Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 24 25 26 27 28 »
Autor
Téma 
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 401

citace:
Původní příspěvek od THC-Man
Zdar Mistři

Potřeboval bych zjistit jestli je toto samice či nikoliv.

Jedná se o semínko White Russian.


Prosím poradte.

Sice to mám ve skříni ale doufám že to nevadí když jsem to umístil do tohoto threedu.


Zatím nic .. akorad se ti tam dere preflowers .. počkej is ještě

Old Post 21-02-2012 v 13:41 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC-Man
Nový Člen

Karma uživatele THC-Man - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 402

Díky

Old Post 21-02-2012 v 13:56 PM
THC-Man je offline   Profil uživatele THC-Man   Find more posts by THC-Man   Foto galerie člena THC-Man   Click here to Send THC-Man a Private Message   Add THC-Man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 403

citace:
Původní příspěvek od THC-Man
Díky


Vyhodite ho jednou , nechápe , podruhý taky nechápe , tak to udelam potřetí , hele klidne se znova a znova prihlašuj , prispivaš na provoz , ja to pokazdy zjistim , tak to klidně zkoušej dál Blekouši97

Old Post 21-02-2012 v 16:44 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 404

citace:
Původní příspěvek od Hlava


Vyhodite ho jednou , nechápe , podruhý taky nechápe , tak to udelam potřetí , hele klidne se znova a znova prihlašuj , prispivaš na provoz , ja to pokazdy zjistim , tak to klidně zkoušej dál Blekouši97


Zase on ??? no to mě poser

Old Post 21-02-2012 v 16:46 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC-Man
Nový Člen

Karma uživatele THC-Man - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 405

Hele proč mě tu nechcete???

Nechápu to. 18 mi bylo v lednu!! Nikde nepíšu nic OT!!


Když si chtěl vidět mojí občanku, tak ti nešel "náhodou" poslat odkaz?!


Se koukni kolik peněz jsem to toho dal. Myslíš že kdybych byl nějakej 10ti letej kluk, tak se sem budu pořád chtít dostat??!

Chci jen zdokonalovat svoje zkušenosti

Naposledy upravil THC-Man 22-02-2012 v 09:16 AM

Old Post 21-02-2012 v 21:28 PM
THC-Man je offline   Profil uživatele THC-Man   Find more posts by THC-Man   Foto galerie člena THC-Man   Click here to Send THC-Man a Private Message   Add THC-Man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
salamista
Nový Člen

Karma uživatele salamista - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 406


Pěstu zdar všem,
jsem tu nový a jako začátečník mám problém Mám pět krasavic a nejsem si jist jestli jsou to opravdu krasavice nebo hermani? Připojím fota na posouzení znalcům. Diky za pomoc peace

První foto Jack Herer od GHS

Naposledy upravil salamista 24-03-2012 v 17:34 PM

Old Post 24-03-2012 v 17:20 PM
salamista je offline   Profil uživatele salamista   Find more posts by salamista   Foto galerie člena salamista   Click here to Send salamista a Private Message   Add salamista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 407

citace:
Původní příspěvek od salamista
Pěstu zdar všem,
jsem tu nový a jako začátečník mám problém Mám pět krasavic a nejsem si jist jestli jsou to opravdu krasavice nebo hermani? Připojím fota na posouzení znalcům. Diky za pomoc peace

První foto Jack Herer od GHS


Zdar, samice ♀ to je.

Pročti si thread Hermafrodit, Hermafroditismus, Jak vznika Hermafrodit a co s ním ??

Old Post 24-03-2012 v 18:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SnYper
Nový Člen

Karma uživatele SnYper - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 408

Ahoj, nevím, jestli ještě není dost brzy, každopádně mám 2 cca stejně velké kytky a každá to má u těch listů trochu jiné..

Mám pocit, že tohle je samice:
http://imgup.hys.cz/img/ed230_Photo_0001.jpg

A toto samec:
http://imgup.hys.cz/img/c3c71_Photo_0003.jpg


.. Mýlím se, nebo ne?

Old Post 14-05-2012 v 16:07 PM
SnYper je offline   Profil uživatele SnYper   Find more posts by SnYper   Foto galerie člena SnYper   Click here to Send SnYper a Private Message   Add SnYper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 409

ještě je brzy.

(foto č. 2 to co si myslíš, že je samec jsou nové větve a listy)

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 14-05-2012 v 16:18 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonym35343
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 410

Dobry den chtel bych se zeptat mam na balkone 3 kytky jedno je podle me samec a ty 2 zatim nevim ale snad samicky a tak se ptam mam nechat samce aby je opylil a pak ho uvarit a nebo muzu rovnou a tem holkam vyrostou palice stejne ?
edit: fotky dam az najdu nakej fotak co umi fotit z blizka xD

Old Post 20-05-2012 v 15:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 411

Pokud nehcceš semena, tak ho vyhod

Old Post 20-05-2012 v 15:23 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonym35343
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 412

no semena urcite nechci xD davam foto jestli je to opravdu samec ...
http://img51.imageshack.us/img51/3232/p5200191.jpg

Old Post 20-05-2012 v 15:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 413

citace:
Původní příspěvek od Pleskac
no semena urcite nechci xD davam foto jestli je to opravdu samec ...
http://img51.imageshack.us/img51/3232/p5200191.jpg

Jo.

Old Post 20-05-2012 v 16:00 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 414


Mám tři rostlinky z řízků, abych věděl jak na tom matky jsou, ale asi jsem dlouho čekal (nebo nevím co mám hledat), tak přikládám foto.
Snad to bude znát i takto, protože na makro se spouští blesk a je to přesvícený. Přece jenom si s tím automatem moc nerozumím.

Old Post 22-05-2012 v 20:24 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 415



jde přidat jen 1 foto, takže tady je kyti 2

Old Post 22-05-2012 v 20:30 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 416


a kyti 3.

Koukám, že těch fotek jde i víc, dokonce jedny a ty samé :-)

Old Post 22-05-2012 v 20:32 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 24 25 26 27 28 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-10-2010 - Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread - 1098 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2196800 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív