Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 27 28 29 30 31 »
Autor
Téma 
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 449

rodice- pohoda. ale proti legalizaci se stavim, to jo. pak to bude kazdej neknuba pestovat na zahrade, davat detem, to se mi zda trosku moc. pro osobni spotrebu, deset kytek doma, ok, ale prodavat to po velkym? FUCK!

!

Po pár letech zpět.

Old Post 20-08-2005 v 20:30 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kopitko
Nový Člen

Karma uživatele kopitko - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 450

hulim uz par let,obcas to na me poznaji nebo mi vzdycky najdou nejakou ganju, maji na to negativni nazor, ale to vubec neresim.

Old Post 20-08-2005 v 23:09 PM
kopitko je offline   Profil uživatele kopitko   Find more posts by kopitko   Foto galerie člena kopitko   Click here to Send kopitko a Private Message   Add kopitko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kopitko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
corno
Nový Člen

Karma uživatele corno - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 451

No máma je učitelka a pořád f típkovala o tom,jestli ji nemůžu sehnat pry ,,nějakou tu marihuanu,, a tak dlouho jí to byvilo,až sem ji na narozky dones géčko
Pak sem ji teda vysvětlil o co de a že taky rád kouřím a myslím,že to pochopila,což je teď pro mně superrrr.....

Old Post 23-08-2005 v 23:36 PM
corno je offline   Profil uživatele corno   Find more posts by corno   Foto galerie člena corno   Click here to Send corno a Private Message   Add corno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 452

jo lidi ted vam povim muj pribeh
Tak jak to u kazdyho bejva nekdy to proste skusil a vetsinou mu to zachutnalo.Tak to bylo i u me a rok 2004 sem se rozhodl ze si zasadim moje prvni konopi to sem mel u kamose byla to takova cutka a moc nedavala.Rok po tom 2005(cim to) sem zasadil svou druhou rostlinku byla to ta sama cutka co byla loni ale ja sem si ji jako "skuseny"grower rozhazel vsude nejdriv doma ,ve skleniku, nekde venku a zase u kamose . Tak na to doma sem matce nejdriv rekl ze je to palma pak se od otce dozvedela ze je top konoipi (byl to jenom takovej malej pokus sem chtel skusit vypestovat bonsaj) ta matka na me na co to mam sem ji rekl ze chci jenom vuidet jak to vypada(mesice ubihlai ) a ja sem si toprdnul do sklenika kytka rostla silila mela tak 1,5m a ja sem si koupil na krk privesek my" sedmikrasky" matka co to nosim na krku ja ze je to sedmikraska a ona ze uz vi co to je a ja na ni " a co teda" matka z prej marijanka a jua " a jak si na to prisla" a ona ze prej kdyz byla ve skleniku pro okurky. Tak sem si rikqal ze matka bude asi v poho pac si s toho delala srandu otec ten byl snad jeste je taky v pohode pac ten si taky drif pestoval to svoje a jeste na chalupe mi rikal ze si doma zapomel zit tu travu co sem mu dal od kamosu(takze asi taky bude hulit),. A pak co se nestalo jednoho krasnyho dne predevcirem22.8. sem jednousel ven a¨ze musim zajit k babice pro brachu,ale ja sem si sel nachvili za kamosema pokecat a volal sem na oinfolinku proc mi nesli odesilat smsky. A co se nestalo po pul hodine prisla v bource jax svine matka nsrana jak hovado chytla me za ruku(ja trapas jax svin) a odtahla me domu jeste prisla k babice jen tak serezala brachu a sli sme(do ted to nechapu proc ho serezala) celou cestu na me ze ji neposlozucham ze mi prej posilala sms ku at dojdu pro brachu(jak sem tomohl vedet kdyz sem volal na infolinku , ale to ji nikdy nevisvetim ) ze prej jeste dvakrat volala(a to ji asi muselo napadnoutze volam kdyz sem to mekl obsazeny-krava) a takovy ze prej co to pestuju ve skleniku ze mi prej zase neco nasla a takovy hemzi .Dojdem domu tam mi mama ukaze trubicku od vodarnicky a prej co toje (taxsem si rek ze uz to nebudu svadet na kamsose ze to nema cenu ze je ted ten pravej okamzik vsechno rictú) tak sem na ni vybalil ze je to od vodarny ze taky sem to skousel ze v tom budu pokracovat a takovy.Ona se z toho malem rozbrecela a zacala do me hustit ze ze me bude fetak takovy.Pak se me zacala ptrat na otazky(jak tipicke) nejvic me dostal otazka a co ti po tom je to jako litas??(tak to sem se musel zacit smat) sem ji to vsechno popravde rekl ze i ty veci co driv nasla(papirky,fajfku,...) ze to bylo moje . tak matka ze si nepreje abych to dal kouril a ja na to ze je to uplne stejny jako alkac ,kafe ,cigara a mama na chvili ztichla a ze se prej pudem zeptat odbornika jestli je to pro moje telo dobry a tak,rikam ze nikam nejdu.Tak do me hustila ze budu zavislak a ja ji rikam ze to nebubu hulit kazdej den ale tak jednou za mesic pro relaxaci a ze vona je teda taky fetak a fotr taky , a ona ze to neji pravda, tak ji rikam ze kdyz rano vstane je ze prvni co udela je ze si da kafe a fotr si musi zapalit tak zase ztichla chviuli premejslela a rekla ze mi tos tejne ve skleniku vsechno vytrhala( a to se mi zatemleo pred ocima a ctel sem po ni neco hodit nabizelo se mobil(moc cenny) , zidle(to bych ji asi zabil) a pak jeste nuz od obeda, ale rikal sem si ze jestli se uklidnim tak by to mohlo bejt nejlepci-normalne mi z toho vyhrkli slzy do oci brecet se mi nechtelo ale normaln e sem to breceni neovladal bylo to jako by mi zabili myho milovanyho psa(zadnyho nemam) urcite to kazdej chapete) ale vydrzel sem chvili sem nemluvil a ona na to ze mam zaracha(uz proste nemela co rict) zabavila mi mobil, televize ,pocitac,...(zante to)ze prej nebudu zadnej fetak tak sem ji rekl ze ji zsezenu coi nejvic mateialu-knizky,vidae,....(neznate nekdo neco kdyz je tak nakrapla tak aby ji to uplne oddelalo a povolilka??) a proste zacala mluvit o tom kdy si koupim boty a tak(tak to sem nechapal jkak se muze takhle rychle prepnout) a pak uz jako by se nic nestalo zacala mluvit normalne co budem varit a tak
a to tam pokazdy kdyz fotr prosel tak se mi smal kak svine a ja sem z toho nmemohl na matku udelal nejakou opicku to e dycky dostalo a bylo to v pohode pak jeste
vcera mensi debatka ze to neji normalni ze kazdej to skuso a vykasle se na to a ja ji reknu ze budu pokracovat a pak volal fotr z prace a ptal se ji proc mam zaracha(on to nepochopil proc mi dala zaracha?? a to tam byl?? ten asi bude fakt v pohode) a do kdyy ho mam
jo a jeste prvni co sem udelal po tom co odjeli nakoupit cca5 minut po tom co smne skoncili debatovat?? sel sem do skleniku a vin je fakt pratzdnej moji mazlicci kdyby vydrzeli jeste mesic tak by byl konec(a to sem si den pred tim koupil za 250kc PK13/14) tak sem po zahrade zacal hledat kam je vyhodila kdyz sem je nasel talk sem je presadil zpet na svoje mista (snad uz je nenajde kdyz do toho skleniku nebude chodit tak casto) a korat snad to budkou brat jako presazeni(myslim ty kytky))a ziju dal

jo a zaver myslim si ze bylo dobre ze na to prisla pac jinak bych asi nenasel vhodnou situaci a nerekl bychj ji to a furt bycj ji kecal a lghal takze pouceni radsi jm to reknete dokavad je cas snad to pochopi
a to je konec myho pribehu asi sem se trochu rozepsal ale ulevilo se mi jako svin

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 24-08-2005 v 10:35 AM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Obecné Příspěvek č. 453

2 onrejblesk : Držim palec, no sam uvdíš jak se to bude vyvíjet. Fotra nemám, je to kripl, ale máti ví, že hulim a za barákem mám 3 kytky, takže f poho.

Teď máme dědu ve špitále, je to dost špatný, možná odejde a máti večer co večer leje, je totál na dně, fakt se sype a pak je na mě i na ségru fakt hnusná a zlá. Tak přemějšlim, že jí seberu flašku a smotnem brčko, myslim, že tim už nic pohoršit nemůžu... Co vy na to???

Wokap

Old Post 24-08-2005 v 13:23 PM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckynet
Nový Člen

Karma uživatele luckynet - 57% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 454

2 Wokap: pokud to neprohloubí depku, tak by to mělo bejt v pohodě...
jinak s dědou držím palce ať to dopadne dobře

Optimismus je opium lidstva! Zdravý duch páchne blbostí. Ať žije Trockij!

Old Post 24-08-2005 v 19:47 PM
luckynet je offline   Profil uživatele luckynet   Find more posts by luckynet   Foto galerie člena luckynet   Click here to Send luckynet a Private Message   Add luckynet to your buddy list     Navštiv homepage uživatele luckynet! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cheebar
Nový Člen

Karma uživatele cheebar - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 455

no me doma /rodice rozvedeny/ sezrali ze to mam jako pro kamose....akorat tata s jeho vsivackou otazkou "a to pak budes kourit?" mi to asi moc nezere ale za tejden se stehuju z domu o peknou streku dal tak uz nebudou mit prehled

užívej si okamžiku

Old Post 24-08-2005 v 21:04 PM
cheebar je offline   Profil uživatele cheebar   Find more posts by cheebar   Foto galerie člena cheebar   Click here to Send cheebar a Private Message   Add cheebar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 456

Jak tak koukám na tenhle thread, přijde mi to (doufám, že se mýlím a většina z toho jsou jenom silácký řeči), že rodiče jsou vlastně nepřátelé, zakyslí, dementní, hysteričtí atp. atd.
OK, je mi jasný, že spousta lidí prostě svůj názor nezmění, na to jim do hlavy moc dlouho komouši a teď miláčkové lidovci a spol. hustili, že marihuana je šílená droga, z který přinejmenším člověk přestoupí na herák.

Docela by mě zajímalo, kolik z vás, kteří víte, že rodiče kladou "všivácký otázky", matky jsou "krávy" a občas vám nějakej ten kec "sežerou", někdy zkusilo si s rodiči sednout, přitáhnout jim hromadu podkladů (stačí se podívat na www.drogy-info.cz, je tam docela dost věcí od Dr. Miovského a Dr. Zábranského), stáhnout si nějaký věci tady z Groweru nebo odněkud z internetu o tom, jak to vlastně vypadá prokazatelně s tou "gateway drug", s tím smrtícím účinkem atd. atd.? Nebo jim říct, jak se na tu kytku díváte, že máte radost, když se jí daří, že je to prostě velkej koníček?
Kdo z vás našel odvahu nejen na to, aby nadával na nechápavý rodiče, ale taky na to, aby zkusil jim dodat víc informací?

Zkusil jste někdy někdo popřemejšlet, vzpomenout si, jestli opravdu rodičovská nechápavost vašeho hulení marjánky ospravedlňuje vnímat je často pouze jako starý, hysterický dementy, který ani nemá cenu zkoušet informovat, že to může bejt i jinak? Nebo vám to za tu námahu nestojí a jste ochotni jen na ně nadávat a dívat se na ně jako na nechápavý imbecily?

Old Post 24-08-2005 v 21:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DnF
Nový Člen

Karma uživatele DnF - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 457

Ja bych to srovnal s vinarstvim.
Uplne stejnou radost jako vy z kytky ma vinar kdyz mu zrajou hrozny, kdyz se vam susi tak vinar se raduje jak mu to kvasi ... a oba dva se vysledkem pak sjedou.
Pro oba dva to ma navic ucinky jak zdravi priznive, tak zdravi skodlive, a o techhle ucinkach u obou drog se odbornici hadaj jestli jo, nebo ne, a vlastne neni nic dokazany
Radost ma vinar kdyz jeho vino lidem chutna a pekne je s nim opije, stejnou radost pak ma pestitel jehoz hulo chutna a ty lidi zkouri.
Jeden rozdil ovsem je - vinare zasijou kdyz urodu neprizna, growera kdyz urodu prizna

Old Post 25-08-2005 v 08:37 AM
DnF je offline   Profil uživatele DnF   Find more posts by DnF   Foto galerie člena DnF   Click here to Send DnF a Private Message   Add DnF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryyba
Stálý Člen

Karma uživatele Ryyba - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 458

s rodičema sem se o tom jeste nikdy nebavil ale jednou mi tata corl seminka a ze mu bylo jasny ze to neni krmeni pro papousky a mati ta to urcite vi ale ja delam jako ze nic takze EVERY BUDY SMOKING MARIHUANA

Old Post 25-08-2005 v 14:36 PM
Ryyba je offline   Profil uživatele Ryyba   Find more posts by Ryyba   Foto galerie člena Ryyba   Click here to Send Ryyba a Private Message   Add Ryyba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta Dawg
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta Dawg - 4% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 459

2 Jedubabka: Můj případ... Táta mi hulení celkem toleroval s tím, že ať z toho nezblbnu... Když jsem přišel s tím, že si budu stavět skříň, že prej mě za to jednou zavřou a že je to prej moje věc. Nakonec mi ještě pomáhal se zapojením elektrickejch záležitostí. Dnes se tak čas od času zeptá, jak to roste, ale moc to nechce řešit... Nechlastá, nekouří a vím že ani hulit ho nepřesvědčím, tak se ani nesnažím - je to každýho volba...

S mámou to bylo o něco horší, měla o mě celkem strach abych se mikam nepřipletl, nebo z toho nezmagořil... Tak tý jsem právě sehnal na netu pěknej štos informací a nechal ji to probádat. Dnes její strach není o moc menší, ale občas (moc se nevidíme..) dá se mnou a věří mi že to zmáknu...

Musím ale dodat, že mám extra tolerantní rodiče, který nám (mě a bráchovi) dávali od malička dost svobody a důvěry, kterou jsme se snažili nezklamat a tak jsme do ničeho nespadli... Až na "drobné" chyby by to mohli být rodiče jaký by mi mohl kdekdo závidět. Ale žádný rodiče nejsou ideální a i s těma mejma je zatraceně těžký vyžít. S žádným z nich se nedá nějak dlouhodobě bydlet, ale jak se odstěhujete veškeré problémy zmizí...

Peace 4 every peaceful being... Ty ostatní ať se jdou klíďo bodnout...

Keep dawgin' !!!

Old Post 25-08-2005 v 16:43 PM
Rasta Dawg je offline   Profil uživatele Rasta Dawg   Find more posts by Rasta Dawg   Foto galerie člena Rasta Dawg   Click here to Send Rasta Dawg a Private Message   Add Rasta Dawg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 460

Rasta: díky, že tu práci sis dal a mámě sehnal info

Old Post 25-08-2005 v 17:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta Dawg
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta Dawg - 4% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 461

2 Jedu...: No to víš, jsem já to taková dobrá duše...

Ne,teď vážně... Vím, že všichni nemaj takový chápavější rodiče jako já, ale lhaním jejich předsudky neodstraníe, spíš posílíte až to vyjde najevo... Zjistěte si o tom první i poslední a snažte se to do nich tlačit i proti jejich vůli. A nebojte se ani když vás budou chtít dotáhnout k nějakýmu "odborníkovi", pokud jste si v tom opravdu jistí dokážete to vyargumentovat i tam(Hlavně si o tom fakt něco zjistěte, ať váš jedinej argument není, "že vám to dává hustý stavy... ). Jiný to je když vám není ještě 18, ale to bych vám ani nedoporučoval hulit...

Shrnuto - NELEPŠÍ ZBRANÍ PROTI PŘEDSUDKŮM JSOU INFORMACE...

Peace 4 every peaceful being... Ty ostatní ať se jdou klíďo bodnout...

Keep dawgin' !!!

Old Post 26-08-2005 v 06:02 AM
Rasta Dawg je offline   Profil uživatele Rasta Dawg   Find more posts by Rasta Dawg   Foto galerie člena Rasta Dawg   Click here to Send Rasta Dawg a Private Message   Add Rasta Dawg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
korkis
Stálý Člen

Karma uživatele korkis - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 462

Moji rodiče ví že jsem to zkoušel, ale neví že v tom pokračuju, kdyby to věděli, tak bych si mohl sbalit kufr a svých pět švestek. jsou kategoricky proti. Njn není lehký žít v rodince, kde jsou oba rodiče bývalý kantoři.......

Old Post 26-08-2005 v 11:22 AM
korkis je offline   Profil uživatele korkis   Find more posts by korkis   Foto galerie člena korkis   Click here to Send korkis a Private Message   Add korkis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 463

To korkis: Dávám ti za pravdu. Moje matka je taky kantroka, a od jistý doby musim chtě nechtě předstírat že už nehulim...

Viva México!

Old Post 26-08-2005 v 15:51 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 464

Na druhou stranu ale zas mámu chápu, chce pro svý děti jen to nejlepší, jako asi každá matka...

Viva México!

Old Post 26-08-2005 v 16:07 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 27 28 29 30 31 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7219120 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív