Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Které papírky používáte?No fajka siciety
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »
Autor
Téma 
BoBoR
Stálý Člen

Karma uživatele BoBoR - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 369

OCB premium-double...tieto su dobre-dvojite...je tam toho vela a akuratne mi pasuju do penazenky http://www.quickonthenet.com/2005/6...mium-Double.jpg

Až keď bude vyrúbaný posledný strom , otrávená posledná rieka , chytená posledná ryba , zistíme , že peniaze sa jesť nedajú

Naposledy upravil BoBoR 31-12-2008 v 13:08 PM

Old Post 31-12-2008 v 00:12 AM
BoBoR je offline   Profil uživatele BoBoR   Find more posts by BoBoR   Foto galerie člena BoBoR   Click here to Send BoBoR a Private Message   Add BoBoR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shimano
Stálý Člen

Karma uživatele shimano - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 370

OCB-do jiných nebalím,přirostly mi k srdci


Komu se nelení tomu se zelení

Old Post 31-12-2008 v 12:15 PM
shimano je offline   Profil uživatele shimano   Find more posts by shimano   Foto galerie člena shimano   Click here to Send shimano a Private Message   Add shimano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wosel
Nový Člen

Karma uživatele Wosel - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 371

Pánové!!!
Ještě pořád jsem tady nikde neviděl ani slovo o našem národním pokladu...dlouhých Vážkách!!!
Každej na ně nadává, ale to je jenom maskování faktu, že to jsou papírky pro skutečné odborníky...velmi uzoučké lepítko holt dělá amatérům problémy, nicméně při správném užití lepí naprosto skvěle. Navíc trochu tvrdší papír - často kritizovaný jako novinový (pche) - skvěle drží tvar a jsou to dle mého snad jediný papírky, ze kterých se dá ubalit naprosto rovný žón.
A "last but not least"; mám je rád taky proto, že se jeden čas prodávaly dokonce za korunu kus (koupil jsem jich hned 2 krabice).
Hlavně ale, pánové, je to ryze český, tradiční produkt. OCB jsou sice fajn, ale všichni víme, komu ty prachy tečou do kapes.
Takže nedělejte všichni machry, naučtě se už konečně balit brka i z něčeho jinýho, než smokingů a ousíbíček a hlavně podporujte české výrobce; zaručenou a tradiční kvalitu :-D

Old Post 31-12-2008 v 12:35 PM
Wosel je offline   Profil uživatele Wosel   Find more posts by Wosel   Foto galerie člena Wosel   Click here to Send Wosel a Private Message   Add Wosel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 372

mě bavjej tyhle pejpry
http://www.growshop-headshop.cz/Upl...ac3IMG_5654.JPG

Old Post 01-01-2009 v 16:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LemonJelly
Stálý Člen

Karma uživatele LemonJelly - 51% PěstitelskáKarma uživatele LemonJelly - 51% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 373

To Wosel: Na zaciatky s Vazkami si dobre pamatam, lacne a postacujuce.
Na druhej srane ale po spoznani OCB, Vazky odisli na vecnost.
Inak aj papieriky o prispevok vyssie mam rad.

Pamatam, ked bol poruke len nejaky toaletak, sme kaslali ako parta tuberakov

Save paper - think before you print.
music rules, yeee
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream.
Je zásadný rozdiel medzi expertom a odborníkom. Jeden vie o hovne všetko, druhý vie o všetkom hovno.
ASSHOLE is not an alternative lifestyle!!!

Old Post 01-01-2009 v 18:36 PM
LemonJelly je offline   Profil uživatele LemonJelly   Find more posts by LemonJelly   Foto galerie člena LemonJelly   Click here to Send LemonJelly a Private Message   Add LemonJelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dumbo
Stálý Člen

Karma uživatele dumbo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 374

http://www.smokingslim.com/start.html

ale plne suhlasim s Wosel...

"Člověk jedná, jen když žije, a žije, jen když jedná."Ján Šmok
"Volím, teda som"

Old Post 01-01-2009 v 18:40 PM
dumbo je offline   Profil uživatele dumbo   Find more posts by dumbo   Foto galerie člena dumbo   Click here to Send dumbo a Private Message   Add dumbo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dumbo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spejsek
Stálý Člen

Karma uživatele Spejsek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 50  

Obecné nejvíc Příspěvek č. 375

Nejlepší je balit do celulózovejch "papírků" , lepí z obou stran a všude a navíc vidíš co hulíš

Old Post 01-01-2009 v 19:08 PM
Spejsek je offline   Profil uživatele Spejsek   Find more posts by Spejsek   Foto galerie člena Spejsek   Click here to Send Spejsek a Private Message   Add Spejsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 376

OCB-100

Jelikož jsou skoro všude k dostání
dobře se mi snima manipuluje a hlavně
že jsou to 100'
S obyč. krátkýma papírkama ubalit špeka
na poprvé nedokážu .....

Old Post 28-01-2009 v 01:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uroboros
Stálý Člen

Karma uživatele Uroboros - 37% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 377

klasicke cigaretove papirky - zelene rizly. pred balenim otru o celo, ktere mame vsichni trochu mastne i chvili po umyti... tim dostane papirek temer prusvitnou barvu, krasne drzi ohen a je to takovej malej ritual

jooo vim jsem hovado

..:: THINK GREEN ::..

Old Post 28-01-2009 v 14:09 PM
Uroboros je offline   Profil uživatele Uroboros   Find more posts by Uroboros   Foto galerie člena Uroboros   Click here to Send Uroboros a Private Message   Add Uroboros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
das si a nevis
Stálý Člen

Karma uživatele das si a nevis - 86% PěstitelskáKarma uživatele das si a nevis - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 378

OCB ale dobrymu bluntiku absolutne neodolam..

Proč pít a řídit ......Když můžem hulit a lítat....
---Rachy-HroTTeK--->
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=41712&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 04-02-2009 v 20:28 PM
das si a nevis je offline   Profil uživatele das si a nevis   Find more posts by das si a nevis   Foto galerie člena das si a nevis   Click here to Send das si a nevis a Private Message   Add das si a nevis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 379

nejlepší papírky podle mně jsou RAW od té doby co jsem je začal používat tak jsem celkem zmlsanej a když kouřím jointa z normálního papírku hnedka to poznám ten chutovej rozdíl....

edit: tedka jsem si všiml že i 36ka na nich fičí . . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Naposledy upravil WAMParjan 05-02-2009 v 14:01 PM

Old Post 05-02-2009 v 02:33 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roll
Nový Člen

Karma uživatele roll - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 380

Kdybych nekdy vyhral ve sportce, tak jedine blunty :-) Jinak Nekonecny OCB.

Old Post 05-02-2009 v 10:15 AM
roll je offline   Profil uživatele roll   Find more posts by roll   Foto galerie člena roll   Click here to Send roll a Private Message   Add roll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 381

ja pouzival bud OCB nebo rolls OCB fakt mrte dobry papirky

Old Post 08-02-2009 v 12:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 382

ocb a club :P

Old Post 08-02-2009 v 12:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prejgram
Nový Člen

Karma uživatele Prejgram - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 383

každopadne preferuju černy OCB... ale nekdy dekuju bohu i za party hause

Hlad je převlečeny brko

Old Post 08-02-2009 v 20:44 PM
Prejgram je offline   Profil uživatele Prejgram   Find more posts by Prejgram   Foto galerie člena Prejgram   Click here to Send Prejgram a Private Message   Add Prejgram to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StigHelmer
Stálý Člen

Karma uživatele StigHelmer - 67% PěstitelskáKarma uživatele StigHelmer - 67% PěstitelskáKarma uživatele StigHelmer - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 384


Tak ja uz delsi dobu pouzivam pouze a jedine papirky RAW.
Dobre vypadaj, skvele se z nich bali a to brcko mi z nich vic chutna.
Jsem na ne zvyklej a uz bych asi jiny nekoupil.
A ted vidim ze nejsem sam co si ulitava na RAW
taakze RAW ruleez

II. In - Fc,WR,BJ,TCh--150W
III. In - Shit, Aurora B--250W

Kuku kuku..tralala tralala

Old Post 09-02-2009 v 15:25 PM
StigHelmer je offline   Profil uživatele StigHelmer   Find more posts by StigHelmer   Foto galerie člena StigHelmer   Click here to Send StigHelmer a Private Message   Add StigHelmer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8732190 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív