Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 25 26 27 28 29 »
Autor
Téma 
smarter
Nový Člen

Karma uživatele smarter - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 417

To ja tutove vim, ze moje rodice by to tak lehce nebrali. Fotr je pohodar a kdyz mu to nebude prekazet pri sledovani vecernich zprav tak muzu klidne hulit. Jenze matka, to je jiny terno. Kdyz ma horsi naladu tak je na mne nasrana jak prase i kdyz prijdu v nalade s hospody Ze bych pry mnel radsi najit brigadu a neco delat. Pred dvouma rokama jsem se ohanel v tehle situacich tim, ze nehulim, jenze ted to radsi nerikam co kdyby mi na to nakonec prisla. Kazdopadne hodne se snazim a peclive vsechny toolkity na huleni schovavam (zatim mi nasla jen jednou papirky), kdyby nasla ten zbytek tak se muzu stehovat to vim na 100pro

Old Post 19-02-2005 v 12:17 PM
smarter je offline   Profil uživatele smarter   Find more posts by smarter   Foto galerie člena smarter   Click here to Send smarter a Private Message   Add smarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Semenej nářez
Nový Člen

Karma uživatele Semenej nářez - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 6  

Katastrofa Příspěvek č. 418

Nasi predevcirem zjistili, ze hulim. Bylo to takovi nedopatreni nasli mi omylem muj zhuleneckej denik. Matka z toho byla hafo spatna a fotr jen rek, ze si mam davat bacha. Ale horor prej jestli si chci znicit zivot a tak... Ja je chapu voni nikdy travu nezkusili, tak nevi jaky to je, ale nerikam, ze je to uplne bez rizika.

Old Post 03-03-2005 v 21:12 PM
Semenej nářez je offline   Profil uživatele Semenej nářez   Find more posts by Semenej nářez   Foto galerie člena Semenej nářez   Click here to Send Semenej nářez a Private Message   Add Semenej nářez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Accipiter
Stálý Člen

Karma uživatele Accipiter - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 419

Co si pises do denniku?

Old Post 06-03-2005 v 21:22 PM
Accipiter je offline   Profil uživatele Accipiter   Find more posts by Accipiter   Foto galerie člena Accipiter   Click here to Send Accipiter a Private Message   Add Accipiter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Semenej nářez
Nový Člen

Karma uživatele Semenej nářez - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 6  

2 Accipiter Příspěvek č. 420

Prvni strana
Dnes jsem zase hulil ...(popsany nejaky haluze a tak proste zhulenecky stavy a definice, myslenky prevazne kdyz jsem zhulenej pac ty myslenky dycky zapomenu)
Druha strana
Dneska jsem nehuli, ale mel jsem vyhulenecky mysleni ...
A tak dal, ale po tehle zkusenosti ho bud zrusim nebo si budu davat vetsi pozor.

P.S: Doma uz je to v poho. Kdyz to vi je to lepsi pohoda a normalne se vo tom bavime(vo stavech, legalizaci...)

Old Post 07-03-2005 v 20:43 PM
Semenej nářez je offline   Profil uživatele Semenej nářez   Find more posts by Semenej nářez   Foto galerie člena Semenej nářez   Click here to Send Semenej nářez a Private Message   Add Semenej nářez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ralf
Nový Člen

Karma uživatele Ralf - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 421

fotr s matkou to vědí, nemyslej si teda asi že tak často a tak dlouho ale jednou se to dověděti musely a docela v poho to vzali.
Sice sem se přiznal až asi tak kolem třech let ale přiznal a to se počítá. :-)))

Takže HULU ZDAR!!!

Old Post 07-03-2005 v 21:09 PM
Ralf je offline   Profil uživatele Ralf   Find more posts by Ralf   Foto galerie člena Ralf   Click here to Send Ralf a Private Message   Add Ralf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crusty-vyhul
Stálý Člen

Karma uživatele Crusty-vyhul - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 22  

Palec nahoru Příspěvek č. 422

Mě je 18 a doma to ještě nezjistili.Prostě normálně přijdu zhulenej dom ,samozřejmě počáteční stavy byly fakt mazec to sem dycky počkal venku až přejde stav. Hlavně když přijdeš zhulenej domu tak se snaž chovat uplně v poho nedavej najevo strach nebo tak něco. Prostě prindi, pozdrav a uz se dekuj do svyho pokoje tam chvilku vybrn(treba si pust hudbu) no pak zajdi za mati. Hlavně když se tě bude na něco ptát tak ji odpověz ale pozor na zhuleny kecy hlavně zachovat klid.Ja to takhle delam uz 2 roky a v pohodě

Old Post 11-03-2005 v 07:22 AM
Crusty-vyhul je offline   Profil uživatele Crusty-vyhul   Find more posts by Crusty-vyhul   Foto galerie člena Crusty-vyhul   Click here to Send Crusty-vyhul a Private Message   Add Crusty-vyhul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marv
Nový Člen

Karma uživatele Marv - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 423

jo to soulasím jen mám prolémy s těma vyhulenejma kecama vždycky s zapovídám a äni nevím vo čem mati pak kouká co to povídám a sama mě radši zdekuje před fóťou páč to by byl pak mazec

Old Post 11-03-2005 v 10:51 AM
Marv je offline   Profil uživatele Marv   Find more posts by Marv   Foto galerie člena Marv   Click here to Send Marv a Private Message   Add Marv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swen
Stálý Člen

Karma uživatele swen - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 424

můj zkurvenej fotr si myslí,že ganja je stejná jak háčko.starej komouš,mamina si už zvikla.už to bere líp než když zjistila že čadím jak dobytek.viva la marihuana.peace

Old Post 12-03-2005 v 14:07 PM
swen je offline   Profil uživatele swen   Find more posts by swen   Foto galerie člena swen   Click here to Send swen a Private Message   Add swen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Katchaba
Nový Člen

Karma uživatele Katchaba - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 425

Matka se s tím už tak nějak smířila, fotr si myslí, že jsem přestala. Je škoda že každej nemůže mít rodiče který by to schvalovali :/

Old Post 18-03-2005 v 11:49 AM
Katchaba je offline   Profil uživatele Katchaba   Find more posts by Katchaba   Foto galerie člena Katchaba   Click here to Send Katchaba a Private Message   Add Katchaba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swen
Stálý Člen

Karma uživatele swen - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 426

citace:
Původní příspěvek od Katchaba
Matka se s tím už tak nějak smířila, fotr si myslí, že jsem přestala. Je škoda že každej nemůže mít rodiče který by to schvalovali :/


přesně tak,mluvíš mi zduše.rád bych chtěl přes plíce navštívit jamajku s máti,ale myslím že na to nebude možný,snad někdy................... a s fotrem:toho bych kurevsky zhulil,ať ví vo čem to naše zelené zlato je.jednou mu upeču dobrý koláčky.
PEACE

Old Post 19-03-2005 v 05:47 AM
swen je offline   Profil uživatele swen   Find more posts by swen   Foto galerie člena swen   Click here to Send swen a Private Message   Add swen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Attatititat
Nový Člen

Karma uživatele Attatititat - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 427

podle me je dulezity jim ukazat ze to neni tak spatny jak si myslej. nejlip na sobe. Gdyz budes hulit a mit sami jednicky a slavit i jiny uspechy tak te nebudou kuli tomu prcat aspon ne teda tolik

Old Post 22-03-2005 v 11:59 AM
Attatititat je offline   Profil uživatele Attatititat   Find more posts by Attatititat   Foto galerie člena Attatititat   Click here to Send Attatititat a Private Message   Add Attatititat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smarter
Nový Člen

Karma uživatele smarter - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 428

Uz nejaky ten patek planuji, ze to rodicum reknu, pokusim se nejak vysvetlit, ze to neni tak spatne jak se o tom vsude hlasa, poukazu na to, ze uz skoro nepiji alkohol atd.
Ale muj nedavny rozhovor s fotrem mne prinutil jeste jednou si tento krok rozmyslit...
Urcite mnozi z vas se divaly pred par dny na "tankovy prapor" na nove, tak ve stejny okamzik jsem sedel pred obrazovkou s tatkou, a nejak jsme se zacali bavit o tankovych motorech, nas rozhovor trval tak dlouho az jsme prisli k alternativnim palivam. Tak jsem mu rekl, jak jsem nekde cetl, ze v Brazilii kolem 80% aut jezdi na alkohol, a on na to, ze pry ethanolove motory jsou malovykonny a tak. Ja jsem se rozhodl trosicku zavtipkovat a rikam "Ale zas to ma tu vyhodu, ze muzes jet a zaroven rovnou z motoru chlastat"
A ted POZOR.
Fotr rika "Ale kdepak, vzdyt oni tam moc nechlastaji, jsou tam sami fetaci, huleji to jejich svinstvo, a o fetacich se vi, ze moc alkohol nepiji"
Uplne mi to vyrazilo dech a radsi jsem zustal zticha. Ufff ja to doma snad nikdy nereknu.

In Skunk We Trust

Old Post 23-03-2005 v 15:08 PM
smarter je offline   Profil uživatele smarter   Find more posts by smarter   Foto galerie člena smarter   Click here to Send smarter a Private Message   Add smarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skaff
Stálý Člen

Karma uživatele skaff - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 429

hm, já to nedokážu skrejt. vždycky kecám strašný kraviny a prostě to ze mě leze ani třeba nechci nic řikat.

táta ví že hulim, on taky hulil, ale asi 10krat za zivot. rika mi, ze si tim kazim zivot, ze lidi ktery nehulej, nemuzou brat huliciho jako seriozniho cloveka (v praci, ve skole atd). takze sem prestal. aspon prozatim. ma to vyhody, procistim si plice, mozek....

** in joint we trust **

Old Post 24-03-2005 v 01:03 AM
skaff je offline   Profil uživatele skaff   Find more posts by skaff   Foto galerie člena skaff   Click here to Send skaff a Private Message   Add skaff to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skaff! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Accipiter
Stálý Člen

Karma uživatele Accipiter - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 430

Pro skaff: Tedy pokud se k lidem seriozne chovas (to znamena, ze napr. v praci se nezhulujes do sra... a fungujes tedy prevazne tak jako bys fungoval bez hulca, popr. lip) , tak te za seriozniho budou brat. A pokud i pak ne, tak v tom hulco nehraje zadnou roli. Pokud te lidi znaj, vedi ze je na tebe spoleh a ze mas proste vsechny ty seriozni vlastnosti jako normalni nehulic, budou te i jako hulice brat-vim to z vlastni zk. Ale je nutny aby te lidi nejakej cas uz znali, nez jim to vyklopis.Ty predsudky z pocatku, nez te lidi poznaj, te jako kuraka znevyhodnujou. Je jasny, ze vytahnout to prvni den v praci neni zrovna nejvetsi trumf. Casem se ti ale treba podari i to, ze nekteri uznaji ze si schopnej clovek i presto ze hulis a nakonec zacnou hulit s tebou. U rodicu a pak jeste u naprostejch zabednencu to ale funguje jinak(tim nechci rict ze rodice jsou zabednenci, tam je to kapitola sama pro sebe), ale tam to pro tebe neni zadna skoda. No nejak se me to dotklo-pripadam si naprosto rovnej s naprostou vetsinou lidi a pokud me nekdo jen kvuli tomu ze hulim nepovazuje za seriozniho, tak je to pro me jenom vyhra v tom, ze spolu neztratime moc casu.

Old Post 24-03-2005 v 02:11 AM
Accipiter je offline   Profil uživatele Accipiter   Find more posts by Accipiter   Foto galerie člena Accipiter   Click here to Send Accipiter a Private Message   Add Accipiter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skaff
Stálý Člen

Karma uživatele skaff - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 431

táta si myslí, že právě jesli se někdo někde dozví, že on si v mládí potáh, tak že mu okamžitě začnou podkopávat nohy a prostě je odrovnanej. Tenhle přístup nechápu. Hulicích v ulicích je tolik, že snad tohle už nemá nikdo zapotřebí...

** in joint we trust **

Old Post 24-03-2005 v 12:10 PM
skaff je offline   Profil uživatele skaff   Find more posts by skaff   Foto galerie člena skaff   Click here to Send skaff a Private Message   Add skaff to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skaff! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 432

ani netusime,kolik nasich rodicu cadilo a kolik jich to moooc dobre zna. pak jen staci prijit domu parkrat s ocima jak angorak a vymluva na chlast to nespravi.noé nekdy jo. ja cadim deset let a nasi to vedi tak sedm let a nic stim nenadelaji

Old Post 30-03-2005 v 18:57 PM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 25 26 27 28 29 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9327720 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív