Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co Vám na marihuaně vadí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 369

že mám tendence k netoleranci, aniž bych vlastně znal kritéria, na jejichž základě ostatní posuzuju. A s tím taky související citová sploštělost a uzavřenost mého já. Bez marihuany téměř dva týdny...

Old Post 10-06-2010 v 21:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 370

mě nejvíc na marihuaně vadí že se jí nepředávkuju......taky mě dost sere že neni návyková a nejhorší na tom je že krásně voní a chutná.......o stavu nemluvim.......jo a abych nezapoměl,vadí mi že to léčí lidi a že to do života přináší radost a štěstí.....tak to mi fakt vadí

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 10-06-2010 v 21:39 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pete
Stálý Člen

Karma uživatele Pete - 19% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 371

Že jsou ještě lidi co jsou schopni ji prodávat a namastit si na ní kapsu aby měli na auto nebo barák. Takových případů je, co nečuchli k práci.
Ještě víc mi vadí lidi, co ji bezhlavě kupují a podporují tento obchod.
Doufám, že zlatá léta prodeje marihuany skončily, když nám teď hrozí jen ta "pokuta" za pěst.

Old Post 05-07-2010 v 10:45 AM
Pete je offline   Profil uživatele Pete   Find more posts by Pete   Foto galerie člena Pete   Click here to Send Pete a Private Message   Add Pete to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaid
Stálý Člen

Karma uživatele jaid - 86% PěstitelskáKarma uživatele jaid - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 372

tie halucinacie o ktorych tu niekdo pisal ze je vymyslene ,musim ho poopravit,naozaj to je realne ,moj druhy vodnik v zivote ma doviedol ,niekam velmy daleko,za hranice chapania,sicala zomna biela para ,proste nechapal som ,od tedy sa to nidky nezopakovalo a casom som hulil uz len zo zvyku ,hulim do dnes je to uz 8 rokou ,pamet ide dole vodou ,no az teraz som zacal uvazovat ze by som mal obmedzit su dni kedy hulim 5 az 10 krat za den ,boli casi ze som takto hulil kazdy den rok v kuse ,mozno len z nepatrnou dennnou pauzou,no teraz uz ani nemusim byt zhuleny a pripadam si aj tak rovnako(vypatlano) nedavno sa mi stala taka vec nehulil som cely den a obiednali sme si jedlo ,ked dorazila donaskova sluzba ,dosiel som preto zaplatil a bez jedla som odisiel prec,keby ma neokrikne ci to jedlo nechcem ,tak by som ani nevedel ze som nieco zaplatil , a tak od tedy hulim pomenej ,ono dalo by sa nehulit aj dlksiu dobu ,nemam stym problem ,lenze ked idem von za kamosmy nic ine sa neroby len vypeka zobak

Old Post 05-07-2010 v 11:54 AM
jaid je offline   Profil uživatele jaid   Find more posts by jaid   Foto galerie člena jaid   Click here to Send jaid a Private Message   Add jaid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 373

citace:
Původní příspěvek od Pete
Že jsou ještě lidi co jsou schopni ji prodávat a namastit si na ní kapsu aby měli na auto nebo barák. Takových případů je, co nečuchli k práci.
Ještě víc mi vadí lidi, co ji bezhlavě kupují a podporují tento obchod.
Doufám, že zlatá léta prodeje marihuany skončily, když nám teď hrozí jen ta "pokuta" za pěst.


a co je kurva spatnyho na prodavani travy? nekdo si da praci a vytvori poradnej produkt a ma ho rozdavat zadarmo?
ma vinar svoje vino rozdavat? ma pekar rozdavat chleba?
pestitel nema naklady na vyrobu?

a navic... nekdo te nuti to kupovat ze te to tak sere?

Old Post 05-07-2010 v 12:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 374

protoze to treba neni v souladu se zakonem?treba proto?jasne,clovek ma sve ego a plno zakonu,narizeni atd porusuje.sam nejsem vyjimkou,ale duvod je to naprosto jasny ne?

Old Post 05-07-2010 v 13:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 375

to neni ani pestovani. ale ty sami lidi co pestujou by klidne posilali lidi co ten samej produkt prodavaj do kriminalu...
to mi prijde prinejmensim divny.

Old Post 05-07-2010 v 17:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Niari
Stálý Člen

Karma uživatele Niari - 16% PěstitelskáKarma uživatele Niari - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 376

citace:
Původní příspěvek od Mad Lion


a co je kurva spatnyho na prodavani travy? nekdo si da praci a vytvori poradnej produkt a ma ho rozdavat zadarmo?
ma vinar svoje vino rozdavat? ma pekar rozdavat chleba?
pestitel nema naklady na vyrobu?

a navic... nekdo te nuti to kupovat ze te to tak sere?


Dokud na tom vydělává pěstitel v poho, ale že lidi podporujou takové ty překupníčky, co ví o kytkách kulový, to mě taky sere, i když nemusí, jejich problém

Jaké místo mají sny v tomto snu?

Old Post 05-07-2010 v 22:49 PM
Niari je offline   Profil uživatele Niari   Find more posts by Niari   Foto galerie člena Niari   Click here to Send Niari a Private Message   Add Niari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:INDI:.
Stálý Člen

Karma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 377

Unava a strašna chut na cigarety

Hlavne si veriť

Old Post 07-07-2010 v 23:46 PM
.:INDI:. je offline   Profil uživatele .:INDI:.   Find more posts by .:INDI:.   Foto galerie člena .:INDI:.   Click here to Send .:INDI:. a Private Message   Add .:INDI:. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 378

citace:
Původní příspěvek od benji chaouat
protoze to treba neni v souladu se zakonem?treba proto?jasne,clovek ma sve ego a plno zakonu,narizeni atd porusuje.sam nejsem vyjimkou,ale duvod je to naprosto jasny ne?



jsi si jisty ze se tady chces ohanet tim co je v souladu se zakonem a co ne ...kdyz dojde na vydelavani penez?!?!pust si aspon jednou zpravy!!!

ad tema: hladovci/lidi co o tom vedi prd a zakazuji

Old Post 08-07-2010 v 09:29 AM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 379

[účet odstraněn]

Old Post 09-07-2010 v 00:15 AM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cookino
Stálý Člen

Karma uživatele cookino - 22% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 56 

Organika Příspěvek č. 380

unava a dekoordinace pohyboveho ustroji


jinak je sranda jak si tady dýleři obhajují své špatnosti. vlastně pardóón ti "hodní pěstitelé, nesoucí vlajku svobody vstříc lepším zítřkům"

Old Post 09-07-2010 v 08:23 AM
cookino je offline   Profil uživatele cookino   Find more posts by cookino   Foto galerie člena cookino   Click here to Send cookino a Private Message   Add cookino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 381

cookino: dyleri... narazis snad na nekoho konkretniho?
spatnosti... prodej drog je hodne spatnejsi nez jejich vyroba?

vono to bude tim ze to co tu lidi povazujou za ,,posvatnou kytku,, je ve skutecnosti jen droga vhodna na traveni volneho casu jako vsechny ostatni... treba chlast.

Old Post 09-07-2010 v 09:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dev1lagain
Stálý Člen

Karma uživatele Dev1lagain - 82% PěstitelskáKarma uživatele Dev1lagain - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 382

Ty voe koukam že tady s tim maj lidi docela problémy.Jo uznávam po 6 letech hulení ,z toho poslední 4 roky denně 1g přes bong se mi zhoršila paměť a jsem míň aktivní,ale podle mě to hrozně zavisí na mentalitě a mozkové činosti dotyčného ... Znam lidi,co jsou řekněme "jednodušší" a ty po orce hulení špeků neřeknou smysluplnou větu. Pak sou tací ,co to vydrží pár let a pak se na to vyserou ,protože nejsou schopný dělat povinosti běžného života. A pak sou takový co hulí a hulí a hulí a stejně dělaj všechno jako normálně,chodí na úřady,nakupovat,pracujou,soudy, prostě všechno a zvládaj to.Pak si myslim neni ten vliv až tak razantní. Jasně,za 20 let by ze mě byl totalní vypatlanec timhle tempem,ale tak těch 8 let se to dá si myslim když si člověk jen nevyhulí palici a pak čumí na bednu...

Taky by si podle mě měl každý určit jakýsi zlomový bod ve svém životě,kdy prostě přijde jiný motor života a kdy bude čas přestat s trávou.Bdue mít čas se na to připravit a vyhulit co jen je mu libo. Já to mam například od přítelkyně nařízené 2 roky před výsevem . A jsem za to velmi rád,vim že je to důvod,vedle kterého je kouření trávy malé nic. A do té doby si můžu aspoň spokojeně hulit klidně 2g za den přes bong s pocitem,že to už stejně bude trvat max 3 roky (za 2 roky končí na VŠ a pak hurá na to,njn rodinej typ ) .

A člověk by s tim měl obeznámit celé své okolí aby to hulení očistil od jakéhosi statutu "špatná věc" se kterou třeba musíte pořád někam zalézat atd... Toť můj názor peace ja byl vždycky vůl

1st Indoor zařivky 4x K2 --sklizeno
400w 10x papaya 2x DB sklizeno
600W 10x white widow -sklizeno
600w Chrystal 5x+ 4x skunk1/hindu kush-sklizeno
Bubbler vs hlína 600w Ap11,CM,ED,SSH,bubble gum--PRÁVĚ JEDE!!!

Devílkův out 4fun 2010 --PRÁVĚ JEDE!!!


Budoucnost patří těm kteří věří svým snům.

Občas děláme chyby tak hloupé,že se z nich nikdo ani nemůže poučit.

Co dělá lenochod když hoří les??? No hoří s nim

Old Post 09-07-2010 v 19:48 PM
Dev1lagain je offline   Profil uživatele Dev1lagain   Find more posts by Dev1lagain   Foto galerie člena Dev1lagain   Click here to Send Dev1lagain a Private Message   Add Dev1lagain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pete
Stálý Člen

Karma uživatele Pete - 19% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 383

citace:
Původní příspěvek od Mad Lion


a co je kurva spatnyho na prodavani travy? nekdo si da praci a vytvori poradnej produkt a ma ho rozdavat zadarmo?
ma vinar svoje vino rozdavat? ma pekar rozdavat chleba?
pestitel nema naklady na vyrobu?

a navic... nekdo te nuti to kupovat ze te to tak sere?


Co si tady otvíráš hubu dealere? Potrefený huser kejhá nejvíc. A kdo tady říká že rozdávat zadarmo? Dyt se nemusí rozdávat, pěstuješ snad pro jiné? Takový hovada jako ty mlátit hlava nehlava.
A navíc jaký výdaje? Zasadíš a roste to samo ty šašku. Hm, grower jak má být ...

Old Post 10-07-2010 v 12:06 PM
Pete je offline   Profil uživatele Pete   Find more posts by Pete   Foto galerie člena Pete   Click here to Send Pete a Private Message   Add Pete to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 384

citace:
Původní příspěvek od Pete


Co si tady otvíráš hubu dealere? Potrefený huser kejhá nejvíc. A kdo tady říká že rozdávat zadarmo? Dyt se nemusí rozdávat, pěstuješ snad pro jiné? Takový hovada jako ty mlátit hlava nehlava.
A navíc jaký výdaje? Zasadíš a roste to samo ty šašku. Hm, grower jak má být ...


Ty si asi trochu mimo ne? Roste samo... Prachy od dřeva na skříň po prachy na řízky nebo semínka. Sečteno a podtrženo min. 4-6 tisíc a to nemluvím o elektřině. Když pěstitel část svýho produktu prodá, aby se mu vrátili náklady, nevidím na tom vůbec nic špatnýho a připadá mi to naprosto logický. Když pěstitel prodá, aby si vydělal, proč ne? Jeho volba. Když si člověk koupí gram za 100 a prodá za 250, je to vychcanej hajzlík, ale když jsou lidi tak blbí, že to koupí, tak kde je kurva problém?
Nechápu lidi, kteří pořád vidí v trávě něco víc, cosi duchovního a vyjímečnýho. Je to KYTKA. Jenom další komodita na trhu. Ale názor si tvoří každej sám. Pro duchovně založenýho člověka je samozdřejmě těžký tenhle úhlel pohledu pochopit, pro materialistu naprosto přirozená věc...

Jo a co mi na trávě vadí? Že zrovna u mě depresi neléčí, jen prohlubuje...

Komár neni mucha pyčo

Old Post 10-07-2010 v 12:33 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2013 - Test: Co víte o marihuaně? - 37 odpovědí
22-05-2005 - Cena marihuany v holandsku - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9540780 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív