Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
Autor
Téma 
S/T/O/R/M
Nový Člen

Karma uživatele S/T/O/R/M - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 337

Předem tohohle příspěvku se omlouvám za případný chyby a radím všem kteří ho budou číst aby nehulili na brigádách a obzvlášt kdy děláte na stavbě a řežete s flexitkou to je něco jako rozbruška ale větší o dost.
Takže můj příběch se odehrává o prázdninách na stavební brigádě no prostě na rekonstrukci jednoho nejmenovaného domu v nejmenovaném městě ale přejdu rovnou k věci mněli jsme první přestávku na svačinu,já jsem dělal ve 2.patře a kamarád ve sklepě v těch parnech to mněl on lepší a jelikož mi bylo po těch hodinách trvdé práce docela velké teplo rozhodl jsem že svačit budem ve sklepě tak jsme posvačili byli jsme tam ještě s jedním zedníkem kterého jsme moc neznali a s mistrem stavby no mistr po svadčině odjel si něco zařídit a zedník si šel na férovku do hospůdky na jedno točený no tk jsem vytáhl skleněnku nabil slechtice a strelil ho do plic kdyz jsem kamaradoj nabíd jen si trošku potáh takže jsem musel pokračovat sám no po 16 velkých prdech sem se cítil tak trošku pomotaně v tom přišel mistr a řekl mi že mám jít nahoru vyříznout otvor do zdi pro trubky na vodu no jesi znáte vodo instalatéry víte o čem mluvím pro ně je nejlepší dům postavit říct jim kde co bude a znova ho zbourat no ta cesta po žebřících nahoru nebyla vúbec lehká obzvlášt když sebou nesete flexitku která má asi kolem 5-10kg.
No tak jsem teda šel dostal jsem flexitu s diamantovým kotoučem ale jinak žadnou ochranu jako třeba respirátor nebo ochr.brýle no ale když mistr řekne tak se musí makat tak jsem začal řezat no malá mýstnost žádný okno suchý tvárnice z toho materiálu se syce dobře řeže a je lehký ale za to práší jak prase .Po chvilce zerání jsem zjistil že nic nevidím a nejak jsem nemohl dýchat opatrne jsem teda položil onen nástroj a příčinu prášení,vybehl jsem do další mistnosti kde ještě nebyli okna ale otvory pro ně ano sotva jsem se nadechl cítil jsem jak začínám strácet vědomý no v ty době mně nenaopadlo nic jinyho než se snažit to rozchodit a pít hodně tekutiny asi 15-20min jsem chodil a pyl vodu nastěstí se mnou nikdo nebyl takže my nekdo nemohl nic říct jako třeba co dělám.Když jsem to rozchodil šel jsem řezat dál ale tentokrát mně už napadlo to trošku polít vodou no zjistil jsem že to skoro vůbec nepomohlo ale co uříznout se to musí šel tedy za mistrem jesi by aspoň nemněl nejáké brýle protože to hrozně práší s přísným pohledem mi podal trošku rozbité sluneční brýle ale co musí to stačit no po řezání s nimi jsem došel zjištění že sice nepomáhaji jako respirátor ale aspon mi nelétají odstěpky materiálu do očí ale řezat se stejně dalo jen na za držení dechu takže to moc rychle nešlo zvlášť když jsem musel na každý nádech pomalu položit flexitku a vyběhnout do již zmíněné mistnosti no po asi hodině řezání jsem pořád nebyl hotov tak jsem zavolal kamaráda ze sklepa nasadil mu brýle dal do ruky flextku a se slovi že už nemůžu jsem si šel sednout a napít,nebyl jsem však ani na puli cesty do one mistnosti když jsem uslyšel kamaráda jak volá :Si děláš prdel ne kde mněla ta díra vůbec bejt ?
mněl jsem to sice orýsované ale v tom prachu se ryska asi musela stratit nebo jsem si jak jsem byl zhu..nej neuvědomil kde mám řezat k tomu se přikláním spíš. Se smíchem mně chytil za ruku a vedl do mistnosti kde jsem řezal při pohledu na své dílo jsem vybuchl smíchy stejně jako kamarád smali jsme se ještě příští den důvod našeho smání byl že ryska sice byla vidět ale já řezal s menší výchilkou a bylo 15cm +/-1-2mm no tak čára šikmá ohlá větev kytky s velkou palicí tak jsem to nejak zacpal aby to nebylo moc vydět na první pohled a kamarád to doříz ikdyž skoro stejným stylem jako já dopadlo to docela dobře pro mně stavby mistr si toho nějak moc nevšiml aspoň ne ten dem druhy den ráno když jsem přišel ráno do práce nechal si mně zavolat jestli jsem náhodou včera nekouřil mary..anu no vykecal jsem se stylem že bych nikdy při práci nehulil .No do skončení pracovního poměru jsem si už v práci nezahulil .
Ps:Možná přidám foto řezu jesi ho kamarád ještě má .

McDyxX

Old Post 06-02-2009 v 14:44 PM
S/T/O/R/M je offline   Profil uživatele S/T/O/R/M   Find more posts by S/T/O/R/M   Foto galerie člena S/T/O/R/M   Click here to Send S/T/O/R/M a Private Message   Add S/T/O/R/M to your buddy list     Navštiv homepage uživatele S/T/O/R/M! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackout
Nový Člen

Karma uživatele Blackout - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 338

Bol piatok. S kamosom sme sa rozhodli, ze si oddychneme po tazkom tyzdni a trosku zahulime . Nasli sme si pekne miesto za sidliskom, mali sme klasicke vodne bongo z dvoch flias. Isiel som prvy, natiahol som plnu 1,5l flasu poriadne husteho dymu, vydychol som a na supu som to potiahol. Citil som, ako sa mi vsetok ten dym dostava do pluc, srdce zacalo rychlejsie bit. Stale som mal zadrzany dych, chcel som vydrzat co najdlhsie (co asi nebol az taky dobry napad). Ked mi dosiel dych, tak som to skusil vyfuknut, ale tak som sa rozkaslal ako este nikdy. Kasel neslo proste vobec zastavit, mohol som sa nadychnut, ale vydychnut absolutne nie. Kaslal som asi 5 minut vkuse, zacinalo mi byt zle... Pomyslel som si na slova mojho kamosa, ktory mi po tom ako si poobzeral ten matros co pojdeme hulit povedal: "ty vole, sak toto je tvrde jak kamen, z toho si das jeden sluk a budes mat dost". Pri jeho slovach som sa len v duchu pousmial, no netusil som ze bude mat uplnu pravdu. Kaslanie uz pomaly prestavalo, no bolo mi coraz horsie. Lahol som si na zem. Nad sebou som videl len stoziar vysokeho napatia a skaredu sedu oblohu. Kamarat sa na mne len uchechtaval a volal ma nech mu pomozem natiahnut jednu flasu aj prenho. To vsak neprichadzalo do uvahy, ledva som tam lezal a uz zacinali stavy. Kamos nieco hovoril, no vobec som ho nevnimal, namiesto toho som uplne detailne pocul vlak, ktory isiel cca kilometer od nas, ako keby som bol pri kolajniciach. Stavy sa zhorsovali a zhorsovali, zacali sa mi vseliake divne predstavy a neprijemne halucinacie, ako nocne mory. Nakoniec som uplne stratil kontakt s realitou, uviazol som v jednej divnej predstave, ktora sa opakovala stale dokola (tazko sa to opisuje, ale nikomu ten stav nezelam). Myslel som si, ze bud som umrel a ze sa to bude opakovat uz naveky, alebo ze mi uplne preplo a ze ostanem na psychyatrii alebo co... Okrem toho som vnimal len moje srdce, ktore bilo tak rychlo, ze som uz cakal kedy pukne, alebo kedy dostanem infarkt. Neviem urcit ako dlho som bol v tomto stave, ani co sa dialo okolo mna. Ked som sa z toho dostal a zacal som trochu vnimat realitu, tak sa mi zase opakovali scenky z reality stale dokola, kamos sa ma nieco opytal, potom zas to iste, zachvilu zas a zas... stale dokola. Bolo to strasne. Chcel som sa uz z toho dostat, tak som si sadol a zatriasol hlavou, potom som sa postavil a snazil som sa trochu sa prebrat. Na stastie to trochu zabralo, pytal som sa kamosa co sa dialo. Povedal mi nieco v tom zmysle, ze som vobec nereagoval na nic, tak si dal sam nejaky ten sluk, no nie taky silny ako som si dal ja, ked videl co to so mnou spravilo. V tom som si uvedomil, aky mam strasny susak. Hrozne som potreboval nieco pit, no nic sme nemali tak sme si isli nieco kupit. Po ceste som zistoval ze uz dost dlho mam deja vu, vedel som co sa stane, mal som pocit ze uz som to niekedy zazil. Hlavou mi prudili neskutocne teorie, ze v skutocnosti som umrel, no vratil som sa nejak nejak v case a zijem ten zivot znova a podobne hovadiny . Do tvare mi vial vanok, ale nebol to obycajny vanok... Nebol to celistvy prud vetra ale mnoho, ako keby malych lucov vetra (ako lasery) ktore boli ochladzujuce a prijemne, chodil som velmi lahko a volne... miesali sa vo mne tieto dobre pocity no este stale mi bolo zle a potreboval som nieco pit. Celu cestu si nepamatam, pamatam si len niekolko usekov z nej. Pamatam si ako sme dosli do obchodu, isiel som popredu, obzrel som sa na kamosa a zrazu som si spomenul ako sa mi raz snivalo ze sme presne takto isli a on stupil do prepravky s kyslou kapustou. Presne to iste sa v zapeti stalo, no vtedy mi to pripadalo normalne . Dalsia vec co som vnimal bolo ako vyberame pitie, dalsia vec bol pohlad predavacky pri pulte, divne na mna kukla (asi pre to ze som mal oci ako japonsky zvarac) no bolo mi to jedno. Dalej som vnimal ako som niekde inde na sidlisku cca o kilometer dalej, jem venceky, kamos ma foti... zistujem ze ideme naproti nejakym dalsim kamosom. Dalsia vec co vnimam je dalsie deja vu, ked vidim kamosov (medzi tym sme presli cca 2km). Hrozne sa na mne smeju, az teraz si uvedomujem ake mam oci. Niekam kracame, zacina mi byt zase zle, sedim na lavicke s kapucnou na hlave, nereagujem skoro na nic... Po chvili ma odprevadzaju domov, dalsia vec co vnimam je to, jak ich zdravim pri mojom vchode, otvaram dvere do bytu, zaliezam do postele. Zobudzam sa priblizne o 4 hodiny, uz mi je lepsie, oci este trochu cervene, stale citim stavy... Dalsie rano uz bolo na stastie vsetko OK

Naposledy upravil Blackout 06-02-2009 v 21:27 PM

Old Post 06-02-2009 v 20:50 PM
Blackout je offline   Profil uživatele Blackout   Find more posts by Blackout   Foto galerie člena Blackout   Click here to Send Blackout a Private Message   Add Blackout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rainbow
Nový Člen

Karma uživatele Rainbow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 339

Ja mam ranec zazitku tak vam reknu nejaky ty nejlepsi....

zazitek se odehral v zime,,,strasna zima a s kamaradama stojim na zastavce a jedem domu mestkou,,,vsichni se mi slozili na busa ,sami drobny hruza des bes,,,,ja ranec zmastenej,zima jako svine a ja nervozni jak dam ridicovi ty penize,,,,celou dobu nez prijel autobus tak sem klepal kosu a soustredil se na penize,abych je nevysypal,,,bylo to hodne drobaku a ja si je nadherne slozil vruce abych mu je dal nejrychlejs a aby mi nevypadli,,,,autobus prijel a ja du jako posledni,,,,,,celej muj mozek soustredim na ty penize abych to nevysypal,,,,to byste neveril ja se tak soustredil ze sem telem naboural do dveri autobus a skoro sem vysypal drobny,,,strasne moc sem si oddych a lek proste nejvetsi schyza s dobrym pocitem nastupuju do autobusu a zrovna posledni schod a ja zakopnul a vysypal penize xDDD nepreju to nikomu zazit

Old Post 08-02-2009 v 01:28 AM
Rainbow je offline   Profil uživatele Rainbow   Find more posts by Rainbow   Foto galerie člena Rainbow   Click here to Send Rainbow a Private Message   Add Rainbow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 340

to my sme s kamosema(3) jednou ubalili v sobotu 5g bago do nekonecnyho papirku (byl to nebezpecnej model) a kdyz sme dohulili staveli nas mestky benga prej jestli mame u sebe obcanky a samozdrejme sme je meli vsichni doma jak jinak tak pojedte s nama na stanici ,,,docela prdel rezali sme se tomu fyzlovi za kompem co zapisoval ze sme byli bez obcanek (proste oprus) pak sem vysli ven sli sme na speka a rechtali se tomu jaky sou ty fizlove svine

Old Post 14-02-2009 v 15:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 341

Co se mi stalo dnes dopoledne... Jsem tu na fóru někomu odpověděl na otázku, už zhulený pochopitelně. Pak jsem shodil na lištu okno internetového prohlížeče a normálně jsem pokračoval v hulení. Po asi 10 minutách tak koumám, proč mi pořád nepřichází žádná SMSka od toho borce, kterého jsem svou odpovědí určitě dojebal a bude na ni tím pádem chtít nějak reagovat? A od té doby jsem pořád čekal, kdy mi konečně dojde od toho borce nějaká odpověď. To že jsem mu žádnou SMSku neposílal a že tedy celou dobu čekám úplně zbytečně, jsem zjistil až ve chvíli, kdy jsem projížděl přijaté SMSky a marně hledal tu od něho, abych mu mohl napsat, ať pohne s odpovědí.

Víš jak poznáš, že hulíš skunk? Tak, že každý prd je plný překvapení!
...Spolek závislých pěstitelů konopí...

Old Post 15-02-2009 v 15:40 PM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BoBoR
Stálý Člen

Karma uživatele BoBoR - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 342

ja som videl satana /v skutocnosti kus dreva/...bol velky ako nejaky veeelky byk a skaredo sa na mna pozeral...vkuse som o nom rozpraval ze tam nejdem ze je tam satan az sa zacali aj kamarati nafajceny bat a tiez ho videli xD ...a potom sme videli v potruby lezat takeho krasneho ale aj strasidelneho bieleho vlciaka ako z filmou...nakoniec som zistil ze je to sneh xD ...a uplne nakoniec skoncil kamarat v rukach zakona :-/ ...rozhodol sa ze on v obchode platit nemusi tak si nieco ukradol xD ...este ze nezistili tu travu bo by som mal problemy ja...chlapec skoncil so zapisom a pokutou / tiez to pani predavacka mohla riesit aj bez fizlou.....
//a este kamarat ktory nefajcil nam robil naschval zle...zacal kricat ze ten vlciak bezi za nami a my sme sa strasne zlakli a asi pol kilaka sme odtial utekali v strasnom strachu ...toto + ten diabol bolo asi to najhustejsie co som ZATIAL zazil...ale v plane mam este zazit nieco hustejsie

Až keď bude vyrúbaný posledný strom , otrávená posledná rieka , chytená posledná ryba , zistíme , že peniaze sa jesť nedajú

Naposledy upravil BoBoR 16-02-2009 v 16:39 PM

Old Post 16-02-2009 v 16:32 PM
BoBoR je offline   Profil uživatele BoBoR   Find more posts by BoBoR   Foto galerie člena BoBoR   Click here to Send BoBoR a Private Message   Add BoBoR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 343

citace:
Původní příspěvek od DieCatastrophe:
ja som raz šiel mestom a uvedomil som si že som antikrist. Uveril som v Satana a odvtedy nemám pochýb o živote. Fakt.

S tvym rasta podpisem???
Mozna bys mel prestat hulit, prospelo by ti to

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 16-02-2009 v 20:29 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 344

nie je to snáď dosť surealistické? ako je pravda, ze v tomto brutus threade to mohol niekto zobrat vážne... ale prosím vás,,,


e: no nie, najhustejšie bolo ked som si dal vodné, a dobehlo 10 pankhartov a začali ma kopať a mlátiť, zopár zubov, tvár a nos.... a popri tom jak ma držali za ruky a za dredy, jeden ma udieral do tváre a další kopal do brucha, tak som sa pozeral na stenu čo bola oproti a rozmýšlal som nad flakom čo tam je, a nad človekom, čo tú stenu robil... bili ma dosť dlho, ale mne moc bolesť nevadí a rozmýšlal som pri tom nad stenou takže pohoda. Potom po čase, keď ma neprestali biť som rozmýšlal nad tým, že rozmýšlam nad stenou počas toho ako ma bijú a pomaly som odtiaľ odišiel. šiel som potom ku kamošovi s krvavou tvárou, vybitými zubami a úsmevom na tvári.



a čo vaše brutálne zážitky? keď tu čítam to kvantum všedných mamotávok nudí ma to k smrti
pankhart, parchant- nemanželské dieťa.

Naposledy upravil 05-03-2009 v 07:52 AM

Old Post 17-02-2009 v 06:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 345

diectastrophe: slováci a jejich slang...můžeš nám prosím osvětlit co se rozumí pod slovem pankhart?

Old Post 17-02-2009 v 07:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 346

Ramon - pankhart musi byt zname slovo aj v cechach
ked tak ale rozmyslam podobne tomu je snad...no neviem, potrat??
...v pripade catastropy to boli kokoti , zjavne.
potom mi to tu premazte, diki

Old Post 17-02-2009 v 08:27 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barbastell
Stálý Člen

Karma uživatele barbastell - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 347

citace:
Původní příspěvek od wolverin
Ramon - pankhart musi byt zname slovo aj v cechach
ked tak ale rozmyslam podobne tomu je snad...no neviem, potrat??
...v pripade catastropy to boli kokoti , zjavne.
potom mi to tu premazte, diki


Na jasně, že je známé Akorát, že je to dnes psáno parchant

A Bůh stvořil konopí, aby učinil člověku život snesitelnějším...

Old Post 17-02-2009 v 11:13 AM
barbastell je offline   Profil uživatele barbastell   Find more posts by barbastell   Foto galerie člena barbastell   Click here to Send barbastell a Private Message   Add barbastell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zatoichi
Stálý Člen

Karma uživatele Zatoichi - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 348

K nejbrutánějším zážitkům to sice má daleko, ale stejně mám potřebu se o to podělit.
Nedostatek spánku + hulení je zlo!
Včerejší den sem začal tím, že sem vlezl oblečenej do vany, vylezl z ní, zapomněl že sem se chtěl koupat, vzal do ruky dva rohlíky k snídani, vlezl si zpátky do vany a omylem sem v ní to nebohé pečivo utopil.
Při sušení mé bujné kštice fénem jsem se málem odpravil elektrickým proudem a svou úžasnou anabázi sem dovršil asi desetiminutovým hledáním mp trosky ,abych vzápětí zjistil, že hudbu, kterou chci poslouchat mám v PC, kolem kterého sem se těch deset minut motal.
Chocholouška na mně...

Old Post 21-02-2009 v 13:17 PM
Zatoichi je offline   Profil uživatele Zatoichi   Find more posts by Zatoichi   Foto galerie člena Zatoichi   Click here to Send Zatoichi a Private Message   Add Zatoichi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zuraxan
Nový Člen

Karma uživatele Zuraxan - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 349

Nic extra, ale napíšu
Nepamatuju si už kolik jsme toho dali, ale při návratu domů, kdy už jsem otvíral dveře a pak šel kolem obýváku do svýho pokoje jsem viděl normálně rodiče jak koukaj na televizi takže jsem pozdravil, šel se převklíknout a následovně je jen ujistit že vše ok atd. jenže než jsem chtěl začít mluvit tak koukám v a obýváku zhasnuto, ticho televize vypnutá a nikdo tam není, protože už spali xD. Tak reálnej haluz jsem měl zatím jen jednou.

Old Post 22-02-2009 v 22:19 PM
Zuraxan je offline   Profil uživatele Zuraxan   Find more posts by Zuraxan   Foto galerie člena Zuraxan   Click here to Send Zuraxan a Private Message   Add Zuraxan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 350

jednou sme se zmastili s kamoskou v parku....brco to bylo fakt dobre >D ..mno pak sme sly do Tesca na nejaky chlast ae ona mela chut na bramburky tak sme je tam hledali asi 1H nakonec sme je nasli a ona k tomu chtela este rajcky protlak bco...ten sme kupodivu hledali asi jen 30min xD ...nasli sme ho ...porad sme se smali jak ty nejvetsi pice upe dezorientovane a po prichodu k pokladne vzala toaletak a zacala valit do prodavacky zee prej je to pro me a take sracky...ja se zacal valit ze to ona se posrava a vbc sem nevedel =DDDDD....nakonec sem nejak zahadne vytahl mob. a vyfotil ji cos nechapu jak sem dokazal xD...po prichodu ven z tesca nas napadlo ze ten rajsky protlak je v pechovce a nema tu packu na otevreni..nehorazny vysmech sme chytli asi 10minutovej xDDD..nakonec sem snim mrdl o zem...otevreli bramburky a namaceli to do kaluze protlaku....po velice dobre svacince =DDD se ji chtelo chcat...bohuzel sem ji nepremluvil aby sla jen tak nekam (prej potrebovala papir =DDDD) nejednou sme zjistili ze sme ztratili nekde ten toaletak(fakt ukrutne rychle reflexi=DDD) tak sme sly...kousek od tama bydlel muj byvali kamos(jeste si snim bavim ae moc se nevidame)...zazvonim u neho po par letech...on ume caaau a my tam 2 stojime sjeti a rikam hej kamo ona potrebuje na zachod moze k vam???...on ze hmm no tak jo (trochu nastvany pac videl jak nam je)...tak kamoska uz skoro vkrocila knim,kdyz n ajednou vyletl od nich ten maly pejsek co ma cumak az v prdeli a chrochta....my se zacali tak nehorazne smat a ze je hnusnej rekla..on se urazil ptze sme se smali asi moc dlouho tak me rekl DI DO PICI a slahl z dverma..my se smali este vic =DDDD....nakonec to dobre dopadlo, vychcala se unich v klarce bo oc..ja tky....a sly sme spokojene dom THE END xDDDD

Old Post 28-02-2009 v 09:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 351

jednou sem si ubalil pred skolou...1vni hodina ubehla asi za 5min....vbc sem nevedel ae tos dobre..zamyslenej nad NICIM sem sel po chodbe a vlnila ze mi trochu podlaha...bylo to prijemny...sel sem se podivat co je na obed...cumel sem na nastenku asi 5min a vbc sem nevedel co vlastne ctu...nakonec zazvonilo byl sem tam ztuhlej a porad cumel jak kokot do nastenky...nastesti mi zadny ucitel nerkl at jdu do tridy(to by asi poznal)...sel sem houpave do satny...cimel do zarivek ktere se mi zacali tky vlnit...sedl si tam na okno a civel jak kkt...po dalsi H sem byl uz schopen docela normalnich studyjnich vysledku =DDDD..

Old Post 28-02-2009 v 09:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 352

citace:
Původní příspěvek od palomiii
sem byl uz schopen docela normalnich studyjnich vysledku =DDDD..

To tam asi nemate moc narocny studium, co?

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 28-02-2009 v 09:57 AM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5877770 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív