Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Autor
Téma 
Harvest....
Stálý Člen

Karma uživatele Harvest.... - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 353

já to mám v pohodce jednou jsem přišel domu a prej ty ses nejakej hovornej travicka byla ja na to jasne hafo strasne speku jako sem to rek ze srandy a prej dejchni na me na fogyho matka a pak na mě ..a prej z tebe něco táhne jinýho než cíga,,a fogy na ni to se ti zda....

Old Post 06-10-2004 v 20:52 PM
Harvest.... je offline   Profil uživatele Harvest....   Find more posts by Harvest....   Foto galerie člena Harvest....   Click here to Send Harvest.... a Private Message   Add Harvest.... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckymeg
Stálý Člen

Karma uživatele luckymeg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 354

No yako mamina to wi, newi yak czasto ale wi ze palim. Dokonce sem s ni taky dala dwakrat jointa, ale jenom w Holandu, protoze ji se priczilo porushowat zakony w CR. Je to w poho dama, ta moje mama.

Old Post 07-10-2004 v 03:36 AM
luckymeg je offline   Profil uživatele luckymeg   Find more posts by luckymeg   Foto galerie člena luckymeg   Click here to Send luckymeg a Private Message   Add luckymeg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joohny
Nový Člen

Karma uživatele Joohny - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 355

Jo tak moje rodice vi ze jsem to zkousel, mysli si ze asi vickrat, ale taky si mysli ze jsem prestal. BTW mi zabavili dve sklenenky, pekne zashitovany :-) Doma rozhodne pestovat nemuzu, moooooc zavidim tem stastnejsim lidem tady...

Old Post 08-10-2004 v 13:32 PM
Joohny je offline   Profil uživatele Joohny   Find more posts by Joohny   Foto galerie člena Joohny   Click here to Send Joohny a Private Message   Add Joohny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frankie.cz
Nový Člen

Karma uživatele frankie.cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 356

Ja to mam asi takhle: já se nepletu do života fotrovi ani matce a oni zase mě ne. I když by je asi zrovna nepotěšilo kdyby našli u mě ve skříni moje sedmikrásky, ale časem by jim to bylo jedno. Špeka by si rozhodně nedali, protože si myslí že je to něco jako herák což mě přivádí na myšlenku proč si s nimi nesednout , nepopovídat si s nimi a vysvětlit.

Old Post 08-10-2004 v 16:02 PM
frankie.cz je offline   Profil uživatele frankie.cz   Find more posts by frankie.cz   Foto galerie člena frankie.cz   Click here to Send frankie.cz a Private Message   Add frankie.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cilum
Stálý Člen

Karma uživatele cilum - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 357

2 PiosOne:
tenhle server je pro PLNOLETÉ uživatele konopí
-tak tím si mě teda lehce namíchl proč pro plnoleté všichni tady propagují legalizaci, aby nám nějaký debilní stát neříkal co smíme kouřit a na druhou stranu sem motáš plnoletost, která taky záleží jen na státu. To dybys býval v USA tak bys začal hulit až od 21?!
Já sem osobně začal hulit asi v 15-16 nehulím moc dlouho a taky zastávám ten názor, že by se s tím nemělo začínat příliš brzo ale PLNOLETOST to snad ne.
No a taky něco k tématu:
naši teda newí že pálím a asi by nebyli moc nadšení spíš bych řekl že by to bylo hoooooooooodně špatné. Už to slyším že sem feťák, půjdu z domu atd. šak to znáte. I když poslední dobou asi něco málo tuší: červený oči divný smrad nález špeka
A jak tady někdo psal že je jednodušší to říct no jo ale dyž mě pak vihodí tak si asi moc nepomůžu že takže závidím vám všem co to máte v pohodě dybych si tak mohl doma bez problémů zkouřit

Naposledy upravil cilum 08-10-2004 v 19:44 PM

Old Post 08-10-2004 v 19:14 PM
cilum je offline   Profil uživatele cilum   Find more posts by cilum   Foto galerie člena cilum   Click here to Send cilum a Private Message   Add cilum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
natrhprdel
Stálý Člen

Karma uživatele natrhprdel - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 358

No, trikrat jsem sazel do skrine pod usporku, trikrat mi na to prisli, tak mi to radsi povolili (nasi sou rozvedeny, ale tatka u toho byl taky...), mamce to moc nevadi, chodi se na kyticky koukat, a nevim, jestli ji je jasny, ze to budu hulit, ale asi jo. Jestli to vi, vi, hulim jenom malo...

Old Post 09-10-2004 v 15:16 PM
natrhprdel je offline   Profil uživatele natrhprdel   Find more posts by natrhprdel   Foto galerie člena natrhprdel   Click here to Send natrhprdel a Private Message   Add natrhprdel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejva
Stálý Člen

Karma uživatele Dejva - 18% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 135 

Příspěvek č. 359

jo nasi to vedej a je to v pohode, mama mi dokonce pestuje na zahradce rizecek, no proste ideal. dofam ze az sklidim, ze si zahuli

Old Post 09-10-2004 v 15:21 PM
Dejva je offline   Profil uživatele Dejva   Find more posts by Dejva   Foto galerie člena Dejva   Click here to Send Dejva a Private Message   Add Dejva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkejt
Stálý Člen

Karma uživatele punkejt - 8% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 360

No moji rodiče to víceméně vědí, s máti jsem o tom mluvil, že jsem to párkrát zkusil a fotříkovi je to naprosto jasný. Ten mi to i na fairovku řekl, že je mu to jasný, tak ať mu nevěšim bulíky na nos. :-)
Teďka v pátek jsem byl na oslavě narozenin jedny moji kámošky a její máti se mě ptala, jestli se tu budou kouřit jenom cigára a šíša. A já řikal, že možná i něco jinýho a jestli se přidruží a ona že jo. Tak jsme zašli ve čtyrech na dvě brčka a ona byla zaskaná jak sviňa... :-D Jenom stála a houpala se a pak se šla nachálovat a koukam na nějakej film... Byla fakt docela na kaši, ale přišlo mi, že se toho trochu bojí, protože čadila poprvý v životě, tak jí ten stav přišel takovej "divnej", ale bylo to fakt moc hezký... :-) Zkouřit kámošce máti... :-D

Old Post 10-10-2004 v 10:48 AM
punkejt je offline   Profil uživatele punkejt   Find more posts by punkejt   Foto galerie člena punkejt   Click here to Send punkejt a Private Message   Add punkejt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scratcher
Nový Člen

Karma uživatele scratcher - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 361

vi to,s otcem sem parkrat hulil (+daval mu shota,matka je drogofobni ale huleni u me jakztakz toleruje (zalejva mi kyti)

Old Post 10-10-2004 v 20:08 PM
scratcher je offline   Profil uživatele scratcher   Find more posts by scratcher   Foto galerie člena scratcher   Click here to Send scratcher a Private Message   Add scratcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jožka
Stálý Člen

Karma uživatele jožka - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 362

jasně že to ví... a pohoda.... ví že je to v klidu... je to jen čudka...
i když mi někdy říká... ty jsi zase máslo

Old Post 11-10-2004 v 05:49 AM
jožka je offline   Profil uživatele jožka   Find more posts by jožka   Foto galerie člena jožka   Click here to Send jožka a Private Message   Add jožka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 363

no fotřík mě včera zase potěšil, když mi na zahradě říká "máš s sebou něco?"
a pak mi říká něco o tom, že je lepší dát si špeka nebo sklo, než si dát půlku (jako alkoholu).

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 21-10-2004 v 07:47 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 364

MAti si obcas zahuli, ale jenom gdyz nejni doma segra (11), fotr huli pravidelne, casto a rad. Babka se mi starala vo kyti, ale pyskovala u toho. Kdyz hrozila ze me púraskne fizlum, tak sem ji rek, ze to ze je to na jeji zahrade z ni dela spolupachatele, tak sklapla.

Old Post 02-11-2004 v 16:42 PM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dephp
Stálý Člen

Karma uživatele Dephp - 51% PěstitelskáKarma uživatele Dephp - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 365

heh Mr. Knorr mas f klidu babku

Old Post 02-11-2004 v 21:17 PM
Dephp je offline   Profil uživatele Dephp   Find more posts by Dephp   Foto galerie člena Dephp   Click here to Send Dephp a Private Message   Add Dephp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avron
Stálý Člen

Karma uživatele Avron - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 366

Ja to mam asi tak foter húli viem to lebo si odomna vypožiciava drtičku a davam mu čast urody a matka zasadne proti ale na pestovanie na balkon som ich presvedčil...A foter ešte ked ja som mal 5 rokov tak pestoval s jeho kamaradom krasne 1,5 m indici...maximalne krasne-rodinne video....

Keď nemyslíš na dobré ani zlé aká je tvoje pôvodná tvár.

Old Post 03-11-2004 v 07:39 AM
Avron je offline   Profil uživatele Avron   Find more posts by Avron   Foto galerie člena Avron   Click here to Send Avron a Private Message   Add Avron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejsk
Nový Člen

Karma uživatele mejsk - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 367

někdy mam jede rouru se mnou - pohoda

Old Post 03-11-2004 v 10:45 AM
mejsk je offline   Profil uživatele mejsk   Find more posts by mejsk   Foto galerie člena mejsk   Click here to Send mejsk a Private Message   Add mejsk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dephp
Stálý Člen

Karma uživatele Dephp - 51% PěstitelskáKarma uživatele Dephp - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 368

Matka u me naslo nejaky palo ve skrini, tak se me ptala co a jak atd..ale nakonec jsem ji rekl ze jsem to jen zkousel A ze to byl pekny hnus a za barakem ji roste outdoor:p

Old Post 04-11-2004 v 06:08 AM
Dephp je offline   Profil uživatele Dephp   Find more posts by Dephp   Foto galerie člena Dephp   Click here to Send Dephp a Private Message   Add Dephp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4755170 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív