Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 27 28 29 30 31 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 449

Odo- Do rana musim pockat jelikoz uz mam 2 hodiny zhasnuto,vypina me to ve 20.00
A musim pockat na vysledek toho testu jesli to do rana stoupne a pokud PH stoupne lit to tam urcite nebudu, to by mely kyticky furt nejakou zmenu a nevedely by co se deje ,myslim ze by to bylo sppis na skodu.

Jo ,pokud ty 3 litry smesi nezvedne ph tak to musim rano promyslet jesli do toho jit nebo ne. Preci jen jsem cetl ze nekteri lide maji s raselinou vetsi problemy nez mam ja ted a ja si to nechci opravdu jeste zhorsit.

Destovku a kde ji mam brat? Vzdyt skoro neprsi a to mam dat na ulici pred barak kybl ? Vzdyt i ten kybl by nekdo ukrad :-D

Vzdy zalevam nejmene 2-3 dni odstatou vodou.

=======================================================
Dostal jsem pm abych byl v klidu ze kyti vypadaji kupodivu na to co ode me chudinky zazivaji docela az kupodivu dost dobre.
Tak doufejme ze tohle kolo uz nejak dojedu. :-)

Naposledy upravil Madical-Strains 21-12-2016 v 21:16 PM

Old Post 21-12-2016 v 21:06 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 450

Takze rano bylo ve 3 namichanych litrech opet PH 8,4 !
Zmeril jsem i cely vyluh a uz nemel PH 4,2 ale mel PH 6,8 !

Takze cely vyluh z raseliny letel do hajzlu.

Dnes rano klasicka zalivka s hnojkama. Bio-grow-1ml/1l vody ,Bio-bloom-1ml/1l vody a Top-max 1 ml/1l vody -to vse snizene na ph 6,5 kys.citronovou.

Hnojim 3x tydne tak to da presne tydenni davku co doporucuje Biobizz akorat jsem pridal o1ml Top-maxu tydne vic.

Old Post 22-12-2016 v 19:28 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 451

mAl si použiť ten výluh z rašeliny - neuškodilo by to! Stále lepšie, než voda z vodovodu!!!

Old Post 22-12-2016 v 19:35 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 452

Odo ja se spise budu snazit sehnat tu destovku.
Dnes jsem byl shanet a nasel jsem domek kde byla na zahrade slecna a ta mi rekla ze az se jeji deda vrati z nemocnice tak za tyden se tam mam za dedou stavit a domluvit se s nim.
Tak snad to uz konecne mozna vyjde!

Old Post 22-12-2016 v 19:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 453

kWa Madi, to snaď neni možné, že nezoženieš tu dažďovku. Ten výluh tomu nijak neuškodí. Daj konkrétny odkaz, že komu a ako to uškodilo. To vlákno, čo si dal je dlhé, jak hovado a plné pytschowyn. V práci sa mi to na mobile hrozne zle číta.

Old Post 22-12-2016 v 19:49 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 454

Hosi ,zlata studna na destovku jak se tak divam. A co nejaka voda z rybniku, zkousel to uz nekdo ? Nebo z nejaky prehrady ? Kdo by byl rekl ze v dnesni dobe je nouze o destovou vodu .

Old Post 22-12-2016 v 21:45 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 455

To jsem se jeste ale nezminil ze vnucka toho dedy chce abych mu za 10l destovky kupoval cigara. Aby deda usetril.

To se mi ale vubec nelibi. Ne ze bych byl nevdecnej ale asi by se to dost prodrazilo :-D

Old Post 22-12-2016 v 21:54 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 456

Ty vole, dneska se prodava i destova voda , sorry ale co to mas kolem sebe za kreteny. Vzdyz to do prdele tece z nebe :-D . No ja mit takovej problem ,tak normalne vypojim nekde rynu ,najedu autem ,nacepuju tak 200litru vody a amigos. To spadla z Marsu, pac balena voda 2l stoji 4 koruny a tobe chce prodavat destovku litr za deset . :-D heeeej toto me dostalo

Old Post 22-12-2016 v 22:26 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 457

Medi, takovy problemy tady nema snad nikdo :-D . Nemyslim to zle.
Pro me jsi se stal absolutnim vytezem na maskota groweru :-)

Old Post 22-12-2016 v 22:29 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 458

Čau, nepropadej beznaději. Ty jsi pán situace a i kdyby to chcíplo, tak furt lepší než kfyž ti to někdo venku ukradne. Věřim, že to vyřešíš!

Old Post 22-12-2016 v 22:40 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 459

Vytez maskota groweru, jo ?
No tos me teda ted dostal !

Zeleny muz- No snad tak dramaticky to nedopadne ale diku za povzbuzeni.


Jo a jinak ,ted jsem nasel kde prodavaji osmotickou vodu v obchode 1l//3kc. Jeste ale neznam EC a PH.

Jinak chlapi!

Šťastné a veselé Vánoce! A preji vsem co mi preji at nam to roste !

Old Post 22-12-2016 v 23:27 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dafy
Nový Člen

Karma uživatele dafy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 460

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
To jsem se jeste ale nezminil ze vnucka toho dedy chce abych mu za 10l destovky kupoval cigara. Aby deda usetril.

To se mi ale vubec nelibi. Ne ze bych byl nevdecnej ale asi by se to dost prodrazilo :-D


A nechtela te timto zpusobem donutit placenim v naturaliich? Preci jenom pises, ze je to vnucka :-) Tak deda vs. vnucka tak 30ji bude :-) Nemusis platit za vodu :-)))))

Old Post 23-12-2016 v 00:47 AM
dafy je offline   Profil uživatele dafy   Find more posts by dafy   Foto galerie člena dafy   Click here to Send dafy a Private Message   Add dafy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 461

No to mas recht, zabil bych dve mouchy jednou ranou.

Old Post 23-12-2016 v 07:59 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 462

Budu pokracovat v zalevani tak jako doposud, snad se dockam kosy.

Naposledy upravil Madical-Strains 23-12-2016 v 13:03 PM

Old Post 23-12-2016 v 12:21 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 463

Kdyz to shrnu, tak bych to dojel tak jak to je, tim ze jim budes davat takovy sady a bude ti extrémně litag ph nahoru a dolu, tak se zaseknou . Jde o to drzet ph + - stejne celou dobu. Jako pomoct to muze, ale nevypadaji zas tak hrozne, kdyz kytka jeden list zahodi ,tak hned soustredi rust nekde jinde. Ph se proste zvysuje u vseho, jestli jedes hlinu ,kokos, nebo hydro. Vyhoda v substratu je ,ze mas medium a koreny sou chraneny a odpusti ti kdejakej preslap i v tom ph. Ne ze by kytka nezrala, jen nezere vsechno,takze bych se nebal to dojet tak jak to je stim ze kdyz budes zalevat ,aby ti i neco vyteklo a vyplachnul si to , Ale nebude to nutny .ty kytky si podle me z casti zvykly na to ph ,takze bych to neresil.

Old Post 23-12-2016 v 13:10 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 464

A co kdybych zkusil nechat odstat vodu PH se zvysi na 8,4 pak namichat hnojky a tim se snizi ph na 7,9 a uz proste to ph zadnou kyselinou nesnizovat a nechat ho byt jak je.
Nerozumim chemii ale zda se mi ze timhle zpusobem by zustalo trvale sice vyssi PH ale stabilni.
Takhle jsem zaleval v rvnim grow nemel jsem PH ani EC metr takze jsem ani nesnizoval PH a tyhle problemy jsem vubec nemel.
Mozna stoji za uvahu zkusit.

Naposledy upravil Madical-Strains 23-12-2016 v 15:51 PM

Old Post 23-12-2016 v 15:32 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 27 28 29 30 31 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3397550 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív