Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »
Autor
Téma 
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 369

naši ví, že jsem to zkusil a zrovna dneska dneska měla matka asi 15.min. proslov, že jestli se dozví, že to hulim pravidelně, tak stratím její důvěrua podobný sračky.Asi až příjdu zas jednou dom zhuleneja matkabude mít blbý kecy, tak jí to řeknu a ať si myslí co chce...Jinak ocko to asi ví a je v poho, jinak growering mi tolerujou(i skrinku uprostred pokoje )

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 08-11-2004 v 20:41 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GODOT
Stálý Člen

Karma uživatele GODOT - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 370

Nasi to ani len netusia (I hope so) ale ked ideme s frendikmi na chatu tak pravidelne pocuvam fotrikove upozornenia typu ze ak tam dakto dovlecie ''drogy'' tak ze to nemam brat atd.... Keby on tak vedel kto tam vacsinou nosi hulco. P

Old Post 08-11-2004 v 22:21 PM
GODOT je offline   Profil uživatele GODOT   Find more posts by GODOT   Foto galerie člena GODOT   Click here to Send GODOT a Private Message   Add GODOT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudu
Nový Člen

Karma uživatele Dudu - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 371

Ja to mám v poho, žiju u rodičů a od svých 18 si můzu delat co chci, mati sice remca, že když toho ma plnou zahradu, že nás všechny zavřou. Z rodiny hulim jen ja, ale stiham to napravit za všechny ostatni z naši rodiny. Otec je uplně v poho, ten se mi o rostinky nadherně stara. Takže dik tatovi.

Old Post 09-11-2004 v 10:03 AM
Dudu je offline   Profil uživatele Dudu   Find more posts by Dudu   Foto galerie člena Dudu   Click here to Send Dudu a Private Message   Add Dudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herbie_Smokes
Nový Člen

Karma uživatele Herbie_Smokes - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 372

Otec vi ze palim a nijak to nekomentuje. Bavime se o huleni v klidu a myslim, ze na to ma spis kladnej nazor.
Matka nevi.........a ani vedet nemusi

Old Post 09-11-2004 v 10:15 AM
Herbie_Smokes je offline   Profil uživatele Herbie_Smokes   Find more posts by Herbie_Smokes   Foto galerie člena Herbie_Smokes   Click here to Send Herbie_Smokes a Private Message   Add Herbie_Smokes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 373

jo vedi to uy docela dlouho a sou obdobi kdy to je doma hruza a kdy to je ze to jde oba to vedi ale muj otecko je ne moc zrovna tolerantni a vymejsli na me ruzny pasti ale mati je fakt v klidku je tolerantni a hlavne ma v hlave mozek a ne jako ty livanci co sedi ve vlade a necha se sni komunikovat je vlastne asi to jediny co me doma jeste drzi protoze s nikym jinym se tam poradne mluvit neda ale jinak to jde vedi to a ja sem rad ze to vedi protoze to jinak nebude

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 09-11-2004 v 10:39 AM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 374

rodice vedi uz dlouho, tolerujou, maminka poskytla mistnost, tatinek obcas
pomuze s el. zapojenim, apod...

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 09-11-2004 v 11:01 AM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaTTaN
Nový Člen

Karma uživatele SaTTaN - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 375

moji rodicia to nevedia, ved len nedavno som s tym zacal, ale raz ked som prisiel domov este primerane zhuleny tak som mame trepol nejaku haluz a zacala sa na mna divat dost krivo. otec by moju uz zalubu pravdepodobne nepochopil.
ale nakoniec, ved je to moj zivot, do toho ich nic

Old Post 09-11-2004 v 13:18 PM
SaTTaN je offline   Profil uživatele SaTTaN   Find more posts by SaTTaN   Foto galerie člena SaTTaN   Click here to Send SaTTaN a Private Message   Add SaTTaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zipsy3x
Nový Člen

Karma uživatele Zipsy3x - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 376

Vedia, sam som to povedal mame, ked mi vravel ako ma rada pravdu.
Ocino ju asi nema až tak rád - myslím tu pravdu. Ale už pokročujú,
však piestíreň,...

Old Post 11-11-2004 v 12:26 PM
Zipsy3x je offline   Profil uživatele Zipsy3x   Find more posts by Zipsy3x   Foto galerie člena Zipsy3x   Click here to Send Zipsy3x a Private Message   Add Zipsy3x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjaboss
Stálý Člen

Karma uživatele ganjaboss - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 377

právě začínám pěstit a naši se mě ptali na co to je tak sem jim řek na technický konopí a voni jestli to náhodou neni na normální tak sem řek že možná a otec mi udělá elektriku a řek že NÁS MLADÝ asi nepochopí že už je na to moc starej !! PEACE

Old Post 11-11-2004 v 21:15 PM
ganjaboss je offline   Profil uživatele ganjaboss   Find more posts by ganjaboss   Foto galerie člena ganjaboss   Click here to Send ganjaboss a Private Message   Add ganjaboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerwiq
Stálý Člen

Karma uživatele cerwiq - 0% PěstitelskáKarma uživatele cerwiq - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 378

o me to matka moc nevi, jako vi ze sem to urcite mel, to fotrik myslim taky i sourozenci, ale v duchu tusej ze kdyz sem se nima o tom bavil ze si delam prdel. Mno kazdopadne sem jim nekolikrat vysvetloval, ze je to to sami jako kafe nebo caj, ale nedaj, mno taky sou uz stary. hold driv to bylo trochu jinak noo...

Bob Marley NOT DEAD
He is LIVE ! !! !!!

Old Post 30-11-2004 v 16:12 PM
cerwiq je offline   Profil uživatele cerwiq   Find more posts by cerwiq   Foto galerie člena cerwiq   Click here to Send cerwiq a Private Message   Add cerwiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
God_mars
Stálý Člen

Karma uživatele God_mars - 85% PěstitelskáKarma uživatele God_mars - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 379

o me to vedi ,sere je to obcas je to s nima docela bes ted zjistili ze jsem mel parkrat i houby. pokousel jsem se jim to nejak vysvetlit ale vubec se o tom se mnou nechtej bavit myslej si ze jsou ty nejchytrejsi,ale jsem docela rad ze to vedej i kdyz to neberou dobre aspon jim nemusim lhat. Kdyby legalizovali bylo by to v pohode!

Old Post 30-11-2004 v 18:53 PM
God_mars je offline   Profil uživatele God_mars   Find more posts by God_mars   Foto galerie člena God_mars   Click here to Send God_mars a Private Message   Add God_mars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lulugang
Stálý Člen

Karma uživatele lulugang - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 380

Jo no mama me nejdrive vubec nebuzerovala ted obcas jo ale to musim byt maximalne v p..inastesti mam takove psycho oci ze mi vubec necervenaji..uz sem holt prohuleny...ale ted uz tak do me nekuti tak je to v poho a tatik tu nebydli takze ok jenom obcas hodi blbou poznamku ale zas mu to tak neva...

Old Post 30-11-2004 v 19:02 PM
lulugang je offline   Profil uživatele lulugang   Find more posts by lulugang   Foto galerie člena lulugang   Click here to Send lulugang a Private Message   Add lulugang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pyromen
Stálý Člen

Karma uživatele Pyromen - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 381

No moji fotrovci to nevedia ale teraz sa chystam im to povedat, lebo by som chcel velmi pestovat.Je mi 18 a myslim ze ma za to zabiju ale ja proste im vysvetlim ze ja to hulim a budem hulit a nikdy neprestanem a ze bude lepsie ked si to budem pestovat ako vlastne ako keby som to mal kupovat od nejakeho dilera s pochybnym povodom.Chcel by som im urobit nejaku tu prednasku o marijane, zohnat nejake casaky a literaturu...Ale Chcel by som vas velmi poprosit keby ste mi napisali sem alebo na PM nejaku tu dobru literaturu o marihuane. Dakujem

"je těžký zlobit se na život, když je v něm tolik krásy. Někdy mám pocit, že ji vidím všechnu najednou a je toho příliš. A moje srdce se plní jako balónek, co za chvilku praskne. A pak si uvědomím, že musím zvolnit a přestat se snažit to všechno zachytit. A to všechno mnou proplouvá jako déšť a já cítím jenom vděčnost za každičký úžasný moment tohodle nádherného překrásného života"

Prevzaté z filmu Americká krása

Naposledy upravil Pyromen 01-12-2004 v 18:29 PM

Old Post 30-11-2004 v 21:02 PM
Pyromen je offline   Profil uživatele Pyromen   Find more posts by Pyromen   Foto galerie člena Pyromen   Click here to Send Pyromen a Private Message   Add Pyromen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkejt
Stálý Člen

Karma uživatele punkejt - 8% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 382

Pyromen:

Myslim, že si nad sebou uzavřel ortel... Pár lidí trochu dojeli na jeden aspekt, kterejs zmínil. Takže až ti smáznou account, tak se nediv... Nepřeju ti to, ale dva kámoši už na Groweru kvůli tomu nejsou...
Jinak si myslim, že lepší než rodičům citovat literturu je lepší jim prostě vysvětlit, proč hulíš, tvůj přístup k tomu a tak... Prostě si o tom s nima popovídat, ale ne jim citovat, co se píše v knížkách. To je nezajímá. Zajímá je spíš jejich syn, než knížka...
Teda u mě to teda bylo lepší a s knížkou by mě asi poslali do háje, kdybych jim tam lil do hlavy, jak to strašně prospívá a jak to zamezuje děsně moc věcem. Tadyty argumenty by je asi moc neuspokojily a ani se jim nedivim. Hlavně se s nima o tom nehádej. Prostě si věcně promluvte. Bez emocí. Když se kvůli tomu chytnete, tak je to v háji... Ve vzteku člověk nemá moc náladu akceptovat názory toho druhýho. To ti pak leda daj přes hubu a naserou se, ale rozhodně je nepřesvědčíš o tom co chceš. Taková je teda moje zkušenost...

Někteří praví: "Radost je větší než žal," kdežto jiní tvrdí: "Nikoli, větší je žal."
Leč pravím vám, radost a žal jsou neoddělitelné. Přicházejí vždy společně, a pokud zasedne k vašemu stolu samotná radost či samotný žal, pak nezapomínejte, že ten druhý spí na vašem loži.

-Chalíl Džibrán

Old Post 30-11-2004 v 21:43 PM
punkejt je offline   Profil uživatele punkejt   Find more posts by punkejt   Foto galerie člena punkejt   Click here to Send punkejt a Private Message   Add punkejt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Landrover
Stálý Člen

Karma uživatele Landrover - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 116  

Obecné Příspěvek č. 383

Vie a toleruje nic ine jej neostava...Ale uz si zvykla

Old Post 01-12-2004 v 07:52 AM
Landrover je offline   Profil uživatele Landrover   Find more posts by Landrover   Foto galerie člena Landrover   Click here to Send Landrover a Private Message   Add Landrover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Landrover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hena
Stálý Člen

Karma uživatele hena - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 384

Vedej a sem rad, pac uz tak nestresuju dyz sem spalenej , brachovi na to prisli fcera a myslim ze prisli vo svoje iluze hodnejch deti . Jinak s fotrikem kutim lamparnu, pomaha mi fest ( sehnal stinitko, starter,lampu, KOR!!!)
Dokonce minulej tejden daval mliko a krapek to prepisk a koroval
Pohoda.

Svetlu cest

Old Post 01-12-2004 v 08:13 AM
hena je offline   Profil uživatele hena   Find more posts by hena   Foto galerie člena hena   Click here to Send hena a Private Message   Add hena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4537910 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív