Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28 29 30 »
Autor
Téma 
Toxeus
Stálý Člen

Karma uživatele Toxeus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 433

Ja mam mati docela v poho kdyz treba nekam jedu na dlouho tak mi je zaleva ale neni moc nadsena ze rika ze to se mnou neskonci dibre atd. vsak to urcite nekdo z vas zna.Ale jinak se s tim mo c pred zbytkem rodiny nebavim ji nak bych asi dostal takovy jmena ze bych se z toho posral.

Old Post 07-04-2005 v 12:44 PM
Toxeus je offline   Profil uživatele Toxeus   Find more posts by Toxeus   Foto galerie člena Toxeus   Click here to Send Toxeus a Private Message   Add Toxeus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robca
Nový Člen

Karma uživatele robca - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 434

Matinka ví, parkrat (chapej 2x) jsem s ní hulil hašiš, klasická ganja jí prej nechutná. Kytky mi občas i zaleje a jednou mi dokonce vytrhla samce !!! Otec bydlí daleko a je to pohodář, vyznavač absolutní svobody.

Old Post 04-05-2005 v 09:37 AM
robca je offline   Profil uživatele robca   Find more posts by robca   Foto galerie člena robca   Click here to Send robca a Private Message   Add robca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 435

Moja mama prichytila môjho bráxa ako si ťahal yo svojho vodarka ja som si už ležal vypečený na posteli a počúval muzičku ked v tom doletela matka s bráchovým vodárom v ruke že ho videla ako húli že takto to už dalej nejde že pojde s nami k psychyatrovi a že ten vodar ukaže ako dôkaz...Proste haluze.Pritom ona vie že hulime ved aj pestujem v záhrade ale to dostala asi haluze s toho že ho videla priamo ako húli....Ešte musím dodať že mama robila kedysi sestričku na protidrogovom tak si viete predstaviť tie protidrogové prednášky čo skoro stále doma počúvame

Old Post 05-05-2005 v 08:21 AM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
*PSH*
Stálý Člen

Karma uživatele *PSH* - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 436

Moje mati mi pred prani nasla pul sacku skanku, hned vedala co to je... sem se celkem divil... Rikala ze nechce to uz videt, ale posledni dobou je mirnejsi a mirnejsi, nejdriv mi vyhazovala naklicene seminka a ted mi zaliva jednu rostlinku , ale to jeste nevi ze bude mit doma skrin haha

Old Post 04-07-2005 v 13:07 PM
*PSH* je offline   Profil uživatele *PSH*   Find more posts by *PSH*   Foto galerie člena *PSH*   Click here to Send *PSH* a Private Message   Add *PSH* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herb,mrs. herb
Stálý Člen

Karma uživatele herb,mrs. herb - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 437

Moje muther to ví od mejch +- 17...To si takhle sedim doma, a řikam si že si teda nabiju ještě šluknu, než přivalí z práce..Mno, tak sem jí nabila, a po pár práskách se zjevila ve dveřích...Samozřejmě že hůř sem na tom byla já(pekelně vyschízovaná),ale vzala to v pohodě, hlavně ať se s tim neukazuju na ulici,a nic neprodávam...Řikam o.k., a taky že to je o.k. ...Ale bohužel se mnou nepálila, ani jí to cpát nebudu, pak by mi mizela úroda, a co já pak...
Ale hustý bylo když sem jí představovala svého přítele-pak mě šíleně zjebala že tady s tim feťákem nebudu(znala ho od vidění) atd...A pak když sem se k němu stěhovala, tak mi pomáhala nosit pár krabic k němu domu...Vešli sme na tu zahradu, a hned jak spatřila ty kytky "uprostřed prázdný" zahrady,tak jí spadla brada(věděla že pěstujem, ale ne v tzakovym množství ),ale pořád šla, a jenom řekla něco jako: Co to... a najednou se v těch kytkách vynořila jeho babička(mimochodem statná growerka)s úsměvem na rtech, a hned spustila, chudák máti nevydejchala ještě ani to množství těch kytek, a teď bábi...Mno,kvalitní akce...Ale přítelova rodina má ke ganje velmi blííízko...Tak možná něco mamině vymluvěj,a k něčemu jí umluvěj....Uvidíme

Old Post 05-07-2005 v 13:04 PM
herb,mrs. herb je offline   Profil uživatele herb,mrs. herb   Find more posts by herb,mrs. herb   Foto galerie člena herb,mrs. herb   Click here to Send herb,mrs. herb a Private Message   Add herb,mrs. herb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele herb,mrs. herb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KJR
Stálý Člen

Karma uživatele KJR - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 438

Jednoho vecera kdyz sem chodil na zakladku za mnou prisel můj 18ti letej bratr hodil mi pytel a řiká ´´toč to!´´ tak sem to stočil a šli sme ven a on se stavil v obejváku a řiká otcovy at de podrbat psa (otec se kasal jak na vojně hulil a nic mu to nedělalo) tak sme hulily a otec to v půlce zahodil : ze uz je to hnus tak na nej bratr zacal rvat ze je to drahy a dosel pro to napul zhuleny brko,,,,, hulily sme dál a on mě začal kérovat že to nerad vidí když hulim když sme šly domu tak otec dostal hroznej vytlem (my s bratrem taky) a asi za pul hodky zacal behat po baraku ze ho brni hlava ze neni blbej ze dostane mrtvici!!!!
Matka nam zacala nadavat ze sme ji zhulily tatinka (ale furt to brala docela v klidu)
Nakonec otec sedel zabalenej v dece u otevrenyho okna a zacal rvat ZAVOLEJTE DOKTORA!!!! a takle rval tak desetkrat tak sem se ho zeptal jestli nechce radsi jabko a on ze JO:) to uz sme s bratrem fakt nestihaly... nakonec ho matka musela celej vecer kontrolovat jestly dejcha druhej den rano akorat na bratra ukazal se smichem fakace a prej to zhuleni cejtil az dva dny potom ... Od ty doby otec nechce huleni ani videt ale s nama uz je smirenej,uz nepouzivam Visinky a muzu mit na pude indoor !!!

Old Post 05-07-2005 v 21:33 PM
KJR je offline   Profil uživatele KJR   Find more posts by KJR   Foto galerie člena KJR   Click here to Send KJR a Private Message   Add KJR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
*PSH*
Stálý Člen

Karma uživatele *PSH* - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 439

No takze ta skrin bude urcite v poho matka chtela vcera namrdana zhulit , rikala, ze hulil kdysi s tatou a ty kecy ze se nezhulila... Ze pri fotrovi stacilo ric bagr a chlamal se jak ocas... U nas doma kazdy hulil no tak to me poser, vim ot dneska

Old Post 06-07-2005 v 09:52 AM
*PSH* je offline   Profil uživatele *PSH*   Find more posts by *PSH*   Foto galerie člena *PSH*   Click here to Send *PSH* a Private Message   Add *PSH* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tiptop
Nový Člen

Karma uživatele tiptop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 440

no o mne rozpravala cela rodina ze aby som uz nehulil. a to som este nezacal. odkedy som zacal tak mi to uz nikto nepovedal. kamarati mi hovoria ze na mne nie je poznat ci som zhuleny alebo nadrbany alebo triezvy. to je sranda ked ma obvinovali doma ze som spity ako delo a ja som bol triezvy. jedine co bol niekedy problem je ze sa mi chcelo moc debatovat. ale to aj po 2 pivkach takze nikto asi nic nevie... asi.

Ak nejde hora k mohamedovi tak si nedal praska

Old Post 06-07-2005 v 13:23 PM
tiptop je offline   Profil uživatele tiptop   Find more posts by tiptop   Foto galerie člena tiptop   Click here to Send tiptop a Private Message   Add tiptop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Distillers
Stálý Člen

Karma uživatele Distillers - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 441

No mě na to přišla máti když jí bylo divný že chodim moc často se dívat na zahradu za udírnu kde sem měl v květináčích asi 11 kytek.Tak jí to nedalo a šla se tam podívat taky.Pak se ptala co to tam jako je?Tak řikam že jako nevim.Ona že tam něco roste a že má podezření že je to konopí.Já ji řikam že to je asi bráchovo a že to sou rajčata.No to nesežrala.Nakonec sem nechtěl aby měl brácha průser a tak sem vše přiznal i že si občas (skoro furt) dam.A že by se divila kdo si všechno dává.Matka spustila že je to droga.Já spustil že cigarety,chlast a kafe sou taky drogy.Matka řekla ,že sou ale legální a že to co tam pěstuju že je ne.Já řek že za to nemůžu.Naši naštestí oba kouří cíga což já ne.Takže sem to aspoň mohl na něco hodit.Matka se pak uklidnila a řekla že to foťovi neřekne.Celý dlouhý léta se mi to podařilo tajit dokonce sem si i naivně myslel že s tim naši mají náký zkušenosti po tom co sem viděl fotky eště když mě neměli z Polska.Težká modá hippies matka zvony jak sviň.Fotřík otrhanou džísku.Asi sem se malinko splet.Ale od tý doby stejně hulim furt.Ale ty kytky sem radči zlikvidoval což mě pak sralo pač sem si je mohl schovat do auta a mohl sem je vysadit někam ven.To sem měl stejně v umýslu jenže to tam tak pěkně rostlo a hezky tam na to svítilo slunce a řikal sem si no eště 1 den a pak to půjde ven mimo zahradu až sem na to takhle dojel.
Ale eště mam storku jak sem jednou přišel domů uplně vyndanej.A nemohl sem najít mojí hulící krabičku kde je hafo prázdnejch přepravek a takovýto co se vše potřebuje.A řikam hm to je pěkný doufam že jí naši nenajdou dřív než já.Jenže já byl fakt mimo přišel sem někdy k ráno vůbec sem nic nevěděl.Nevěděl sem jestli sem jí neztratil,nebo jestli sem ji nenechal v taxsánu,pak sem si řikal jestli jí nemam u kámoše,nakonec sem jí teda našel doma dřív než naši.

Old Post 07-07-2005 v 07:30 AM
Distillers je offline   Profil uživatele Distillers   Find more posts by Distillers   Foto galerie člena Distillers   Click here to Send Distillers a Private Message   Add Distillers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 442

Stejný fígl s rajčatama sem letos použil taky. Všechno bylo v poho, než měla kytka něco přes půl metru a tatík se mě zeptal, jestli to náhodou není "ta marijánka".
Říkal sem si: "Co, seš dospělej, řekneš mu to a on to pochopí."
OMYL!

Po dávce mé upřímnosti letěla kytka i s květináčem z balkonu- a to doslova!
Ani mě tak nesrala úroda, jako spíš to, jací zabedněnci jsou moji rodiče (máti otce povzbuzovala jak na fotbale).

Jinak, že hulím je mojí matce asi už jasné. Po široké škále nálezů (skunky,fajky,skla,cíga,...) se není ani čemu divit...

Nicméně hulím furt!!!!

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Old Post 07-07-2005 v 08:13 AM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HavanaJoe
Stálý Člen

Karma uživatele HavanaJoe - 85% PěstitelskáKarma uživatele HavanaJoe - 85% PěstitelskáKarma uživatele HavanaJoe - 85% PěstitelskáKarma uživatele HavanaJoe - 85% PěstitelskáKarma uživatele HavanaJoe - 85% PěstitelskáKarma uživatele HavanaJoe - 85% PěstitelskáKarma uživatele HavanaJoe - 85% PěstitelskáKarma uživatele HavanaJoe - 85% PěstitelskáKarma uživatele HavanaJoe - 85% PěstitelskáKarma uživatele HavanaJoe - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 443

Nevedej, ale tusej (napriklad jednou nasla matinka v dzinach pri zehleni vyprany papirky...) I kdyz uz je jim pres padesat, tak maj takovy nazory, ze vysvetlit by se jim to urcite nedalo.Nastesti uz bydlim ve svym,ani me moc nenavstveujou, tak mam klid a tohle resit nemusim.

code:
            _______                ___  __            o __  ___    o ___
       ____/_|___)\)/=       |    |__  / _   /\  |    |  / |__     |  | 
      /   _  ^]   _ `)----<| |___ |___ \__/ /~~\ |___ | /_ |____   |  |  //
      `""(_)"""""(_)"`     `"(_)(_)"""""""""""""""""""""""""""(_)(_)""""""
ω Živiny, choroby, škůdci ω

Old Post 07-07-2005 v 17:57 PM
HavanaJoe je offline   Profil uživatele HavanaJoe   Find more posts by HavanaJoe   Foto galerie člena HavanaJoe   Click here to Send HavanaJoe a Private Message   Add HavanaJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
abstraxik
Stálý Člen

Karma uživatele abstraxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 444

normalka. rodice vedi, ja hulim a segra huli.
-pred mamu sem kupowal g. husteeee to bylo pro nu.
-fotrik ten sa uz parkrat pytal ci si ideme dat mama nechce ale isla by keby sem to vytahel aj s tatem
zaujimalo by mna kdo ma skusenostii se shulenim rodicu?

Old Post 07-07-2005 v 21:54 PM
abstraxik je offline   Profil uživatele abstraxik   Find more posts by abstraxik   Foto galerie člena abstraxik   Click here to Send abstraxik a Private Message   Add abstraxik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 445

Tag to ste tu asi wšetko štastny ludia.Moji rodičia to netoleruju,ani nexcu.To je na tom to najhoršie.Oni to snad beru ako HEROIN,GANJA=DROGA, DROGA=SMRT !!!
Neviem či tu ich intolerantnu psychiku maju na svedomi komunisti alebo čo.
Hadam viac ako 1 milion v hotovosti by som chcel mat doma wlastny maly INDOOR,ale ten bude asi až wo vlasnom byte :-(
JEDNODUCHO NEMAM STASTIE NA TOLERANTNYCH RODICOV.
TAKZE WAM WSETKYM ZAWIDIM,MAJTESA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Old Post 08-07-2005 v 15:58 PM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 446

Tak to ja sem jednou využil přiležitosti na rodine oslave a jak byli naši docela napiti tak řikam tatovi:že pěstuju doma a na zahradě ganju...a on mi na to řekl:že ty vole šak ja už ti to tři týdny chodím zalévat.. a matka mi taky zaleva kytky ,a porad mi rika ze si nepreje abych zacal kourit travu a takove ty jedy..nevim no oc si mylsi ze stim budu delkat az to vyroste....ale treba kourit to nemusim..treba budeme porad enco varit:-D

Old Post 08-07-2005 v 16:01 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katuš
Stálý Člen

Karma uživatele katuš - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 447

jo naši to vědí, teda aspon myslim. Nedavno našli fotky kde ještě s pár lidma palime brko. Nejspiš si myslej ze sem to jenom skusila a vzali to v klidu. Vědět že pěstuju tak me zabijou.

Old Post 08-07-2005 v 18:08 PM
katuš je offline   Profil uživatele katuš   Find more posts by katuš   Foto galerie člena katuš   Click here to Send katuš a Private Message   Add katuš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KJR
Stálý Člen

Karma uživatele KJR - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 448

ja mam stesi ze fotr me neprepere a ze je absolutne v pohode !
I LOVE MY PARENTS (akorat matka obcas vysiluje((tejden v měsíci většinou )

Nigerzitty KOzař Řízky! crew

Old Post 08-07-2005 v 23:15 PM
KJR je offline   Profil uživatele KJR   Find more posts by KJR   Foto galerie člena KJR   Click here to Send KJR a Private Message   Add KJR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28 29 30 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5160010 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív