Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak na zvěř?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 353

Prasečí stopy jsem kolem mýho fleku nedávno taky viděl...
Takže si dojdu během příštího tejdne k holičce a poprosim jí, jestli by mi nedala ňejaký vlasy. Ty pak rozházím kolem místa a snad bude klid.
Je sice ještě strašně brzo, ale už teď tam mám vysazených pár zkušebních naklíčených semínek a nerad bych o ně přišel, kvůli ňákým prasatům. Čágo

Old Post 28-02-2008 v 22:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 354

to mara69: jestli máš už teď venku naklíčené semínka, tak jsou prasata jednou z posledních pohrom které bych se bál, že mi ty semínka padnou...100% ti to zmrzne tak jak tak!
Jinak super věc je nosit ke kytkám psí hovna, těch je i v každým městě milion...

Old Post 29-02-2008 v 09:00 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 355

tjn sazet tedka je naprosta kravina!!! spatna perioda svetla spatna teplota proste vsecko...
quido : ten hukinol je skvelej staci jednou za mesic dokapat a mas pokoj od vsech hnusnejch haveti co nicej nase milacky

Old Post 29-02-2008 v 11:24 AM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 356

To Ruprecht: Jasný, ja vím, že teď sázet je docela nesmysl, ale mám to tam prostě jenom pro radost a pro dobrej pocit... nic víc! Dal sem to tam jenom z důvodu, že sem si byl pohnojit a přpravit místo, víš? Ty budeš asi zkušenější než já, tak víš 100%, že to nemá cenu.
Neboj se, až tak začátkem května tam budu sázet semínka a do tý doby tam nepojedu, takže třeba tam na mě za tu dobu bude čekat překvapení =)

Old Post 29-02-2008 v 13:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 357

Mara69 :
pokud veris tomu, ze to kytky rozchodi, tak mozna budes opravdu prekvapeny kazdopadne proc by nedelat neco pro radost ze?
PEACE

Old Post 29-02-2008 v 13:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaasha
Stálý Člen

Karma uživatele kaasha - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 358

loni mě zbyl na poli jen samec, ostatní muselo z jednoduchých důvodů pryč, ale i teho samce mi srnec pěkně odrbal a zlomil, chtěl sem z něj aspoň něco uvařit, ale pak sem ho tam nechal... takže letos mi zas roste háro a zůstává mi v kartáči, takže letos jedu vlasy a č...

Old Post 07-03-2008 v 08:51 AM
kaasha je offline   Profil uživatele kaasha   Find more posts by kaasha   Foto galerie člena kaasha     Add kaasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 359

Čussssssssssssssss ja jsem používal máslo proti srnkám a to tak že jsem kolem kyti natloukl čtyři kůly
a na ně jsem okolo kyti namotal provázek,který jsem pomazal tím máslem,které pak ze žluklo
a to jim moc nevoní jinak vlasy nebo trussssssss....................

Ale chce to chodit kontrolovat a domazávat.............................

Old Post 09-03-2008 v 19:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganja-L
Stálý Člen

Karma uživatele Ganja-L - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 360

kde si koupil prosim to maslo? :P

---:::Mír a THC v duši všech GROWERŮ a skuřenců CZ a SK:::---

Old Post 19-03-2008 v 18:08 PM
Ganja-L je offline   Profil uživatele Ganja-L   Find more posts by Ganja-L   Foto galerie člena Ganja-L   Click here to Send Ganja-L a Private Message   Add Ganja-L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganja-L
Stálý Člen

Karma uživatele Ganja-L - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 361

taky bych si okupil proti tem mlsnym zviratkum pac nechci aby mi spapali moje kyti...

---:::Mír a THC v duši všech GROWERŮ a skuřenců CZ a SK:::---

Old Post 19-03-2008 v 18:10 PM
Ganja-L je offline   Profil uživatele Ganja-L   Find more posts by Ganja-L   Foto galerie člena Ganja-L   Click here to Send Ganja-L a Private Message   Add Ganja-L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roi.lo
Nový Člen

Karma uživatele roi.lo - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 362

Jantaři, to jste zhulení jak Jamajčani, od jakživa se ví, že vysoká se bojí šelem a v naší středoevropské poloze je to šelma psovitá, takže vlasy ač je tam DNA čine vždy za pár hodin vyčuchnou a zvěř je na pach zvyklá hlavně na jaře od krmelců takže vyčešu či oholím psa dám to do propíchanýho mikroténu a uvážu u kytky asi po 14 dnech vyměním akdyž jdu zalívat či na kontrolu tak si tam zaštěkejte to taky pomáhá čus.

Old Post 19-03-2008 v 20:19 PM
roi.lo je offline   Profil uživatele roi.lo   Find more posts by roi.lo   Foto galerie člena roi.lo   Click here to Send roi.lo a Private Message   Add roi.lo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 363

panove zkousely ste nekdy nekdo hukinol .......

Old Post 20-03-2008 v 14:11 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vietcong-player
Stálý Člen

Karma uživatele Vietcong-player - 79% PěstitelskáKarma uživatele Vietcong-player - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 364

VLASY,VAJGLY,CHCANKY :-)

Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír...

a jsem uchylnej na tři tečky...

Old Post 20-03-2008 v 14:14 PM
Vietcong-player je offline   Profil uživatele Vietcong-player   Find more posts by Vietcong-player   Foto galerie člena Vietcong-player   Click here to Send Vietcong-player a Private Message   Add Vietcong-player to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toonk
Stálý Člen

Karma uživatele Toonk - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 365

Vlasy,psí hovna paráda mám to vyskoušené už nějaký ten rok a co se týče slimáku tak jsem přišel na dobrou věc.Železné špony nasypat v dostatečné vrstvě kolem každé kytky a máš od slimáku pokoj zkoušel jsem piliny,sul a tak ale nic moc ale špony zaručeně fungujou

Old Post 23-03-2008 v 09:07 AM
Toonk je offline   Profil uživatele Toonk   Find more posts by Toonk   Foto galerie člena Toonk   Click here to Send Toonk a Private Message   Add Toonk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Homer Jay
Stálý Člen

Karma uživatele Homer Jay - 65% PěstitelskáKarma uživatele Homer Jay - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 366

Mno, já používám chlupy svýho vlčáka a nemůžu si stěžovat, jenže chudák je už starej :-( a nemá moc chlupů tak přejdu na jeho hovna, těch má pořád dost. Jinak moč je evergreen, chčiju kolem pole každý rok.
2ToonK: Co je prosimtě zelená špona?? Nedokážu si pod tim nic představit.

Včeličky,bzzzzum.

Débil je efujemismus od na hlavu padený.

Old Post 23-03-2008 v 12:29 PM
Homer Jay je offline   Profil uživatele Homer Jay   Find more posts by Homer Jay   Foto galerie člena Homer Jay   Click here to Send Homer Jay a Private Message   Add Homer Jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toonk
Stálý Člen

Karma uživatele Toonk - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 367

železná špona jo.to máš treba v nástrojárně tam kde se vrtá do kovu anebo frézuje z toho vznikají takové spirály ostré jak svina prostě špony přes to ti žádný slimák nikdy nepřeleze učinnost 100% vyzkoušeno dvě sezony ale těžko se to shání

Old Post 23-03-2008 v 14:11 PM
Toonk je offline   Profil uživatele Toonk   Find more posts by Toonk   Foto galerie člena Toonk   Click here to Send Toonk a Private Message   Add Toonk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Homer Jay
Stálý Člen

Karma uživatele Homer Jay - 65% PěstitelskáKarma uživatele Homer Jay - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 368

Jooo, něco jako železný piliny, hele nejsem odborník ale nejsou na tom zbytky nějakých chladicích medii,nebo oleje?

Včeličky,bzzzzum.

Débil je efujemismus od na hlavu padený.

Old Post 23-03-2008 v 15:52 PM
Homer Jay je offline   Profil uživatele Homer Jay   Find more posts by Homer Jay   Foto galerie člena Homer Jay   Click here to Send Homer Jay a Private Message   Add Homer Jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7603490 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív