Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Poznáte někdo samce ještě před květem?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Autor
Téma 
LemonJelly
Stálý Člen

Karma uživatele LemonJelly - 51% PěstitelskáKarma uživatele LemonJelly - 51% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 353

citace:
Původní příspěvek od rodney
ahooojte pls možte mi poradit.. toto sa mi este nestalo rastlinka ma cca tyzden a pol max 2 je dost vysoka lenze problem je v tom ze som jeje uz dnes nasiel nvm ako sa to odborne vola tie dva pipisteky s coho rastu prve blizny xD sry za vyjadrovanie fakt... no lenže mi to nejde dako dl hlavy ked ja tak mlada že by už ukazala pohlavie.... mozte mi poradit ci je to bezne alebo co to vlastne je? udajne by to mala byt ww ale moc by som tomu este neveril lebo to mam len tak od kamarata... a je to na slnku od rana do vecera... dakujem


To niesu preflowers. Neviem ako to nazvat, ale mrkni sem EDIThttp://grower.cz/home/potw.php?a...ow&photoid=7634 EDIT
Tam mas ako pohlavne ustrojenstvo muhehe , tak aj tie vyrastky.

Save paper - think before you print.
music rules, yeee
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream.
Je zásadný rozdiel medzi expertom a odborníkom. Jeden vie o hovne všetko, druhý vie o všetkom hovno.
ASSHOLE is not an alternative lifestyle!!!

Old Post 28-04-2009 v 18:27 PM
LemonJelly je offline   Profil uživatele LemonJelly   Find more posts by LemonJelly   Foto galerie člena LemonJelly   Click here to Send LemonJelly a Private Message   Add LemonJelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodney
Stálý Člen

Karma uživatele rodney - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 354

takže je to normalne že je to tam tak skoro hej? lebo na prvej rastline co som to mal tak sa to objavilo az asi po mesiaci a pol a s toho nakoniec vyrasili blizny tak rpeto sa pytam .) diki fakt

Old Post 28-04-2009 v 18:32 PM
rodney je offline   Profil uživatele rodney   Find more posts by rodney   Foto galerie člena rodney   Click here to Send rodney a Private Message   Add rodney to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodney
Stálý Člen

Karma uživatele rodney - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 355

jop už dam pokoj diiiiiiiki moc .)

Old Post 28-04-2009 v 18:38 PM
rodney je offline   Profil uživatele rodney   Find more posts by rodney   Foto galerie člena rodney   Click here to Send rodney a Private Message   Add rodney to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S1GR
Nový Člen

Karma uživatele S1GR - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 356

Někde jsem slyšel že když má kytka trojcípé listy tak je to zaručeně samec. Víte o tom někdo něco?

Old Post 26-05-2009 v 14:08 PM
S1GR je offline   Profil uživatele S1GR   Find more posts by S1GR   Foto galerie člena S1GR   Click here to Send S1GR a Private Message   Add S1GR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enj0i89
Stálý Člen

Karma uživatele Enj0i89 - 82% PěstitelskáKarma uživatele Enj0i89 - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 357

Blbost počkej až bude kvíst

(1)Skunk#1 (2)Ch, WR, JF (3)AK 47 (4)Mix

Old Post 26-05-2009 v 14:19 PM
Enj0i89 je offline   Profil uživatele Enj0i89   Find more posts by Enj0i89   Foto galerie člena Enj0i89   Click here to Send Enj0i89 a Private Message   Add Enj0i89 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Enj0i89! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S1GR
Nový Člen

Karma uživatele S1GR - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 358

citace:
Původní příspěvek od Enj0i89
Blbost počkej až bude kvíst


J ale snad není jedno jesi maj pěti nebo trojcípý lístky ne?

Old Post 26-05-2009 v 14:41 PM
S1GR je offline   Profil uživatele S1GR   Find more posts by S1GR   Foto galerie člena S1GR   Click here to Send S1GR a Private Message   Add S1GR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 359

citace:
Původní příspěvek od S1GR


J ale snad není jedno jesi maj pěti nebo trojcípý lístky ne?


Je to uplne jedno, muze to byz ze stresu, spatne svetelne periody, az povyroste, bude normalni. Nebo mozna mutant

Old Post 26-05-2009 v 18:55 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martil
Nový Člen

Karma uživatele martil - 91% PěstitelskáKarma uživatele martil - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 360


CO si myslíte......už jsem je sice utrh, takže zpátky to vzít nejde :-), ale určitě to byly samci...

H¤O

Old Post 30-05-2009 v 12:58 PM
martil je offline   Profil uživatele martil   Find more posts by martil   Foto galerie člena martil   Click here to Send martil a Private Message   Add martil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele martil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fiklipos
Stálý Člen

Karma uživatele Fiklipos - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 361


Jestli mě nešálí smysly, tak samec jak vyšitej což? ...

Old Post 05-06-2009 v 20:24 PM
Fiklipos je offline   Profil uživatele Fiklipos   Find more posts by Fiklipos   Foto galerie člena Fiklipos   Click here to Send Fiklipos a Private Message   Add Fiklipos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 362

citace:
Původní příspěvek od Fiklipos
Jestli mě nešálí smysly, tak samec jak vyšitej což? ...


obávam sa, že je to kluk..

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Old Post 06-06-2009 v 06:33 AM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kocour
Stálý Člen

Karma uživatele Kocour - 73% PěstitelskáKarma uživatele Kocour - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 363

citace:
Původní příspěvek od Fiklipos
Jestli mě nešálí smysly, tak samec jak vyšitej což? ...




Ma koule, tak je to samec =(

"Všechny vlády sveta jsou voleny lidmi a jejich moc musí být rízená temi, kterí je zvolili. Dojde-li k tomu, že se nekterá vláda stane destruktivní, mají lidé svrchované právo ji zmenit, nebo prímo zrušit..." Thomas Jefferson

Old Post 06-06-2009 v 07:10 AM
Kocour je offline   Profil uživatele Kocour   Find more posts by Kocour   Foto galerie člena Kocour   Click here to Send Kocour a Private Message   Add Kocour to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Kocour! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fiklipos
Stálý Člen

Karma uživatele Fiklipos - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 364

Čau, zase já, ze začátku jsem myslel, že to jsou všechno samci, ale teď jsem na vážkách... Koukněte do mojí galerie kdyžtak na poslední fotky, diky všem.

Old Post 15-06-2009 v 18:09 PM
Fiklipos je offline   Profil uživatele Fiklipos   Find more posts by Fiklipos   Foto galerie člena Fiklipos   Click here to Send Fiklipos a Private Message   Add Fiklipos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
humus flusus
Stálý Člen

Karma uživatele humus flusus - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 365

hej zni to jako blbost,ale zastipni to...jednou se mi stalo,ze jsem kluka zastipl a abraka dabra a holka vylezla....ale stalo se mi to jen jednou(naposled) a prinejhorsim si udelas mliko

At rostou...

Old Post 15-06-2009 v 23:12 PM
humus flusus je offline   Profil uživatele humus flusus   Find more posts by humus flusus   Foto galerie člena humus flusus   Click here to Send humus flusus a Private Message   Add humus flusus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 366

tak to ses dobrej carodej.delal jsem ted selekci odrudy Original Flo.z 10 semen 6 hosanu,1 hermac,kterej se projevil az ke konci kvetu,2 semena jsem venoval znamymu a 1 jeste mam.bud ho hodim do hajzlu,nebo si te prizvu na pomoc a doufam,ze tva laterna magika pomuze......hele nevim co jsi s tim klukem delal,ale nechlubil bych se tim.jeste se o tebe zacne zajimat NASA nebo jiny vladni vyzkumny stredisko.sorac,ze to pisu,ale jsem drsne pod obraz a nemuzu si pomoct.proste si me pobavil.chtel bych ten zazrak videt.jinak pestu a jinym carodejnym vedam zdar :-)............jo a hlavne az to kluci zastipnete,tak to nechejte az do konce rust.pak budete teprve radi.a ze nemate papousky?nevadi,seminka prodate mistnimu zemedelskemu spolku:-).

Naposledy upravil 15-06-2009 v 23:34 PM

Old Post 15-06-2009 v 23:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
humus flusus
Stálý Člen

Karma uživatele humus flusus - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 367

aspon,ze to beres s humorem.....byla ta zmena prostredi...hodil jsem kluka ven a zastipnul...chtel jsem si ho nechat na pyl a z kluka nevylezla zadna kulka....treba to byl hermac a vzdy se prvni ukazou samci kvety(a prostredi ovlivni hodne,treba casto byva chyba nekde a v necem u hermafroditnich jedincu)hej stalo se mi to jednouPs:nejsem blazen

At rostou...

Old Post 16-06-2009 v 10:06 AM
humus flusus je offline   Profil uživatele humus flusus   Find more posts by humus flusus   Foto galerie člena humus flusus   Click here to Send humus flusus a Private Message   Add humus flusus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Re: Pohlaví Příspěvek č. 368

citace:
Původní příspěvek od nero
Zdravim mám v bedýnce celkem problém (teda pro mně to problém je )
pár dnů po přepnutí (1 týden) se objevili malinkatý paličky teda doufám že to paličky sou ale podpaličkama se objevili zhluky malej kuliček a tak nwm jestli je to samec nebo hermouš nebo jestli je to v pohodě a má to tak bejt s pjestem teprve začínám a tak vás prosím o radu přikládám i nějaké foto


Hermouš jak šnek! (Bo možná čistej samec, nějak nerozeznávám ani jednu bliznu).

PS: Seš ve špatným threadu!!! správně ses měl ptát tady: http://grower.cz/forum/showthread....1445#post801445

PPS: Tahle věta nedává smysl: "Groweři vědí co je pro své kytičky nejlepší"

PPPS: Tibet se píše s měkkým i

....asi už vím, za co dostáváš ty K-

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 21-06-2009 v 12:05 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2354380 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív