Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » elektricka zapojeni vseho mozneho II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Autor
Téma 
Hanz23
Stálý Člen

Karma uživatele Hanz23 - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 321

To MIDOR : Tak to mě těší, nejspíš nějaká výrobní vada nebo únava materiálu

To PETIS : Tvůj problém se mi jeví jako špatná výbojka, jinak kabel mezi zásuvkou a předřadníkem, při použití průřezu 2,5mm2 může být třeba i 10m dlouhý, jinak je to s kabelem mezi předřadníkem a výbojkou, ten musí být co nejkratší, nejideálnější je do jednoho metru, nebo i méně, samozřejmě to funguje i s 4metrovým ale potom může být problém s prvotním nastartováním výbojky.
Tobě výbojka startuje napoprvé což znamená, že startéry v obou předřadnících jsou v pořádku. kabel mezi předřadníkem a výbojkou z hlediska proudového zatížení stačí s průřezem 1,5mm2, ono i mezi zásuvkou a předřadníkem. při startu teče výbojkou proud okolo 9A (u 600W), na přívodu do předřadníku o něco méně, čili 1,5mm2 stačí bohatě. V tvém případě bych zkusil jinou výbojku případně tuto reklamovat, jsem si téměř jist, že je vadná výbojka. zhasnou by mohla i kolísáním napětí v síti, což by jsi ale asi zaregistroval, že by ti pohasínaly žárovky v bytě, navíc by muselo napětí klesnout tak na 190V aby zhasla, a to se mi zdá jako hodně nereálné.
Tipnu si že ti výbojka po zhasnutí a následném zchladnutí opět naskočí a opět po chvíly zabliká a zhasne a furt dokola, to se nazývá "cyklování" a je to jev který přichází s koncem životnosti výbojky, může ještě nastat nemožnost zapálení výbojky, čili tyto jevy nastávají například po cca 15000 - 20000h svícení, což je jmenovitá životnost sodíkových výbojek, určitě si viděl na ulici lampu která se celou noc rozsvěcí a zase zhasíná, cykluje, to je přesně konec životnosti výbojky. Takže vyměň výbojku a bude to v pohodě pokud jí máš novou, reklamuj jí, je vadná.

Edit: pokud by jsi přetěžoval okruhy v bytě, nejspíš by ti vypadával jistič. 16A jistič, což by měl být na zásuvkové okruhy, "utáhne" cca 3-4 600W lampy s elektromagnetickým předřadníkem. s elektronickým možná i 5ks ale nezapínal bych je v jeden okamžik, aspon ne ty elektromagnetické, mají proudový náraz což by se jističi nemuselo zamlouvat

Jsem elektrikář (s vyhl. 50 §6 .. a nově i vyhl. 100 §5 ), od malička mě fascinují světelné zdroje, jsem sběratel všeho okolo výbojek a V.O. můžete se zeptat na cokoliv, budu se vám to snažit vysvětlit jak nejlíp dokážu

Old Post 06-12-2014 v 09:49 AM
Hanz23 je offline   Profil uživatele Hanz23   Find more posts by Hanz23   Foto galerie člena Hanz23   Click here to Send Hanz23 a Private Message   Add Hanz23 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hanz23! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paranormal Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 322


Zdravim kolegy, zajimalo by me kde by se nechal opravit muj ph/ec monitor bluelab guardian...postupne mi prestavaji svitit ledky, dal jsem to opravit kamosovi a vratil mi to jeste vic v prdeli takze nesviti uz vubec hodnoty Ec, jinak vse je jak bylo...muze to byt pouze studenym spojem? Dekuji za jakoukoliv radu ci pomoc!

Old Post 29-12-2014 v 17:47 PM
Paranormal Grow je offline   Profil uživatele Paranormal Grow   Find more posts by Paranormal Grow   Foto galerie člena Paranormal Grow     Add Paranormal Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paranormal Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 323


Aktualni stav, uměl by to někdo opravit? Servis Bluelab je pouze na Novym Zelande a pristroj je jiz po záruce:/

Old Post 29-12-2014 v 17:52 PM
Paranormal Grow je offline   Profil uživatele Paranormal Grow   Find more posts by Paranormal Grow   Foto galerie člena Paranormal Grow     Add Paranormal Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paranormal Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 324


Takhle to vypada zevnitr, nasel jsem podobny panel co se jmenuje digitalni voltmetr, slo by to nejak vymenit? Nebo co tam ten mamlas udelal, ze hodnota ec nesviti uz vubec?

Old Post 29-12-2014 v 18:00 PM
Paranormal Grow je offline   Profil uživatele Paranormal Grow   Find more posts by Paranormal Grow   Foto galerie člena Paranormal Grow     Add Paranormal Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeřdno
Nový Člen

Karma uživatele Jeřdno - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 16  

Dotaz Budiš světlo Příspěvek č. 325

Zdarec, mohl by mi někdo poradit se zapojením?
Zkusil sem několik variant který sem našel tady na fóru ale nikdy se výbojka nerozsvítila.

sew@s

Old Post 08-02-2015 v 17:20 PM
Jeřdno je offline   Profil uživatele Jeřdno   Find more posts by Jeřdno   Foto galerie člena Jeřdno   Click here to Send Jeřdno a Private Message   Add Jeřdno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeřdno
Nový Člen

Karma uživatele Jeřdno - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 326


Komplet
Do trasnsformátoru vedou dráty od zástrčky.
Od transformátoru vede hnědý do startéru
Od startéru vedou dráty do objímky

sew@s

Naposledy upravil Jeřdno 08-02-2015 v 20:17 PM

Old Post 08-02-2015 v 17:42 PM
Jeřdno je offline   Profil uživatele Jeřdno   Find more posts by Jeřdno   Foto galerie člena Jeřdno   Click here to Send Jeřdno a Private Message   Add Jeřdno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeřdno
Nový Člen

Karma uživatele Jeřdno - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 327


Starter

sew@s

Old Post 08-02-2015 v 17:57 PM
Jeřdno je offline   Profil uživatele Jeřdno   Find more posts by Jeřdno   Foto galerie člena Jeřdno   Click here to Send Jeřdno a Private Message   Add Jeřdno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeřdno
Nový Člen

Karma uživatele Jeřdno - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 328


transformator

sew@s

Old Post 08-02-2015 v 17:59 PM
Jeřdno je offline   Profil uživatele Jeřdno   Find more posts by Jeřdno   Foto galerie člena Jeřdno   Click here to Send Jeřdno a Private Message   Add Jeřdno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Re: Budiš světlo Příspěvek č. 329

citace:
Původní příspěvek od Jeřdno
Zdarec, mohl by mi někdo poradit se zapojením?
Zkusil sem několik variant který sem našel tady na fóru ale nikdy se výbojka nerozsvítila.


Do tlumivky se vede jen fáze, nuly jsou spojeny ve startéru.
Pokud si ještě nic nespálil tohle by ti mělo pomoct. http://grower.cz/forum/showthread.p...2282#post992282


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 08-02-2015 v 18:31 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeřdno
Nový Člen

Karma uživatele Jeřdno - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 330

furt nic akorát bzučí transformator.

sew@s

Old Post 08-02-2015 v 19:08 PM
Jeřdno je offline   Profil uživatele Jeřdno   Find more posts by Jeřdno   Foto galerie člena Jeřdno   Click here to Send Jeřdno a Private Message   Add Jeřdno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 331

dyt to mas pane jerdno nakresleny i na te tlumivce,pokud ti to nejede dle obrazku co ti hodil seky tak mas neco posraty...

Old Post 08-02-2015 v 19:24 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keneth48
Stálý Člen

Karma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 332


hello vedel by mi niekto helfnut z tymto zapojenim. viem kupim redukciu ale aka farba kabla na ktory konektor? je to vyvod z predradnika na vybojku.

http://grower.cz/forum/showthread.p...09]2x MAZAR 250
http://grower.cz/forum/showthread.p... 1xSPECIAL KUSH
http://grower.cz/forum/showthread.p... Northern Light
http://grower.cz/forum/showthread.p...Sensi Star 600W

Old Post 09-02-2015 v 17:51 PM
keneth48 je offline   Profil uživatele keneth48   Find more posts by keneth48   Foto galerie člena keneth48   Click here to Send keneth48 a Private Message   Add keneth48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 333


citace:
Původní příspěvek od keneth48
hello vedel by mi niekto helfnut z tymto zapojenim. viem kupim redukciu ale aka farba kabla na ktory konektor? je to vyvod z predradnika na vybojku.


zdarec,takze v prvem rade by si mal mat popisane na tej koncovke bud zo spodu,alebo s predu pri tych dierkach mas napisane L N po krajoch ten stredny E je uzemneni,L-faza vetsinu sazapaja na lavu stranu N-prac.nulak-ten je na pravo. takze kupis si na PC koncovku(samicu) a jak uz to chodi tak ked zoberes tu koncovku z predradnika do ruky a vyskusas akoze jak keby si ju isiel zapojit do zasuvky,tak na lavo by mala byt faza,apotom ked sa pozres do tej koncovky z predradnika tak fazu mas na pravo... a uz objasnit len farby,L-hneda N-modra a zltozeleny je stredovy uzemnenie. keby si mal este nejake otazky tak daj...

a náhodu jednu taku koncovku mam doma,tak ti prikladam aj foto

Naposledy upravil sailinder 09-02-2015 v 20:17 PM

Old Post 09-02-2015 v 19:43 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

zapojeni predradniku pomoc Příspěvek č. 334



zapomnel jsem, jak to bylo. poradi nekdo?

Old Post 15-02-2015 v 10:54 AM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 335


foto

Old Post 15-02-2015 v 10:56 AM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanz23
Stálý Člen

Karma uživatele Hanz23 - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 336

citace:
Původní příspěvek od Paranormal Grow
Takhle to vypada zevnitr, nasel jsem podobny panel co se jmenuje digitalni voltmetr, slo by to nejak vymenit? Nebo co tam ten mamlas udelal, ze hodnota ec nesviti uz vubec?



Zdravím Tě!
Pokud jsi z Prahy a stále to není vyřešené, podíval bych se ti na to, neslibuji však nic... nicméně ten segmentovej LED display vyměnit jde, pakliže by byl problém v něm, oprava by za materiál vyšla maximálně na stokoruny. jestli v tom odcházejí výstupy z nějakýho čipešku tak to už se to s tebou nejspíš pomalu loučí...

Jsem elektrikář (s vyhl. 50 §6 .. a nově i vyhl. 100 §5 ), od malička mě fascinují světelné zdroje, jsem sběratel všeho okolo výbojek a V.O. můžete se zeptat na cokoliv, budu se vám to snažit vysvětlit jak nejlíp dokážu

Old Post 26-03-2015 v 09:51 AM
Hanz23 je offline   Profil uživatele Hanz23   Find more posts by Hanz23   Foto galerie člena Hanz23   Click here to Send Hanz23 a Private Message   Add Hanz23 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hanz23! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2011 - elektricka zapojeni vseho mozneho I. - 1165 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2023780 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív