Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zazitky z hollandska
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
honcek
Stálý Člen

Karma uživatele honcek - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 33

2 King_Kane
Myslim, ze pekne kecas )
Ulici pro nakup rozhodne nedoporucuju. Jednak se na ulici prodavaji jenom tasky (tzn. pod 20g nekoupis), nejsou to zadny extra modely (pestovano buhvi kde a buhvi jak) a pak se vystavujete velkemu riziku ojebu, okradeni, ...
Jako celkem zajimavou atrakci bych doporucil Aquapark kousek na Amstrem, tusim, ze se jmenuje Duinrel nebo podobne. Je to v ramci kempu (muzes se zdrzet), ktery nabizi hromadu atrakci (Matejska hadr) a pak ten Aquapark. Ten je hooodne dobrej (jeden z nejlepsich v Evrope, podle me aspon jo ) Asi 6 toboganu (dost prudkejch) spousta dalsich atrakci, ... Da se zde opravdu vyradit

Old Post 11-10-2005 v 15:16 PM
honcek je offline   Profil uživatele honcek   Find more posts by honcek   Foto galerie člena honcek   Click here to Send honcek a Private Message   Add honcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Masai_Mara
Stálý Člen

Karma uživatele Masai_Mara - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 34

add coffeeshops: častokrát sem kupoval stuff v normálních hospodách, hlavně v Haagu sem měl na to kliku. Mnohdy to byl jen skunk-konzum, chápej, žádná hitparáda, ale rozhodně né špatná kvalitka. OrangeBud, voňavej, celej rudej:-)) Problém je totiž ten, že nový coffies už nevznikaj, a ti současní, pokud mají nějaký průser, vláda jim sebrá licenci pro provozování CS a ti si pak ani netrhnou. Proto je běžná praxe, že v hospodách pod pultem Ti nabídnout skunk. Takže nechoďte jen po kofáčích, zajděte i do klubíku, do hospy, ..Holanďani sou v poho lidi, sou trochu jako malí děti a hned si s vámi začnou povídat a tak se dozvíte mnoho o NL. Já se tak na jednom tahu dozvěděl uplně všechno o věčném boji holanďanů s vodou a dostal sem tak skvělý tipy na výlet ( Na jih, soustava přehrad projektu Delta, Uzavřené jezero IJselmeer, systém polderů ve středním NL, Vysušení Harleemského moře), za který sem byl nesmírně vděčný. A hlavně, nejezděte furt do A´Damu ! Já tam třeba už teď vůbec nejezdim, jenom tak na 1 noc, do klubíků, který nenajdu nikde jinde. Ale vegetuju jinde. Den Haag - hoodně kulturní město, spousty kulturních akcí ( vypáleným doporučuji návštěvu Madurodamu - tam sem skejsnul na půl dne a mám fotky že všichni čuměj!). Midelburg a Vlisingen na jihu jsou takový malebný romantický maloměsta, Gouda je perla středověku, doporučuju návštěvu vždy ve čtvrtek, kdy se konají sýrové trhy! Rottetram byl poničenej během 2 svět.války, takže tam historický centrum ani nehledejte!! Ale za to tam sou architektinický skvosty! Pravá Hollandská architektonická škola!! V Noordwijku a Katwijku sem bydlel týden, to je klidné rekreační lázeňské místo při pobřeží, žal Bohu ani jeden kofáč:-(

"..konzumuj všechny rostliny světa..." - Exodus, 10:15

Old Post 21-10-2005 v 19:29 PM
Masai_Mara je offline   Profil uživatele Masai_Mara   Find more posts by Masai_Mara   Foto galerie člena Masai_Mara   Click here to Send Masai_Mara a Private Message   Add Masai_Mara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Levi
Nový Člen

Karma uživatele Levi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 3 

Amsterdam Příspěvek č. 35

No ze svých zážitků z Amsterdamu můžu doporučit toto:

1. Z coffeeshopů se mi nejvíce osvědčil Pink Floyd (Umma Gumma), hraje tam dobrá muzika (příjemnej rock - PF, U2...), maj tam dobrou trávu a je tam příjemný prostředí (zařízený ve dřevě). Líbilo se mi taky v Grey Area, maj tam parání matroš a ceny skutečně za hubičku (všechno pití za 1,50 a všechno hulení za 7,50). Bohužel tam není zrovna nejútulněji, ale na nákup je to skvělá volba.
2. Z muzejí můžu doporučit Van Goghovo (je dobrý vychytat si termín, kdy tam bude nějaká výstava, jsou tam mimo Van Gogha občas moc hezký expozice), Národní (je tam Noční Hlídka a hromada krásnejch obrazů holandskejch mistrů s popiskama - uvidíte, jak z toho budete po návštěvě Kofíku vyplesklí a Námořní (lodě, starý mapy, obrazy, nákresy, děla - asi ve třech patrech, je to tak na celý odpoledne, pro fandu mariny na pár dní :-).
3. Jezte ve fastfoodech. XL Menu v Burger Kingu vás přijde levněji než gyros ve stánku na ulici a máte v ceně půlkilovej hamburger, kotel hranolek a litr coly - trochu rozdíl oproti českýmu Mekáči.
4. Až na vás přijde mlsná, doporučuju navštívit cukrárnu Ben & Jerry's. Je jich po Amsterdamu víc, jedna je na Central Stationu, další najdete roztroušený po centru. Je to ta nejlepší zmrzka, co jste kdy jedli a za 3,50 vám dají dva kopečky o velikosti asi tak 6 kopečků u nás, takže žravá vás záhy přejde ).
5. Až budete procházet Red Light Districtem, uvidíte určitě Muzeum Sexu. Je to tak trochu tah na turisty a zbytečně vyhozený peníze. Radši koukejte po těch kočkách ve výloze .
6. Doporučuju si najít ubytování za Amsterdamem, autobusy jezdí často a spolehlivě a ceny hotelů jsou poloviční.
7. Hlavně si to tam užijte ))
Snad to někomu pomůže

Jedinej, kdo mi zakáže hulit, jsem já sám.... a nemám tu potřebu.

Old Post 22-01-2006 v 13:45 PM
Levi je offline   Profil uživatele Levi   Find more posts by Levi   Foto galerie člena Levi   Click here to Send Levi a Private Message   Add Levi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

Levi fakt díky, tohle počteníčko se mi mooc libili!
Zatím neplánuju, ale až tam pojedu tak PF kafač je pro mně jasná volba!

Old Post 22-01-2006 v 16:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 37

Přelom března-května to beru útokem.


Tak mi tu naspište spoustu rad ať si nemusim kupovat průvodce

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 22-01-2006 v 18:38 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 38

Už je to asi tři roky. Abych pravdu řekla, jela sem se tam léčit z nějaký nešťastný lásky, páč na to je cestování zaručeně nejlepší medicína. Takže sme vyrazily s kámoškou a byla to docela divoká jízda a pařba.
Pařila jsem v Utrechtu, ani nevim jak dlouho, na squattech Ubica, Fishmarket a FlyingDog a ještě v nějakých soukromějších...vymetaly sme všechy párty od techna po punk až po soukromé večírky.
Naučila jsem se tam anglicky. Neuměla jsem nejdřív skoro ani pozdravit, ale potkala jsem tam spoustu příjemných pěkných mužských s plnýma kapsama kokainu a celý noci jsem s nima flámovala, šnupala to plnýma hrstma,prokládala extází, a samozřejmě THC a od tý doby plynně mluvim...
Moc hezký bylo, když sem tam V Amstrdamu uviděla na chodníku křídou naspanou pozvánku na blížící se Czechtekk...a tak. Hned bych jela zas.

Jo a když už sem něco kupovala, tak na squatech, kde se dal hašík sehnat mnohem levnějc než v oficiálni cofáči. A z kofáčů se mi nejvíc líbil jeden rastafariánkýho ražení, na baru seděli dredatý černoši, hrálo reggae a čas se zastavil...ale už si fakt nepamatuju jak se to tam jmenovalo...rozhodně to nebylo na red light zone.

Naposledy upravil cosecha 22-01-2006 v 22:08 PM

Old Post 22-01-2006 v 22:00 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

cosecha :
sněhová královna :-)

Old Post 22-01-2006 v 22:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romaniak
Stálý Člen

Karma uživatele romaniak - 90% PěstitelskáKarma uživatele romaniak - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 40

Já byl jednou v holandu na turnaju v MTG a bylo to v Einhovenu super akcicka v te dobe sem zacinal hulit takze to byl o moc fajn prijit d o shopu (nasel jsem jen jeden ale nemel sem moc casu na hledani ) a tam sem cumel na stole tam bylo silver pearle ,super skunk nakej skunk XN-2 a dalsi ty si nepametam a hašek maroko maroko gold,carash a nakej obyc 2,2z za 10euro mozna 5 nevim kazdopadne po par prdech sem pekne paf ..domu sem tahal 12g suchyho a 7g čoko moc v poho . od ty doby sem v cesku nehulil nic co by se podobalo tem lahodam z holandu jen jednou kamos dotahl z chomutova (prej dovoz z holandu ) peknej skuncik v tu chvili sme si pekne zavzpominal..mlask


Jinak ja nikdy nehulim teda spis nebalim speky s tabakem nemam to rad ,ale v holandu to moc nejde znamej mi vykladal jak si prisle do kaface tam si ubalil bago pekne cistoucky tusim ze to byl SS ale vykladal ze mistni na nej docela koukali tak jim chtel predvyst jak se huli v CZ a stahl skoro celyho speka sam akorad tak ja kvytuhl nekde pod stromem ze nikdy nezazil =:> hollan je zeme zaslibena )

Old Post 22-01-2006 v 22:27 PM
romaniak je offline   Profil uživatele romaniak   Find more posts by romaniak   Foto galerie člena romaniak   Click here to Send romaniak a Private Message   Add romaniak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 41

hele, taky se Vám zdá, že když přivezete z Hollandu nějakej model, tak to šlape u nás mnohem víc než tam?

To praxer stane se.

Old Post 22-01-2006 v 22:36 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 42

isolator je skuff dělanej v pytlích s ledem a vodou - v Green Housu stojí dělanej z NL5 26 euro

Snark in the System

Old Post 23-01-2006 v 11:30 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Masai_Mara
Stálý Člen

Karma uživatele Masai_Mara - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 43

a dobrej způsob, jak poznat krásy hollandu, je plavba po kanálech z motorové lodi. Je to snadný: V Praze si uděláte rezervačku na vámi vybranou loď ( kapacita od 4 do 16ti lidí) a vámi vybranou marínu. Pro vnitrostátní plavbu není v NL potřebná licence k řízení motorových člunů a lodí, a tak, pokud nemáte opravdu žádné zkušenosti s řízením lodě, postačí vám hodinový zácvik s instruktorem v marině před odplutím. Pronájem není předražená záležitost, jaxi mnozí myslí, a pokúd se jede v partě a rozpočet se rozpočítá na osoby, vyjde vám ta dovolená stejno jako týdenní lehárna v chorvatsku. Doporučuji vybírat co nejmenší lodě ( od 10ti metrů do 12ti ) pro snadné manévrování v propustích a zdymadlech.
Loni jsem po konzultaci s pražským lodním kapitánem vybral trasu středního holandu ( trasa: Nieuvegein,Uttrecht,Muiden,A´Dam, Leiden,Gouda) a letos popluju zase po jižním okruhu (incl.Rotterdam). Plavba vám dává pocit maximální samostatnosti, a přináší spousty neopakovatelných zážitků ( např.přeplout lodí dálnici po aquaduktu:-)), řízení je triviální, snadno zvládnutelné.
PS: pokud budete v A´Damu, zapomeňte, že si lodí připlujete až k T-BOAT COFFEESHOPu ( kofáč na lodi )! Vnitřní kanály jsou totiž pro lodě uzavřeny ( vyjma kanálu Amstel)

"..konzumuj všechny rostliny světa..." - Exodus, 10:15

Old Post 23-01-2006 v 12:06 PM
Masai_Mara je offline   Profil uživatele Masai_Mara   Find more posts by Masai_Mara   Foto galerie člena Masai_Mara   Click here to Send Masai_Mara a Private Message   Add Masai_Mara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SPARTAKUS
Nový Člen

Karma uživatele SPARTAKUS - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 44

Nějaký info (thread na Overgrow) a fotky: http://www.overgrow.com/edge/showth...ight=DUTCH+DOPE

Old Post 25-01-2006 v 09:17 AM
SPARTAKUS je offline   Profil uživatele SPARTAKUS   Find more posts by SPARTAKUS   Foto galerie člena SPARTAKUS   Click here to Send SPARTAKUS a Private Message   Add SPARTAKUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
King_Kane
Nový Člen

Karma uživatele King_Kane - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 45

Chci jenom uvest veci na pravou miru protoze to sem se zde docet mi nedalo spat.

citace:
2 King_Kane
Myslim, ze pekne kecas )
Ulici pro nakup rozhodne nedoporucuju. Jednak se na ulici prodavaji jenom tasky (tzn. pod 20g nekoupis), nejsou to zadny extra modely (pestovano buhvi kde a buhvi jak) a pak se vystavujete velkemu riziku ojebu, okradeni, ...

nekecam ty kriple-kamos si kupoval 30 a byl to stejnej model co meli vedle v kofaci takze kdyz vo tom nic nevis tak to neres....

citace:
Líbilo se mi taky v Grey Area, maj tam parání matroš a ceny skutečně za hubičku (všechno pití za 1,50 a všechno hulení za 7,50). Bohužel tam není zrovna nejútulněji, ale na nákup je to skvělá volba.

piti je za 1.50 skoro vsude a obcas i za euro. amstr je predrazenej a jesi ti pride dobra cena 7,50 za gecko tak ses uplne blbej...v jinejch mestech koupist ty stejny modely za 5-6 euro a dobrej plastik sme kupovali v rottru za 4 e.

citace:
Jezte ve fastfoodech. XL Menu v Burger Kingu vás přijde levněji než gyros ve stánku na ulici a máte v ceně půlkilovej hamburger, kotel hranolek a litr coly - trochu rozdíl oproti českýmu Mekáči.
s timhle souhlasim. Big king menu sem mel ¨skoro kazdej den co sem byl v hollandu. a kdyz si priplatite k tomuhle menu 50 centu tak dostanete litrovy oiti a pul kila hranolek!!! tomu rikam kingsize!!

citace:
já bcy si ted dovolil se zeptat jaky je podle vás nejlepší coffeeshop a proč....

blba otazka. v samotnym amstru jich je pres 200 a kazdymu vyhovuje jinej. je jich par fakt vyjmecnejch ale ty tady vypisovat na internetu nehodlam...sou to klidny mista kam chodej jen holandani a ne turisti a kde vam v kofaci pod pultem vytahnou nejlepsi skerko ktery ani neni v menu....

citace:
jo ja co jsem tam huli treba White widow tak me nejvic zklamala, cekal jsem vymast nejvestsi 2g za 12,50 euracu
tak si to skero musis nechat ukazat a ne si pak stezovat! ne kazdej model je dobre vypestovanej a pestujou se taky ruzne. jenom to ze je to bila vdova tak to neznamena ze te vzdycky rozmrda!!!nauc se to poznavat. My sme si koupili vdovku ve 3 ruznejch variaci a nej byl Bio WW z Haagu za 7,50!fakt jeden
z nej modelu co sem v hollandu okusil (¨zkusil sem jich pres 45).

citace:
dobrej způsob, jak poznat krásy hollandu, je plavba po kanálech z motorové lodi. Je to snadný: V Praze si uděláte rezervačku na vámi vybranou loď ( kapacita od 4 do 16ti lidí) a vámi vybranou marínu. Pro vnitrostátní plavbu není v NL potřebná licence k řízení motorových člunů a lodí, a tak, pokud nemáte opravdu žádné zkušenosti s řízením lodě, postačí vám hodinový zácvik s instruktorem v marině před odplutím. Pronájem není předražená záležitost, jaxi mnozí myslí, a pokúd se jede v partě a rozpočet se rozpočítá na osoby, vyjde vám ta dovolená stejno jako týdenní lehárna v chorvatsku. Doporučuji vybírat co nejmenší lodě ( od 10ti metrů do 12ti ) pro snadné manévrování v propustích a zdymadlech.
Loni jsem po konzultaci s pražským lodním kapitánem vybral trasu středního holandu ( trasa: Nieuvegein,Uttrecht,Muiden,A´Dam, Leiden,Gouda) a letos popluju zase po jižním okruhu (incl.Rotterdam). Plavba vám dává pocit maximální samostatnosti, a přináší spousty neopakovatelných zážitků ( např.přeplout lodí dálnici po aquaduktu:-)), řízení je triviální, snadno zvládnutelné.
PS: pokud budete v A´Damu, zapomeňte, že si lodí připlujete až k T-BOAT COFFEESHOPu ( kofáč na lodi )! Vnitřní kanály jsou totiž pro lodě uzavřeny ( vyjma kanálu Amstel)


vo tom sem fakt hodne slysel!! to musi bejt fakt mazec... projel sem celej holland v aute a na kole ale po vode to musi bejt asi nejhustsi.kolik stoji pronajem lodi tak pro 4 lidi na 2 tejdny??

------------------
peace

seru na sig,mam pomalej net...

Old Post 25-01-2006 v 18:49 PM
King_Kane je offline   Profil uživatele King_Kane   Find more posts by King_Kane   Foto galerie člena King_Kane   Click here to Send King_Kane a Private Message   Add King_Kane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 46

No jestli se chcete najíst zadara, nebo vám prostě dojdou prachy, tak občas narazíte na food not bombs a když nemáte to štěstí, tak se tam dá docela dobře kontit. tzn. počkáte si u nějakýho hypermarketu a po zavíračče se prohrábnete v blízkym kon´táku. Vypadá to nechutně, ale bejvaj tam věci v neporušenym obalu den po vypršení data spotřeby, takže v pohodě.

Old Post 25-01-2006 v 19:02 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

cosecha :
Tak tohle je 100% známka punku!!!!!

Old Post 25-01-2006 v 19:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 48

King_Kane: www.hausboty.cz
...jel sem to 2x a je to fakt ulet...doporucuju...

Old Post 25-01-2006 v 19:12 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-12-2008 - rezy s hollandu - 7 odpovědí
15-08-2006 - Akce v Holandsku - 12 odpovědí
15-02-2006 - Zazitky z MHD - 86 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4039280 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív