Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
MorB0TT
Nový Člen

Karma uživatele MorB0TT - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 385

Joo ja mam taky celkem liberalni rodice vi ze hulim vi ze pestim a parkrat sem kupoval tatovy pytel...

Old Post 01-12-2004 v 11:00 AM
MorB0TT je offline   Profil uživatele MorB0TT   Find more posts by MorB0TT   Foto galerie člena MorB0TT   Click here to Send MorB0TT a Private Message   Add MorB0TT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pyromen
Stálý Člen

Karma uživatele Pyromen - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 386

Dnes mi rodicia prisli na to ze hulim. Je to hrozne Nie oni na to prisli ale ja ssom im to povedal. Teraz neviem co mam robit Budem chodit na drogove testy a neviem ci vidrzim. Ludia co mozte hulit s rodicmi, tak vam zavidim! Mate supernych rodicov tak si ich uzivajte! Ja neviem co mam rooobit!!! Som hrozne zufali, coho sa boja ked uzivam marihuanu? Nechapem ich.

Majte sa a Peace

"je těžký zlobit se na život, když je v něm tolik krásy. Někdy mám pocit, že ji vidím všechnu najednou a je toho příliš. A moje srdce se plní jako balónek, co za chvilku praskne. A pak si uvědomím, že musím zvolnit a přestat se snažit to všechno zachytit. A to všechno mnou proplouvá jako déšť a já cítím jenom vděčnost za každičký úžasný moment tohodle nádherného překrásného života"

Prevzaté z filmu Americká krása

Old Post 06-12-2004 v 17:33 PM
Pyromen je offline   Profil uživatele Pyromen   Find more posts by Pyromen   Foto galerie člena Pyromen   Click here to Send Pyromen a Private Message   Add Pyromen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 387

Já je chápu udělal bych to samý.
Myslim že sem te v jinym threjdu varoval ať jim to neříkáš.

Old Post 06-12-2004 v 19:43 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
God_mars
Stálý Člen

Karma uživatele God_mars - 85% PěstitelskáKarma uživatele God_mars - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 388

Jasne rikat jsi jim to nemel? o me to vedej jenze jsem uz dost starej, na to aby s tim mohli neco udelat ,ale myslim si ze jsem pro ne proste fetak i kdyz to neni jen kvuli ganje ale hlavne kvuli houbam. Rikat jim to neni rozhodne dobry nejlepsi je nechat v nevedomosti dokud se to neproflakne. Pak uz to nejak dopadne je to lepsi nez si nabehnout. Jeste pred pul rokem jsem byl normalni syn kdyz to nevedeli a ted uz fetak ( no to je mozna moc silny ale sklamany jsou urcite dost).

Old Post 06-12-2004 v 20:02 PM
God_mars je offline   Profil uživatele God_mars   Find more posts by God_mars   Foto galerie člena God_mars   Click here to Send God_mars a Private Message   Add God_mars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wladimir518
Stálý Člen

Karma uživatele Wladimir518 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 389

no nevim jestli to o mně ví, sned ne a nevim jak by se zachovali, když by se to dověděli nebo sem jim to řekl. Hulim dost často doma ve svojom pokoji, no jednou to bylo s chlipem, vypaluju u okýnka a najednou máti po schodech ke mně do pokoje (nebylo to jen tak, hulil sem rituálně při svíčce, protože sem mněl jen jednu sirku a nechtěl riskovat zhasnutí)... nao když už byla skoro u dveří taxem svíčku i faju schoval pod polštář bez uhašení přeskočil rychle do postele a dělal, že spim........(hrozně nenápadně, funěl sem jak medvěd a pokoj smrděl naštěstí ne spálenou ganjou, ale tou svíčkou, asi byla vonná nebo co......)

snad štěstí nebo to, když co moc často nemám při sobě, když to potřebuju, noa dneska sem zas spálenej u kompíku a píšu tenhle sloh(((((((((------------- přičemž mě napadá, že bych mněl napsat sloh pro naší profesorku, a kua to už sem nepatří

Old Post 06-12-2004 v 22:43 PM
Wladimir518 je offline   Profil uživatele Wladimir518   Find more posts by Wladimir518   Foto galerie člena Wladimir518     Add Wladimir518 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pyromen
Stálý Člen

Karma uživatele Pyromen - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 390

No ja som im to ani tak nepovedal len som sa priznal, povedali ze nech sa radsej priznam ako by to oni mali zistit sami. Lebo som hulil doma rano a potom tam bol trochu smrad a foter sa ma spital co som tam robil. Ale nie je to az take hrozne len mi zobrali vsetky moje prachy a musim chodit na drog. testy. To je vsetko. Len nesmiem hulit. Ale porade, mam sa s nimi o tom porozpravat? Lebo ja ani neviem co maju proti marihuane A ked sa ma spitaju preco to hulim tak co mam odpovedat?

"je těžký zlobit se na život, když je v něm tolik krásy. Někdy mám pocit, že ji vidím všechnu najednou a je toho příliš. A moje srdce se plní jako balónek, co za chvilku praskne. A pak si uvědomím, že musím zvolnit a přestat se snažit to všechno zachytit. A to všechno mnou proplouvá jako déšť a já cítím jenom vděčnost za každičký úžasný moment tohodle nádherného překrásného života"

Prevzaté z filmu Americká krása

Old Post 07-12-2004 v 14:02 PM
Pyromen je offline   Profil uživatele Pyromen   Find more posts by Pyromen   Foto galerie člena Pyromen   Click here to Send Pyromen a Private Message   Add Pyromen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
#77
Stálý Člen

Karma uživatele #77 - 70% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 391

hey tak doufam zhe se toho doziyu taky....mati ma brachu co byl w krymu za brka a twrdy drogy takzhe wy yak wypaday kytky,wi yak to smrdi..ale ya sem kurwa opatrney takzhe newi zhe si dawam =)))
a myslim zhe by nebyla zrowna rada...ale co uz..nehdy na to pridou zatim ye necham tak yak sou..

Old Post 07-12-2004 v 14:15 PM
#77 je offline   Profil uživatele #77   Find more posts by #77   Foto galerie člena #77   Click here to Send #77 a Private Message   Add #77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
#77
Stálý Člen

Karma uživatele #77 - 70% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 119  

malem,... Příspěvek č. 392

hey taky me uz matky widela yak balim ale mel sem nastesti po ruce tabak taxem tam rychle nasypal tabak a nakecal yi zhe si balim welky ciigo...sezrala to ty kapky sou dobra wec myslim zhe si ye taky poridim..

...#77

Old Post 07-12-2004 v 19:51 PM
#77 je offline   Profil uživatele #77   Find more posts by #77   Foto galerie člena #77   Click here to Send #77 a Private Message   Add #77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 393

ja sem nasim rek, ze kourim trawu tehdy, kdyz sem poprvy dones kytky domu a nasledne presadil do skleniku, sice mi do dneska rikaj "fetaku tebe jednou zavrou", coz me na nich docela sere a musim jim vsechno vysvetlovat napr. jako ze trava neni zadnej fet a ze me nezavrou a ze to je stejny jako chlast, a ze sem mala ryba proti dílošum...atd atd. ale uz mam tak řikajic klid...pestuju, susim, skladuju tam, kde bych to normalne delat nemoch a to je fakt velka vyhoda....

Old Post 07-12-2004 v 20:40 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wavra
Stálý Člen

Karma uživatele Wavra - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 394

Moje mamka určitě tuší že hulim a ted jsem ji musel překecat na indoor všechno v poho jen muj tata který u nás nebydlí neví ani že kouřím

Live for Peace

Old Post 07-12-2004 v 21:12 PM
Wavra je offline   Profil uživatele Wavra   Find more posts by Wavra   Foto galerie člena Wavra   Click here to Send Wavra a Private Message   Add Wavra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KROTWA
Stálý Člen

Karma uživatele KROTWA - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 395

Hulím zhruba od svojich 15 .A mám docela štěstí na rodiče. Prvního špeka sem ukradl tatovi(budiž mu země lehká už není mezi n¨áma a pokuřuje skunk někde s Hendrixem nebo třeba s Bobem).A mámě to taky neva .První rok sem sadil venku a máti mě řekla že než by mě měli někde vychytat flojdi ať to radši píchnu na zahradu.

Old Post 08-12-2004 v 05:46 AM
KROTWA je offline   Profil uživatele KROTWA   Find more posts by KROTWA   Foto galerie člena KROTWA   Click here to Send KROTWA a Private Message   Add KROTWA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Přemek Odvaha
Nový Člen

Karma uživatele Přemek Odvaha - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 396

Když sem v 15cti pěštoval doma za voknem tak sem to jěště hrál na rajčata, ale potom co sem loni neměl kde sušit s kámošem kytičky a přines si domu 6 vonavejch bestiií který sem sušil za voknem byl cejtit po celým bytě.Tak už to asi bylo jasný ale ródové byly naštěstí v poho.

Old Post 08-12-2004 v 09:35 AM
Přemek Odvaha je offline   Profil uživatele Přemek Odvaha   Find more posts by Přemek Odvaha   Foto galerie člena Přemek Odvaha   Click here to Send Přemek Odvaha a Private Message   Add Přemek Odvaha to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Přemek Odvaha! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McGregor
Nový Člen

Karma uživatele McGregor - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 397

Ja pěstoval poprvý na zahradě,tak to mati došlo že taky hulim(mati ne,ale když byla mladá tak hulila),mno,po první sklizni prudily sousedi,tak sem pěstoval na chalupě,tak na to přišla babka(stejně s toho nic nebylo,někdo sklidil,co já zasel),mno,fotrovi je to jasný,když k němu občas zajdem na návštěvu,tak jen pokejvá,udělá sváču a donese pití bez otázek jestli něco chcem,o ví že chcem.

Kdo mi řekne kdo jsem? A jak se menuju? Hmm,neřeš,kalíímmééééé

Old Post 08-12-2004 v 09:47 AM
McGregor je offline   Profil uživatele McGregor   Find more posts by McGregor   Foto galerie člena McGregor   Click here to Send McGregor a Private Message   Add McGregor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Accipiter
Stálý Člen

Karma uživatele Accipiter - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 398

No ja jsem mel jednou predpestovany kyti v kelimcich na stole za oknem (tehdy mi bylo 20) a tvrdil jsem nasim ze je to jeden pokus s .. Jmeno jsem si vymyslel. No ale kdyz kyti povyrostli, tata je poznal a prisel se me jednoho krasneho rana s matkou zeptat, jestli hulim. Lezel jsem jeste v posteli a rekl jsem, ze jo , ale ze max jednou za mesic(hulil jsem tehdy podstatne vic). V tu chvili byl obrovskej pruser. Matka zacala histericky rvat, ze ma doma fetaka, co udelala spatne a tak. Otec smetl kyti ze stolu a na koberci prede mnou je rozdupal na ... a odesel. Pak se vratil asi za 10min a oznamil mi, ze me bohuzel odmitaji dal zivit a ze musim odejit z domu. No tehdy jsem byl v prvaku na vejsce, bez prachu a tedy docela nahranej. Mam si prej sbalit veci a vecer odejit. No tak jsem zustal v tej posteli jeste chvili lezet a premejslej co dal. Situace byla dost v ... ponevdz se nedalo ani s jednim z nich promluvit-vzdy pouze rekli, ze stanovisko znam a dal se o tom nebudem bavit. Celej den jsem skousel ruzny finty na rodice, ale nic. Kdyz uz jsem fakt zacal pomalu balit, podarilo se mi s matkou navazat kontakt a nakonec ji prekecat, ze kdyz s tim okamzite seknu, muzu zustat. Otec nejprv nechtel, ale potom ho matka prekecala. No a ziji dodnes s nimi. Tot vse. Doma ale o huleni radsi ani neceknu a kdyz jde neco v telce, ze by na to mohla prijit rec, jdu radeji pryc. Ale ziji stejne prevazne v Praze na koleji, domu jezdim jednou za 14dni radeji cistej a jinak si do davam vesele dal. Tak si to davajte take.....

Old Post 08-12-2004 v 23:58 PM
Accipiter je offline   Profil uživatele Accipiter   Find more posts by Accipiter   Foto galerie člena Accipiter   Click here to Send Accipiter a Private Message   Add Accipiter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cilum
Stálý Člen

Karma uživatele cilum - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 399

citace:
Původní příspěvek od nabster.man
matka se to dozvěděla když mě nachitala jak si balim špeka tak jsem jí řekl že mi to chutná a že to hulim už tři roky a vona čuměla pak jsem jí řek že toho nechám pod podmínkou že mi vrátí věci(gitku s hulenim ,patery papírky asi desatery filtry ...)tak mi je vrátila já jsem si koupil kapky do očí a hulim dál



tak toto mě fakt hodně pobavilo

Old Post 09-12-2004 v 16:21 PM
cilum je offline   Profil uživatele cilum   Find more posts by cilum   Foto galerie člena cilum   Click here to Send cilum a Private Message   Add cilum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 400

tak to je docela nážez... Já jsem se o tom máti řekl pěkně v klídku, když jsem byl nahulenej a máti mi řekla, že dokud si budu plnit veškeré povinnosti ve škole a doma, tak ať si klidně hulim... A shodli jsme se, že je to méně škodlivé, než kdybych chlastal nebo kouřil(opravdu téměř nepiju-jen tak občes pivko na žízeň- a vůbec nekouřím)

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 12-01-2005 v 12:19 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9569940 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív