do skříně, zjistil jsem, že se mi to tam nevejde...
Tagže klonovna...
I využil jsem dárku od Mr. Mlhy a jal se sestrojovati funkční zářivku...
Poté co jsem vyhodil pojistky sem se na to vysral a šel spát...
Ráno se ale povedlo a tak se klony (nové + 2 staří mazáci OB & MendoBog) stěhovaly do nového podnájmu v lokalitě garage...
Prostě pod stůl...
Oblepit alobalem, uchytit zářivku (18 watt; daylight), instalovat vše potřebné už nebyl problém

Sodík teď odpočívá a čeká na svoji druhou šanci, která přijde za 2-3 týdny, kdy budu přepínat na květ...

V pondělí dokoupím druhou daylightku, 18w je málo...
Rostliny stojí na stolku.
Pod stolkem je ultra, která jede 15/15 na 50%. Na její trysku jsem nalepil hadici od vysavače a nasměroval ji před PC větrák (jede jen na 6V), který mi vlhkost rozfoukává po prostoru...

Zářivka jede 20/4...

více vám snad poví photo...

1. pohled skrz "dveře" (zatím fólie, udělám lepčí)

2. pohled dovnitř

3. prokořeněné řízky od Hyeny už jsem zasadil...

4. nasměrování trysky před větrák

5. řízky od UdLa - bez kořenů

6. celkový pohled na ultru i s upgradem

7. zákoutí

Klonovna je první den v provozu, tagže eště není vychytaná, ale myslim, že bude v pohodě...

Nějaké dotazy???

Kwjetoň

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Naposledy upravil Kwjetoň 23-04-2005 v 14:22 PM

Old Post 23-04-2005 v 14:10 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

to bude vsechno najednou ve skrini?Myslim i ty nezakorenene rizky...

Old Post 23-04-2005 v 17:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 46

Hele mladej!

Ty řízky, jaxi dostal, tak některý už kořínky měly, ostatním by měly vyjet každým dnem... Stačí se trošku kouknout! Sleduj to, jak vylezou, tak to zasaď.

A hlawně - už žádnou demontáž RW! (w tomto případě tu izolaci)

Fotr woe!

Old Post 23-04-2005 v 19:31 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 47

jasný jasný...

dneska jsem přijel domů a zjistil, že mi nesvítí zářivka...

ty klony dostávaj dost zabrat (s periodou), ale doufám, že to na růstu moc nevadí...

asi je teda prdnu zas pod sodík, jsem z toho fuckt jelen

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 24-04-2005 v 13:24 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 48

to xerthon: pod zářivkama řízky nechám až zakořeněj a chytnou se do hlíny, pár jich pak dám do skříně (2 oldskůly + 2-3 nový) a zbytek jde ven...
tagže asi tak, no...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 24-04-2005 v 13:29 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3053240 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív