Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » paměť-co takhle nootropika?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Palec dolů Piracetam AL 800 Příspěvek č. 33

hmmm, tak jsem zkousel jist denne ty 4,8 gramu Piracetamu a zjistil jsem, ze je to lehkej mozkovej speed ale tezkej deaktivator jakykoli motoricky cinnosti. Nebo jsem byl v tom fotbalku fakt asi sracka (ale to se mi nikdy nestalo). Tak jsem radsi predal klicky od auta kamosovi, protoze tuhle jizdu bych si asi nedal... No, takze moje prvotni nadseni nad objevenim zazracnych pilulek je jaxi pryc, takze pristoupim na snizovani davek THC do tela )
PAN : DAN

Old Post 01-10-2001 v 13:36 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toxic
Stálý Člen

Karma uživatele toxic - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 34

Je jasný, že pokuď do toho hulíš, tak výslednej efekt může bejt dost nevyzpytatelnej, to se musí tak na měsíc vysadit hulení, nastoupit piracetamovou kůru a až se ten mozek zase pořádně zregeneruje, tak se k tomu zase vesele vrátit. Jináč 4.8 g je docela dost velkej nášup, to už by člověka zvedlo i z kolečkovýho křesla

Old Post 01-10-2001 v 19:02 PM
toxic je offline   Profil uživatele toxic   Find more posts by toxic   Foto galerie člena toxic   Click here to Send toxic a Private Message   Add toxic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joint
Stálý Člen

Karma uživatele joint - 45% PěstitelskáKarma uživatele joint - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 82 

..predavkovani piracetamem AL Příspěvek č. 35

Po precteni pro me vsech dostupnych materialu, vyplynulo, ze pokud se uzije 6-8g jednorazove,
tak by se mel dostavit stavy podobne mdma.

...takze s chuti do toho!
nejdrive testy, v ruznym mnozstvy a kombinacich* (Enerbol, Glukoza, Vitaminy.... & kombinace skunk/hash)

...v testovani jsem presal po neprijemnem zazitku..
...prvni plato piracetamu AL 800 + pro zrychleni reakce naka ta glukoza & vitaminy....
taky sem tam naky brko,..... a trictvrte hodka utekla jako nic... ucinek se mi nezdal adekvatni.
..padlo rozhodnuti slupnout dalsi pulku plata.......

snad po 10-15 minutach (pri huleni KILER!! speka) se dostavily pocity jako mrazive najezdy do hlavy/zkombinovane s cernobilim videnim....
....vyhledat WC v narvanym roxi me dalo docela zabrat!
po chvily sezeni na zemi a rozdejchavani (bylo to horsi snad nez ketmin) prisla uleva v podobe vyzraceni se.
jeste ted citim tu nechune horkou chut na jazyku....!


to u me vyvolalo pauzu....


..jinak jeste bych mohl dodat ze kdysy pred zkouskama jsem uzival kuru v doporucenem davkovani kombinovane obcasnym spekem (ne vic jak 5 dene)
a zadne osviceni se nedostavilo.

nyni skoro po 2 letech planuju ocistovaci kuru (nehulit...)
a ktomu vyuzit positiv nootropnich latek v doporucenem davkovani.

www.greenhome.cz

Old Post 18-10-2001 v 21:00 PM
joint je offline   Profil uživatele joint   Find more posts by joint   Foto galerie člena joint   Click here to Send joint a Private Message   Add joint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pro-tech
Nový Člen

Karma uživatele pro-tech - 52% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 18 

Chemie Příspěvek č. 36

tak jak to tu procitam tak mi to neda a prispeju taky svoji troskou.Pro ty co si mysli ze nema cenu rvat si chemky do tela jen jedna poznamka,nas mozek na nicem jinym nefunguje,bud si dokaze jisty latky vytvorit sam a pak je vse v pohode,nebo ne a trpi at depresi ci necim jinym.Jsou latky ktere si organismus vytvari jako jsou hormony nebo je prijima z potravy,jako nektere vitaminy.Kazdopadne je potrebuje.Dalsi otazka je ktere a kolik.Kalikor rozhodne nepatri mezi ty se kterymi vas mozek neumi pracovat,spis prave naopak. Taky zalezi co si presne pod pojmem chemka predstavime jestli neco
umele vyrobenyho(chem.proces) nebo jedovatyho.V pripade jedu souhlasim ze rvat je do tela nema cenu,ac do nich piracetam nepatri,zalezi na kazdym.

jeste jedna malickost,nekdo tu psal ze si zahulil a pak si dal kalicor a vyhulenost ho prela- vrele doporucuju, to zkusit naopak.
zkuste si sehnat vasopresin,neznam obchodni nazev´- odstranuje ihned ucinky drog a alkoholu je to mozkovy hormon a je k dostani ve spreji.

pro-tech

Old Post 14-11-2001 v 12:18 PM
pro-tech je offline   Profil uživatele pro-tech   Find more posts by pro-tech   Foto galerie člena pro-tech   Click here to Send pro-tech a Private Message   Add pro-tech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smahoun
Nový Člen

Karma uživatele Smahoun - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 2 

Chemie piracetam Příspěvek č. 37

poznámka k ledvinám : piracetam se po krátké době vylučuje z těla v nezměněné podobě , a k předávkování : si pamatuju na první pokus před asi 7-mi lety , 1200mg a špeka se chovalo jak mikráč já osobně sem nemohl smíchy nic ani se napít . max dávku sem měl asi 12g a byl to pěknej hukot i bez ganji . Všeobecně piracetam zlepšuje motorické schopnosti , urychluje výměnu mezi mozkovými hemisférami a zlepšuje okysličování mozku .

Old Post 14-11-2001 v 12:38 PM
Smahoun je offline   Profil uživatele Smahoun   Find more posts by Smahoun   Foto galerie člena Smahoun   Click here to Send Smahoun a Private Message   Add Smahoun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mef|st0
Nový Člen

Karma uživatele Mef|st0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 13 

Pirabene Příspěvek č. 38

Zdrawim, po malej uvahe nad stavom svojej pamati a pamatovych schopnostiach padlo rozhodnutie vyskusat ucinok nootropik. Na Slovensku ich dostat pod menom Pirabene 800mg resp. Pirabene 1200mg. Bez receptu stoja okolo 100 Sk a s 4.40 Sk takze nie je ziadna obava o nedostatku. V jednom baleni je 20 tabliet. Lekar mi poradil 2*denne 1200mg rano a na obed, kedze mozog pracuje na plne obratky a davka vecer by mohla vyvolat insomniu. A pocit ? Zatial ich uzivam 3 den, efekt prichadza po 2 tyzdnoch, vsak musim powedat, ze citim ucinok, resp. pamatove schopnosti sa prehlbuju (placebo?) uvidim neskor. Jednoznacne som nechcel nechat pamat v takom stadiu ako je - po 3 rokoch fajcenia. Fakt - marihuana ju poskodzuje.

Old Post 27-11-2001 v 09:39 AM
Mef|st0 je offline   Profil uživatele Mef|st0   Find more posts by Mef|st0   Foto galerie člena Mef|st0   Click here to Send Mef|st0 a Private Message   Add Mef|st0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 39

ahoj....
musím se přidat protože piracetam si dávkuju asi tři měsíce s několika dennímy přestávkami. Denně hulím a to fest. Pokud vydržíte dávkování tak výsledek se určitě dostavý. Já nyní si dávkuji asi tak dvě tablety 800mg Piracetamu denně a to většinou jednu ráno a druhou odpoledne.... popř na večer pokud nechci odpadnout. Jinak když jsem přehulen tak mi pomáhá se hodit do normálního stavu zhulenosti. Pokud se po jointu motáte, je piracetam taky dobrý - marihuana totiž omezuje přísun krve do centra pohybu (teď nevím přesný název) a protože piracetam snižuje vizkozitu krve, tak se průtok krve kompenzuje. Jinak snížená vizkozita krve má blahodárný vliv na erekci. Doporučuji piracetam kominivat s koenzimem Q10 - vzájemě se to podpoří. Důležité jsou taky vitamíny - nejlépe multi. Pokud si myslíte že piracetam nefunguje, zkuste zvýšené dávky vitamínu C - kuřák by však měl mít min. 500mg denně. Pokud se potřebujet dostat ze zhulenosti do půl hodiny mělo by stačit 1600mg piracetamu a jste relativně vstřízlivý.
Taky jsem zkoušel větší dávky piracetamu, ale je to o zdarví a ledviny - účinek nic moc.
Jinak lze sehnat v knihkupectví knihu "NOOPTRIKA - chytré drogy"


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 27-11-2001 v 20:19 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

blbej, ale prece jenom dotaz... Příspěvek č. 40

zacal jsem brat piracetam pred par dny, takze nejaky ucinky zatim nepozoruji.

Ale tak me napadlo: Kdyz se ucim, tak jak dlouho mi to v te hlave vydrzi? Nepodpori ty nootropika jenom kratkodobou pamet, takze treba za tyden je vsechno v pytli?

Vydrzi to v te hlave treba mesic?(maturita, prijimacky na VS atd..)

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 02-05-2002 v 19:26 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frexam
Stálý Člen

Karma uživatele frexam - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 41

Ja mam par dotazu, psal sem je i v podobnym threadu, takze se omlouvam ze to tu bude dvakrat ale snad dostanu par odpovedi a budu stastnej. Dostal jsem jen jednu odpoved (thx to Dude) a rad bych srovnal s jinymi. Jasne na nektere otazky si po precteni pripevku uz dokazu priblizne odpovedet sam, ale necham to tu jak sem to napsal.
Takze jeste jednou sorry ale pokuste se nekdo strucne odpovedet.

1) zle nootropika michat, napr. piracetamal a Pyritinol? Ma to nejake zvlastni rizika pokud se bere obe soucasne. Pripadne zvetsi se efekt?

2) Lze tyto pripravky brat dlouhodobe, nebo je to jen na chvili? Pripadne plynou s dlouhodobeho uzivani nejake zvlastni rizika? (Na letaku je max. 8 tydnu (na smartrugs.cz vo tom vubec nepisou) a jak dlouho si dat pauzu abych mohl je mohl zase uzivat?)

3) Davkovani - na letaku od piracetamalu je jine davkovani nez ktere je uvedene na smartdrugs.cz (tam jsou doporucene 2 az 3 nasobne vetsi davky). A ma toto davkovani vyrazne vetsi rizika?

4) Furt se hlavne jedna o lek, hrozi zdravemu cloveku nejaka poskozeni (samozrejmne nemam na mysli seznam moznych vedlejsich ucinku) nejakych organu.

5) Jak se snaseji tyto latky napr. s alkoholem nebo THC? Pokud neni dobre to kombinovat a bezne za vejkend neco vypiju ci vykourim mam prestat s uzivanim napr. ve ctvrtek - za jak dlouho se tyto latky vylouci z organismu? A co ucinky s Kafem / Cajem.

6) Pokud bych potreboval docasne napr. ve skole/v praci jet na 100% delsi dobu mam zvednou davkovani? A o kolik?

7) Mohou tyto latku zpusobit trvale nasledky?

Old Post 02-05-2002 v 19:50 PM
frexam je offline   Profil uživatele frexam   Find more posts by frexam   Foto galerie člena frexam   Click here to Send frexam a Private Message   Add frexam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greentom
Nový Člen

Karma uživatele greentom - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 42

to shanin:
tyhle leky ti nepomuzou abys nebyla blba ale muzou ti pomoci pri soustredeni ale pokud budes hulit tak ti nepomuze ani svecena voda.od te doby co chodim na vysokou si muzu dovolit zahulit leda tak ve dnech delsiho volna. protoze thc ovlivnuje tve mysleni jeste 3 dny po konzumaci (podle lekaru ja to citim jen 2) opravdu nestoji to za to kombinovat puco a uceni a nejake leky to nespravi kdyz k tomu budes hulit.a vsech co kazdy den huli a pry maji pamet v klidu bych se rad zeptal nakolik svou pamet v zivote zamestnavaji, pouzivaji a hlavne potrebuji asi moc ne kdyz tohle tvrdi

Old Post 18-09-2003 v 20:09 PM
greentom je offline   Profil uživatele greentom   Find more posts by greentom   Foto galerie člena greentom   Click here to Send greentom a Private Message   Add greentom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MABEL
Nový Člen

Karma uživatele MABEL - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 43

To greentom
zeptej se některých lidí tady na groweru čím se živý a zjistíš že oni ke své práci potřebují svoji paměť mnohem více než ty studentíku. Možná ani nevíž kdo všechno a kde hulí.
Nootropika jsou výborná věc a já si za tím budu stát, protože nebýt nich a groweru tak bych já osobně měl teď někde na nádraží rozpíchaný žíli nebo kulku v hlavě. Tyto látky stvořili lidi pro lidi tak je používejme.

"Moudrost je dokázat spojit najité souvislosti"

Old Post 19-09-2003 v 16:08 PM
MABEL je offline   Profil uživatele MABEL   Find more posts by MABEL   Foto galerie člena MABEL   Click here to Send MABEL a Private Message   Add MABEL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 44

To Mabel
Ne, ze bych plne souhlasil s greentomem, ale s tebou khaamo rozhodne taky ne - mate oba ponekud dost subjektivni a vyhraneny nazory a ponekud prilis ste si jisti svou vlastni pravdou a mate snahu ji cpat jinym... ani nebudu priilis rozebiirat proc - bylo by to tak na stranku u kazdyho... nad tim se zamyslete sami - kdyz na to sami nerrijdete , tak nepoberete ani moje argumenty ... pak uz vam nepomuze ani svecena voda natoz nootropika...

Old Post 10-10-2003 v 13:08 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kpt PLICE23
Nový Člen

Karma uživatele Kpt PLICE23 - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 45

Než sem to dočet,tak vim picu jak se ty fety menujou-hulym 6let,15dene-jestli si vzpomenu kde mam tuzky tak si to napisu a jestli si vzpomenu atak si je koupim a skusim(snupfnout)

----KDYZ CHCI BEJT SVUJ PAN,DVACET BURTU DAM!!!----
KDO HULI UMI,KDO NE CUMI

TEKNO+ILLLEGAL GROW............FUCK DA SYSTEM....

Old Post 03-11-2003 v 10:44 AM
Kpt PLICE23 je offline   Profil uživatele Kpt PLICE23   Find more posts by Kpt PLICE23   Foto galerie člena Kpt PLICE23   Click here to Send Kpt PLICE23 a Private Message   Add Kpt PLICE23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cookie
Nový Člen

Karma uživatele cookie - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 46

tiez studujem uz hodnu dobu a k chytrym drogam asi tolko:
hulime si hulime, ked dojde na skusky,tak zvycajne aspon 2-3 tyzdne pred tym,nez sa zacnem kukat do knihy,si dam cleaning,zajdem do lekarne a kupime si:
lecitin 1200mg
guarana
ginko biloba (u nas zvacsa v tabletkach,ale raz som bola v usa korejskom shope a za 3 bubaky kupila 100percentny roztok,dokonca ochuteny medom,faajne.inak,v nejakom shope u nas mali tiez,ale len 10percentny v alkohole)
pupalka dvojrocna...kazdy den spapat...a je to
PS1:nezabudnut obstarat si knihy:-)
PS2:zazraky necakajte,ale pamati to urcite big help,koniec koncov,este som len 1x za 4 roky robila 2x tu istu skusku:-))
cookie

Old Post 04-11-2003 v 00:29 AM
cookie je offline   Profil uživatele cookie   Find more posts by cookie   Foto galerie člena cookie   Click here to Send cookie a Private Message   Add cookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flyn
Nový Člen

Karma uživatele Flyn - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 47

co takhle Povolený doping pro vyhulený zapomětlivý Mozky:-))
Přírodní látky podporující mozkovou činnost a celkovou výkonnost (paměť, soustředění, proti stresu …)

BRAHMI 100 kapslí / 100 mg 230kč-vrací paměť, zhodnocuje intelekt, zlepšuje schopnost učit se, navozuje kreativní myšlení, chrání před negativními účinky léku, drog a chemikálií na paměť a duševní výkonnost...

IQ LIFT 60 kapslí / 373 mg 375kč-přirozenou cestou zvyšují hladiny klíčových neuropřenašečů (acetylcholinu a norepinefrinu), které zvyšují průtok krve všemi oblastmi mozku a které zajišťují zvýšený přísun glukózy...

2P+ 50 kapslí / 500 mg 105kč-posiluje koncentraci a zlepšuje paměť.Tyto účinky přetrvávají 6-8 týdnů po přerušení(skončení) užívání....

sám bych asi už bez toho nefungoval nejen s pamětí ale i co se týče energie a funfování vůbec:-))

Old Post 26-11-2003 v 13:30 PM
Flyn je offline   Profil uživatele Flyn   Find more posts by Flyn   Foto galerie člena Flyn   Click here to Send Flyn a Private Message   Add Flyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flyn
Nový Člen

Karma uživatele Flyn - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od toxic
Zájímalo by mě lidi, jestli ste někdo nezkoušeli nasadit na tu pokulhávající paměť nějaký nootropika čili smart drugs (piracetam, Dmae, Lecitin). A taky by mě zajímalo, jak to reaguje s hulenim, jestli po tu dobu co to beru můžu normálně hulit.


tak mrkni na www.albert-sd.cz a určitě se dozvíš co potřebuješ:-)), nad rámec toho snad jen můžu říct z vlastní zkušenosti, že se ty vychytávky snáší spolu dohromady a navíc v kombinaci s pangamínem (komplex vit.B) se ještě zesilujou.-))!!!

Old Post 26-11-2003 v 13:34 PM
Flyn je offline   Profil uživatele Flyn   Find more posts by Flyn   Foto galerie člena Flyn   Click here to Send Flyn a Private Message   Add Flyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1856680 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív