Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 25 26 27 28 29 »
Co preferujete pro koureni marihuany?
Slukny
Cilamy
Sklenenky
Bong
Jointy
Jiny zpusob
Vaporizer
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 417

Omlouvam se, doslo tomu tak pri slucovani threadu podobnyho razeni, kde na to uz nezbylo misto v nazvu.

Jestlize je to nutny/ten thread byl vazne dedikovanej < > tak se to uvede do puvodni pobody, nevedel jsem o tom.

EDIT: Mea Culpa. Jednak jsem to tak dopodrobna necetl, coz mi vzhledem k obsahu threadu snad prominete, druhak ma znalost ceske dnb sceny je prinejlepsim povrchni.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 20-11-2008 v 22:44 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 418

o nic nejde, já jen že jsem si toho všiml ...mi to přišlo vždy takové trochu tajemné... jeden z těch threadů byl založen už s věnováním v titulku a nikdy to tu nikdo neřešil a většina členů asi ani neměla potuchy o co jde

navrácení nutný rozhodně není ... třeba někdy časem.. když se na to nezapomene

Old Post 21-11-2008 v 10:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cecilka...
Nový Člen

Karma uživatele cecilka... - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 419

Zdravim Groweri a growerky
jo mám jeden moc dobrej recept,na pořádnou buchtu...
Potřeby:perník v prášku
vejce
mléko
plný hrnec trávy(listy,oprcance,cokoliv...)
máslo
voda
ozdoba:poleva jaka koliv,já osobně čokoládová

Postup:hrnec s vatrou,mlékem a dvoma litrý vody,nechám vařit zhruba dvě hodiny.poté jak je dovaříno veškerou vatru vymackam a precedím a vymackanou vatru vyhodím.zcedene maslo s vodou dam zchladit do lednice,po zchladnuti maslo zustane napovrchu a vodu vyleju.pote si nachystam mysku s praskem pernikovym pridam vejce maslo a mliko,vysleham a pote vyleju do predem vysipaneho plechu ..dam pect a nakonec poleju polevou...delikates....Ohlasy super...pochvala nejvic...a nejaky ten pruser byl taky....babicka si dala a super aj to vzala jake si kamosce a rikala ze se strasne nasmaly.potom kdyz sem vzdycky mela tak chtela,az jednoho dne byla buchta trosku silnejsi a babka se ji prezrala a nebylo ji z toho dobre a od te doby ji nechce ani videt ,tak si travku naklada do lihu,ale taky dobry...,ale jinak parada,musi se s mirou,jak kdo se citi samozdrejmne...

Old Post 23-11-2008 v 17:29 PM
cecilka... je offline   Profil uživatele cecilka...   Find more posts by cecilka...   Foto galerie člena cecilka...   Click here to Send cecilka... a Private Message   Add cecilka... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HERBSMAN
Stálý Člen

Karma uživatele HERBSMAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 420

citace:
citace:
Původní příspěvek od cecilka... Zdravim Groweri a growerky jo mám jeden moc dobrej recept,na pořádnou buchtu... Potřeby:perník v prášku vejce mléko plný hrnec trávy(listy,oprcance,cokoliv...) máslo voda ozdoba:poleva jaka koliv,já osobně čokoládová Postup:hrnec s vatrou,mlékem a dvoma litrý vody,nechám vařit zhruba dvě hodiny.poté jak je dovaříno veškerou vatru vymackam a precedím a vymackanou vatru vyhodím.zcedene maslo s vodou dam zchladit do lednice,po zchladnuti maslo zustane napovrchu a vodu vyleju.pote si nachystam mysku s praskem pernikovym pridam vejce maslo a mliko,vysleham a pote vyleju do predem vysipaneho plechu ..dam pect a nakonec poleju polevou...delikates....Ohlasy super...pochvala nejvic...a nejaky ten pruser byl taky....babicka si dala a super aj to vzala jake si kamosce a rikala ze se strasne nasmaly.potom kdyz sem vzdycky mela tak chtela,az jednoho dne byla buchta trosku silnejsi a babka se ji prezrala a nebylo ji z toho dobre a od te doby ji nechce ani videt ,tak si travku naklada do lihu,ale taky dobry...,ale jinak parada,musi se s mirou,jak kdo se citi samozdrejmne...


Kua Cecilko, ty jsi taková kuchařka ?? Rád bych někdy ochutnal tu tvoji buchtičku. Pak se domluvíme přes PM


Mj: aby mě nějaký Mod zase nefuckoval za "totalní offtéčka"
Já si rád dobřeji chutný spliff s příměsí damiány chutná pěkně.

Nikdy jsem nedostal nic krásnějšího, než to co mi dala marihuana.

Old Post 24-11-2008 v 12:42 PM
HERBSMAN je offline   Profil uživatele HERBSMAN   Find more posts by HERBSMAN   Foto galerie člena HERBSMAN   Click here to Send HERBSMAN a Private Message   Add HERBSMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerv.malda
Stálý Člen

Karma uživatele cerv.malda - 80% PěstitelskáKarma uživatele cerv.malda - 80% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 421

Já nejraději kouřím ze svého kamenného čilámku. Je ale spusta lidí, kteří se k této tradiční aplikaci konopí odvrací s odporem zády. Proto spíše s kamarády kouříme z pyré než z jakýchkoliv jiných dýmek. Dřevo většinou používám jen na haš.

Old Post 30-11-2008 v 10:56 AM
cerv.malda je offline   Profil uživatele cerv.malda   Find more posts by cerv.malda   Foto galerie člena cerv.malda   Click here to Send cerv.malda a Private Message   Add cerv.malda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerv.malda
Stálý Člen

Karma uživatele cerv.malda - 80% PěstitelskáKarma uživatele cerv.malda - 80% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 422

každopádně nechápu jek si někdo může smichat ganju s tabákem do vodní dýmky a pak to kouřit! To už bych si dal radši bolehlav a vyšlo by to nastejno

Old Post 30-11-2008 v 10:58 AM
cerv.malda je offline   Profil uživatele cerv.malda   Find more posts by cerv.malda   Foto galerie člena cerv.malda   Click here to Send cerv.malda a Private Message   Add cerv.malda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spacy
Stálý Člen

Karma uživatele Spacy - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 423

Jedine joint.... sklo jen tak nekdy kdyz sem linej motat ale to se moc casto nestava.... vodnice,bonga nikdy....

ale jiz zminovany ovoce je fakt luxusni..... zase se ale nic nema prehanet

Můžeš vše jen se nenechej chytit

Old Post 04-12-2008 v 02:00 AM
Spacy je offline   Profil uživatele Spacy   Find more posts by Spacy   Foto galerie člena Spacy   Click here to Send Spacy a Private Message   Add Spacy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saytam
Stálý Člen

Karma uživatele saytam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 424

jo jointy určitě šlukovky sou taky dobrz a bongo miluju.Skla moc nemusim....

Old Post 04-12-2008 v 12:01 PM
saytam je offline   Profil uživatele saytam   Find more posts by saytam   Foto galerie člena saytam   Click here to Send saytam a Private Message   Add saytam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 425

cerv.malda: ganju s tabákem kouřim kvůli tomu, že čistá ganja mi rve plíce. Jeden potah a končim v záchvatu kašle. A je jedno co kouřim, nebo jak to kouřim. Vyjímkou je vaporizér, ale tam to nehoří.
Ale taky jde o to co za tabák. Startkovej, nešbo vůbec vysypanej z jakejchkoliv cigaret je zlo. Jedině zlatej Javaanse. Ten je slaboučkej a ganju nepřebije.

Old Post 04-12-2008 v 13:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Igraczek
Stálý Člen

Karma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 426

Joint ortodox a jedině bezzzz tabáku, mám na nej alergii fakt skla, fajfky, bongi atd. nemam rad protože se to rychle zasírá asfalt nemam rad. Papirek rulez.

Old Post 04-12-2008 v 13:45 PM
Igraczek je offline   Profil uživatele Igraczek   Find more posts by Igraczek   Foto galerie člena Igraczek   Click here to Send Igraczek a Private Message   Add Igraczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 427

igra: to neni asfalt, to je dehet...asfalt bys poznat po čuchu

Old Post 05-12-2008 v 11:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vili22
Nový Člen

Karma uživatele vili22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 428

Zdravim, konecne som sa prihlasil....No ja mam na naozaj kvalitne sluky spravenu taku vecicku: Na zaciatku je nieco ako primitivny vaporizer (upravena ziarovka), no a ked sa natlakuje dymom, tak odtial vedie hadicka priamo do vodneho bonga, kde sa este schladi cez vodu a potom rovno do pluc........Neskor poslem aj foto......Na menej vzacne vzorky mam zas vodne bongo z obalu na film takze malinke do kapsy ale ucinnee...

Old Post 06-12-2008 v 15:00 PM
vili22 je offline   Profil uživatele vili22   Find more posts by vili22   Foto galerie člena vili22   Click here to Send vili22 a Private Message   Add vili22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shadowsong
Nový Člen

Karma uživatele shadowsong - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 429

Killer bong 120cm jen svátečne abych se nezbláááznil jinak brka a vapo ze žárovky

Jungjist & Herbalist

Old Post 07-12-2008 v 10:19 AM
shadowsong je offline   Profil uživatele shadowsong   Find more posts by shadowsong   Foto galerie člena shadowsong   Click here to Send shadowsong a Private Message   Add shadowsong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shadowsong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 430

Nejlepší způsob konzumace je v jídle. Jen to chce opatrně s množstvím, ale i to se časem vychytá. Stav je daleko pohodovější, intenzívnější a bez únavy a hlavně bez zasírání plic. Skoro začínám uvažovat, že se to stane poselstvím pěstování příštího outdooru. Samozřejmě, že joint je joint. Ten se může taky během gastrokonzumace ubalit. Postačí však jeden a to třeba na celý den

Old Post 07-12-2008 v 15:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChlebaSmaslem
Nový Člen

Karma uživatele ChlebaSmaslem - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 431

Nejcastejc hulim jointy (od te doby co sem se naucil poradne balit)...
Ale obcas hlavne pred skolou nepohrnu ani sklenenkou..
A kdyz se domluvime v dobre parte tak klidne i kyblovacka, vodnice atd..

Old Post 07-12-2008 v 15:58 PM
ChlebaSmaslem je offline   Profil uživatele ChlebaSmaslem   Find more posts by ChlebaSmaslem   Foto galerie člena ChlebaSmaslem   Click here to Send ChlebaSmaslem a Private Message   Add ChlebaSmaslem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 432

taky si myslym ze nejlpsi je to v jidle..nebo sem mel po tom nejhorsi stavy..kdyz si clovek da toho trosku vic a najede mu to treba za hodku,to je potom mazec..neni nad dobry mlicko a maslo...jinak vetcinou spek...

Old Post 14-12-2008 v 12:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 25 26 27 28 29 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3644640 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív