Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Susíš , suším , sušíme ;) Sušení a Skladování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28 29 30 »
Autor
Téma 
current93
Stálý Člen

Karma uživatele current93 - 92% PěstitelskáKarma uživatele current93 - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 433

Sklizen se nastesti uz blizi...chci to dat susit na pudu, ale mam mensi problem - je tam asi myska - chci se zeptat, zda mysi rady papaji susici se rostlinky? popripade, zda je neco proti tomu (nemyslim 20 pasticek, ale treba neco co jim vadi). diky moc za rady a sklizni zdar!

Old Post 28-09-2006 v 12:07 PM
current93 je offline   Profil uživatele current93   Find more posts by current93   Foto galerie člena current93   Click here to Send current93 a Private Message   Add current93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 434

X

Naposledy upravil 14-10-2007 v 13:50 PM

Old Post 28-09-2006 v 12:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
current93
Stálý Člen

Karma uživatele current93 - 92% PěstitelskáKarma uživatele current93 - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 435

mysky jsou sikovny celkem...no chci to dat tak, jak si rikal...ale bojim se o to...tak proto se ptam

Old Post 28-09-2006 v 14:28 PM
current93 je offline   Profil uživatele current93   Find more posts by current93   Foto galerie člena current93   Click here to Send current93 a Private Message   Add current93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dreambox
Nový Člen

Karma uživatele dreambox - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 436

Zdravim

cetl sem tady par prispevku od valdeze -se fakt jevi jako machr !

zkusil jsem jeho metodu: mineralka , cukr , peroxid , B1 thiamin
-test probihal tak, ze sem ustipl 2x vetvicku s palickou , jedna sla na normal suseni (ubrousek a cas) , druha do vyse uvedeneho roztoku + 5 dni v temnu.
-rozdil BRUTALNI = valdezova metoda vyprodukovala sisku humac orosenou pryskyricou a krasne vune - jak budou kytky zdraly (cca 14 dni) necham se od valdeze poucit a udelam dle jeho rad !

timto mu velmi dekuji a vsem doporucuji !


S pozdravem a pranim bohate urody DB

Old Post 28-09-2006 v 19:10 PM
dreambox je offline   Profil uživatele dreambox   Find more posts by dreambox   Foto galerie člena dreambox   Click here to Send dreambox a Private Message   Add dreambox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yoll
Stálý Člen

Karma uživatele Yoll - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 437

...hmm ja zkousim presne tu samou metodu a ty susici se kytky voni daleko podmaniveji nez jednoduse ihned susene.....ty susene beznou metodou se blizi vicemene tak nejak senu, ovsem ty upravene vyse popsanou metodou voni krasneji nez cerstve....jinsk peroxid doporucuji kupovat v drogerce 30%, usetri se naklady, odpad a vse ostatni (jak psal nekdo, ze kupuje 3% v lekarne), jenom je treba davat moc pozor na prstiky.....

....tak za tohle mě bůh určitě zabije...

Old Post 29-09-2006 v 20:57 PM
Yoll je offline   Profil uživatele Yoll   Find more posts by Yoll   Foto galerie člena Yoll   Click here to Send Yoll a Private Message   Add Yoll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LosLamos
Nový Člen

Karma uživatele LosLamos - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 438

dreambox+Yoll: pls nemohli byste mě nasměrovat na tu metodu sušení, nebo alespo přesněji popsat co a jak mám udělat, páč co jsem četl tak to vypadá docela v pohodě. dík

Život je svině, ale já jsem ještě vetší
Los Lamos

Old Post 01-10-2006 v 09:56 AM
LosLamos je offline   Profil uživatele LosLamos   Find more posts by LosLamos   Foto galerie člena LosLamos   Click here to Send LosLamos a Private Message   Add LosLamos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AEROCELL
Stálý Člen

Karma uživatele AEROCELL - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 439

Hojda all ties sa chcem nieco podrobnejsie dozvediet o tej metode ako aj LosLamos tak plees ak tu bude niekto tak dobri poradte co mam kupit a v akom obsahu ml,l, to ma vsetko namiesat a co nasledne spravit a ako dalej postupovat lebo tu metodu som tu nenasiel a rad by som to chcel vyskusat...najlepsie by bolo co najrichlejsie lebo co skoro budu kosit tak vas prosim spravte celkovej postup a pomocky a vsechno otom budem velmy vdacny moc vam dopredu dakujem...

Old Post 01-10-2006 v 10:39 AM
AEROCELL je offline   Profil uživatele AEROCELL   Find more posts by AEROCELL   Foto galerie člena AEROCELL   Click here to Send AEROCELL a Private Message   Add AEROCELL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dreambox
Nový Člen

Karma uživatele dreambox - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 440

třeba tady:
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2

jinak je to v outdoor pestovani / kdy sklidit

ma to tam pesan (valdez) hezky popsany

bus

Old Post 02-10-2006 v 09:10 AM
dreambox je offline   Profil uživatele dreambox   Find more posts by dreambox   Foto galerie člena dreambox   Click here to Send dreambox a Private Message   Add dreambox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LosLamos
Nový Člen

Karma uživatele LosLamos - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 441

2 dreambox: díky moc chtěl jsem se ještě zeptat, mám doma papírovou bednu a v té mám provázky(napříč) a na těch mám pověšené paličky. dá se to ještě postříkat tim B1 thiamin?? a ještě kde ho seženu?? asi v lékárně co??

Život je svině, ale já jsem ještě vetší
Los Lamos

Old Post 02-10-2006 v 17:18 PM
LosLamos je offline   Profil uživatele LosLamos   Find more posts by LosLamos   Foto galerie člena LosLamos   Click here to Send LosLamos a Private Message   Add LosLamos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yoll
Stálý Člen

Karma uživatele Yoll - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 442

...B1 thiamin v lekarne za cca 20 kc jedno platicko...me se pani prodavacka ptala na co to chci, ze se moc neprodava, tak jsem ji rekl, ze jsem plny slozitych cukru a potrebuji je rozlozit......vypadalo to, ze ma chut mi pridat i neco na hlavu.....

....tak za tohle mě bůh určitě zabije...

Old Post 02-10-2006 v 19:51 PM
Yoll je offline   Profil uživatele Yoll   Find more posts by Yoll   Foto galerie člena Yoll   Click here to Send Yoll a Private Message   Add Yoll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yoll
Stálý Člen

Karma uživatele Yoll - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 443

...rad bych jeste jednou zminil, jakozto sikovny multifunkcni susici doplnek, cernou netkanou textilii - jednotlive vetve volne obalene timto materialem, zavesene na pude v poloseru pri prumerne teplote 15 - 20 celsiovych stupinku (po predchozim osetreni Valdesovou OxiB1Mattoni metodou), voni.....proste bozsky - opravdu zatim asi nejhezci vune v souvislosti s mj v mem zivote - a zadna plisen, samozrejme....

....tak za tohle mě bůh určitě zabije...

Old Post 06-10-2006 v 22:09 PM
Yoll je offline   Profil uživatele Yoll   Find more posts by Yoll   Foto galerie člena Yoll   Click here to Send Yoll a Private Message   Add Yoll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hrose
Nový Člen

Karma uživatele hrose - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 444

Valdesi, klobouk dolu, opravdu bajecna metoda! :-) Palicky se krasne orosily, jen doufam, ze ten peroxid nema naky spatny vedlejsi ucinky...

Nevite nekdo, co je pravdy na tom, ze se ma dat k ususene byline do sklenice nejake susene ovoce, treba svestka, jablko, merunka... aby matros mel spravnou konzistenci, nebyl presuseny a bylo to vonave i jinak...? Trosku se bojim plisne...

Old Post 16-11-2006 v 11:47 AM
hrose je offline   Profil uživatele hrose   Find more posts by hrose   Foto galerie člena hrose   Click here to Send hrose a Private Message   Add hrose to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yoll
Stálý Člen

Karma uživatele Yoll - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 445

...no peroxid vodiku ucinkuje ve vsech chemickych reakcich jen jako dokonaly kren - nemej strach, nebude po nem ani vidu ani slechu...s tim ovocem mam dobre zkusenosti, ale chce to posoudit s rozumem a citem (jako vsechny zivotni situace)....kazdopadne muze plisni napomoci k nadvlade nad fungi nahlodanym kralovstvim...ale pridas-li ho do sklenice s dobre ususenym materialem, nemuze uskodit....

....tak za tohle mě bůh určitě zabije...

Old Post 19-11-2006 v 22:36 PM
Yoll je offline   Profil uživatele Yoll   Find more posts by Yoll   Foto galerie člena Yoll   Click here to Send Yoll a Private Message   Add Yoll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kellogg
Stálý Člen

Karma uživatele Kellogg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 446

Cau,jen me tak napadlo,jestli by bylo dobre nebo jestli by to slo a bylo by to dostacujici susit venku v nejake krabici nebo v necem.Ale nevim jestli by na to nebylo dost vlhko,jeste sem premyslel o tom,ze bych vykopal diru,vlozil krabici,krabice by mela diry a v te krabici natazene provazky a na nich zavesene palice,pak bych asi tu diru zahrabal.Jen nevim jestli by se to ususilo nebo ne.
Jestli je to blbost,nehazte po me kamene.

Slunko je mocné....

Old Post 21-11-2006 v 19:44 PM
Kellogg je offline   Profil uživatele Kellogg   Find more posts by Kellogg   Foto galerie člena Kellogg   Click here to Send Kellogg a Private Message   Add Kellogg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 447

Zdarec,
Můžu B1 thiamin přidávat zároveň s Final Solution? nebo mám počkat až na ty poslední 3dny kdy dostane kytka jen vodu+H2O2?

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 22-11-2006 v 16:19 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JosefCorrino
Stálý Člen

Karma uživatele JosefCorrino - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 448

Nejlepší je zavařovací sklenice, zakapat voskem, zakopat 2 mtry pod zem ....
to nejen že neztrácí, ale spíše získává ....

Jinak co d sušení, kámoš poradil napěchovat hulenim nějakou trubičku např. od těch různejch vitamínů, udělat z každé strany jednu dirku a projet to plynem do zapalovačů ...
Výsledek má prý být rychle a dobře nasušené hulení
Ale ještě jsem nezkoušel .. zkusím už brzo ...

Old Post 04-01-2007 v 00:50 AM
JosefCorrino je offline   Profil uživatele JosefCorrino   Find more posts by JosefCorrino   Foto galerie člena JosefCorrino   Click here to Send JosefCorrino a Private Message   Add JosefCorrino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28 29 30 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0187650 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív