Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Holandsko - tam a zpět. Nizozemí levně!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »
Autor
Téma 
Nyc Diesel
Stálý Člen

Karma uživatele Nyc Diesel - 100% PěstitelskáKarma uživatele Nyc Diesel - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 369

My se chystáme o prázkách... už se na to mooooc těšíím...

Pěstovat outdoor...it´s good idea!
Risk je zisk

Old Post 28-02-2009 v 22:14 PM
Nyc Diesel je offline   Profil uživatele Nyc Diesel   Find more posts by Nyc Diesel   Foto galerie člena Nyc Diesel   Click here to Send Nyc Diesel a Private Message   Add Nyc Diesel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HA-de-SH
Stálý Člen

Karma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 370

http://zpravy.idnes.cz/teroriste-ch..._zahranicni_stf

tak uz i v Amstru to zacina vrit, tak si davejte pozor...

INITIUM OMNIS PECCATI SUPERBIA EST -- PAX VOBISCUM

Odmítám demokracii, jako jedno z nejhorších možných zřízení, které ve svém důsledku vyneslo k moci nejstrašnější totalitní režimy, jaké jsme kdy poznali. Vláda založená na masách je špatná. Všeobecné volební právo je špatné. Je třeba dospět k Sofokracii, vládě moudrých, volených pečlivě vybranými voliči na základě jejich erudice, vzdělání a inteligenčního potenciálu. Výběr těchto voličů musí být co možná nejobjektivnější, na základě přísných testů předpokladů. Právo volit a tím se defacto podílet na vládě, není přirozené a nemělo by být automatické pouze dosažením daného věku. [edit: ale co, monarchii na vás! ]

archiv Wonderful Box 2008
život v Marockém království

Old Post 13-03-2009 v 09:22 AM
HA-de-SH je offline   Profil uživatele HA-de-SH   Find more posts by HA-de-SH   Foto galerie člena HA-de-SH   Click here to Send HA-de-SH a Private Message   Add HA-de-SH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Výlet do Amsterdamu.... Příspěvek č. 371

Ahoj groweři! Za necelých 14 dní odlétáme s kámošema na dvoudenní výlet do amstru....
Chtěl sem se Vás zeptat, zda-li nemáte do tohoto města nějaké aktuální postřehy apod. Jací tam jsou lidé, čeho je dobré se vyvarovat a naopak
Nechci v žádném případě nic převážet či dělat jiné opičárny, prostě jen strávit pěkné dva dny a jednu noc
O Amsterdamu se toho hodně napovídá a ještě více o cofeshopech, ale přecejen rád bych viděl pohed někoho, kdo nezná tohle město jen z televize jako já
Přeju pěknou neděli.... DVORKA

Old Post 22-03-2009 v 09:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 372

Moje rada je nenakupovat v pofidérních cofeeshopech hned u Damu (takový jejich velký náměstí jak u nás Václavák), pěkně mě tam podělali...určitě zkusit nějakej bulldog nebo jemu podobný, zkrátka ověřený renomovaný kofáče.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 22-03-2009 v 09:42 AM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 373

Okej na tyhle témata jsem koukal... asi bude lepší to rozepsat tam...
Každopádně dík a sry za zbytečný téma

Old Post 22-03-2009 v 09:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cudas
Stálý Člen

Karma uživatele cudas - 64% PěstitelskáKarma uživatele cudas - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 374

No newim ale byl jsem tam předminulý rok a mazec .Dal jsem si tam speka v coffeshopu kousek od náměstí .Lidé jsou tam přívětivý.Mohu doporučit docela jeden dobrej model Jamaica .Ale uvědom si že se tam kouří čistý hulčo ne nařezaný tabákem.Já blbec jsem si koupil jen špeka a tak pokuřuji a pokuřuji a pak a to už bylo pozdě mě to docvaklo ku...rwa budu hodně vono je to čistý ) skoro celýho sám sem dobafal.Mohu tě nasměrovat je tam místo kde se prodávaj venku na stánku kitičky a cibuloviny a naproti tam je hned kofáč maj tam ve znaku sensi seed .A vedle toho je hned bordel Fuj takovou starou mongolku bych nechtěl. Jo a pokud mohu doporučit kup si v kofáči ne jointa ale matroš na váhu .Je to lepší.A nebo hašišek

pravda je tam někde venku,šel jsem ji hledat

Old Post 22-03-2009 v 12:27 PM
cudas je offline   Profil uživatele cudas   Find more posts by cudas   Foto galerie člena cudas   Click here to Send cudas a Private Message   Add cudas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cudas
Stálý Člen

Karma uživatele cudas - 64% PěstitelskáKarma uživatele cudas - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 375

Mohu ještě připsat .Moc se mě tam líbilo.Pohodový lidičky ochotný .Pořádek a čistota . Určo se tam ještě dostanu Pokud ti zbyde čas Tak určo zajdi se podívat do brusírny diamantů mazec.Na recepci je češka jak poleno a ta dělá prohlídky v brusírně.No a poto pokud budeš mít dobrý počasý tak hurá na lodičky plavit se po kanálech (Grachtech)

pravda je tam někde venku,šel jsem ji hledat

Old Post 22-03-2009 v 12:32 PM
cudas je offline   Profil uživatele cudas   Find more posts by cudas   Foto galerie člena cudas   Click here to Send cudas a Private Message   Add cudas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cudas
Stálý Člen

Karma uživatele cudas - 64% PěstitelskáKarma uživatele cudas - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 376

Nejlepší je tam jet kolem 20týho dubna jako poznávací zájezd na tejden 7000tis.+ubytování.AMSTRDAM ,VOLENDAM ,atd..

pravda je tam někde venku,šel jsem ji hledat

Old Post 22-03-2009 v 12:33 PM
cudas je offline   Profil uživatele cudas   Find more posts by cudas   Foto galerie člena cudas   Click here to Send cudas a Private Message   Add cudas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cudas
Stálý Člen

Karma uživatele cudas - 64% PěstitelskáKarma uživatele cudas - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 377

A kde se mě ovšem taky moc líbilo -Nordweek- písečná pláž moře pohůdka klídek . KKde jsme ještě projížděli tak to byl Roterdam ale toto město nic moc akorát Vyhlídková věž Euromast ale to tak vše .Stačí si tam projít ulici a to je kofáč,Bordel ,Kofáč, bordel.A to celá ulice je takhle .Jinak ještě u tý brusírny diamantů v Amstrdamu je také galerie obrazů ale do toho moc nevidím.Jinak asi ti bude divné že pramálo lidí tam kouří na ulici ...cigarety... Jsem kuřák a taky jsem si nezapálil .Protože mě to přišlo takový divný nevím ani nedopalky od cigaret na zemi nebyli .HH a taky je mazec u hlavního vlakovýho nadraží tří podlažní (ja tomu říkám garaž) tam jsou jen zaparkovaný kola.Ano kola a to ne nějaký horský ale ty plečky něco jako uktrajina .Kol je tam moc.A co jsem si všimnul .Málo lidí třeba jako tady jsou oblékaný .Do křiklavých triček ( červená barva atd..)Spíš takový decentní oblečení .manžestráky černé a šedivý svetr .

pravda je tam někde venku,šel jsem ji hledat

Old Post 22-03-2009 v 12:44 PM
cudas je offline   Profil uživatele cudas   Find more posts by cudas   Foto galerie člena cudas   Click here to Send cudas a Private Message   Add cudas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 378

citace:
Původní příspěvek od cudas
Mohu doporučit docela jeden dobrej model Jamaica .Ale uvědom si že se tam kouří čistý hulčo ne nařezaný tabákem.

Jo Jamaica je tam to nejlevnější co můžeš sehnat a de to :-)) Ale jinak fakt nevím jak jsi přišel na to, že tam kouřej jen čistý brka?! Kupoval jsem si tam v různejch kofáčích-nejen v Amstru nějaký špeky (stovkový)-jeden tak kolem 2 Eur a bylo tam vždycky rozhodně víc toho tabáku než materiálu, stejně tak to tam kouřili všichni holanďani se kterýma jsme tam měli co dočinění- mega tabáku do papírku a pocukrovat nějakým indoorem...si představ jak by na tom prodělali, kdyby ti balili čistý gramový stovkáče z indooru za 2,5 E :-))))muhehe

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 22-03-2009 v 12:50 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cudas
Stálý Člen

Karma uživatele cudas - 64% PěstitelskáKarma uživatele cudas - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 379

Opravdu v tom kofáči jsem kouřil čistýho .Taky potěž votěž jak sem vypadal.

pravda je tam někde venku,šel jsem ji hledat

Old Post 22-03-2009 v 13:25 PM
cudas je offline   Profil uživatele cudas   Find more posts by cudas   Foto galerie člena cudas   Click here to Send cudas a Private Message   Add cudas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cudas
Stálý Člen

Karma uživatele cudas - 64% PěstitelskáKarma uživatele cudas - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 380

Nevím jestli někde jinde ale tady určitě

pravda je tam někde venku,šel jsem ji hledat

Old Post 22-03-2009 v 13:27 PM
cudas je offline   Profil uživatele cudas   Find more posts by cudas   Foto galerie člena cudas   Click here to Send cudas a Private Message   Add cudas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cudas
Stálý Člen

Karma uživatele cudas - 64% PěstitelskáKarma uživatele cudas - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 381

mrknu se na mapu a zkusím zjistit kde jsem to přesně byl

pravda je tam někde venku,šel jsem ji hledat

Old Post 22-03-2009 v 13:28 PM
cudas je offline   Profil uživatele cudas   Find more posts by cudas   Foto galerie člena cudas   Click here to Send cudas a Private Message   Add cudas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cudas
Stálý Člen

Karma uživatele cudas - 64% PěstitelskáKarma uživatele cudas - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 382

Dávám tady odkaz http://www.coffeeshop.freeuk.com/Maps/Map.gif
najdi si náměstí DAM pak DAM STRAAT Najdi si na mapě sensi coffeeshop
kámoš byl 222 ale říkal nic moc

pravda je tam někde venku,šel jsem ji hledat

Old Post 22-03-2009 v 13:38 PM
cudas je offline   Profil uživatele cudas   Find more posts by cudas   Foto galerie člena cudas   Click here to Send cudas a Private Message   Add cudas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 383

joooo do Amstru bych chtel jet o prazkach s moji ,aEeeeee ona nehuli takze bych dojel mozna sam ..nb na 99% =DDDD

Old Post 22-03-2009 v 14:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UzivatelC1
Nový Člen

Karma uživatele UzivatelC1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 384

citace:
Původní příspěvek od crackonos

Jo Jamaica je tam to nejlevnější co můžeš sehnat a de to :-)) Ale jinak fakt nevím jak jsi přišel na to, že tam kouřej jen čistý brka?! Kupoval jsem si tam v různejch kofáčích-nejen v Amstru nějaký špeky (stovkový)-jeden tak kolem 2 Eur a bylo tam vždycky rozhodně víc toho tabáku než materiálu, stejně tak to tam kouřili všichni holanďani se kterýma jsme tam měli co dočinění- mega tabáku do papírku a pocukrovat nějakým indoorem...si představ jak by na tom prodělali, kdyby ti balili čistý gramový stovkáče z indooru za 2,5 E :-))))muhehe


ono zavisi od toho kedy si tam bol... pretoze este rok dozadu sa mohlo v kofacoch fajcit tabak ale teraz uz nie.... proste zakazali fajcit tabak v podnikoch

Old Post 22-03-2009 v 15:13 PM
UzivatelC1 je offline   Profil uživatele UzivatelC1   Find more posts by UzivatelC1   Foto galerie člena UzivatelC1   Click here to Send UzivatelC1 a Private Message   Add UzivatelC1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4352080 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív