Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »
Autor
Téma 
TSO
Stálý Člen

Karma uživatele TSO - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 369

Prvne jsem hulil ve 13ti, ale nic jsem z toho nemel tak sem se na to vykaslal, navic jsem byl solidne ovlivnenej tema protidrogovejma kampanema a veril sem ze bych zacal byt zavislej a nakonec se nekde predavkoval:-). No a behem par let zacli hulit temer vsichni moji znami. Tak jsem si rek ze na tom asi neco je a v 16ti jsem zacal taky. Ted prvne pestuju a objevuju forum grower:-).
Kua nikde nevidim smajliky na vlozeni, doufam ze je nebudu muset psat rucne:-D.

Old Post 29-06-2008 v 16:43 PM
TSO je offline   Profil uživatele TSO   Find more posts by TSO   Foto galerie člena TSO   Click here to Send TSO a Private Message   Add TSO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 370

zdravim
no poprve sem to ochutnal ve 12 letech a sup ve 13letech první sklizen a odté doby je ze me aktivni hulič,sklizne se zvecovali atd....
takze ted us hulim 7 let.

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Old Post 01-07-2008 v 20:49 PM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiShO
Nový Člen

Karma uživatele MiShO - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 371

ja som zacal v 13 na zaciatku 8. triedy a zatial ma to neprestalo bavit

Old Post 02-08-2008 v 10:17 AM
MiShO je offline   Profil uživatele MiShO   Find more posts by MiShO   Foto galerie člena MiShO   Click here to Send MiShO a Private Message   Add MiShO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 372

citace:
Původní příspěvek od Hydrotekk
zdravim
no poprve sem to ochutnal ve 12 letech a sup ve 13letech první sklizen a odté doby je ze me aktivni hulič,sklizne se zvecovali atd....
takze ted us hulim 7 let.


Ty pico.
Nemas treba pocit, ze to tvuj zivot negativne poznamenalo?
Nebudu vo moc starsi, ale pripada mi to jako docela hardcore.


Dost by mne zajimalo, kterej vylizanej blbecek posle 13. letymu DITETI brko? Rodice nic?
Mit mladsiho sourozence a zjistit, ze mu nekdo dal na brko,ktery vykouril jeste nejlip se svym nejlepsim kamosem z druhyho stupne....
Nejdriv prizabiju bratra a pak si najdu toho typka.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 02-08-2008 v 11:27 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 373

ja prvně hulil v patnácti na výletě do prahy, vypil jsem osm piv a k tomu nejaký kotle. Pak mě kámoš pozval na brko....... další pivka...... další brko..... žravka.... dvoje hranolky a pak už se na mě všechno sypalo, poblil jsem se nehorázně venku přeh hospodou a pak mě odvedli na ubytovnu. Sranda byla...

pak jsem hulil spíš příležitostně, jednou za čas, párkrát do měsíce. Potom byla první sklizen a už sem se stal chronickým kuřákem, tj kazdej den už nejakej ten roček no

Zajimavy je, jak nad tim tedka s postupem času přemejslím, že jsem uplně přestal chlastat. Na pivko si semtam zajdu ale už to není tak jako když mi bylo 15-16let kdy jsem byl deně na sráč vykalenej.

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 02-08-2008 v 12:46 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m4uL
Stálý Člen

Karma uživatele m4uL - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 374

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r


Ty pico.
Nemas treba pocit, ze to tvuj zivot negativne poznamenalo?
Nebudu vo moc starsi, ale pripada mi to jako docela hardcore.


Dost by mne zajimalo, kterej vylizanej blbecek posle 13. letymu DITETI brko? Rodice nic?
Mit mladsiho sourozence a zjistit, ze mu nekdo dal na brko,ktery vykouril jeste nejlip se svym nejlepsim kamosem z druhyho stupne....
Nejdriv prizabiju bratra a pak si najdu toho typka.



Pche kde žiješ, mi stačí to co vidím u nás na sídlišti 13 leté děcka na hřišti
balí každý den špeky, někteří s tím i obchodujou. Nejvíc mě dostalo jak jsem šel nevim už kam a zastavila mě malá holka maximalne mohla mit 12 a ptala se mě jestli nemam nějake skero. Prostě hardcore no.

Old Post 02-08-2008 v 14:00 PM
m4uL je offline   Profil uživatele m4uL   Find more posts by m4uL   Foto galerie člena m4uL   Click here to Send m4uL a Private Message   Add m4uL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 375

citace:
Původní příspěvek od m4uL


Pche kde žiješ, mi stačí to co vidím u nás na sídlišti 13 leté děcka na hřišti
balí každý den špeky, někteří s tím i obchodujou. Nejvíc mě dostalo jak jsem šel nevim už kam a zastavila mě malá holka maximalne mohla mit 12 a ptala se mě jestli nemam nějake skero. Prostě hardcore no.


hoj
no to stebou na prosto souhlasim..Je to hnus jak ty malý fakani huli.
Zachvyli budou hulit asi us v prvni tříde...kam ta mlades speje???

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Old Post 02-08-2008 v 14:05 PM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 376

Cece, na sidlisti jsem vyrustal, ale pravda je, ze jsem od tama uz aspon 6 let pryc. Tehda se vic smazilo, smazili mladi lidi, ale nesmazily deti.

Pak prisla prvni vlna kouli, opet, bylo to najednou jak v divnym filmu, ale nepamatuju si, ze by si nekdo dovolil dat kouli decku.

Osobne si z me ery nactilety weedhustlery nepamatuju, protoze si je podavali mistni skins... Mozna proto, ze era odrbanejch 0.7 sacku co ti nabizi dite mladsi nez ty prisla s prvnima rovnejma ksiltama.

Nemluve o tom, ze jsem prichazel ,,na ulici'' s drogama a lidma co v tom jedou na ulici prakticky kazdodenne, a nikdy mne nenapadlo si pro to psano, nebo speka - ve veku 12-17 let natahnout ruku.

Edit: Nedochazi vam, ze situace, kdy se v rausi pohybujou deti skolou povinny je PEKNE ZKURVENA?

Ve 13 letech? Tedy pred dosazenim byt aspon pohlavni vyspelosti do sebe furtovat skunk neni dobrej napad. A situace, kdy se nekdo, kdo huli od 13 podivuje nad tim, co se deje kolem je usmevna a dokazuje pritomnost vysokoprocentniho margarinu na os parientale.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 02-08-2008 v 14:13 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m4uL
Stálý Člen

Karma uživatele m4uL - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 377

S těma rovnýma kšiltama si to vystihnul.
Na první hulení nezapomenu nikdy v 16 letech na silvestra. Bíla vdova, nejdřív jedno sklo strašnýýýý kašel a jen lehky smich ale nic moc. Asi za hodinku dvě skla, strašně strašnýýýý kašel a uplné uzemnění, nejdřív holotrop, který strašně pomalu nastupoval nejdřív jsem přestal slyšet potom jsem začal vidět naprosto žlutě a to byla noc a potom jen "hoši asi si budu muset sednout" a bum spadl jsem do sněhu tak za 2 minuty jsem přišel k sobě. A stav nehorazný vubec jsem nevěděl která bije.

Už aby přestalo pršet, je čas na špeka po práci.

Old Post 02-08-2008 v 14:35 PM
m4uL je offline   Profil uživatele m4uL   Find more posts by m4uL   Foto galerie člena m4uL   Click here to Send m4uL a Private Message   Add m4uL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mzk
Nový Člen

Karma uživatele mzk - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 378

myho prvniho prda z ganjy sem si dal uz v 10ti letech.aktivně kouřim od 12ti let,v 13ti letech uz sem zacal pjestovat svoje prvni byliny :p

vivat anarchy!

Old Post 03-08-2008 v 03:39 AM
mzk je offline   Profil uživatele mzk   Find more posts by mzk   Foto galerie člena mzk   Click here to Send mzk a Private Message   Add mzk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mzk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bassgooch
Stálý Člen

Karma uživatele bassgooch - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 379

first prásk byl cca v 11-12 letech od staršího kámíka no a pak tak porůznu, ale spíš nic než moc no a pak od 14 jako prase asi tak 4-5 let a stačilo páč to bylo pár g skéra za den a to můj mozeček pak přestal kousat

\...Balkdoor_08... / \...Co nosíte za páskem?.../
Ubi sementem feceris, ita mettes!
Omnis vita supplicium est
Te andrie non possum! Musa sapientum fixa est in aure!!!

Old Post 06-08-2008 v 20:07 PM
bassgooch je offline   Profil uživatele bassgooch   Find more posts by bassgooch   Foto galerie člena bassgooch   Click here to Send bassgooch a Private Message   Add bassgooch to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bassgooch! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 380

citace:
Původní příspěvek od ataner
Já jsem začal hulit ve 14 o prázdninách a to tak 1xtýdně, po začátku školního roku skoro everyday a teď v 15 jsem naprosto v pohodě a hulim tak 5x do měsíce (někdy víc někdy míň), většinou slušnější modely (K2, Californian supper, White Shark atd.).
----------------------------------------------------------------------
P.S. For Charter: V 11. to je celkem slušný, ale když jsem byl letos jako prágoš na táboře a tam jeden osmiletej kluk začal vyprávět vo Bílí Vdově.......


Old Post 07-08-2008 v 16:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LOW
Nový Člen

Karma uživatele LOW - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 381

poprvý ve 14ti a začl sem tak skoro v 17ti

Old Post 11-08-2008 v 00:19 AM
LOW je offline   Profil uživatele LOW   Find more posts by LOW   Foto galerie člena LOW   Click here to Send LOW a Private Message   Add LOW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 382

si děláte prdel ne? já ve 12 ani nevěděl co to je....díky bohu až někdy v 17-18 letech....tahle zasrat mozek dítěte se mi nezdá dobrý...

Old Post 11-08-2008 v 11:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 383

Na Zš jsem vůbec neměl šajn, co to je. Pak jsem to taky dost odsuzoval a první brko jsem měl někdy v 18, což souhlasí, pže moje první registrace zde byla v roce 2001.

Ad hulící děcka. Vypovídá to dost o naší společnosti. Místo výchovy rodiče své potomky obklopují pičovinama a nevedou je k odpovědnosti... já jsem přímo alergickej na hulící kindrverbež, na druhou stranu si řikám, že lidí na kopání a těžký práce nebude nikdy dost.

Old Post 11-08-2008 v 16:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 384

wow...no je to s těma 13ti letýma bídný...jsem rád že jsem měl první brko v 16

Old Post 11-08-2008 v 16:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1390550 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív