Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »
Co preferujete pro koureni marihuany?
Slukny
Cilamy
Sklenenky
Bong
Jointy
Jiny zpusob
Vaporizer
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
SpiderPig
Stálý Člen

Karma uživatele SpiderPig - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 369



tady je to bongo a zrovna sem vyfotil nejakou slivu co sem zrovna dones a nejakou co mi tu uz chvili lezi uz to vypada pekne :-D
edit: no moc to tak nevypada na tech fotkach ale ta flaska je Brkovice

Naposledy upravil SpiderPig 18-10-2007 v 16:52 PM

Old Post 18-10-2007 v 16:47 PM
SpiderPig je offline   Profil uživatele SpiderPig   Find more posts by SpiderPig   Foto galerie člena SpiderPig   Click here to Send SpiderPig a Private Message   Add SpiderPig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 370

ted nejcasteji cilam, je to uplne neco jineho nez vse jine. Proste nadrobit do misky palici, a nabit cilamek az po okraj. Pak jednou mocne nasat, a je to tady...
na druhem miste jsou brcka. pak vodni bongo, to jak kdy mam chut.
a pak obcas blunty, a podobne. ale ne moc casto.
Sklo tak jednou za 14dni cca protoze sam ho nepouzivam. Ale nevadi mi. je to zas neco jineho.

Old Post 18-10-2007 v 20:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 371

praxer: Já už ten tvůj čilam radši nechcu ani vidět:-)

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 19-10-2007 v 16:17 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 372

sklo, fajka, kýbl, bongo = žádné z...ené brka a už vubec žádný tabák v brkoch

Old Post 20-10-2007 v 11:03 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morochor
Nový Člen

Karma uživatele Morochor - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 373

Hodně se tu píše o hulení přez kýbl, ale já vůbec netušim jak by se to asi mělo provádět........ Vysvětlí mi to prosím někdo, abych to moh taky zkusit?

Naposledy upravil Morochor 20-10-2007 v 14:12 PM

Old Post 20-10-2007 v 13:22 PM
Morochor je offline   Profil uživatele Morochor   Find more posts by Morochor   Foto galerie člena Morochor   Click here to Send Morochor a Private Message   Add Morochor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 374

tady to máš aj se zhuleným týpkem a perfektní slovenskou angličtinou
zajímalo by mě esli ten meedle europan se pohybuje tu mezi námi
edit: a pro jistotu eště jednúc názornějc

Old Post 20-10-2007 v 22:22 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 375

Zdrawím,

já jsem začínal na skleněnkách, protože to byl pro mě jednodušší nástroj na kouření a tenkrát mě stačily tři šluky, abych byl řádně zkouřenej ... "nabilo" se sklo a bylo vystaráno. Špeky jsem tenkrát jěště moc nemotal - moc mě to nešlo ( na levý ruce mě chybí poslední dva články ukazováku a prsteníku, v prostředníku jsem měl jednu srostlou kost, takže nebyl pohyblivý), tak sem aspoń fajkařil. Dneska už zvládám i se svým "handicapem" smotat brčko na backa a tak hlavně motám, občas dám bongo. Na skla jsem celkem zanevřel.

Zase vzpomínám, jaký to bylo a nic k tématu ze mě nevypadlo ... Když chci vzorek ochutnat, dám si sklo (venek radši z fajfky), na "zkuř" brčko a na zprasení bongo

Toď asi vše,
denyg

Zatím,
denyg

Old Post 22-10-2007 v 20:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
liqui-dnb-itch
Nový Člen

Karma uživatele liqui-dnb-itch - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 376

jointy a fajky ..
jointik pohodicka s kamaratmi .. fajka .. kurenie na rychlo .. v spolocnosti ludi otocit sa chbrtom nabit fajocku a zapalit ..

____ddd__nnnnnnnn__bbb____
____ddd__nnnnnnnn__bbb____

____ddd__nnn__nnn__bbb____
ddddddd__nnn__nnn__bbbbbbb

ddd_ddd__nnn__nnn__bbb_bbb
ddddddd__nnn__nnn__bbbbbbb

Old Post 03-11-2007 v 00:34 AM
liqui-dnb-itch je offline   Profil uživatele liqui-dnb-itch   Find more posts by liqui-dnb-itch   Foto galerie člena liqui-dnb-itch   Click here to Send liqui-dnb-itch a Private Message   Add liqui-dnb-itch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K4pr
Nový Člen

Karma uživatele K4pr - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 377

celulozovy papriky mnamka jointiky , nebo fajky to je jeasna volba

Zadny hnuj neni dost spinavy , na to aby se na nem nedala vypestovat poradna kvetina :P

Old Post 03-11-2007 v 17:31 PM
K4pr je offline   Profil uživatele K4pr   Find more posts by K4pr   Foto galerie člena K4pr   Click here to Send K4pr a Private Message   Add K4pr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 378

Zdravim,

já nejraději kouřím bong a fajfku, jointa jenom tak když jsem venku se známýma a je nás víc.

Old Post 11-10-2008 v 20:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J@m@L
Stálý Člen

Karma uživatele J@m@L - 76% PěstitelskáKarma uživatele J@m@L - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 379

fajka (vlastnoručne vyrobená), to je moje.... Potom na druhom mieste je Blunt (skvelá vec fajčiť ochutený grass ) a nakoniec normálne papieriky, tie sú tiež dobré A tak nezanevrem na sklo či bong, ale kýbel to nemusím.... To sa tam všetko prepaľuje cez ten alobal nahriaty, rozpáli sa plast a už tam je bordel navyše... To ja nepotrebujem

Old Post 12-10-2008 v 09:25 AM
J@m@L je offline   Profil uživatele J@m@L   Find more posts by J@m@L   Foto galerie člena J@m@L   Click here to Send J@m@L a Private Message   Add J@m@L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafara
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafara - 91% PěstitelskáKarma uživatele Rastafara - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 380

mě je celkem jedno , přez co hulím...ale co vážně nemám rád jsou fajky...Nejlepčí je papírek nebo bong sklem taky nepohrdnu , ale když je nás víc , tak je to na prd...Brácha někde sehnal skleněnku tak s 5ti cm kotlem na dýlku , tak přes to se taky hulí dobře (s)mějte se

Old Post 12-10-2008 v 10:03 AM
Rastafara je offline   Profil uživatele Rastafara   Find more posts by Rastafara   Foto galerie člena Rastafara   Click here to Send Rastafara a Private Message   Add Rastafara to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Rastafara! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 381

skusil sem vsechno a vratil sem se na zacatek... takze JOINT

Old Post 12-10-2008 v 10:22 AM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don Killuminaty
Stálý Člen

Karma uživatele Don Killuminaty - 89% PěstitelskáKarma uživatele Don Killuminaty - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 382

ja som siel cez secko mozno ale na BLUNT nema nic

It’s so hard to stay away,I need her every day,I feel so high when I hear your name,Sweet Jane,If you was reefa, you’d be the sweetest Shiva, potent just like that creepa,
Knowin how much I need ya, I need ya.I see ya, I’m just tryin to get near ya,Warring dyin to feel ya, you’re aroma is so familiah.I’ve never loved another like I love you Jane, Jane, Jane,Tell it to me that I should leave you alone but I just can’t, can’t, can’t.
From the first time I hit it I knew, I couldn’t quit it, It’s true, that I’m addicted to you

moj 1.Grow 400W Skunk #1

moja matkaren

my 1st AERO pokus

Old Post 12-10-2008 v 10:24 AM
Don Killuminaty je offline   Profil uživatele Don Killuminaty   Find more posts by Don Killuminaty   Foto galerie člena Don Killuminaty   Click here to Send Don Killuminaty a Private Message   Add Don Killuminaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 383

tak u mě první nástroj z kterého sem měl tu čest hulit byl pyrex, tady u nás na jižní moravě hlavně frčí skla ale já si nejraději stejně smotnu brčko.... taky se hodně kýbluje protože moje kámoše to jinak ani moc nezhuluje... ale kýbl já fekt nevyhledávám.. bong a jiné vodní vychytávky má rád snad každej no... tak asi všechno

Old Post 14-10-2008 v 20:36 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 384

souhlasím s Date1 JOINTU se nic nevyrovná

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 14-10-2008 v 21:50 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1416790 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív