Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vtipy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Autor
Téma 
HELLEN
Stálý Člen

Karma uživatele HELLEN - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 353

tak ten o tej base byl dobrej!
tak tedkonc nákej vtip: přijde montér na jednotku intenzivní péče a říká : "tak lidičky, všichni se hodně nadechněte, jdu měnit pojistky!"

Old Post 16-08-2005 v 12:28 PM
HELLEN je offline   Profil uživatele HELLEN   Find more posts by HELLEN   Foto galerie člena HELLEN   Click here to Send HELLEN a Private Message   Add HELLEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katuš
Stálý Člen

Karma uživatele katuš - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 354


tohle mi přislo celkem vtipny

zdoj:www.srandicky.cz

PEACE

Old Post 19-08-2005 v 14:06 PM
katuš je offline   Profil uživatele katuš   Find more posts by katuš   Foto galerie člena katuš   Click here to Send katuš a Private Message   Add katuš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 355

Víte jaká 3 nejhorší slova můžete slyšet od cikána?????


Dobrý ráno, sousede.

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!out05 out06 out07

Old Post 19-08-2005 v 14:17 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 356

Víte co je pro chlapa nehorší při sexu zezadu?
Když je vepředu.

Viva México!

Old Post 19-08-2005 v 21:36 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el_castillo
Stálý Člen

Karma uživatele el_castillo - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 357

je japonec s ciganem a hadaj se, kdo z nich umi lip rozbit drzku tomu druhymu.

japonec pride k cigosovi a da mu kopacku do hlavy. cigos spadne na zem a za hodku se brobere a rika, ty voe dobry, dobry, co to bylo?
A japonec rika, no to bylo nase, to bylo karate. Hmm dobry dobry...

Japonec pride znova k cigosovi, vyskoci a da mu kopacku do hlavy, cigos spadne na zem a probere se za pul dne a rika, tyy voe, co to bylo? A japonec rika, no to bylo nase, to bylo taekwondo. Hmm tak to bylo hodne husty....

Konecne pride cigos k japoncovi, da mu delo, japonce vodveze vrtulnik, probere se za 3 tejdny na ARU a rika, ty voe to sem este nezazil, co to kua bylo jako? A cigos mu rekne, no to byllo taky vase, hever vod mazdy

temny hvozd

Old Post 19-08-2005 v 21:53 PM
el_castillo je offline   Profil uživatele el_castillo   Find more posts by el_castillo   Foto galerie člena el_castillo   Click here to Send el_castillo a Private Message   Add el_castillo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 358

vite proc nesmite cigance lizat picu? paragraf 73 - hanobeni ceskeho jazyka

prijde zenska ke gynekologovi a doktor rika: "pani vy musite bejt v posteli hrozny drevo" a zenska: "proc jako?" a doktor: "myslel sem ze to sou filcky ale je to kurovec"

chronic; mazar, g13froc; nirvana-special, g13froc; mazar, peacemaker; peacekeeper 0.07kW

* * * tune da grower radio * * *

Old Post 19-08-2005 v 22:10 PM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 359

Sedí takle typek v sauně,když v tom tam vejdou další dva týpkové-huliči,který si po chvíly řeknou že ho zhulej a tak smotnou žilku a vyhulej to.Huliči to trochu cejtěj,ale ten typek povidá:"U mě nic"Tak teda že daj další-férový brko.No vytahnou ho huliči zhulený,ale typek zas povídá:"U mě nic".No huliči že se nenechaj zahambit tak smotnou čistou mrkev a vyhulej.Huliči na mrdky,ale typek že nic.To huliče nasere seberou tam noviny udělaj kornout naplněj a vodpálej.Když to dohulej tak huliči upadnou do komatu,ale typek že nic.A jak tam tak sedí nahatej tak okýnkem vidí,jak mu někdo krade věci-vyběhne za nim,ale před saunou zjistí že zloděj uniká v autě,veme si teda taxi a velí:"Za nim"No následuje hrozná honička jak ze smrtonosný pasti 3.Ale nakonec jim zloděj ujede.A texikář chce platit.Týpek povidá:"No jo,ale já mam penize v tom autě co nám ujelo."Tak taxikář řiká že to vyřešej jinak,zaveze ho do lesa a tam ho fakt brutálně znásilní a pak ujede.Typek dojde na mez a vidí jak je krásně(ptáči zpívají....)tak se mu začne chtít strašně srát,sedne si na bobek a začne srát,když v tom mu někdo zaklepe na rameno a povidá:"Pane v sauně se nesere!"

a ještě jeden kratší:
Dou jednookej a slepej přez les k babičce,když najednou si ten jednookej vipíchne o větěv to poslední oko a řiká:"Tak sme došli"a slepej na to:"Ahoj babi"

Naposledy upravil xpapousek 20-08-2005 v 03:00 AM

Old Post 20-08-2005 v 02:55 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 360

Ještě jeden mě dostal:
Přijde cikánka k trafice a ptá se:"Znáte Dežo Kykolku?"
A prodavačka na to:"Ne"
Tak ta cikánka to zkouší znova:"Znáte Jožo Kykolku?"
Prdavačka:"Ne bohužel ani Jožo Kykolku neznám."
A cikánka povidá:"Tak aspoň Demétera Kykolku znáš ne?"
Prodavačka:"NE!Já neznám žádnýho Kykolku!!!"
A cikánka jen nevěřícně kroutí hlavou a povidá:"Ty seš ale blbá nána,tak proč máš na stánku napsáno:Známky-kolky?!!

Old Post 20-08-2005 v 18:24 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 361

"Musím na záchod, Willie."
"A to mě budíš jen proto, abys mi řekla že musíš na záchod?"
"Ne. Chtěla jsem ti říct abys mi držel místo."

Viva México!

Old Post 20-08-2005 v 18:35 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 362

ondřej:Nemám rád vtipy,který nepochopim,protože pak se musim trapně ptát na pointu.Tak teda:"Můžeš pls vysvětlit?"

Old Post 21-08-2005 v 01:14 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 363

xpapousek marka je devka a pokud koren odejde na wecko tak ho nahradi vetsi/dalsi mrdac....

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 21-08-2005 v 06:27 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 364

Já jsem se hlavně blbě vyjádřil, ze záhadnýho důvodu mi tam půlka vtipu vypadla, nebo jestli sem byl tak zhulenej že jsem ji zapomněl napsat?
Takže znovu: U Clintonových doma uprostřed noci. Hillary se vzbudí a začne šťouchat do Billa. (dál už to znáte)

Viva México!

Old Post 21-08-2005 v 12:16 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Špičnik
Stálý Člen

Karma uživatele Špičnik - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 365

jeden z kamenakova:
de typek po ulici a vidi podkovu, tak ji zvedne a co nevidi, z druhy strany kobyla

Old Post 21-08-2005 v 16:31 PM
Špičnik je offline   Profil uživatele Špičnik   Find more posts by Špičnik   Foto galerie člena Špičnik   Click here to Send Špičnik a Private Message   Add Špičnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 366

doufám že to tady neni. Slyyšel sem to od kámoše...

V Rumunsku se stane živelná pohroma. Zahyne 5000 obyvatel. Tak Anglie posílá pomoc v podobě balíčků s jídlem. Pošle jich 5000. USA posílá letadlem balíčky s pitnou vodou. Taky 5000. A ČR jim pošle na pomoc 5000 Rumunů...

Old Post 02-09-2005 v 10:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LoWeR
Stálý Člen

Karma uživatele LoWeR - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 367

Jde borec do sauny a tam sedi 5 cernochu, vsichni maji obravsky dredy a bali brko z A4. Zeptaji se borcam jestli si da taky, tak borec, ze jo. Huli se a az je vsechno zhulene, tak se koren podiva z okinka pres dvere a vidi, ze mu nejaky koren krade veci ze skrinky. Vybehne (cely nahy) za nim. Vybehne ven a vidi, ze chlapek seda do auta a jede pryc, mavne teda (cely nahy) na taxi. Taxikar se ho zepta, jestli ma cim zaplatit. "Mam, musime chytnout to auto pred nama, tam sedi chlapek, ktery mi ukradl vsechny veci i s penezenkou" Taxikar ho teda vzal a jedou, jedou uz dlouho a taxikar uz je tesne za autem, najednou zastavi a povida: "tak, uz me to nebavi, ted mi ho bud vykur nebo dal nejedu." Borec se vzpina, ale nakonec mu ho vykouri. Taxi se zas rozjede, kdyz tu povida taxikar "Tak ale uz me to fakt nebavi jezdit zadarmo, pod do zadu a tam mi ho podrz" Koren to udela, jedou dal a ted se nejednou chce tomu korenovi srat, rekne teda, at taxikar zastavi. Vysedne zacne srat a taxi ujede. Chlapek je zdeseny, ale vysrat se musi, tak pokracuje, kdyz tu najednou mu na rameno sahne velka, cerna ruka chlapek se otoci a uslysi.. V SAUNE SE NESERE..

Old Post 02-09-2005 v 11:32 AM
LoWeR je offline   Profil uživatele LoWeR   Find more posts by LoWeR   Foto galerie člena LoWeR   Click here to Send LoWeR a Private Message   Add LoWeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 368

Přijde ženská ke gynekologovi do nemocnice,sedne si a když roztáhne nohy a přijde k ní doktor tak ten jen kouká a pak povidá:"No to snad neni možný to je snad bruntál"
Zavolá kolegu a řiká mu:"Já tum snad mam bruntál"
Kolega"To neni možný dyť ten tu snad nebyl 50 let"
No ale když se de podivat tak musí sám uznat že jde o bruntál.
Zavolaj teda primáře a ten samozřejmě taky nevěří a když se podívá té ženské mezi nohy tak povidá:"No jo kluci nekecali ste to je fakt asi bruntál!!"
Zavolaj teda jenoho starýho 75 letýho gynekologa kterej už je v důchodu a když mu řikaj na co asi narazili tak samozřejme neveří:"To nemůže bejt možný bruntál sem naposled viděl když mi bylo 25 to bude asi omyl.... "
No de se teda na tu žensko podívat chvíly jen tak čumí a prtírá si oči a poviná:"No jo je to bruntál-hrozná díra,ale pěkný okolí..."

Old Post 15-09-2005 v 15:34 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1028200 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív