Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Hermafrodit, Hermafroditismus, Jak vznika Hermafrodit a co s ním ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Autor
Téma 
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 353

Tak dneska mě docela šokovala jedna moje kytka. Na pole chodím cca jednou týdně a už před dvěma týdny ukázala jedna ww X papaya( by De la Vastierre) samičí preflowers. Tak jsem byl docela spokojený, ale co se nestalo...Při dnešní pravidelné kontrole jsem narazil na docela zajímavou věc. Už vloni se mi stalo, že pár koulí se vyskytlo, ale rozhodně jich nebylo moc a dalo se to uhlídat(utrhat...). Ale zpět k letošku...Kytka má zhruba sedm hlavních větví a zatím to vypadá tak, že na určitých větvích rostou koule a na určitých blizny. Stalo se to už někomu? Opravdu jsem pečlivě prohledával jak "samičí" tak i "samčí" větve a květy opačného pohlaví jsem na nich nenašel. Tak jsem všechny větve byť jen s náznakem koulí ustříhal a čekám co se z toho vyvine. Mám čekat i postupné zhermení celé kytky?

Old Post 17-08-2008 v 19:38 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 354

No ja studujem genetiku uz asik 3 rok na univerzite na Slovesnku a z nieci takym ako je ovplivnovanie pohlavia medzidruhova som sa nestretol.......POdla mna to je urcita zhoda nahod ze sa ty to podarilo..Ked uz mas taku trpezlivost s tim pokusmi ca tak na dasli rok nasledujuci pokus.,...Zober od toho ostruzinoveho keru zem (pudu )a daj to na uplne ine miesto ...A zasat tam jednu raslinu a cakaj ....uvidime ci ude opat hermac ak ano tak to bude v tej pode co sa mi zda najpravdepodobnejsie ak to teda neni len blba nahoda

Old Post 18-08-2008 v 10:43 AM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 355

Inak z vlasntej skusenosty mozem povedat ze sam 4 roky pestujem v hustom ostruzinovom poraste a este som hermaca mozno na nejake super male vynimky v pocte 1 mozno 2 nikdy nemalllll....

Old Post 18-08-2008 v 10:44 AM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wejdas
Stálý Člen

Karma uživatele Wejdas - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 356

Ja si myslím že to byla prostě jen náhoda :-)

Old Post 20-08-2008 v 09:51 AM
Wejdas je offline   Profil uživatele Wejdas   Find more posts by Wejdas   Foto galerie člena Wejdas   Click here to Send Wejdas a Private Message   Add Wejdas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 357

No je to mozne ale tak ak ma chalan cas tak moze skusit este nejake veci......

Old Post 20-08-2008 v 12:31 PM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
langpi
Nový Člen

Karma uživatele langpi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 358




mam taky kytíí u ostružiny a je to hermafrodit ma ale pekne palicky už zacinaji kvest..myslite kdyz otrham co nejvic koulí ze to nebude az tak prcly?jinak davam foto keře

Old Post 21-08-2008 v 11:42 AM
langpi je offline   Profil uživatele langpi   Find more posts by langpi   Foto galerie člena langpi   Click here to Send langpi a Private Message   Add langpi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 359

No ide o to ze jeden pelovi vacok cize jedna koule toho neopeni az tak moc -.--aky dosledny budes pri tom trhaní no....Ako pozeram je to celkom pekny a velky kricek a otrhat vsetky koule bude asik dost tazke no..ale da sa to a cim doslednejsi budes tak tym lepsie ...ALe inak nevim ako je to z tim THC lebo niekde som sa stretol s tym ze hermace maju nizsi obsah THX ale to nevim ......

Old Post 21-08-2008 v 12:20 PM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
langpi
Nový Člen

Karma uživatele langpi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 360

kdyz to otrham alespon z tech nejvetsich sisek koule a jeste nejaky dalsi co pujdou videt tak to bude myslite hodne prcly? bude se to dat hulit? nebo to nebude stat za to to ani davat utocit do papirku

Old Post 23-08-2008 v 17:39 PM
langpi je offline   Profil uživatele langpi   Find more posts by langpi   Foto galerie člena langpi   Click here to Send langpi a Private Message   Add langpi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 361

No sak vyskusaj a uvidis ...Teoreticky to nikd ynie je tak prcle aby sa to nedalo hulit...Pohladaj boli tu uz tready kde sa riesilo ako hulit prcle sisule urcit enieco najdes aked nie tak v mleiku to moze skoncit aj taK:::Ide o to ci ty to da vela rpace dopestovata to este nejakych tych 40 50 dni a potom uvidis no....

Old Post 23-08-2008 v 18:40 PM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
langpi
Nový Člen

Karma uživatele langpi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 362

uvidime no ja jak jsem rek radsi pálim naky mnamky ani nevarim..

Old Post 23-08-2008 v 18:43 PM
langpi je offline   Profil uživatele langpi   Find more posts by langpi   Foto galerie člena langpi   Click here to Send langpi a Private Message   Add langpi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
langpi
Nový Člen

Karma uživatele langpi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 363

a jinak dobrej kerik jo? pestuju svuj 1 grow hnojil jsem koprivy+mlíčí je to dobra finta ma to 70% fosforu co prave ta nase rostlinka potrebuje k produkci palic hned jak jsem polil tak vyrazili šíšy ale pozor dost silný

Old Post 23-08-2008 v 18:45 PM
langpi je offline   Profil uživatele langpi   Find more posts by langpi   Foto galerie člena langpi   Click here to Send langpi a Private Message   Add langpi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 364

No pekne ale odkial si dosiel na to ze to ma 70 fosforu to je asik moc nemysliS:?

Old Post 24-08-2008 v 15:22 PM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
langpi
Nový Člen

Karma uživatele langpi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 365

no je to moc no ale prote mi to rikalo hodne lidi a je to osvedceny hned jak jsem to tim polil tak to vyhodilo šišky

Old Post 24-08-2008 v 18:36 PM
langpi je offline   Profil uživatele langpi   Find more posts by langpi   Foto galerie člena langpi   Click here to Send langpi a Private Message   Add langpi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 366

No to je moze ale aby si potom nedocieli niekedy aj to to ze pojde rastlina do sraciek s tolkym fosforom ...To ze je prebytok P este nemusi znamenat ze rastlina zacne kvitnut....To zelezi od periody svetla nie od hladiny fosforu v pode.......

Old Post 24-08-2008 v 21:39 PM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
langpi
Nový Člen

Karma uživatele langpi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 367

tak zatim uspesne otrhavam koule sice obcas najdu nejakou prasklou ale jeste plnou pylu takze vzdycky opatrne odstranim ...ale samozrejme ze nemuzu obrat vsecky ale zatim je to prclý jen malinko a kdo ma zkusenosti s hermafroditem? mívá to velké šišky nebo spíš takové malé?

Old Post 25-08-2008 v 14:51 PM
langpi je offline   Profil uživatele langpi   Find more posts by langpi   Foto galerie člena langpi   Click here to Send langpi a Private Message   Add langpi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 368

Hermace s ktorymi som ja stretol boli po morfologickej stranke uplne rovnake ako klasicek samice....Ale ako vravim niekte som cital o hermacoch a ich nie celkom vyhovujucich vlastnostiach co sa tika obsahu thc a pod ale uz je to davno tak ak bude s mat cas tak skus pohladat na nete mozno neico najdes,..

Old Post 25-08-2008 v 15:50 PM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0012360 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív