Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Autor
Téma 
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 321

vypadá zrale, foto z blízka sice nic moc, ale trichomy jsou zakalené..ono je to s tím odhadem dle fotek fakt těžké, a pokud sám nevíš, musíš udělat kompromis
většina lidí stejně sklidí brzo před úplným dozráním...prostě to psychicky nevydrží :-)

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 19-08-2015 v 21:14 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 322

citace:
Původní příspěvek od Martin666
vypadá zrale, foto z blízka sice nic moc, ale trichomy jsou zakalené..ono je to s tím odhadem dle fotek fakt těžké, a pokud sám nevíš, musíš udělat kompromis
většina lidí stejně sklidí brzo před úplným dozráním...prostě to psychicky nevydrží :-)


Navíc je lepší sklidit dřív a máš veselejší výsledek, než to přehnat a mít uspávadlo.

Old Post 20-08-2015 v 07:56 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 323


Hola growers

Znovu se na vás obracím s prosbou o vas názor, jak to vypadá je to Blueberry auto dnes tři měsíce od semena, palice jsou krásné fialové ale nejsem si jistej zda už je to hotový. Děkuju za vase rady názory. GL peace

ab imo pectore

Old Post 22-08-2015 v 13:41 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 324

měl jsem vloni, sklízel jsem ve 110 dnu, ty to máš +/- 90 dní, tak bych to ještě nechal, nejlepší je sem dávat mikro-foto

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 22-08-2015 v 13:50 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mastifuk
Stálý Člen

Karma uživatele mastifuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 325


AutoMazar ..... jak dlouho myslíte .?? Teď asi 48 dni v květu ...

Naposledy upravil mastifuk 26-08-2015 v 14:04 PM

Old Post 25-08-2015 v 19:57 PM
mastifuk je offline   Profil uživatele mastifuk   Find more posts by mastifuk   Foto galerie člena mastifuk   Click here to Send mastifuk a Private Message   Add mastifuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mígl
Nový Člen

Karma uživatele Mígl - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 326

Jak maj vypadat květy je jasné, ale otázka v jakou dení dobu? Ráno nebo večer? Dřív jsem někde četl že přes den pryskyřice oxiduje a tak je lepší sklízet v raních/dopoledních hodinách.
Co si o tom myslíte?

Naposledy upravil Mígl 02-09-2015 v 07:47 AM

Old Post 02-09-2015 v 07:33 AM
Mígl je offline   Profil uživatele Mígl   Find more posts by Mígl   Foto galerie člena Mígl   Click here to Send Mígl a Private Message   Add Mígl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 327

Sklízet vždy za tmy, to je na kytce nejvíc pryskyřice. Stejně tak u sušit ve tmě.

...ռոմ

Old Post 03-09-2015 v 20:14 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jry
Nový Člen

Karma uživatele jry - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 328


Zdravim ve spolek, vím, že je ještě asi brzo, ale přece jen se zeptám, pač nás čeká studený týden a bude i pršet, tak bych nerad něco zmeškal nebo nechal kytku na pospas. Květ je tedy jen 2 nebo 3 týden.. Také se chci zeptat, zda, když prší, mám dát rostlinu do skleníku?

Předem díky

Old Post 06-09-2015 v 12:29 PM
jry je offline   Profil uživatele jry   Find more posts by jry   Foto galerie člena jry   Click here to Send jry a Private Message   Add jry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 329

Kytkám vadí, když je vlhko a bezvětří. Takže když jsou pod stříškou a neprší na ně, tak s plísní nebojuji ani když je relativní vlhkost ve vzduchu 60%-80%, což občas ráno nebo po dešti je. Ale je potřeba, aby kolem kytek proudil vzduch, jinak alespoň u mne, se začíná objevovat plíseň.

Old Post 06-09-2015 v 22:05 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 330

citace:
Původní příspěvek od jry
Zdravim ve spolek, vím, že je ještě asi brzo, ale přece jen se zeptám, pač nás čeká studený týden a bude i pršet, tak bych nerad něco zmeškal nebo nechal kytku na pospas. Květ je tedy jen 2 nebo 3 týden.. Také se chci zeptat, zda, když prší, mám dát rostlinu do skleníku?

Předem díky

A jak ji tam chceš přesunout? Nech ji venku, ona to zvládne

...ռոմ

Old Post 07-09-2015 v 18:19 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vollukas
Nový Člen

Karma uživatele vollukas - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 331

Pokud máte problémy s plísní nebo kvůli něčemu jinému máte sklidit předčastně tak bych se toho vůbec nebál já zkoušel na test květ Blueberry na kterém teprve jen bylo pár blizen a žádná pryskyřice a po jednom sklu jsem byl celkem seklý a nebylo to vůbec špatné pokud blizny začínají aspoň trochu hnědnout tak bych se sklizně vůbec nebál

Old Post 11-09-2015 v 16:50 PM
vollukas je offline   Profil uživatele vollukas   Find more posts by vollukas   Foto galerie člena vollukas   Click here to Send vollukas a Private Message   Add vollukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jry
Nový Člen

Karma uživatele jry - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 332


Zduř, tak zase já.

Mám pocit, že už se květ blíží ke konci, ale nechci nic uspěchat, ani nic propásnout...
První je Frisian Dew, zdá se mi, že už je... Kvete +- měsíc a týden/dva... Druhej je Passion, ten kvete o +-5 dní míň a vidim ho tak na +- týden. Co myslíte?

Old Post 19-09-2015 v 12:09 PM
jry je offline   Profil uživatele jry   Find more posts by jry   Foto galerie člena jry   Click here to Send jry a Private Message   Add jry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jry
Nový Člen

Karma uživatele jry - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 333


Passion

Old Post 19-09-2015 v 12:14 PM
jry je offline   Profil uživatele jry   Find more posts by jry   Foto galerie člena jry   Click here to Send jry a Private Message   Add jry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackson
Stálý Člen

Karma uživatele jackson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 334

neviem no povedal by som že ešte +- 2 týždne potrebujú... tiež mám frisian, passion a shamana a nemyslím si, že už sú ready... ešte majú veľa bielych blizien

Old Post 19-09-2015 v 17:08 PM
jackson je offline   Profil uživatele jackson   Find more posts by jackson   Foto galerie člena jackson   Click here to Send jackson a Private Message   Add jackson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
materidouska
Nový Člen

Karma uživatele materidouska - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 13 

jak dlouho,dnes 3 měsíc? Příspěvek č. 335

Zdravim pratele growu,
dnesnim dnem je to teti mesic, kdy mi jdou do finale moje zkuřkyti,stale trichomi jsou pruhledne,a ja si riakm kdy by to mohlo byt,co myslite kdy se zakali,postupne az do zluta,sem si rikal ze by to uz melo byt,prispejte nejakou vasi uvahou,diky vam za rady ....

Old Post 20-09-2015 v 19:46 PM
materidouska je offline   Profil uživatele materidouska   Find more posts by materidouska   Foto galerie člena materidouska   Click here to Send materidouska a Private Message   Add materidouska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
materidouska
Nový Člen

Karma uživatele materidouska - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 336


fotečka

Old Post 20-09-2015 v 19:47 PM
materidouska je offline   Profil uživatele materidouska   Find more posts by materidouska   Foto galerie člena materidouska   Click here to Send materidouska a Private Message   Add materidouska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2012 - KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma! - 1567 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5329730 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív