Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Výlet s marihuanou přes hranice / pašování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28 29 30 »
Byli jste někdy pašeráci?
Už sem si vezl, žádný problém.
Nepotřebuji to k tomu, abych riskoval.
Ne, bojím se.
Vezl, chytli mě, špatná zkušenost.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Mozdik
Stálý Člen

Karma uživatele Mozdik - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 433

Úplne najlepšie je schovať do pneumatík. Napr. keď budete z Holandska pašovať. Ak máte známeho v pneuservise, tak si nacpite do pneumatik. To sa nedá skoro nejako zistiť. Kamarát to odskúšal a v pohode.

PS : Nemci sú zlý. Pr kontrolách niekedy pozerajú aj do RITI !!!

Shaman...

Old Post 11-11-2007 v 08:15 AM
Mozdik je offline   Profil uživatele Mozdik   Find more posts by Mozdik   Foto galerie člena Mozdik   Click here to Send Mozdik a Private Message   Add Mozdik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mozdik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozdik
Stálý Člen

Karma uživatele Mozdik - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 434

citace:
Původní příspěvek od Locus
Kamarad to tak resil taky.. Privezl to ve forme prachu.


Prachu ? Mnel to v sacku alebo v niečom pevnom ?

Shaman...

Old Post 11-11-2007 v 08:57 AM
Mozdik je offline   Profil uživatele Mozdik   Find more posts by Mozdik   Foto galerie člena Mozdik   Click here to Send Mozdik a Private Message   Add Mozdik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mozdik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FK2
Nový Člen

Karma uživatele FK2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 435

Chtel sem se zeptat... Jedem ted na skolni vylet do vidne no a nevime jestli brat nejaky hulo... Prohledavaji skolni autobusy?? Mozna blbej dotaz ale at aspon trosku vim... dik moc

Old Post 11-12-2007 v 19:17 PM
FK2 je offline   Profil uživatele FK2   Find more posts by FK2   Foto galerie člena FK2   Click here to Send FK2 a Private Message   Add FK2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozdik
Stálý Člen

Karma uživatele Mozdik - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 436

citace:
Původní příspěvek od FK2
Chtel sem se zeptat... Jedem ted na skolni vylet do vidne no a nevime jestli brat nejaky hulo... Prohledavaji skolni autobusy?? Mozna blbej dotaz ale at aspon trosku vim... dik moc


Na 99% NE. Navyše od 21.12.2007 sme ( celá V4 ) v šengenskom ( znie so dosť čínsky ) priestore. Keby ste išli na výlet do Holandska, tak tam by som ból opatrný. Na Nemecko-Holandských hraniciach zvyknú colníci "podozrivé" osoby dôkladne prehladávať ( vrátane konečníku ). Ale inak vôbec... kludne ber, aspoň bude zábava.

Shaman...

Old Post 11-12-2007 v 19:23 PM
Mozdik je offline   Profil uživatele Mozdik   Find more posts by Mozdik   Foto galerie člena Mozdik   Click here to Send Mozdik a Private Message   Add Mozdik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mozdik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frouman
Stálý Člen

Karma uživatele Frouman - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 437

Když si pes čuchne k chili, tak z toho je v agónii. Takže doporučuju pořádně zabalit do fólie a hodit do nějaký chili omáčky. To by mohlo projít. Ten pes k tomu podle mýho ani nedá čumák, protože by se z toho posral

This is the point, Taber, It´s not bullshit. I´m not just talking about my wife, I'm talking about my LIFE, I can't seem to get that through to you. I'm not just talking about one person, I'm talking about everybody. I'm talking about form. I'm talking about content. I'm talking about interrelationships. I'm talking about God, the devil, Hell, Heaven. Do you understand... FINALLY!?

Old Post 14-12-2007 v 13:47 PM
Frouman je offline   Profil uživatele Frouman   Find more posts by Frouman   Foto galerie člena Frouman   Click here to Send Frouman a Private Message   Add Frouman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozdik
Stálý Člen

Karma uživatele Mozdik - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 438

Lenže psi dokážu oddeliť pachy. Niečo, čo ludia nedokážu. Darmo to precítiš chilli, keď pes bude cítiť veľa chilli ale aj trávu. Najlepšie stále zostáva "vákuové" balenie. Vtedy nemajú šancu, lebo pach ostáva vnútri.

Shaman...

Old Post 15-12-2007 v 08:15 AM
Mozdik je offline   Profil uživatele Mozdik   Find more posts by Mozdik   Foto galerie člena Mozdik   Click here to Send Mozdik a Private Message   Add Mozdik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mozdik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozdik
Stálý Člen

Karma uživatele Mozdik - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 439

citace:
Původní příspěvek od SPLAT
jj, problém je potom v tom že když z tim manipuluješ neopatrně při přípravě načichne ti vnějšek nádoby, pro nás pach venku za chvilinku zmizí, ale pro psy nevím jak dlouho to cejtěji..


Najlepšie je potom tú "nádobu" obliať ( ponoriť ) do alkoholu. Toto viem, že funguje na 100%. Stačí napr. aj 40% Vodka ... Alkohol rozpúšťa pachy a takto zostane nádoba úplne bez pachov a podozrenia.

Shaman...

Old Post 15-12-2007 v 15:16 PM
Mozdik je offline   Profil uživatele Mozdik   Find more posts by Mozdik   Foto galerie člena Mozdik   Click here to Send Mozdik a Private Message   Add Mozdik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mozdik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 440

tiez ficim zo skoly do prahy na par dni , nejaky suvenir je samozrejmost ....trapi ma: tie pohranicne kontroly je mi jasne ze nebudu prehladavat cely skolsky bus . ale mozu nas stopnut len tak (prehliadka obcianskych) a vonku pri aute mozu mat psa (byvaju tam tie psy aleno nie ? ) ...zaciti to ten pes aj vonku aj keby som to mal nvm ako ukryte ?....pripadne to zabalim do zopar saklov (tich hore "zipsovacich") oblejem vodkou ...dam do nadoby naplnenej kavou a hodim k starim fetam do nakladneho priestoru ....alebo bude lepsie to mat pri sebe a hoci natom aj sediet ?


edit: a ako je to s tim poslanim postou ..ze pridem do prahy a v pohode si to poslem v baliku sem ....je to realne ?

Naposledy upravil acheron 25-03-2008 v 18:53 PM

Old Post 25-03-2008 v 18:15 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maroko
Stálý Člen

Karma uživatele Maroko - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 441

cau. netreba sa strachovat. ja chodim do skoly do brna, cestujem autobusom a este som nezazil prehladavanie. ak by ta prehladavali psi, tak to by bol problem, ale to sa na 99 % nestane. prajem stastny vylet a vela suvenirov

Old Post 25-03-2008 v 22:52 PM
Maroko je offline   Profil uživatele Maroko   Find more posts by Maroko   Foto galerie člena Maroko   Click here to Send Maroko a Private Message   Add Maroko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 442

Já mám skušenost s provážením fuka do rakouska školním busem- žádný problém, byl jsem tam se školou snad tisíckrát, normálně na tvrdo v energitce, to stejné Švýcarsko, tam to ale bylo vlakem, potom jsem provážel do Řecka, ale tam to bylo horší, tam jsem mel docela nasráno, příště už bych to asi neriskl, kámoše tam nechali tusim na srbsko-makedonskejch hranicich, pac nemel vizum (je Ukrajinec), normalka ho vyhodili z busu (jeli jsme se školou), zkoušel je podmáznout, ale nepodařilo se, ještě si ta čupka ty prachy nechala, tak jsem mu dal šišku na cestu a bylo, domů se musel dosatat po vlastní ose (nechtěl bych to zažít), a někde na makedonsko-řeckejch hranicích obcházeli bus s komisařem Rexem, ale dovnitř nešli, měl jsem to v energitce, ale ten pocit ze zapáleného špeka na pláži byl k nezaplacení, doporučuji...a z hulandska jsem taky vezl, o5 klasika v energitce

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 26-03-2008 v 13:16 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondra_161
Nový Člen

Karma uživatele Ondra_161 - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 443

Uz to tady nekde bylo.....Co to treba zavařit mezi okurky....?Nerikejte mi, ze tohle muze jit citit...Navic tam je taky naky podtlak-pachy zustanou uvnitr....A kdyz chcete byt megatajni tak nacpat az do toho napr. okurku....

If the kids are united...They will never be divided...

Old Post 28-03-2008 v 22:24 PM
Ondra_161 je offline   Profil uživatele Ondra_161   Find more posts by Ondra_161   Foto galerie člena Ondra_161   Click here to Send Ondra_161 a Private Message   Add Ondra_161 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 444

vela vela citam o tej kave ale ani zaboha neviem vist z toho ci to mam proste napr do termosky dat na spodok sakl a ZASIPAT kavou...alebo normal uvarit kafco nejake silne a ten sakl ZALIAT

Old Post 29-03-2008 v 21:20 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 445

acheron: ale hlavně to kafe nezapoměň vychladit

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 31-03-2008 v 16:32 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jipi
Stálý Člen

Karma uživatele jipi - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 446

caute borci,

nie ze by som si nechcel zobrat ale iba by ma zajimalo ci vo Svajciarsku sa huli?

dik

Old Post 02-04-2008 v 18:13 PM
jipi je offline   Profil uživatele jipi   Find more posts by jipi   Foto galerie člena jipi   Click here to Send jipi a Private Message   Add jipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 447

In der Schweiz war das früher auch legaliziert-byl jsem tam v jedný hospodě na pivku (pivo=7 franků), měl jsem chuť na šluka jako blázen, mrnu vedle a tam sedí asi deset borců a cpou dva partyblunty, tak jsem za nima skákl a koupil jsem 2g, na naše poměry docela levný 150kč/gram (indoor) a zkouřil jsem se jak děvka, takže moje odpověď zní ANO, hulí se tam

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 03-04-2008 v 12:55 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jipi
Stálý Člen

Karma uživatele jipi - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 448

crackonos: no, ja si chcem zobrat zo sebou nieco a tiez vaporizer tak premyslam ako to schovam na letisku

Old Post 03-04-2008 v 18:32 PM
jipi je offline   Profil uživatele jipi   Find more posts by jipi   Foto galerie člena jipi   Click here to Send jipi a Private Message   Add jipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28 29 30 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5243900 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív