Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
Autor
Téma 
ppeettrr
Nový Člen

Karma uživatele ppeettrr - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 337

Já jsem na tom stejně.
"tati co si to děláš za koktejl"? No tenhle pít nemůžeš.

Old Post 26-08-2004 v 07:22 AM
ppeettrr je offline   Profil uživatele ppeettrr   Find more posts by ppeettrr   Foto galerie člena ppeettrr   Click here to Send ppeettrr a Private Message   Add ppeettrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oustrof
Nový Člen

Karma uživatele oustrof - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 338

Podobne....v 16nacti jem to doma ozanamil jako fakt vse vysvetlil zahrnul rodice spoustou info {casaky Jiont, spousta literatury apod.} tak to celkem f pohode pobrali, co se tyka petovani tak jediny co pome chtej sou baky za energii

Old Post 28-08-2004 v 14:57 PM
oustrof je offline   Profil uživatele oustrof   Find more posts by oustrof   Foto galerie člena oustrof   Click here to Send oustrof a Private Message   Add oustrof to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 339

Tátu už nemám, a máti ví. Bodeť by neveděla po těch letech. Škoda, že četla ty nesprávný články a já jí nemůžu za boha ( ani nechci ) vysvětlit, protože vim, že už to nikdy nepochopí, že ta pokáž se kterou kouřim tu jedovatou marijánku sou to nejlepší co mě v životě mohlo potkat.

"I lowe my friends"

Sorry mami, ale dal bych za všechny ruku do ohně. Jo a hulit možná někdy přestanu, ale ne v nejbližší době, jelikož se chystám sklidit parádní ourodičku.
Peace for all

"jako vždy i dnes"

Old Post 31-08-2004 v 08:26 AM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 340

muti nechce abych vubec hulila, ale ja se snazim ji tak zpracovavat, rikam ze nehulim, ale presvedcuju ji ze na tom neni nic spatnyho...neveri...ale pride 18 a bye a budu hulit jak chci, ted si musim davat bacha aby na to neprisla, a fotr??? ten by me zabil...uz me jednou poradne zmlatil, je to zmrd, sam chlasta, kouri strasne moc a do me se sere jenom kdyz udelam pruser aby me zmlatil, jinak se nestara... jo a nechapu proc treba rodice uznavaj chlast a kourení, teda moje zrovna ne,ale rozhodne jim to vadi min nez hulo...a to me sere, prastenej stat...LEGALIZE PLEASE!!!

Old Post 03-09-2004 v 11:38 AM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S~th
Stálý Člen

Karma uživatele S~th - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 341

mě na to přišli asi před dvěma roky - s kámíkem jsem šli do jednoho rozbořenýho objektu , že si tam zahulíme a nažerem se baget k večeři - jenže ňáký babky tam sbírali šípek a byli to takoví sv**ě , že zavolali fízli. Mno co asi člověk uděla když je uvidí a má u sebe litrofku hulení - zdrhne , jenže jsem byl spálenej a když jako že utečem , tak nevim proč , vyndal jsem svuj mobil a položil ho na okení římsu a aniž bych něco čekal ... tatíkovi asi za 2hod. volal fízl z mého mobilu ... ať se dostavim fruhý den na policejní stanici k vyzvednutí telefonu a přátelskému popovídaní s panem fízlem ... heh

Old Post 04-09-2004 v 09:57 AM
S~th je offline   Profil uživatele S~th   Find more posts by S~th   Foto galerie člena S~th   Click here to Send S~th a Private Message   Add S~th to your buddy list     Navštiv homepage uživatele S~th! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
feftan
Nový Člen

Karma uživatele feftan - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 342

Mě na to neska přišli ve škole(je mi 14 sem na základce), píšu sem protože potřebuju poradit, co mám dělat zejtra mám pokec z ředitelkou, byly to moje vlastní kytky a byly to už jenom listy plus ňáký samičí palice, řekl sem, že sem si to sám vypěstoval na pláních ze semen, poraďte co mám zejtra říkat?!

Old Post 06-09-2004 v 13:19 PM
feftan je offline   Profil uživatele feftan   Find more posts by feftan   Foto galerie člena feftan   Click here to Send feftan a Private Message   Add feftan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele feftan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 343

feftan: no jestli jsi jim dneska říkal, že jsi si to vypěstoval sám na pláních, tak asi těžko budeš zítra tvrdit, že nevíš o co jde.
navíc hochu ve tvém věku pěstit a hulit? měl by jsi si najít nějaký koníček a ne hulit.
tenhle server je pro PLNOLETÉ uživatele konopí, takže tohle je asi poslední rada, kterou tady dostaneš.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 06-09-2004 v 13:46 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 344

I když já začal až po 20, tak má máti projevila jisté obavy
nad mou budoucností. Tak jsem jí to vysvětlil a poté máti
spolusdílela několik koleček z mé fajfky, kde byla WW.
Dopadlo to tak, že já byl naprosto na mraky a s máti, ač silná kuřačka,
to ani nehlo. Asi po hodině řekla, že se jí chce spíš spát a šla si lehnout. Takže od té doby, má máti o té hrozné droze své mínění.

Old Post 06-09-2004 v 14:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 345

vsetci co mate tolerantnych rodicov a starych rodicov buder RADI a dakujte bohu ze tak je. a ti co ste na tom tak ze sa nemozte o tom ani zmienti tak vedzte ze aj vas cas pride. moja mam bola cela bez seba ked sa to dozvedela (tazko to skryt ked som mal 50 priesad na obloku ), riesila to po dobrom, po zlom , vyhrazkami , prosbami ....
ale ja som nepovolil. je to zacarovany kruh. teraz som sa prestahoval do vlastneho, a mam poriesene. jedine co ma hneva ze z casti prebrala ulohu mami moja zenska - to je furt, nehul tolko, zase si hulil,
preco tolko hulite, preco nedate pohulit aj mne )))))

Old Post 06-09-2004 v 14:55 PM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 346

2wolverin:

Jo jo. Je to boj.

"jako vždy i dnes"

Old Post 07-09-2004 v 05:59 AM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 347

Naši mě kvůli tomu pořád prudí, že jako přídu do kontaktu s tvrdším apod., a pořád nemůžou pochopit, že já do toho kontaktu přijít nechci, a ani se nijak nesnažim. Prostě si hulim a ostatní věci jdou kolem mě a nic nevnímám a jsem v pohodě.
Ale jim to nevysvětlíte.

Old Post 09-09-2004 v 08:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
COB
Nový Člen

Karma uživatele COB - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 348

Jojo naši to věděj!Akorát po sklizni maj vždycky námitky na kytičky který suším na půdě!

Old Post 09-09-2004 v 09:05 AM
COB je offline   Profil uživatele COB   Find more posts by COB   Foto galerie člena COB   Click here to Send COB a Private Message   Add COB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vecino
Nový Člen

Karma uživatele Vecino - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 349

otec tusil, odhovaral,odstrihaval (nie "zastrihaval")
sakra, hlavne ze nosi tricko od svojich studentov, na ktorom je 50 marihuanovych listov :- /

Old Post 09-09-2004 v 10:44 AM
Vecino je offline   Profil uživatele Vecino   Find more posts by Vecino   Foto galerie člena Vecino   Click here to Send Vecino a Private Message   Add Vecino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
glider04
Stálý Člen

Karma uživatele glider04 - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 350

to vecino..:-)))))...to je nejlepší, když odstřihávači nosej tyhle trika...já byl překvapenej v Chorvatsku u pláže ve stáncích, na každým třetím ručníku, tričku je list, joint, rádoby vtipný zkouřený průpovídky...:-)))...prostě, hulit to nesmíš skoro nikde, ale prachy se na tom daj vydělávat všude, to nevadí nikomu..:-)))

Old Post 09-09-2004 v 11:04 AM
glider04 je offline   Profil uživatele glider04   Find more posts by glider04   Foto galerie člena glider04   Click here to Send glider04 a Private Message   Add glider04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vecino
Nový Člen

Karma uživatele Vecino - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 351

re: Tolerancia-
kamos sa dostal k tomu tak, ze jeho foto to pestoval koli semienkam pre andulky(ci co to maju,proste nejake ftaky)a kamo samozrejme trhal samce,davali sme atd. Dokonca do dospelo tak daleko ze to jeho otec uz aj predaval(svojim znamym) Kaamo bol nasraty(ani pokurit nebolo co,ale hlavne to uz slubil inemu typkovi za 2nasobok(inak nediiluje,ale tohoto bolo fakt dost!) Bol z toho taky nestastny,ze mu mama povedala nech sa netrapi, ze mu skusi od znameho doniest nejaku tu "sedemdecku"
TO JE PROSTE SEN

Old Post 09-09-2004 v 11:30 AM
Vecino je offline   Profil uživatele Vecino   Find more posts by Vecino   Foto galerie člena Vecino   Click here to Send Vecino a Private Message   Add Vecino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 352

to neni tolerancia, ani sen ..........to je sci - fi ))))))

Old Post 10-09-2004 v 10:56 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6123940 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív