Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 25 26 27 28 29 »
Autor
Téma 
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 417

No já mám prezdívku už asik 8 let.no a tady si uz tu prezdivku nekdo dal tak jsem to krapet pozmenil

Old Post 13-07-2007 v 06:57 AM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dýmy
Stálý Člen

Karma uživatele Dýmy - 67% PěstitelskáKarma uživatele Dýmy - 67% PěstitelskáKarma uživatele Dýmy - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 418

Svuj nick na groweru jsem si vybral tak,ze z meho civamu valil husty,bily dým a mne se to celkem zamlouvalo,tak proto Dýmy

Old Post 13-07-2007 v 07:44 AM
Dýmy je offline   Profil uživatele Dýmy   Find more posts by Dýmy   Foto galerie člena Dýmy   Click here to Send Dýmy a Private Message   Add Dýmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 419




nejdřív sem chtěla být diva jako diva plavalaguna***
ale viva je viva

RASTA

Old Post 13-07-2007 v 10:01 AM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 420

já sem byla ve španělsku, dost sme tenkrát kalili víno a na každý flašce je tam napsáno hádejte co.

Co by Henryk Lahola mohl říci Panu Bohu kdyby byl na místě praotce lidstva Adama? Mohl Panu Bohu říci, že si osobně zásadně nepřeje aby Bůh stvořil ještě nějakou jinou bytost téhož biologického druhu Homo sapiens kromě Henryka Laholy?

Old Post 13-07-2007 v 10:37 AM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TeCZko
Stálý Člen

Karma uživatele TeCZko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 421

je to modifikace prvniho pismena myho jmena. kamos mi zacal rikat tecko. na game serverech jsem to upravil na TeCZko, aby bylo videt odkud jsem...

Už když poprvé potkáš někoho, kdo je ti drahý, můžeš počítat s tím, že jednoho dne bude mrtvý a zahrabaný.

Old Post 13-07-2007 v 10:56 AM
TeCZko je offline   Profil uživatele TeCZko   Find more posts by TeCZko   Foto galerie člena TeCZko   Click here to Send TeCZko a Private Message   Add TeCZko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 422

Seděli jsme v parku a rozebírali všemožné až jsme se dostali k tomu co je na tom hůlu tak supr?Kámoška pronesla něco o endorfinu, o pocitu štěstí a já jsem zrovna hledal další novej nick na g, ráno sem se zase probudil zhulenej a vzpomněl jsem si při tý registraci na náš dialog z předchozího dne.....

Old Post 13-07-2007 v 11:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 423

MEDwjet....páč to vypadá dementně jako já

Old Post 13-07-2007 v 12:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 424

..gdyz jsem se ve vosumdesatym ctvrtym narodil, tak me porodnik vytahl za hlavu ven a povida: "tak to je psycho!"

p s y c h o 8 4

Old Post 13-07-2007 v 13:20 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snupek
Nový Člen

Karma uživatele snupek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 425

muj nick vznik z mí přezdívky (snup) a ta přezdívka vznikla z jiný přzdívky (chlup) která vznikla eště na škole když sme si dali tripa a šli sme na axi. jinak tu přezdívku používám na flayers ale fakt nerad skuste si představit že si čtete plakát a je tam host: dj snup(ek) (a lidi si řeknou to je nákej kok*t ne?) ale furt jí tam cpou kluci no tak co sedá dělat nedaj si říct.

Old Post 16-07-2007 v 22:15 PM
snupek je offline   Profil uživatele snupek   Find more posts by snupek   Foto galerie člena snupek   Click here to Send snupek a Private Message   Add snupek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lenochod
Stálý Člen

Karma uživatele Lenochod - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lenochod - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 426

2psycho: fakt si me na dost dlouhou dobu rozesmal karma leti

edit: tady nejde poslat karma sakra mas u me male bezvyznamne ...

Old Post 18-07-2007 v 12:46 PM
Lenochod je offline   Profil uživatele Lenochod   Find more posts by Lenochod   Foto galerie člena Lenochod   Click here to Send Lenochod a Private Message   Add Lenochod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pexeson
Stálý Člen

Karma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 427

Já se zas nikdy nedomluvim se spolupěstitelem,co koupit do roomu a na garden.
On chce na všem nejvíc šetřit,zatimco já chci kvalitu.On to,ale platí,takže si občas připadám jak kdybych odkrejval nějaký pexeso.
Já něco navrhnu a dál musim hledat ten nejlepší vokec jak ho přesvědčit a odkýt tím i tu druhou kartičku(jakoby).Terpv pak nad tim přemejšlí a možná to i koupí.Při regu sem si na to vzpomněl a jen přidal N,aby to byla jako nějaká osoba rozkrývající to pexeso.

Život je boj-bojuj

Old Post 18-07-2007 v 13:34 PM
pexeson je offline   Profil uživatele pexeson   Find more posts by pexeson   Foto galerie člena pexeson   Click here to Send pexeson a Private Message   Add pexeson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redzero
Nový Člen

Karma uživatele redzero - 14% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 428

absolutně nejdementnějc.....!!!!!!! při vyplňování kolonky "nick" sem nejdřív lehce zapremyslel, pak zahlednu nalepku na monitoru - REDZERO, tak sem nějakym zpusobem usoudil? že to bude to prave

Old Post 29-07-2007 v 08:44 AM
redzero je offline   Profil uživatele redzero   Find more posts by redzero   Foto galerie člena redzero   Click here to Send redzero a Private Message   Add redzero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Ra2ň Příspěvek č. 429

Tak ja mam svoj nick podla nasho sidliska kde som vyrastal, kde............. ? --> Ra2ň preto radvancan (ra2ncan ). Ja so nikdy nemal nejaku prezyvku a to u nas je Bizon, kozliak, hades, losos,knedlo, orol atd...proste cista zoo -----> BB Zoo

Old Post 29-07-2007 v 18:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1834 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 430

Můj nick vyplynul z příjmení, tudle přezdívku mám už od základky a drží se mě jako klíště a používám ji kde to de

Old Post 30-07-2007 v 17:55 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lachemo
Nový Člen

Karma uživatele lachemo - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 431

já mám nick podle poznámkovýho bloku kterej ležel u komplu když sem se registroval,jen sem musel změnit poslední písmeno z A na O.Protože to už tam bylo

Old Post 30-07-2007 v 18:21 PM
lachemo je offline   Profil uživatele lachemo   Find more posts by lachemo   Foto galerie člena lachemo   Click here to Send lachemo a Private Message   Add lachemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pozitekk
Nový Člen

Karma uživatele pozitekk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 432

vznikol tak ze ma vyhodili po nejakom podla mna dost kratkom case ..co som tu bol skoro od zaciatku a neumoznili pouzivat svoj stary nick..takze doveryhodnost pekne v prdeli jinak to bylo spojeni pozitivniho mysleni tekna a ketaminu

Old Post 31-07-2007 v 08:32 AM
pozitekk je offline   Profil uživatele pozitekk   Find more posts by pozitekk   Foto galerie člena pozitekk   Click here to Send pozitekk a Private Message   Add pozitekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 25 26 27 28 29 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8628610 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív