Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a posilování - Hulící posilovna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
Co vy a posilování?
Chodím bušit den co den. Žiju posilovnou.
Posilovnu navštěvuju 5x týdně. Hlídám si stravu i spánek
Cvičím 3-4x do týdne, chci pro sebe něco dělat.
Když se mi chce, tak si jdu zacvičit.
Cvičím kondičně doma.
Kdysi jsem bouchal…
Serte na posilování, pojďte se radši zhulit!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
raStaVK
Stálý Člen

Karma uživatele raStaVK - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 337

WAMParjan- tak po takych nohach by som nevisiel hore schodmi
ale tak kazdemu sedi nieco ine.. aku mas prichut toho matrixu?

peace

legalize it

Old Post 25-12-2008 v 12:50 PM
raStaVK je offline   Profil uživatele raStaVK   Find more posts by raStaVK   Foto galerie člena raStaVK   Click here to Send raStaVK a Private Message   Add raStaVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RTW
Stálý Člen

Karma uživatele RTW - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 338

já chodím neděla třeba hrud+záda pondělí fotbálek ut biceps+triceps čt nohy ne trapézy+ramena+báchor.Těd jsem na to 3měsíce celkem sral,začínám zvova pravidelně a zase to bolí . . . .

Roll It

Old Post 26-12-2008 v 21:07 PM
RTW je offline   Profil uživatele RTW   Find more posts by RTW   Foto galerie člena RTW   Click here to Send RTW a Private Message   Add RTW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lajdak
Nový Člen

Karma uživatele lajdak - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 339

mno nechapu proc delat v jeden trenink milion serii na nejakou partii, jen tim prodlouzis dobu regenerace, svaly jak znamo rostou max 48h po treninku, cili jako nejlepsi treninkova metoda se jevi fullbody treninky, at uz hst,tbt,korte,rusky silovky atd atd

sval nepotrebujes znicit, jen stimulovat k tomu aby rostl a co umi nase telo nejlip? prece se prizbusobit a cemu se snaz prizpusobi - tomu kdyz budes sval zatezovat nekolikrat do tydne nebo jednou, ale uplne ho odpravis?

trenink levyho predlokti a pravyho lytka v jeden den povazuju za rozumny jen v deload fazi, aby si telo odpcinulo

mne se nejvic osvedcil plan 1+1 (den makam,den odpocivam) kdy v kazdym treninku odcvicim 3 hlavni partie - nohy,zada,prsa + dle potreby pridam nejaky doplnky jako ruce ramena

je znamo, ze cim vetsi svalova partie je zatezina, tim vice testosteronu a ostatnich hormonu he vylucovano nasim organismem, tudiz kdyz trikrat tydne drepuju,vylouci se rustovych hormonu mnohem vice nez kdyz nohy procvicim v jeden den a pak x dnu chodim jak po operaci trisel

claune ten tvuj trenink neni nejhorsi, ale davat v jeden den klasicky mrtvoly a jeste hyperextenze je zbytecny,chybi ti procviceni strednich a zadnich delt, zato predni delty cvicis samostatne+se zapojujou pri sikmym benci

jo a jeste bych zapomnel na dulezitou vec - cvic bez dopomoci, proste kdyz cinku nezvednes vlastni silou, netyrej svoje telo vynucenyma opakovanima,slachy ti nepodekujou a svaly ti potom taky nenarostou, podle myho by ses ve vetsine treninku ani nemel dostat k bodu kdy cinku nezvednes(cili k selhani)

Old Post 26-12-2008 v 23:35 PM
lajdak je offline   Profil uživatele lajdak   Find more posts by lajdak   Foto galerie člena lajdak   Click here to Send lajdak a Private Message   Add lajdak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raStaVK
Stálý Člen

Karma uživatele raStaVK - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 340

tak som cez zimne prazdniny necvicil a tak sa znove chystam zacat po
skoro mesacnej pauze : na zaciatok by som dal 3-tyzdnoovy CLAUNOV
split 3serie po 10opakovani a potom ten split co som mal s malymi obmenami co vy nato?

peace

legalize it

Old Post 08-01-2009 v 20:30 PM
raStaVK je offline   Profil uživatele raStaVK   Find more posts by raStaVK   Foto galerie člena raStaVK   Click here to Send raStaVK a Private Message   Add raStaVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 341

100 % ně je lepší dělat něco než nic

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 08-01-2009 v 20:37 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raStaVK
Stálý Člen

Karma uživatele raStaVK - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 342

WAMParjan- to je jasne, lenze ta pauza bola viac menej vynutena
pretoze som maval bolesti v ramene co uz nastastie preslo tak hura do posilky


peace

legalize it

Old Post 08-01-2009 v 20:55 PM
raStaVK je offline   Profil uživatele raStaVK   Find more posts by raStaVK   Foto galerie člena raStaVK   Click here to Send raStaVK a Private Message   Add raStaVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 343

V minulosti som zavodne plaval, na treningy sme chodily vypeceni (ganja + vodicka je to naj pre mna + skoro vsetkych co tam chodili), brat robil triatlon na europskej urovni, trening vyzeral asi takto: budicek 6 rano, bong, plavanie 2 hod, odpocinok - joint, pred behom bong, po behani joint, a na bicykel zopar spekov v zasobe (dlhe su tie kilometre). obidvaja sportujeme uz len rekreacne :-)

Old Post 08-01-2009 v 22:36 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J@m@L
Stálý Člen

Karma uživatele J@m@L - 76% PěstitelskáKarma uživatele J@m@L - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 344

lol, to ja keď sa zhúlim, tak leziem ako blázon... Proste necítim žiadnu bolesť, slabosť nič a kŕče dokážem napraviť behom sekundy, takže ma nemôže nič zastaviť Nie je nič, čo by som si nedal odpálený, to môžem s hrdosťou prehlásiť

Keď korčulujem zhúlený, tak som sa napr. naučil za hodinku prekladať (a naposledy som stál na korčuliach, keď som bol ešte 4-ročný zasran ) a teraz som lepší ako tí, ktorí ma učili korčuľovať

Posiluje sa mi tiež dobre, keď som odpálený, ale jediné čo mi robí problém je beh alebo niečo také. Aj pri korčuľovaní keď sa naháňame, tak proste som najrýchlejší, nikto ma nechytí, ale keď si spravím 4 kolečká v tak obrovskej rýchlosti, tak to už začínam pociťovať a potrebujem dlhý oddych.. Ale to je tým, že popri lezení si necvičím kondíciu, takže cez leto budem chodievať plávať (aj cez zimu samozrejme, ale menej ) a cez zimu častejšie na ľade Ja si neviem predstaviť šport bez ganje... Síce menší dopping, ale čo už

Old Post 09-01-2009 v 09:08 AM
J@m@L je offline   Profil uživatele J@m@L   Find more posts by J@m@L   Foto galerie člena J@m@L   Click here to Send J@m@L a Private Message   Add J@m@L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raStaVK
Stálý Člen

Karma uživatele raStaVK - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 345

tak som vcera skusal claunou trening..fakt spica an rozbeh.. som sa zadychal zapotil
a po dlhom case ma potesil pocit unavenych svalou tak vdaka good trening


peace

legalize it

Old Post 11-01-2009 v 12:39 PM
raStaVK je offline   Profil uživatele raStaVK   Find more posts by raStaVK   Foto galerie člena raStaVK   Click here to Send raStaVK a Private Message   Add raStaVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 346

taky jsem měl přes svátky přervu díky zranění třísel a lokte klavně ta ruka se táhla celkem asi 6 týdnů ..takže by mně můj klasický trényng asi ůplně zničil tak jsem skusil taky takový trényng celého těla ale trošku v jiném stylu....

tady takový vydejko pro představu ...
tak nějak tedka vypadá můj prényng až teda na ty kola 3 a 5 a kladivko taky nemám ...

http://www.youtube.com/watch?v=wwwnpo3VQZU

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 11-01-2009 v 14:28 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frouman
Stálý Člen

Karma uživatele Frouman - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 347

Je vidět, že tenhle týpek není jen nafouklej z anabolik, ale má fakt sílu. Dobrý cvičení na dynamickou sílu, ale taky co jinýho, když je to UFC figher...Koukni třeba na Sappa. Svaly jak svině, ale výdrž je tragická. Sice poslední fight vyhrál, ale jinak je to fakt sráč.

This is the point, Taber, It´s not bullshit. I´m not just talking about my wife, I'm talking about my LIFE, I can't seem to get that through to you. I'm not just talking about one person, I'm talking about everybody. I'm talking about form. I'm talking about content. I'm talking about interrelationships. I'm talking about God, the devil, Hell, Heaven. Do you understand... FINALLY!?

Old Post 11-01-2009 v 14:45 PM
Frouman je offline   Profil uživatele Frouman   Find more posts by Frouman   Foto galerie člena Frouman   Click here to Send Frouman a Private Message   Add Frouman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 348

jj super athlete broc lesnard se mu neříká jen tak náhodou . . . jen se mi zdá že má celkem slabé nohy oproti vršku mít je asi víc tak by se asi ani nevlezl do váhové kategorie ...

už se nemůžu dočkat re-matche z frankem mirem asobně mně ceklkem překvapyl když porazyl nogueiru . . .

jinak kterej zápas myslíš ze sappem ?? ten z K - 1 dynamite ?? ten zápas byl fakt tragickej ... dokud se nezvedl tak jsem si říkal že bych ho zmlátil snad i já ...

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 11-01-2009 v 17:35 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frouman
Stálý Člen

Karma uživatele Frouman - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 349

JJ...dynamite. Proti tomu kongovi s maskou. Ale viděl jsi zápas Sappa proti Hoostovi? Sapp normálně vyhrál Líbilo se mi, jak jednou Cro Cop zlomil Sappovi lícní kost.
Co říkáš na tenhle rok k-1? Mě naštvalo, že Le Banner je pořád zraněnej. Přál jsem mu to, ale už je asi starej. Jinak mě překvapil Manhoef. Takovej malej chlapík a jak sesekal Slowinskýho i Hunta.
http://kickboxing.blog.cz/0810/taba...k-pro-sportovce tohle si přečti. Docela zajímavý jako takovej doplněk ke cvičení. Já třeba nesnášim běhání a tohle mi přijde jako dobrá alternativa.

This is the point, Taber, It´s not bullshit. I´m not just talking about my wife, I'm talking about my LIFE, I can't seem to get that through to you. I'm not just talking about one person, I'm talking about everybody. I'm talking about form. I'm talking about content. I'm talking about interrelationships. I'm talking about God, the devil, Hell, Heaven. Do you understand... FINALLY!?

Old Post 11-01-2009 v 17:55 PM
Frouman je offline   Profil uživatele Frouman   Find more posts by Frouman   Foto galerie člena Frouman   Click here to Send Frouman a Private Message   Add Frouman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 350

ty sapp je podle mě to největší máto to už je lepší bojovník i hong man choi . . .zápasy z hostem i filipovičem jsem vyděl . . .

jinak mně v K-1 nejvíc překvapyl mladičkej Erol Zimmerman nejen tím že se dostal až do semifinále ale že byl v něm Harimu a vyrovnaným soupeřem, noa to už nemůžu opomenout Hariho víkon ve finále to je trocho moc takhle neudržet nervy...a Bonjasky to podlemně celkem nafylmoval no ostuda takové finále....

v k-1 max jsemod začátku fandil kishenkovy a myslím si že v tom finále když knokautoval v druhém kole masata rozhodčí celkem hodně otálelo z počítáním a bylo to tak tak a celkově zase hodně vyrovnáné fynále ..

sleduješ i UFC ??

jinak trénynk zase nic moc novýho hlasika intervalovka znám

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 11-01-2009 v 19:14 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frouman
Stálý Člen

Karma uživatele Frouman - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 351

UFC a MMA sleduju jen tak okrajově, mám radši stand-up. Ale bojovníky jako Emelinenko, Sylvia, Sudo znám a i na UFC se rád podívám.
Přesně tak, Bonjasky byl jak nějakej blbej fotbalista. Měl se sebrat a pořádně to Harimu natřít. Jako Overeem, ten mu dal KO snad v prvním kole. Overeem údajně chce vyzvat Fedora i Bonjaskyho, jsem fakt zvědavej. Bonjaskyho by mohl sundat, ale Fedor to je prostě bůh.

This is the point, Taber, It´s not bullshit. I´m not just talking about my wife, I'm talking about my LIFE, I can't seem to get that through to you. I'm not just talking about one person, I'm talking about everybody. I'm talking about form. I'm talking about content. I'm talking about interrelationships. I'm talking about God, the devil, Hell, Heaven. Do you understand... FINALLY!?

Old Post 11-01-2009 v 19:55 PM
Frouman je offline   Profil uživatele Frouman   Find more posts by Frouman   Foto galerie člena Frouman   Click here to Send Frouman a Private Message   Add Frouman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 352

dnes sem v práci hodně četl a tak vubec čumel po netu, protože ty činky, co mám doma, sou čím dál lehčí a tak vubec ... no narazil sem na video, keré mi dodalo další kuráže http://www.youtube.com/watch?v=kDCxH88-9X8

Old Post 10-02-2009 v 16:39 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6047910 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív