Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 353

Ken Kesey: Vyhoďte ho z kola ven. o psychiatrické léčebně a o srážce jedince s masovou společností
před chvíllou jsem se omylem dozvěděl konec, kua Ale pochybuju, že by mně to nějak výrazně znepříjemnilo čtení. Když jsu u toho, tak mě napadá... Čtete si někdo nejdřív konec knížky? vím, že někteří lidi to tak dělají.

Old Post 19-11-2004 v 16:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 354

Beatnici, me moc neberou, zda se mi to vsechno na jedno brdo, z ceskejch autoru nemam zadnyho oblibence, snad jenom Hrabala.
nejlepsi bude asi to co si dobre pamatuju: Hra se sklenenymi perlami, Svet podle Garpa, Mistr a Marketka, Spolceni hlupcu, Sto roku samoty, Vyhodme ho z kola ven, Vosi tovarna, Šatuni, Běsi (Dostoj.), Maly princ, Jatka cislo 5., Alchymista, hustej je taky D. Adams, Ajtmatov... A vubec existuje spousta super knizek ted cejtim, ze si jenom nemuzu vzpomenout. To vit 1kniha/tejden. Od nakejch 14-ti let to omlouva mou pamet (ted mi byt 24).

Old Post 19-11-2004 v 16:58 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 355

KOSMEJ: Jo, tak s Hrabalem se chystám taky seznámit. Jen co dočtu, to vyhoďte ho z kola ven, vím co budu číst dál, asi ostře sledovaný vlaky Škoda, že stále ubývá času na to číst a vlastně na všechno.

Old Post 19-11-2004 v 20:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GODOT
Stálý Člen

Karma uživatele GODOT - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 356

No ja nie som nejaky velky citatel ale obcas sa daco pritrafi: Hlava XXII, 1984, Zvieracia farma. Naposledy som cital Mechanicky pomaranc-dost maso ale film bol aj tak lepsejsi

Old Post 21-11-2004 v 10:16 AM
GODOT je offline   Profil uživatele GODOT   Find more posts by GODOT   Foto galerie člena GODOT   Click here to Send GODOT a Private Message   Add GODOT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 357

Jo Hlava XXII je strasna prdel. Celou knizku jsem se musel smat.

Old Post 21-11-2004 v 10:57 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaTTaN
Nový Člen

Karma uživatele SaTTaN - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 358

ja precitam cokolvek co mi pride pod ruku, ale beletria tak to ne e

Old Post 22-11-2004 v 15:07 PM
SaTTaN je offline   Profil uživatele SaTTaN   Find more posts by SaTTaN   Foto galerie člena SaTTaN   Click here to Send SaTTaN a Private Message   Add SaTTaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 359

Ramon: lady Fuckingham už mam za sebou jenom ke konci mito přišlo už takový furt stejný
ted opět Bukowski - Ženy

Old Post 24-11-2004 v 14:47 PM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 360

jj, přiznávám se
se řiká, že lidi ho prej nenáviděj, nebo naopag
ještě ty řitě sem nečetla a taky hollywood mě čeká, ale zatim mě nejvíc okouzlil stejně šunkovej nářez !

Old Post 24-11-2004 v 15:07 PM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 361

haha tak teď sem dočetl toho Bohuša Hrabala - ostře sledované vlaky + příliš hlučná samota. dobrý, ale moc moc krátký knížky. teď se chystám ještě na jednu knížku od něho - obsluhoval jsem anglického krále.

Old Post 24-11-2004 v 15:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 362

Kristl, Hollywood je skvělej ! Jedna z mála knížek, od který jsem se mohl těžko odtrhnout. Teď chystám Všechny řitě...

Old Post 24-11-2004 v 19:00 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 363

Kristl: nejvíc mazec byl, když kámoš začal předčítat lady Fuckingham v kamennou tváří a motónním hlasem v hospodě. Všichni se na něj otočili, ale všichni poslouchali a některým se to i líbilo

Old Post 25-11-2004 v 08:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nidecker
Stálý Člen

Karma uživatele nidecker - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 364

Zrovna vcera vecer jsem docetl Strach a svrab v Las Vegas. Film byl paradni, ale knizka je asi jeste lepsi

Old Post 25-11-2004 v 08:18 AM
nidecker je offline   Profil uživatele nidecker   Find more posts by nidecker   Foto galerie člena nidecker   Click here to Send nidecker a Private Message   Add nidecker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 365

futew: Hrabal rulez
huby: já sem takovej knihomol, že sito rači pučim, tu "opravdovskou" knížku ale díky
ramon: to wíš, lidi dělaj že se jich to netejká jag gdyby to neznali
nejlepčí je, když ti to lidi čtou přes rameno v nákym dopravnim prsotředku , zrovna když mi četla lady F. tag na mě koukala jag....... a po chvilce toho nechala

Old Post 25-11-2004 v 17:09 PM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 366

nooo... tak esli jeto takle ...tak bych i byla pro
jestli teda můžu

Old Post 26-11-2004 v 12:19 PM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 367

Lady Fuckingham mě bavila asi 30 stránek, pak to začalo bejt trapně monotóní čtení...ale přečetla sem to
Teda já mam takovej hlad a pak lezu po takovejhle diskuzích, eště že tady nevidim nic k jídlu, dneska nejsme zásobený :/

Old Post 29-11-2004 v 08:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 368

ouou, to patřilo do jinýho threadu...já si řikám proč píšete místo o žrádlo o čtení tak abych přihodila něco k tpicu- čtu Stephena Kinga, miluju horory. Čtu knížky o kynologii, o praktický psychologii, o okultismu, o alternativní medicíně...sem suchar

Old Post 29-11-2004 v 09:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9573110 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív