Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 321

Phytamin Dávkování: 5 ml na 1 L vody

Ja zacal 0,5ml/1l vody, tim chcete rict ze jsem to spalil?
Ze zkusenosti , prvni grow jsem zacinal v druhem tydnu dokonce vyssim davkovanim 1 ml/1l vody a nic jsem nespalil.

Old Post 22-11-2016 v 17:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 322

Ja jedu phytamin plnou palbu 5ml/l a nic me nehori. Postrik jednou za tyden.

Old Post 22-11-2016 v 18:20 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 323

citace:
Původní příspěvek od WooDooKiller
Ahoj,
jsem začínající grower a zatím nabírám jen teoretické zkušenosti, ve velikém množství jak tady z fóra, tak z knih ''Jak pěstovat ''INDOOR'''' a dalších, tak od spousty lidí na Cannafestu atd.. nemůžu ti teda zatím poradit ke tvým konkrétním problémům z praxe z fotek atd... Nicméně jsem přečetl celé tvoje téma a snad všude ve všech příručkách a všem co můžeš nastudovat se dozvíš radu začátečníkům takovou aby to nepřeháněli s přílišnou péčí a neřešili tolik maličkosti, jelikož tyhle maličkosti ve výsledku začátečníkovy stejně neřeknou tolik co profíkovy.. A když se tyhle maličkosti snaží začátečník řešit jako profík kolikrát to dopadá špatně a i když ve tvém případě rozhodně ne tak špatně, pak minimálně zbytečným stresem a zklamáním... Vím že chceš aby tvoje úroda byla co nejlepší a snažíš se pro to dělat vše, ale pokud to za tebe nevypěstuje někdo jiný tak ty zkušenosti musíš stejně nabrat sám a i když ti tady radí spoustu lidí se spoustou rad.. Tak ten dokonalý výsledek přijde až se tvými zkušenostmi.. Nechci tím říct že by to bylo špatné takhle se tu s ostatními radit, ale nemůžeš čekat dokonalý výsledek v 1.-2. kole s tím že to přes fórum za tebe vypěstují jiní...
Já tě tu rozhodně nechci nijak hejtit, ale už na začátku jsi psal o svých hnojivách a substrátu to, že ti s tím poradil člověk který má 35 let zkušeností v botanice a během několika dalších příspěvků jsi zřejmě začal pochybovat o tom, jak to teda hnojit atd.. Už jen z toho a z dalších tvých reakcí vyplývá že příliš informací které dostáváš jako začátečník a sám si s nimi neporadíš a profíci takhle přes fórum mají těžké poradit 100% správně ti akorát zahlcuje hlavu.. a zbytečně se uchyluješ k ukvapeným závěrům a krokům.. Nevím jestli ti tenhle můj příspěvek nějak pomůže se třeba aspoň nad tím zamyslet, každopádně aspoň já ti musím poděkovat protože si z toho tématu beru zkušenosti minimálně v tom jak k tomu přistupovat a jak ne..


Dekuji, vemu si to k srdci.
:-)

Ano vsechny hnojky me doporucil botanik s tim ze s nima ma vlastni zkusenosti.

Problem vzdy nastal kratce po aplikaci zalivky; jakoby to to vzdy povyrostlo-poskocilo smerem vpred ale zaroven vetsinou za par dni po zalivce se vzdy objevily nejake problemy s listy.

Dnes me jeden nejmenovany grower upozornil na jednu zcela zasadni vec a to je pouzivani kys.dusicne na snizovani PH zalivy pri organickem hnojeni. Zacal jsem tedy tuto informaci overovat (ne ze bych neveril ale jsem zvidavy) ze zkusenosti jinych a zjistil jsem ze spoustu pestitelu kteri meli stejny setup , myslim tim organicke hnojky+HNO3,mely podobne nebo totozne problemy.
Nasel jsem v anglictine na mnoha forech mnoho problemu s listy pri tomto setupu a v jejich vlaknech si lamaly vsichni hlavu nad tim cim to muze byt a nikdo na to do casto predcasneho konce neprisel.
Nasel jsem i jedno vlakno kde grower nemel s timhle jediny problem za celou dobu pestu. Ale vetsina na to doplatila ,kytky bud vetsinou nechtely prejit do kvetu, nebo mely problemy i v rustu jako u me nebo az v druhe polovine kvetu .
Nasel jsem i vlakno kde na to nakonec prisly a sotva zamenil kys.dusicnou za kys.citronovou okamzite se zacalo zelenat a vsechny problemy ustaly jako mavnutim proutku. Popisoval tam ze s kazdou zalivkou s kys.dusicnou mu pripadalo jako kdyz zaleva doslova
"mrtvou vodou"

Pak jsem hledal o tom i obecne informace.
A opravdu se potvrdilo to ze organicke hnojky v kombinaci s HNO3 jsou zcela neslucitelne !

Takze tady zrejme bude s nejvetsi pravdepodobnosti zakopany pes mych problemu od zacatku grow.
Jeste se to samozrejme musi overit v praxi.

S botanikem jsem se o snizovani PH zalivky vubec nebavil ,HNO3 me samozrejme doporucily mi ho tam kde jsem kupoval hnojky .
Taky z duvodu me nevedomosti me ani nenapadlo ze by HNO3 nebyla organickeho puvodu, domnival jsem se ze je to neco jako vytazek ze slepicincu ci neceho podobneho a velice dukladne a nekolikrat jsem zduraznil prodejci hnojek ze jsem prisel nakupovat pouze BIO !!!

Tak doufam ze ted ty problemy uz ustanou.

Naposledy upravil Madical-Strains 22-11-2016 v 18:57 PM

Old Post 22-11-2016 v 18:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 324

Já dával 2ml/0,5l což je v poho, ale stříkal jsem to ráno i večer cca 3×týdně.Přestřel no...

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 22-11-2016 v 18:46 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 325

Pokud to bude mediku tak jak rikas , tak ten pan je PAN pestitel a klobouk dolu. S radosti mu poslu k+ i kdyz si myslim ze ho nejaka karma nezajima .

Old Post 22-11-2016 v 19:53 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 326

Ano , taky si myslim ze pokud to tak opravdu je tak je to "PAN PESTITEL"
Pokud ho karma nezajima tak ho ale urcite potesi, je to takova forma uznani.. a uznani potesi snad kazdeho. :-)

Tyto stranky jeho zkusenost potvrzuji.

http://www.profi-hnojiva.cz/zakladni-hnojiva/bio-bloom/

http://grower.cz/forum/private.php?...ssageid=3124041

http://www.growweedeasy.com/adjust-ph-organic-marijuana

http://maximumyield.com/blog/2015/0...ic-hydroponics/

V tomto poslednim odkaze se dokonce dozvidam ze vetsina org.hnojiv nema tu pravnou vysokou vodivost jako chemicka hnojiva a tudiz se objevuji na EC metru nesmyslne hodnoty, tudiz neznamena ze mam v hline EC 4 a vic, takze ve skuecnosti zadne vysoke EC ale spatna vodivost a nesmysle vysoke skreslujici hodnoty.
Pri skutecnem zvyseni na EC 3.9-4,5 je uz rostlina predem odsouzena k smrti a udajne ji nemuze zachranit uz ani proplach.
To je zase z americkeho fora o pestovani rajcat a paprik.

Howgh !

Old Post 22-11-2016 v 20:55 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 327

Jj ,psal mi pm . a poucil me o organikach . docela zajimavy . takze ve finale to chce nakrmit a vymenit tu kyselinu ? Timto se omlouvam za spatny rady ,mel sem za to ze organika se chova jinak .

Old Post 22-11-2016 v 21:05 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 328

Nevim jesli nakrmit ale nakrmim jen tu jednu zlutozelenou a ostatni upravim jen PH zalivku kyselinou citronovou a uvidime....
Jinak drzte me za chvilku palce ,jdu na vec a jak jsem se docetl tak to bude pro ty holky opravdu poradnej sok vratit se na spravnou cestu !!!
Pry vetsi sok nez prolivani, tak drzte prosim palce at to dobre dopadne.

No spatny rady bych to primo nenazyval ale i nepresne rady a rozpor v nazorech me primely o tom premyslet jak to presne udelat a ve vysledku to snad bude pozitivni.

Old Post 22-11-2016 v 21:31 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 329

Ony mozna ty nase zvasty do vetru nakopli borce aby se zapojil a rekl k tomu svoje :-D . Vsechno je k necemu nakonec dobry. Drzim palce , val zalivat .

Old Post 22-11-2016 v 21:41 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 330

Tak a je hotovo.

Nakonec jsem pohnojil dve kyticky, tu zlutou a tu co vykazovala deficit horciku. Zalivka tri zbyle kvetinace.

Zallivka PH-6,2 - odpad PH-6,2

Zalivka plus Hnojky = PH-6,2 , EC -1,3 - odpad PH-6,2 EC-1,6

Takze uz to neni tak hrozne pokud to teda ukazuje ty spavne hodnoty.
Ted at se konecne uz jen zelena !!!

Old Post 22-11-2016 v 23:13 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 331

Pokud ty měřáky kalibruješ, měly by ukazovat dobře.

Old Post 23-11-2016 v 11:01 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 332

Tak jsem se byl ted podivat na ty moje holky , nechci zatim vynaset jakekoliv zavery, jelikoz je zatim moc brzy, uvidi se za 3-4 dny ale fakt je ze ty tri co jsem jen zalival bez hnojek a poprve bez PH minus chemii tak opravdu povyrostly od vcerejska 2-3 cm a ty dve co jsem hnojil o cca 1-2 cm.
Domnivam se proto ze by to mohlo byt skutecne uz konecne na dobre ceste , kdyz vemu v potaz ze za posledni tyden nepovyrostly ani o 1 cm.

Uvidime za par dni.

Old Post 23-11-2016 v 11:11 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 333

Kdyz jsem tady na groweru zjistoval jak cistit zvlhcovac tak mi nikdo nedokazal rict nejakou dobrou vychytavku.
Nekteri doporucovali odpojit zvlhcovacku a na 24 hodim naplnit octem s horkou vodou a nechat pusobit. Hrozne to ale smrdi a vyradi se zvlhcovacka z provozu coz neni dobre pro kyti.

Prisel jsem nahodne na skvelou vychytavku ktera nevyradi zvlhcovac vubec z provozu a rozhodne to nezasmrdi celou mistnost.
Zvlhcovacka me jede uz 40 dni nonstop a je to na ni znat, nova bez vodniho kamene zvladla 80% na treti stupen a po 40 dnech zvlada jen na plny vykon 60-70% vlhkostv boxu.
Napadlo me kdyz jsem do zvlhcovacky natacel vodu pridat tam par lzicek kys.citronove a dnes vecer kdyz jsem prisel k boxu tak tam bylo 98% a cela mistnost byla zahalena v pare ani ten nizsi stupen prima-klimy to nevycuc.

Staci kyselina citronova v prasku za 8 kc, na snizovani PH, nebo Acidon ten stoji neco kolem 100kc.
Oboje skvele odvapnuje a likviduje zaneseny zvhcovac , pak je ho treba jen nekolikrat vypalchnout protoze uvnitr zustal takovy hruby pisek z toho kamene. V obvzdusi jak jsem zjisitl kytickam neublizi.
(Acidonem nikdy nesnizujte PH zalivky, to jsem vygoogloval ze maji lidi problemy potom s kytkama, je to urceno pouze pro akvarium!)

Old Post 23-11-2016 v 18:31 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 334

Dnes rano Super Cropping dvou hlavnich vrcholku na vsech 5 kytkach.
(moc se mi to ale nepovedlo)
Tak tvrde houzevnate stonky u vrcholu jsem jste nevidel ,vubec nesly zlomit a to s outdooru sem jich videl fakt hodne.
Vubec nesly nalomit tak aby byly zlomene ale neposkozene, jsou tak tvrde ze vnitrek nesel rozdrtit v prstech,takze vetsina je jen ohla misto nalomena.
Na dvou kytkach jedne vetvicky se me podarilo bohuzel zlomit stonek az zacala vytekat z rany stava, na jedne strane tak jsem musel vzit papirovou lep.pasku a dat jim "sadru"
Verim ze to snad vetvicka ve zdravi prezije.
Ale nevedel jsem cim se osetruje ta rana, cim to desinfikovat aby nechytila do rany infekci.

Old Post 24-11-2016 v 08:36 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 335

Sice nejsem zastance tohoto muceni, ale i kdyz by jsi zlomil stonek uplne ,tak ta kytka to hned dozene nekde jinde , me se povedlo omylem pri protahovani sice zlomit jeden vrch celej a za jeden den me to dohnaly oba spodky. Narostlo to cca o 10cm za jeden den .

Old Post 24-11-2016 v 08:42 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 336

Tak to snad nebude mit vliv na G.
Jak je ale mozny ze tyhle kyti jsou tak tvrde a houzevnate? Vzdyt to je vrcholek a ty vetvicky maji nebo by mely byt krehci.
Vzdyt jsem tohle delal nespocetnekrat na outdooru a byla to mnohem vetsi kytka a slo to uplne lehce, stacilo zmacknout a rozdrtila se duzina.
Tady ani nahodou. Docela me to az zaskocilo.

Uz je videt na te svetle-zelene kytce jak krasne na spodnim patre trochu tmavnou vsechny listy ale na vrcholku zatim nic.
Snad pri pristim hnojeni se to dostane az k vrcholku.

Naposledy upravil Madical-Strains 24-11-2016 v 08:59 AM

Old Post 24-11-2016 v 08:46 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6747680 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív