Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 25 26 27 28 29 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 417

Odo- Voni to jak svine !
Bitir- No, kez by !

Old Post 14-12-2016 v 18:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 418

Dnes jsem otrhal spodni male vyhonky ,ususil v ponozce za pomoci fenu a udelal si z toho caj, tak doufam ze ten Biobizz me nezabije.
Caj kupodivu i tak krasne voni, jsem zvedavy na ucinek, ted ho louhuju.

Old Post 14-12-2016 v 20:17 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 419

Uz jsem caj vypil a normalne mam takovy (zatim) prijemny hucak v hlave.
Je to mozny, spodni vyhonky ze to ma takovou silu kdyz je to nedozrate?

Bohuzel prijemny hucak uz citim ze pomalu odezniva,tak trval jen asi 5 minut. Jesli jsem si to teda nevsugeroval.

Naposledy upravil Madical-Strains 14-12-2016 v 21:25 PM

Old Post 14-12-2016 v 20:58 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 420

Tak rostlina v sobe uz nejaky thc ma, mozna to bylo trochu placebo, ale aspon ze ti to chutnalo :-D . Hlidej si ph ,to je nejdulezitejsi a uvidis ze z jedne vymackas a tipuju uz predem ,krasnych 65 gramu. Ja ti fandim a vzdycky si na tebe vzpomenu kdyz se podivam na toho myho albina :-D .

Old Post 14-12-2016 v 21:27 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 421

To jsi moc mily :-) to bych byl stastnej jak blecha kdyby mela kazda jedna kolem 50g. Ale nejsem tak optimisticky .
Pamatuju si ze jsem v prvnim grow mel z osmi kytek .80 palic a asi 20 malych.
A vysledek byl jen 240g ,takze spis pocitam min nez 100g, ale branit se nebudu kdyz me daji vice. :-)

Old Post 14-12-2016 v 21:47 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 422

Tak dnes jsem zaleval a poprve jsem namichal do zalivky kvetovy stimulant Top-Max 1ml/1l.
Priblizne 80-100 listu slo ven ! cca 50 jich bylo zlutych a opadla vetsina pri doteku a zbytek jsem ustrihl z duvodu ze byly nahnedle po okrajich nebo jine kazy. Jinak vetsinou to byly bohuzel mlade a male lsity ty co zezloutky a pri dotyku skoro samy opadavaly .
Ani neni moc poznat ze jsem odstranil tolik listu.

Takze zase tak slavne to s kytickama asi nebude.

Naposledy upravil Madical-Strains 18-12-2016 v 08:49 AM

Old Post 15-12-2016 v 14:14 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 423

V klidu, ja z tech mych potvor ocesal dobre desel litru pytel listu a vyhonku. A to byly zdravy. Ja tomu proste verim, uvidis ve tricagym dnu, to vetsinou rozhoduje jak potentni ta kytka je. Ja tomu proste verim. Ale zaklad je to kvalitne a ususit ,pak to netrati na gramazi.

Old Post 15-12-2016 v 15:12 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 424

Ok, uz jsem byl pokaran pres pm ze mam byt vice positive.
:-) Tak jsem se tedka pozitivne naladil

Old Post 15-12-2016 v 21:07 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 425

20. DEN.KVETU 12/12

Zde slibena aktualizace.

Dnes zalivka s hnojkama - Bio-grow 3ml/1l, Bio-bloom 2ml/1l, Top-max 2ml/1l,
Bio-heaven 2ml/1l.

S hnojkama jsem pritvrdil !

Ted jak to tady pisu do vlakna tak jsem si uvedomil ze jsem to popletl a namichal jsem jim plnou palbu na tyden, zapomel jsem to vydelit dvema.
Tak snad jsem holky ted nespalil. Pristi bude jen zalivka bez hnojiv.

EC-zalivky-1,7 ,EC-odadu - 2.
PH zalivky-6,5 ,PH odpadu-7.
Vim ze EC v organice nemam merit ale neda mi to a jsem zvedavy.

Nahled vypada nasledovne....
Kvety jsou na pohled stejne jako na poslednich fotkach takze je zbytecne to fotit, jen pribylo ve spodni casti kyticek cca 10 zlotnoucich listu.

Old Post 17-12-2016 v 08:45 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kordolog
Nový Člen

Karma uživatele Kordolog - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 426

Zdravim tě pane, rád bych přidal trochu vody do mlýna, aby ti to po všech tvých patáliích a snaze, vše dopadlo, co nejlépe. Čtu, že jsi Top-Max přidal teprve předevčírem.. Top-max je stimulátor květu, který se přidává od samého začátku po přepnutí, klidně i do zálivky před přepnutím.. Není to tedy booster, jako třeba green sensation, ale pouze stimulant. budu sledovat.. GROW UP

Old Post 17-12-2016 v 17:48 PM
Kordolog je offline   Profil uživatele Kordolog   Find more posts by Kordolog   Foto galerie člena Kordolog   Click here to Send Kordolog a Private Message   Add Kordolog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 427

citace:
Původní příspěvek od Kordolog
Zdravim tě pane, rád bych přidal trochu vody do mlýna, aby ti to po všech tvých patáliích a snaze, vše dopadlo, co nejlépe. Čtu, že jsi Top-Max přidal teprve předevčírem.. Top-max je stimulátor květu, který se přidává od samého začátku po přepnutí, klidně i do zálivky před přepnutím.. Není to tedy booster, jako třeba green sensation, ale pouze stimulant. budu sledovat.. GROW UP



Taky zdravim.
No ja mel puvodne ten green sansation ale tprve pred par dny jsem se dozvedel ze je to chemie tak jsem musel poridit Top-max ten je prirodni, proto jsem s tom-maxem zacal bohuzel az ted.
Preci jen je lepsi mit vse od jedne znacky.

Old Post 17-12-2016 v 20:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 428



Zde maly update.

I kdyz se snazim byt pozitivni tak....
bohuzel spodni listy zloutnou tak neuveritelnou rychlosti ze to vypada ze nez prijde na kosu tak kyticky opelichaj , coz bohuzel ovlivni i velikost palicek.
Kazda kyticka ma 4-6 novych zlotnoucich nebo uz zlutych listu.

Takto vypada kazda kyti po vycisteni zlutych listu po 72 hodinach.

Old Post 18-12-2016 v 08:51 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 429

málo žrádla

Old Post 18-12-2016 v 10:59 AM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 430

Ok, diky, beru na vedomi !
Kazdopadne ted jsem stejne tu posledni zalivku docela dost pritvrdil tak doufam ze jsem na dobre ceste k tomu davat kytickam dostatek potravy.

Domnival jsem se ze kytka kdyz ma nedostaek potravy tak nam to da vedet tim ze premeni barvu na svetle-zelenou, neni to tak?
Az na ty spodky maji kyti uchazejidi barvu tak me nenapslo ze maji jeste hlad.
A zloutnuti spodnich listu naznacuje nedstatek dusiku to znamena ze mam pridat jeste vice Bio-grow slozky?

Old Post 18-12-2016 v 11:24 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 431

presne ohledne tveho hnojiva nevim, kazdopadne kdyz zloutnou listy tak bud kdyz je malo krmeni a kytka si bere vyzivu ze spodnich listu (i normalne upadaj ale tvoje je moc)
nebo je to v zaveru kdyz flushujes vodou eventualne enzymama (jak to delam ja)

ja kdyz jsem je mel nedokrmeny daval jsem vic rustove treba dve zalivky. neznam presne tvoje hnojiva ale ja jedu po presazeny jenom korenove stimulatory, dalsi zalivka max 0,8 posutpne zvedam, po 10 dnech jsem na 1,2 (ale jedu 2x zalivka a pak flush) pred kvetem jsem cca 1,4 a jak prepnu na kvet postupne zvedam na 1,6-1,8. Kolem 3é dne muzes lít i 2,2 kytka uz to snese.

Old Post 18-12-2016 v 12:35 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kordolog
Nový Člen

Karma uživatele Kordolog - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 432

Ano, souhlasim.. Podvyživený..:/

Old Post 18-12-2016 v 13:33 PM
Kordolog je offline   Profil uživatele Kordolog   Find more posts by Kordolog   Foto galerie člena Kordolog   Click here to Send Kordolog a Private Message   Add Kordolog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 25 26 27 28 29 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5328950 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív